Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4001) deniro2 válasza GodHeart (#4000) üzenetére


deniro2
senior tag

Lehet God nem is annyira viccből írta, de te tudod...

(#4002) fLeSs válasza GodHeart (#4000) üzenetére


fLeSs
nagyúr

te figy, azt irtad, hogy most van először izomláz a csuklyádban, akkor eddig hogy csináltad azt a 110 kilós vállvonogatást? gondolom szép szabályos lehetett... :D :R

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4003) Finwe válasza God Vazzeg (#3999) üzenetére


Finwe
őstag

Sok húst eszem ám! Azzal nincs gond :) (csak a sütikkel :D )
Hogy érted, hogy rosszabb lesz ha többször megyek edzeni?
Akkor a következő 2 hónapban kb meddig juhatok el? Ismerve eddig hogyan ment és azonos feltétlek mellett. Persze tudom, hogy nem lehet számolni meg minden de azért köböre!



[Szerkesztve]

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#4004) Woodslave válasza GodHeart (#4000) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én komolyan mondom irigyellek. (nem a 88-as derékért, mert akár azért is lehetne) de ez a hozzáállás az élethez példaértékű. Számomra ez hihetetlen. Meg se tudom igazából fogalmazni hogy mire gondolok, de ez már nem az elős ilyen sztori. Érdekes, hogy emberek hogy látják magukat.. :U :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4005) GodHeart válasza fLeSs (#4002) üzenetére


GodHeart
senior tag

ez igen jó kérdés.. :U Mondjuk lehet, hogy az is beleszámított, hogy most tartottam egy egy hetes pihenőt.. de foggalmam sincs... Term próbáltam szabályosan csinálni eddig is, lehet most jött össze először, mert hozzászoktam a súylokhoz.. nem tudom.a lényeg, hogy remélem ezentúl is sikerül legalább ilyen jól megedzenem! :)

mér Woodslave most hogy álljak hozzá az élethez!? Hogy szar az egész, és ezt plakátoljam is ki!? Mint ahogy jópáran teszik!? Nem ilyen vagyok, és nem is leszek sose ilyen.. ugyanígy az életnek nem tudom a negatív oldalát nézni.. mindig megtalálom a másikat, ha másnem, akkor úgy csinálom, hogy olyan legyen. az életünk nagyrészt, az életfelfogasunk meg teljesen rajtunk múlik.. az hogy ki hogy alakítja, egyéni szociális gondja. :U

[Szerkesztve]

(#4006) Markgx10 válasza Finwe (#4003) üzenetére


Markgx10
őstag

Én június elsején kezdtem és 6 hónap alatt eljutottam oda, hogy 35kg helyett 100kg-ba tudtam 8-at nyomni fekve. Azóta 5 hónap alatt, még 10kg-ot sem fejlődtem széria szintjén (múlt héten 110-be ment 4 ez a csúcs), pedig azóta minőségi fehérjét eszek, rendbetettem a kajálásomat, keményebben edzek és mindezek mellett még elég komoly tápkiegeket is használok :U Szóval lelassul az rendesen szerintem is, de kívánom, hogy Neked ne lassuljon le :R

[Szerkesztve]

(#4007) deniro2 válasza Finwe (#4003) üzenetére


deniro2
senior tag

Az edzések száma nem egyenesen arányos a fejlődés ütemével, felesleges 5x lemenned, ha 3 alkalom alatt is megtudsz mindent edzeni. A fejlődés egyre lassúl, ez természetes.

(#4008) God Vazzeg válasza Woodslave (#4004) üzenetére


God Vazzeg
veterán

''Meg se tudom igazából fogalmazni hogy mire gondolok''
Hülye a Godhárt? :D

(#4009) God Vazzeg válasza Finwe (#4003) üzenetére


God Vazzeg
veterán

''Sok húst eszem ám!''
Napi 70-80dkg megvan? Hozzá 1kg rizs? Mer ha igen, nem szóltam ;) A fejlődésed ezer dologtól függ, nem is ismerlek, nem ismerem a hozzáállásodat se, a testalkatodat se, semmit :F Mit szeretnél mit mondjak?? Ha nem eszel többet, vagy nem változtatsz valamit, akkor a fejlődésed se változik, de a heti 5x edzés tuti zsákutca. Miért? Mert a növekedés három lábon áll: 1. Kaja, 2. edzés, 3. pihenés. Ezeknek egyensúlyban kell lenniük, a legjobb a minél több kaja, heti 3x edzés, napi min. 8 óra alvás. Szerintem erre törekedj ;)

(#4010) Woodslave válasza God Vazzeg (#4009) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mé neked megvan? ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4011) Finwe válasza Markgx10 (#4006) üzenetére


Finwe
őstag

óóó, hát nekem a 100kg, fekvenyomásból bőven megfelel! nem akarok többet csak annyit, hogy öcsémet is :D (95kg) ki tudjam nyomni :DDD karra pedig a 45 ~ 50 kg francia rúd/scott-pad + húzódszkodásból is tudjak sorozatot csinálni!

