Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3951) _Blank_ válasza Janesz (#3948) üzenetére


_Blank_
aktív tag

De bazzeg nagyonis, azér dönts le mégegy kortyot ;)

calm dawn :R

(#3952) csudri válasza csudri (#3901) üzenetére


csudri
őstag

Help valaki! #3901

(#3953) VoDaFoNe válasza csudri (#3952) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

Nekem is! #3950!

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#3954) Markgx10


Markgx10
őstag

Na írok már egy kis beszámolót, a fejleményekről ma is. :U
Eddig csak szép és jó történt, mióta megy a MD, de csak eddig... (túl szép is lett volna). A Bubee-nál jelentkezett tünetek egy rész megjelent most hogy 30mg-ot eszek belőle naponta.
Ezzel mindösszesen annyit szerettem volna mondani, hogy nem igazán gyerekjáték ez a MD, mert igaz, hogy többet hoz mint amennyit írnak róla, de ennek bizonyos embereknél, mint pl. Bubee vagy én ára van. :U
Másrészt meg legnagyobb sajnálatomra mára teljesen legyűrt az influenza, nem tudom hogy folytatódik a dolog, majd kiderül, holnap mindenképpen pihizek, aztán kedden remélem már a tervek szerint fognak haladni továbbra is a dolgok.
Egyébként a kedvem jó, minden fasza stb. :D

(#3955) Markgx10 válasza csudri (#3952) üzenetére


Markgx10
őstag

Ja én is papucsban edzem :U

(#3956) etilin válasza VoDaFoNe (#3950) üzenetére


etilin
aktív tag

Minden edzés után nyújts :D

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#3957) Bubee82 válasza Markgx10 (#3954) üzenetére


Bubee82
őstag

Milyen mellékhatás jelent meg még?

(#3958) etilin válasza csudri (#3952) üzenetére


etilin
aktív tag

Janesznak ilyen van [link] Meg azhiszem modingnak is ha jól emlékszem dicsérték.

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#3959) fLeSs


fLeSs
nagyúr

nyomtam ma egy lépcsőzést 18:30 és 19:30 között, előtte bekaptam a szokásos zsírégető cuccokat közte egy alpha burnnel, és most nemtok elaludni... :O és reggel 5kor kelek...

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3960) Bubee82 válasza fLeSs (#3959) üzenetére


Bubee82
őstag

Hívd át Márkot. Ad egy sallert azt' meg van oldva :D Mostanában úgyis gyakran osztogatja :DDD :U

(#3961) csudri válasza Bubee82 (#3960) üzenetére


csudri
őstag

De a csomagtartóban szar dolog ám aludni. A múltkor is odarakta a bácsit. :D

(#3962) Janesz válasza etilin (#3958) üzenetére


Janesz
őstag

jah fasza cucc! igez én találtam, így méretben nem a legjobb de befogom a pofám..:D

(#3963) GodHeart válasza fLeSs (#3959) üzenetére


GodHeart
senior tag

egyébként én ált akkor enm tudok aludni, ha köv nap valami extra fontos esemény lesz :D
most nem nevetni, de pl bodybuilder előtt kb 3 órát tudtam aludni, akkor mikor mentem megvenni a motorom, hát ott se aludtam többet 2 óránál,és még sorolhatnám :) Meg van olyan, hogy egyszerűen nem jön álom a szememre.. ilyenkor ablakot nyitok vagy levizezem magam jéghideg vízzel, és utána garantáltan rá 5 percre mint a medve :D persze mindenkinek más módszerei vannak gondolom ilyen esetekre..

(#3964) Bubee82 válasza csudri (#3961) üzenetére


Bubee82
őstag

Az is igaz :D Bár olyan állapotban tökmindegy hol fekszik az ember nem? :D

GodH:

Nem kell más csak annyi h kiürítsd a fejedből a gondoltatokat. Velem is sokszor előfordul, ahogy nálad is uabban a helyzetben. Másrészt meg igyál langyos/meleg tejet lefekvés előtt és akkor garantált a szép álom :D

[Szerkesztve]

(#3965) Manitou válasza GodHeart (#3963) üzenetére


Manitou
addikt

Ja, nekem az a módszerem hogy ilyenkor alszom :D

(#3966) LOTR válasza VoDaFoNe (#3950) üzenetére


LOTR
addikt

nyújts :D
laza csak attól leszel ha sokat nyújtasz ;)

