Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4451) Markgx10 válasza GodHeart (#4450) üzenetére


Markgx10
őstag

Valószínű akkor meg Janesz megy nyaralni, pont ezért mondtam, hogy már most kezdjünk időpontot, meg létszámot egyeztetni hogy mindenki úgy tudja szervezni a dolgokat, ahogy neki jó. Mellesleg azért is kellene egy hozzávetőleges létszám, hogy hely ekintetében is lehessen intézkedni. Bár úgy gondolom két-három ember ha van matrac, akkor még elfér :U
Ha nem túl nagy sértés, akkor akinek van kedve jönni az írja már ide be legyen oly kedves :R , hogy valószínű jön, meg mi az a közös időpont ami mindenkinek jó. Július közepe körül lenne az ideális, de nem gond ha pár héttel utána van, kérdés nektek mi a jobb. :U

(#4452) GodHeart válasza Markgx10 (#4451) üzenetére


GodHeart
senior tag

nekem jóli közepe tutira nem jó!:( De szeretnék menni! vagy az első fele, vagy pedig a legvége, kicsit belenyúlva augba, vagy aug közepe. Ezek tuti jók. Igazság szerint kb 14-18napra szoktunk menni nyaralni, és ez tuti nem jó. Mert ősöknek azért mégsem mondhatom, hogy most ne akkor menjünk már. A haverokkal valót oda teszem ahova jól esik, szóval az itteni haverjaimmal való nyaralást eltudom pakolni. Minél hamarabb próbálok időpontot mondani, mikor nem jó, és tényleg örülnék, ha nem akkor lenne! :R

(#4453) LOTR válasza Janesz (#4443) üzenetére


LOTR
addikt

ja, persze, azt nem írtam, hogy lábnap kivételével mindig vádlizok (heti 2-3), sajna csak állóvádli van, úgy szktam, hogy 60-70-80-70kg 15ism(de egy ismétlés olyan, hogy egyszer csak félig, egyszer meg teljesen lábujjhegyre állok)

Német Pistire meg ha jól emlékszem jobban lehajol, mint az új bbtvben a csávó, tehát akkor jól csinálhatom

One Ring to rule them all

(#4454) etilin válasza Markgx10 (#4451) üzenetére


etilin
aktív tag

A multkori találkozó után szerintem ez kihagyhatatlan alkalom :R
Részemről az időpont is oké.

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#4455) myrra válasza Bubee82 (#4447) üzenetére


myrra
senior tag

és te vagy már akkora mint Bunny?

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#4456) fendre válasza csudri (#4445) üzenetére


fendre
tag

És azt figyelted, hogy volt ami ki sem volt bontva? Még a nylon is rajta volt a dobozon. Szerintem ez egy színtiszta Scitec reklám-blokk volt. Jóformán minden érdemleges Scitec cuccot bemutatott.

(#4457) Bubee82 válasza myrra (#4455) üzenetére


Bubee82
őstag

Hogyne, persze. Azt hittem h tudod.

Fendre:


Bunny-t a Scitec támogatja tápkieggel. Ő mondta h nem kell tápkieget vennie. Nem értem miért kell ezen annyit lovagolni. Lehet h a Scitec bizonyos dolgokban köcsög meg nem tiszta, de ez sok más céggel is így van. Ennek ellenére ha nem lenne akkor nem biztos h lenne BBTV meg ilyenek.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#4458) Janesz


Janesz
őstag

azon gondolkodtam valami egyesületbe be kéne lépni ...sztem anélkül el sem tudnék indulni...
nem tudja valaki milyen kondíciókkal lehet belépni valahova??

állítólag a pontozásnál az sem mindegy melyik egyesületben vagy és ha már nem koxolok valami tisztességes helyezést kéne elérni ,nehogy már az egyesület miatt bukjam be.. :U
félreértés ne essék ,a tisztességest a körülményekhez képest mérem..