!most ez a célom :DDD

mod: God Vazzeg: Jó, persze ennyit nem eszem de akkor megállom, hogy 3-nál többször ne menjek! A 8 óra alvás az esélytelen :(

[Szerkesztve]

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#4012) Woodslave válasza GodHeart (#4005) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem erről van szó, hanem erről a ránéztem aztán nem akart kötöszködni dologról. :D MIndegy nem akarok itt gecizni, az a Janesz dolga, meg neki van alapja is hozzá. De azért nem árulok el nagy titkot (remélem) hogyha azt mondom azért annyira nem vagy kigyúrva.
Értem én kiskoromban azt hittem hasonlítok Stallonéra. Világosan emlékszem mekkora trauma volt először tükörbe nézni. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4013) GodHeart válasza Woodslave (#4012) üzenetére


GodHeart
senior tag

jó ebben természetesen egyet értek, hogy nem vagyok annyira kigyúrva, ez tény, meg hát sztem ilyet én sem mondtam sose! :) Viszont valami azért látszik, ez meg egy másik tény. És azért már van 1-2 ember aki így sem mer belémkötni. Nah csak ennyit akartam kihozni belőle! :) Peace

(#4014) God Vazzeg válasza Woodslave (#4010) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A rizs nincs :B De én nem is panaszkodom :D ;]

(#4015) myrra válasza GodHeart (#4013) üzenetére


myrra
senior tag

valami azért már látszik: hát a dupla bicós kép elég kemény volt;)

kik nem mernek beléd kötni? alsósok?
:DDD
degec rulla ;]

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#4016) Markgx10 válasza God Vazzeg (#4014) üzenetére


Markgx10
őstag

Elég komoly lenne, ha Janeszen kívül itt bárki egy kiló rizst enne naponta. :U Mehetne utána mindenki a fogyi topikba panaszkodni :D

(#4017) myrra válasza Markgx10 (#4016) üzenetére


myrra
senior tag

én hetente sem eszek meg annnyit :DDD
vajaskenyér a nyerő ;]

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#4018) etilin válasza myrra (#4017) üzenetére


etilin
aktív tag

vajaskenyér a nyerő

Ingyen vajaskenyeret minden testépítőnek :R

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#4019) GodHeart


GodHeart
senior tag

júúj ma mit vettem! :D Jó Reggelt kekszet :DDD Ezzel csillapítottam étvágyamat, és kegyetlen száraz volt! ;]

(#4020) God Vazzeg válasza Markgx10 (#4016) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Pontosan. Nekem 500gr is elég, húsból még nem néztem mennyit bírok megenni, olyan 70-80dkg megvan naponta simán :D Mostanában megint jó az étvágyam :B :D

(#4021) Markgx10 válasza myrra (#4017) üzenetére


Markgx10
őstag

:D Én kb 250gr rizst (2*125g-os zacskó 3 felé osztva) és két csomag puffasztott rizst (2*100gr) eszek meg napont + reggel valami zabpelyhet a turmixba és kész :U Igaz, hogy csak pér hete csinálom, de sztem már az is nagy eredmény (egy ilyen szartól mint én :D) hogy a MD alatt nem nőtt a derekam, miközben a súlyom eddig azért növögetett.
Bár most nem tudom mi lesz ebből a betegségből, mára egy nagyon picit jobban vagyok nyomom a C-vitamint (hozzáteszem teljesen föklöslegesen, mert nálam szokás szerint semmit nem hat :O :D ) meg a sok folyadékot, aztán holnapra kiderül, hogy visszaesett-e valami (tömeg vagy erő) de sztem csak stagnál, azért gyengének nem érzem magam. A másik, hogy most sajna nagyon nehéz rávennem magam a kajálásra :( betegen alig tudok enni. Na mindegy rinyálás off :D

(#4022) myrra válasza etilin (#4018) üzenetére


myrra
senior tag

jah. én be is írtam, hogy vegye be a fidesz a programjába;)
Árpi még a növit is hozzárakta:DDD

de sajna semmi eredménye :O

hát ki is kaptak. ezen el lehet gondolkozni! nem lehet cicózni a testépítőkkel :DDD

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#4023) God Vazzeg válasza Markgx10 (#4021) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Túladagolási tüneteid vannak, nekem is az volt az omnától.. Legalábbis azt mondták :U Vegyél vissza 2 szemre, és semmi bajod se lesz ;)

deniro2: ezeket majd megtapasztalja, addig úgyse hiszi :D

[Szerkesztve]