One Ring to rule them all

(#3967) Bubee82 válasza Manitou (#3965) üzenetére


Bubee82
őstag

Na mivan szmájligyáros? :DDD

(#3968) GodHeart válasza Bubee82 (#3964) üzenetére


GodHeart
senior tag

nálam a tej nem megoldás, mert kiskoromban igen kevés tejet ittam, így nincsenek meg benne azok a lebontó enzimek, amik a tejjel elbánnának :D szóval én attól max szenvedek. Egyébként meg igazad van, hogy ált az ember ilyenkor tele van gondolattal.. de sajna én napközben is :( Bár mostanában úgy vagyok találtam rá 3 tuti megoldást. Vagy elmegyek gyúrni,és akkor ''light weight baby'' megy ;] vagy elmegyek motorozni vagy pedig full hangerőn Eminemet hallgatok. Nah nálam ezek működnek :U Bár mondjuk ma csajnál voltam, no nem kell semmi roszra gondolni :D csak egyszerűen jól érzem magam vele :)

[Szerkesztve]

(#3969) Bubee82 válasza GodHeart (#3968) üzenetére


Bubee82
őstag

Akkor te is arab vérű vagy :D Meg lehet mérgezni a tejjel :D

Napközben sztem az emberek 99.9%-ának tele van a feje gondolatokkal :)

(#3970) Manitou válasza Bubee82 (#3967) üzenetére


Manitou
addikt

[kép]


Mostanában csak virágot szedek[kép][kép]

(#3971) GodHeart válasza Bubee82 (#3969) üzenetére


GodHeart
senior tag

Jó de az átlag ember ezeket a gondolatokat döntés formájában ki is végzi, hogy ezzel a szófordulattal éljek... Én meg nem éppen :U Van 1-2 olyan döntés amin rohadt sokat rágódok, mire meg hozom..., hogy melyik lenne jobb... ezen rágódok sokat, mire valaminek a hatására az egyik mellett döntök.. aztán kiderül rá pár napra, hogy rosszul döntöttem, és akkor kezdődik az egész előlről.. nah ezen a hülye természetemen kell változatatni. Ezek rem érted, nem olyan dolgok, hogy melyik alaplap legyen a gépemben.. érzelmi döntések.. :U
más gondolatok nem igen vannak a fejembe, mert vagy elfelejtem őket, vagy egyszerűen lesz@rom őket.. abszolút olyan természet vagyok, akit nagyon nehezen lehet felhúzni vagy olyan dolgot tenni ellenem vagy valami/valaki ellen amin 3 percnél is többet problémáznék. Látnál.. :D kegyetlen egy nyugodt és magabiztos arc wok...:) Kivéve a fenti kérdésekben...

[Szerkesztve]
T
a bajuszom rég nincs meg :P

mondjuk a karácsony hogy jön ide azt nem tudom.. a másik meg, hogy lehet csak nem úgy alakul az életem ilyen dolgokban ahogy szeretném.. ha ismernél akkor még viccből sem mondanád azt amit fentebb mondtál! És ezt nem én mondom magamról, hanem jópár csaj ismerősöm és a barátaim.. :U

[Szerkesztve]

(#3972) Janesz válasza GodHeart (#3963) üzenetére


Janesz
őstag

nekem is volt ilyen...régen!! nagyon régen amikor még gyerek voltam.. ;] vártam a karácsonyt mint a messiást...de úgy látom te vagy nem nőtted ki vagy még mindig gyerek vagy álbajusszal.. ;]

(#3973) Manitou válasza Janesz (#3972) üzenetére


Manitou
addikt

[kép]Ez kész, még mindig pityókás vagy? :D

(#3974) Janesz válasza Manitou (#3973) üzenetére


Janesz
őstag

nem geci vagyok. :DDD ..még mindig... ;]

(#3975) etilin válasza GodHeart (#3971) üzenetére


etilin
aktív tag

a másik meg, hogy lehet csak nem úgy alakul az életem ilyen dolgokban ahogy szeretném.. ha ismernél akkor még viccből sem mondanád azt amit fentebb mondtál!