[Szerkesztve]

(#4459) fendre válasza Bubee82 (#4457) üzenetére


fendre
tag

Ezt értem és nincs is ezzel baj, szinte már vártam egy ehhez hasonló részt vmelyik adásban. Inkább arra próbáltam rávilágítani, hogy valószínűleg a felét sem használja ezeknek. Ahogy emlékszem nem is mondta ki konkrétan, hogy ezt mind bedobja, hanem csak célozgatott rá. Hátha van pár tudatlan aki azt hiszi, hogy ezeket mind meg kellene vennie, ahhoz hogy izmos lehessen.

(#4460) Janesz válasza fendre (#4459) üzenetére


Janesz
őstag

mért ne használhatna annyit... :F
azok mind hasznosak diéta alatt..ami azok közül sztem egy forintot nem ér az a HMB...a többi nem árt..nem azt mondom,hogy én is azokat nyomnám mert ez nem igaz.. :U

(#4461) Markgx10 válasza Janesz (#4458) üzenetére


Markgx10
őstag

Helyedben felhívnám a Fitenss2000-et és megkérdezném a feltételeket, ha jól emlékszem az ő versenyzőik ha jók voltak, ha nem nyertek :D

(#4462) Markgx10


Markgx10
őstag

Ha valaki vicces kedvében van azt ne privátban tegye, meg ne velem mert kibaszott idegesítő tud lenni, ha full hülyének néznek!!! Egyáltalán nem vagyok vicces kedvemben. Érthető vagy valakinek ezt máshogy is el kell magyarázni?

Kaptam egy tanácsot kérő privit, ami a szokásos szivatós stílusban íródott 0 nap reggel, 0 hsz-al, rögtön nekem.

(#4463) fendre válasza Janesz (#4460) üzenetére


fendre
tag

Na jó nem akarok vitatkozni, de pl. a Hemo-NO -tól mennyit fejlődök? Nyilván mindegyik tök jó cucc, csak _szerintem_ a legtöbb nem ér annyit amennyibe kerül. És továbbra sem erről van szó, hanem hogy Bunny nem ezektől nőtt ekkorára és meggyőződésem hogy a bemutatott cuccok legtöbbjét nem is használja. De tulajdonképpen a semmit ragozzuk ;)

Az oldalemeléses cucc, amit meg ''saját találmányának'' titulált azt pl. te is javasoltad anno God-nak, bordásfalba kapaszkodós verzióban ;)

(#4464) Janesz válasza Markgx10 (#4461) üzenetére


Janesz
őstag

oda sajnos kevés vagyok mint mackósajtban a brummogás..bár megkérdem..sztem ott annyira nem díjjazzák az általam képviselt vonalat..ugyanis versenyen nem kérdi senki hogy készültél fel..

(#4465) LOTR válasza Markgx10 (#4462) üzenetére


LOTR
addikt

kérdezd meg Flesstől vagy I am től, hogy kié, aztán majd megtudod, kivéve ha ipt is átírta, vagy mi....

One Ring to rule them all

(#4466) Janesz válasza fendre (#4463) üzenetére


Janesz
őstag

sokszor én is meglepődök,hogy az általam végzett gyakorlatokat ugyanúgy csinálják a nagyok is..pedig erre tök magam tapasztaltam ki.. :B

(#4467) deniro2 válasza Markgx10 (#4462) üzenetére


deniro2
senior tag

Ugyan nem én szórakoztatlak priviben, de azt észrevettem, hogy kicsit megkopott a humorérzéked... :U Nyugi.

És aki Márkkal szórakozik annak a seggébe lesz dugva az újja amivel hülyeségeket mert gépelni! :)

(#4468) God Vazzeg válasza Woodslave (#4437) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én egy balfax vagyok :(

(#4469) etilin válasza fendre (#4463) üzenetére


etilin
aktív tag

Úgy tudom az oldalemelés kapaszkodva valamelyik 70-es évekbeli testépítő találta ki talán Franco Columbo de ez nem biztos. Egy tuti nem Bunny találta ki. ;]

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#4470) csudri válasza Markgx10 (#4451) üzenetére


csudri
őstag

Ilyen nulla izomtömeggel rendelkező zsírfókák is jöhetnek is, mint mondjuk én? :B

(#4471) deniro2 válasza csudri (#4470) üzenetére


deniro2
senior tag

Arra azért készűlj fel, hogy edzeni is kell (gondolom), nem csak inni. :D

(#4472) Markgx10 válasza csudri (#4470) üzenetére


Markgx10
őstag

:R Megtisztelnél, egyébként nem én döntöm el ki jöjjön, én csak szállást biztosítok (meg fehérjét :D) annyi, hogy azért ne utáljam aki jön ;]

Deniro2: Te is jössz, Téged meg sem kérdezlek :U

[Szerkesztve]

(#4473) deniro2 válasza Markgx10 (#4472) üzenetére


deniro2
senior tag

Remélem most tudok menni, de nem igérgetnék felelőtlenűl 2,5 hónappal elötte.

(#4474) God Vazzeg válasza Markgx10 (#4472) üzenetére


God Vazzeg
veterán

''azért ne utáljam aki jön ''
Kiestem? :B :D

Amúgy nekem valszín jó lesz, de csak előtte pár nappal tudok majd biztosat :U

(#4475) Woodslave válasza Markgx10 (#4462) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Én azt szeretném kérdezni, hogy az Md-től agresszívabb lesz-e az ember, mert egyik haveromnál mintha ilyeneket lehetne tapasztalni. :D
Ja, akkor én se mehetek gondolom... :O

[Szerkesztve]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4476) Markgx10 válasza God Vazzeg (#4474) üzenetére


Markgx10
őstag

Hülye :D Nélküled nincs is találkozó :D

Wood: Az idegrendszerre van hatással, ezt beszéltük Bubeeval :U , van aki befordul, aki meg alapból labilis ;] abból dühöngő őrültet varázsol szemvillanás alatt :D
Te miért is nem jöhetsz? :F

[Szerkesztve]

(#4477) deniro2 válasza Markgx10 (#4476) üzenetére


deniro2
senior tag

Úgy látom most mindenkinek külön-külön elkell mondanod, hogy nem utálod. ;]
Sikerűl megint befogalmaznod. :D

(#4478) LOTR válasza deniro2 (#4477) üzenetére


LOTR
addikt

:DDD

One Ring to rule them all

(#4479) God Vazzeg válasza Markgx10 (#4476) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:R :D

(#4480) csudri válasza deniro2 (#4471) üzenetére


csudri
őstag

Edzeni szívesen, inni meg pláne. :D Bár mostanában letettem a piát, nem kell nekem éjjel a CH. ;]

(#4481) Woodslave válasza deniro2 (#4477) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja a sok lelkisérült nárcisztikus befeléforduló gyúrosnak szüksége van arra hogy vki megerősítse nem utálja :DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4482) Markgx10 válasza deniro2 (#4477) üzenetére


Markgx10
őstag

Ja, az ész nem a legfőbb erényem ;]

(#4483) csudri válasza Markgx10 (#4472) üzenetére


csudri
őstag

Akkor köszi! Bár a július 14-16 még nálam is necces, mert ált. akkor van egy motorostalálkozó, amit már 12 éve soha sem hagyok ki. Éljen a Blues Company! Aki motoros az tudja miről beszélek! Illa berek...

(#4484) csudri válasza Woodslave (#4481) üzenetére


csudri
őstag

Sok lesz már ez a buzulás! ;] ;] ;]

Nagyon OFF: Ma a barátnőmön kiakadtam! Mondtam, hogy lehet megyek szombaton az IFBB Magyar Kupára, erre kiakadt, hogy én mesztelen pasikat akarok nézegetni és hogy ez buzis, meg stb. stb. Majdnem kiraktam a kocsiból! Pedig nem is szedek MD-t. :DDD

[Szerkesztve]

(#4485) Markgx10 válasza Woodslave (#4481) üzenetére


Markgx10
őstag

Tényleg múltkor is mi volt, amikor írtam egy listát. :D Mekkora probléma volt kit hová írtam a sorba. :O :D

(#4486) God Vazzeg válasza Woodslave (#4481) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én speciel lexarom hogy Márk utál-e, akkor is megyek, mert nehogy má neki jó legyen, meg lesz ingyé fehérje is :D