Ne nyomd már itt a sírós szöveget nem vagy te rinyagép. ;]
Másnak is vannak problémái de ők rinya helyett leküzdötték őket, az ilyen embereket hívják férfiaknak, míg a rinyásokat pisiseknek. ;]

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#3976) Janesz válasza GodHeart (#3971) üzenetére


Janesz
őstag

úgy jön ide,hogy én is vártam te furkó... :U
nah lelkizni meg nem itt kell...mint említettem itt csak kőkemény dolgokról van szó..nem holmi ránéztem a csajra ő is rám és ez már szerelem dolgokról ami miatt nemtok aludni ...nézd meg Flesst ő kemény dolog miatt nem tud..épp fegyvert kovácsolt a testéből és ennek érdekében kemény szereket vitt be és felvállalva annak mellékhatásait...emiatt nem tud aludni.. ;]

[Szerkesztve]

(#3977) GodHeart válasza Janesz (#3976) üzenetére


GodHeart
senior tag

ki mondta hogy én itt ''sírtam''? :D Azért ott nem tartok, és nem is fogok sose... Csak leírtam 1-2 dolgot.. ennyi. Aki nem akarja nem kell elolvasni :U Milyen szerencse, hogy nekem nem kell kovácsolni.. enyém maga a fegyver ;] Milyen szerencse, hogy nekem nincsenek ilyen gondjaim.. most van rajtam 2-3kg felesleg és ez zavar mint állat.. milyen szerencse, hogy csak ez zavar és még tudok is tőle aludni :D Múltkor havernak mondtam, hogy megvan karom 38cm! És örültem neki mint állat :D Ő meg elkezdi, hogy bőven elégedett lenne az enyémmel, hisz az is kétszer akkora mint az övé :D Mondom én még azé szeretném növelni.. cél a 44cm! Az már olyan szép tiszteletet parancsoló, de nem is az a nagy batár állat, már elnézést akit esetleg megsértettem. Lehet ha meglesz a 44 nem ezt fogom mondani :D

Nah szal nyugi kemény wok mint a szivacs :D És úgy tűnik a dolgaim is kezdenek rendbe jönni, csak tenni kell értük, és épp azon wok :U

mellesleg mondtam már múltkor soproni történetem!?:) Diszkóba voltunk haverokkal, azt egy csávó elkezdett kötekedni.. nah ránéztem olyan nagyon csúnyán és lenyugodott :D Mondom magamban mivan báázzze, nem mer kötekedni? :D Hát nem mert.. Aztá egy másik csávó is jött.. de azzal meg én nem akartam összeakaszkodni :D Nagyon olyan feje volt, hogy bírja az ütést, de ez még nem is zavart annyira, hanem,hogy franc tudja hány haverja volt ottan.. meg az a fránya acélbetkó.. :U

[Szerkesztve]

nah tepedek aludni.. kész... már 6 órát se alhatok.. nah jo 8 all :U

[Szerkesztve]

(#3978) God Vazzeg válasza Janesz (#3976) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:DDD

Godhárt: Nagyon kemény lehettél, erre felénk a kemény nézésre saller érkezik, csak hogy megnézzék mire vagy kemény :D Lehet hogy má megint a nyugdíjas bulin voltá nem??! :U :D

(#3979) LOTR


LOTR
addikt

jáj :D
hát vazze milyan óvoda lett itt hirtelen, nekem éppen semmi bajom sincs, úgyhogy gyorsan mérek egy testzsírt -attól majd lesz :D-, mert az utóbbi időben valahogy mintha gyarapodtam volna, aztán majd kiderül...

igen, és amiben nincs metil azzal nem is foglalkozunk ;)
tehát ha letolsz egy kis (m)etilalkoholt az javít a helyzeteden :D -vagy nem?......

ja és mivel lett ilyen iwiw meg myvip lósz@rom szándékoznám felvenni a jónépet innen (legfeljebb letiltotok), de sajna csak kevés nevet tudok, ezért elkezdem valahol aztán csak összejön

na valami hülyeségat azért kérdezek is:
este mi a jobb kaja?
hús-zöldséggel, tonhalkonzerv, tojás (túrót kizárnám), tápkiegre meg még nem szántam rá magam, inkább másra költöm azt a pénzt


[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#3980) _Blank_ válasza LOTR (#3979) üzenetére


_Blank_
aktív tag

Csak hogy ne kelljen keresgélned iwiw szaron bejelöltelek :)

(#3981) Falco6 válasza LOTR (#3979) üzenetére


Falco6
tag

nesze keresgélj ha érdekel.
leírom még1szer :)
illetve dehogy írom le. bennvan az ien info izémbe itt...:D
ugyanaz az iwiw is meg a májvip.
mégsincs benn most látom.
ezesetben: Gáspár Csaba [Falco]

[Szerkesztve]

(#3982) deniro2 válasza LOTR (#3979) üzenetére


deniro2
senior tag

Szabados Zsolt, egyébként Márknál sok arcot megtalálsz innen.