(#4487) God Vazzeg válasza csudri (#4484) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az én csajom ilyenkor jönni akar velem :D Jó esetben szögre bírom akasztani, rossz esetben nem :D

(#4488) Markgx10 válasza God Vazzeg (#4486) üzenetére


Markgx10
őstag

Ingyen fehérje? :F Mé, hoz valaki? ;] :DDD

(#4489) csudri válasza God Vazzeg (#4487) üzenetére


csudri
őstag

Azt nem értem, hogy rinyál nekem, hogy én menni akarok, de azt mondta, hogy legközelebb ő is jönne. :D Úgyhogy Superbody-ra szerintem elviszem, legalább eggyel több torok üvölti majd hogy ''Jani a király!''. ;]

[Szerkesztve]

(#4490) Woodslave válasza God Vazzeg (#4487) üzenetére


Woodslave
nagyúr

meg a végén még megtudja hogy vannal izmos emberek is.. :D
Csudri: nálad ez meg halmozottan veszélyes ;]

[Szerkesztve]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4491) God Vazzeg válasza csudri (#4489) üzenetére


God Vazzeg
veterán

SB-n lesz mit néznie ;) Én is ott leszek :D Na persze szigorúan csak Janesz-drukkernek megyek :DDD

Wood: jaja :D

[Szerkesztve]

(#4492) God Vazzeg válasza Markgx10 (#4488) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ha nem lesz fehérje nem megyek! :D ;]

(#4493) Agyzuzo válasza Markgx10 (#4488) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Hát, ha megen szépen megkérsz. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#4494) _Blank_


_Blank_
aktív tag

Leng a kezem jelentkezem:D Hogy legyen egy jó arc is mán':D
Persze csak ha beférek a keretbe, meg jó az időpont :U

(#4495) Markgx10 válasza Agyzuzo (#4493) üzenetére


Markgx10
őstag

Lécci, lécci, lécci :D

Addig még majd ki kell találni, hogy mi az a legeslegolcsóbb, legrosszabb minőségű és legkisebb kiszerelésű fehérje aminek a fogyasztásába még épp nem hal bele senki, de azért már nagyon gázos ;]

(#4496) Markgx10 válasza _Blank_ (#4494) üzenetére


Markgx10
őstag

Írok egy előzetes listát azok alapján akik LEHET, hogy jönnek. Ja és már előre magyarázkodom, hogy nem fontossági sorrendben írom, csak úgy ahogy eszembe jut:

1. Janesz
2. Woodslave
3. God Vazzeg
4. Agyzúzó
5. Blank
6. Deniro2
7. Csudri
8. Etilin
9. Godheart
10. én

Akire még feltélten számítok: az Boxer (nincs kifogás), Moddingfan, meg Attilam

Ha mindenki el tud jönni akkor 13-an leszünk!!! :Y

Ha valakit kihagytam nem direkt tettem, elnézést kérek ezúttal is (légyszíves ne legyen sértődés) :R

(#4497) MarKoo


MarKoo
őstag

Hétfőn volt bicepsz-tricpesz napom. Pénteken a láb-váll naphoz felvehetem még a bicepsz-tricepszet? Vagy nem ajánljátok hogy heti kétszer bicepszezzek?

(#4498) God Vazzeg válasza Markgx10 (#4495) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Powertrack power protein ;] A leggázosabb meg a cytogen, Janeszt tekintve :D

(#4499) Woodslave válasza MarKoo (#4497) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mi van? kezdődik a türelmetlenség, hogy 3 hónap alatt nem lett 50-es karod? Hát ha láb-váll mellé még beraksz egy teljes kart, akkor az elég gáz edzés sztem. Mondjuk ha annyira hiányzik esetleg 1-1 sorozat durrantó dolgot. Talán

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4500) Janesz válasza Markgx10 (#4496) üzenetére


Janesz
őstag

ez kicsit sok... :U
valahogy szelektálni kéne..:D
nekem mondjuk lenne tippem.. ;]
és nem szeretném ha én jutnék legközelebb elsőnek az eszedbe.. :((( :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.