(#3983) Finwe


Finwe
őstag

Na, ma végre tudtam 60kg-mal fekvenyomni, igaz csak 5x6-os sorozatokat csináltam (5*8-at szoktam), de pont 2 hónapja a 40kg-mal igencsak megszenvedtem, ez meg ahoz képest egész könyen ment :D Viszont a bicóba beragadtam :( , ma csakazértis már 16kg-mal csináltam a koncentráltat de ebből is a 4x6 ment és a vége nyögvenyelősen :S, a scott-padon pedig megelégeltem a 30kg-mot, nem ment vele soha rendesen pedig már 2 hete csinálom ( vagy 3 :F ) szal ezt is földobtam 35kg-ra, szenvedtem is! :DDD Tricepszben pedig szintén szárnyalok :D azon a csigás cuccon (ami persze csalóka a csigág miatt) a sima rúddal 55kg-mal simán végig csináltam és a köteles fajtából pedig belekóstoltam a 40kg-ba is :D (egyébként 35kg-mal végig ment)
Csak a hasgyakorlatokat kéne már eröltetnem mert azt nagyon utálom :O de kellene!

Egyébként a súlyom nem nagyon változik pedig igencsak látszanak már a dolgok :D Úgy értem, 80kg voltam egy !kis hassal és most nem látom, hogy kisebb lenne de 78-80kg körül vagyok még midig.
Ha a konditeremnél el tudnám zárni a bringát akkor minden nap tekerhetnék :) és talán gyorsabban lemenne a hasam :DDD

Most valahogy így állok :)

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#3984) fLeSs válasza Finwe (#3983) üzenetére


fLeSs
nagyúr

gratul4!

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3985) Bubee82 válasza GodHeart (#3977) üzenetére


Bubee82
őstag

cél a 44cm! Az már olyan szép tiszteletet parancsoló, de nem is az a nagy batár állat, már elnézést akit esetleg megsértettem. Lehet ha meglesz a 44 nem ezt fogom mondani

Erre már most mérget (metilt :D ) vehetsz :D :U Tapasztalatból mondom. Kurva gyík ám a 44 sztem. Nekem közel annyi (43,5 - 44 között :DDD ) és nagyon vékonykának tűnik :( Pedig nálam még jobban kéne h látszódjon a kertitörpe magasságommal. De sajnos nem így van. Majd úgyis rájössz ;] :P

(#3986) Markgx10 válasza Bubee82 (#3985) üzenetére


Markgx10
őstag

Tavaly kezdéskor egy 45-ös kar volt számomra is a cél, most hogy a hideg 44 megvan, már mást mondok :D Most 47-et mondok, mert onnan még diétázni kell, aztán a 45 az már 10% tzs-nál legyen. :U
Távolról sem azt mondom, hogy ez lesz, csak azt, hogy ezt szeretném :D

(#3987) deniro2 válasza Bubee82 (#3985) üzenetére


deniro2
senior tag

Bár nekem csak bedurranva 44-es a karom, megerősíteném, hogy gyík méret.
Bár érdekes, hogy láttam már olyan 38-as kart is ami jól nézett ki a tulajdonosán.
Lehet, hogy nincs is akkora kar, amivel megfelően mutatnék... :( :D

(#3988) Bubee82 válasza Markgx10 (#3986) üzenetére


Bubee82
őstag

Nekem a cél a 45. Ez még idén meglesz sztem. Most már növelni nem tudok sajna mert jövő héttől augusztus végéig diétázni fogok. Annyit remélek h a pucolt bicepsz nagyobbnak fog tűnni majd mint ez a mostani.

45 után pedig folytatom az utam a 50es pucolt bicepsz felé :D Sztem tök reális :D

Deniro:


:D

Mondjuk nekem nem tom mennyi bedurranva, sohase néztem. Remélem azér van 45 :) ;)

[Szerkesztve]

(#3989) God Vazzeg válasza Bubee82 (#3988) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Sajna nagyon relatív a méret, ha zsíros nem mutat akkorát! Aztán nem mindegy hogy milyenek az arányok, mert ha nagy a vállad és az alkarod, akkor növeszthetsz 50-es kart is, akkor se látszik nagynak, optikailag :D Más dolog ha odaállnak melléd, akkor már látszik a különbség ;) Nekem pl haver pont azt mondta, hogy optikailag, ruhában, ugyanúgy nézek ki mint 44-es karral, akkor voltam olyan 85-86kg, és olyan 14% tzs :U Most meg hiába van 48 felett a kar, ha zsíros vagyok, az alkarom 41cm, szal sz@hrt se mutat a kar. Mondjuk egyelőre nekem nem is ez a cél... :D

(#3990) God Vazzeg válasza Markgx10 (#3986) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Rajtad a 47 is macska lesz, mert magas vagy (viszonylag) ;) Neked egy ''Janesz-féle'' testalkathoz kellene 52-54-es kar, meg olyan 135 mellkas, 110kg tömeg :U Szvsz ;)

(#3991) Markgx10 válasza God Vazzeg (#3990) üzenetére


Markgx10
őstag

Hogyan is lehetnék én olyan mint Janesz? Egészen biztosan sehogy :D
De nem is az a cél. Egy 45-ös kar 10%-os tzs-ral már mosolyt csalna megfáradt orcámra ;] :DDD

(#3992) Markgx10 válasza God Vazzeg (#3989) üzenetére


Markgx10
őstag

Tényleg Neked mi is a cél? :U

(#3993) deniro2 válasza God Vazzeg (#3990) üzenetére


deniro2
senior tag

Na, most ettől vagy elmegy a kedve, vagy elkezd agyalni, hogy milyen gyószer segíthetne... :DDD

(#3994) God Vazzeg válasza Markgx10 (#3991) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mire te is 6-7 éve fogsz majd edzeni, máshogy fog állni a megfáradt arcod is :DDD Én se képzeltem régen hogy 45 felett leszek valamikor is :U Aztán tessék :D Ha behízva is, de megvan :D

:C

(#3995) God Vazzeg válasza Markgx10 (#3992) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Most először hidegen 50-es, aztán már a szálka 50-es, aztán majd meglátom, nem mondok semmit :DDD Testsúly már nem érdekel, addig tömegelek amíg még nekem tetszik az eredmény, ha már nagyon zsírmalac leszek úgyis visszaveszek :D

(#3996) csudri


csudri
őstag

Dobáloztók itt a számokkal rendesen. :D Nekem 37.5 és már sokkal jobban nézki, mint amikor kezdtem (34cm). Pedig be is vagyok hízva! 102-es pocakot mértem a múlt héten. :D Hiába az a rohadt húsvét! :D

(#3997) deniro2 válasza csudri (#3996) üzenetére


deniro2
senior tag

Jó arányaid vannak ;] , 102 cm hashoz legalább 44-es kar kellene. :) :DDD

(#3998) Finwe válasza fLeSs (#3984) üzenetére


Finwe
őstag

THX!

Lenne pár kérdésem, mert azok mindig vannak :D
Beszéltem egy több mint 10 éve ezt csináló emberrel és azt mondta, hogy ez a kondi olyan mitha (rám példa mert eddig nem kondiztam leszámítva tavaly de az siralmas volt) az embert 18 éves korában tanítanák meg összeadni és 2 óra alatt pöpecül vágná az egészet de integrálni már sokkal-sokkal több idő kéne neki.
Ez alat értem azt, hogy szerintem egész jól haladok (talán még 2 hónap múlva tudok majd 80kg-mal fekvenyomni, nem sorozatot de már nem szakadok meg alatta) és ő azt mondta, hogy egy viszonylag gyorsan beállt szint után már sokkal lassabban fogok haladni :(

Na, ez érdekelne, hogy valóban kevés esélyem van-e arra, hogy az eddigiekhez hasonlóan haladjak? Természetesen ugyan olyan körülmények között!
Eddig egyébként 3x jártam egy héten, mostantól (és múlthéten) megpróbálok 5x menni, és elosztom a gyakorlatokat napokra és átfedésben csinálom majd.

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#3999) God Vazzeg válasza Finwe (#3998) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Bár nem tőlem kérdezted de:

A barátodnak igaza van, egy alap szintet elérni gyorsan el lehet, de tovább menni, nehezebb. Ha a körülmények maradnak, akkor előrelépés se lesz :( Egyél többet, az edzést ne vedd sűrűbbre, mert csak rosszabb lesz! Szerintem.. :U A legfontosabb a kaja, sok hús-hússal!! ;)

(#4000) GodHeart válasza God Vazzeg (#3978) üzenetére


GodHeart
senior tag

vicces vicces :D de nem veszem magamra :P

gyorsan rögtönöztem egy poci mérést, és 88cm jött ki... szörnyű :O 80cm-est akarok! Rem nyárra meglesz :D

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.