(#4024) deniro2 válasza GodHeart (#4013) üzenetére


deniro2
senior tag

Figy, itt csak részben genyózunk veled, némiképp talán segíteni is szeretnénk egy reálisabb látásmód kialakításában.Talán mondhatom, hogy valamivel nagyobb vagyok nálad, mégis egy kis szar vagyok nagyon sok emberhez képest, és mégha 3x ekkora lennék is, mivel harcművészeti múltam csupán némi hobbybokszból áll, kissebb thai-bokszos emberkék számára sem vagyok/lennék megoldhatatlan feladat.
Régebben is próbáltunk már rávezetni téged arra, hogy egy 38-as kar nem feltétlenűl jelent legyőzhetetlenséget. Nekem is szokott nagy arcom lenni részegen, bírom én is, hogy Joli néni talán még beis szarik tőlem, de én már hagytam ott a fogam (szószerint) ilyen szituációban, eszméltem hajnalban az ambulancián, stb., ami különösebben nem törte meg a lendületemet, de talán te erre nem vágysz olyan nagyon.
Szal, jó dolog az optimizmus, de azért fél lábad maradjon a valóság talaján.
Nem kioktatásnak szántam ezt, szimplán csak a közöttünk lévő korkulönbségből adódó esetlegesen meglévő tapasztalattöbbletemből szerettem volna egy hangyányit megosztani veled, barátilag. :)

(#4025) Woodslave


Woodslave
nagyúr

mostanában azt veszem észre a testépítés nem tesz jót a testkompozíciómnak. Folyton átlátszó kifogásokat keresek..[link]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4026) Woodslave válasza deniro2 (#4024) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezentúl ha vmilyen gondolatom kifejezésében nehézségem adódik, szólok. :D :C :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4027) Markgx10 válasza Woodslave (#4025) üzenetére


Markgx10
őstag

:DDD Hülye ;]

God: Lehet igazad van, de azért ha nem haragszol, bár minden tiszteletem aTiéd :R de nem veszek vissza mert ez meg olyan erőt kezdett hozni, hogy most már befejezem így, úgyis csak egy hét van hátra az egészből, az már nem olyan sok, de rendkívül kíváncsi vagyok lesz-e nálam olyan áttörés erőben mint Bubeenál, vagy 100 használóból 99-nél, mert én igazából azért kezdtem el, nem kifejezetten a súlygyarapodás miatt :U (az meg jött eddig vagy 5kg biztosan :D )

(#4028) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Csokolom csokolom. :D
Megvolt a heti cickó-bicko,és folyamatosan erősödök bele a dologba. :o
Ma kiment már 6 a 90kg-ba fekve,és a bicepszen is emeltem 5kg-ot a végén.Pedig még a hétvégi kajám sem volt valami hüdefasza.Remélem még egy darabig igy fogok fejlődni. :U

[Szerkesztve]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#4029) God Vazzeg válasza Markgx10 (#4027) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Értem :D A te dolgod, én csak javasolok. :R

(#4030) GodHeart


GodHeart
senior tag

hmm 77kg vagyok.. most vagy ennyire elhíztam, vagy pedig fejlődök... :D Bár, hogy őszinte legyek a második variációnak jobban örülnék

(#4031) Markgx10 válasza God Vazzeg (#4029) üzenetére


Markgx10
őstag

Félre ne értsd, tuti igazad van, csak az a rohadt kíváncsiság nem engedi, mert utána meg azt mondogatnám maganak, hogy lehet pont akkor jött volna meg a nagy erő :U :D (ami nagyon úgy tűnik elmarad idén :D)

(#4032) LOTR válasza GodHeart (#4030) üzenetére


LOTR
addikt

én 80kg vagyok 80-as pocival ;)
húha remélem nekem nem lesz tendencia a hasméret növekedése a súlygyarapodással egyenesen arányban -eztdejómegmondtam:B

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#4033) God Vazzeg válasza Markgx10 (#4031) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Értem én, én is ebbe a hibába estem a heti 4 omnával :D Többet nem leszek balfax :B :D

(#4034) God Vazzeg válasza LOTR (#4032) üzenetére


God Vazzeg
veterán

100kg vagyok, 100-as derékkal. Következtess ;) :D

(#4035) LOTR válasza God Vazzeg (#4034) üzenetére


LOTR
addikt

ettől féltem
na nembaj, 50es virgácsokkal lehet már nem tűnne olyan nagy tragédiának :D

One Ring to rule them all

(#4036) GodHeart válasza LOTR (#4035) üzenetére


GodHeart
senior tag

jó hát én kockás hasra megyek, szóval... :D

(#4037) Markgx10 válasza God Vazzeg (#4033) üzenetére


Markgx10
őstag

Lassan sztem kezdjük keverni a szezont a fazonnal (heti 4 omna vs napi 3 MD) :U

(#4038) God Vazzeg válasza Markgx10 (#4037) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem heti 4 omnánál jöttek a mellékhatások, Bubee-nak meg 3 md-nél. 2-nél nem volt baja, nekem se... Szerintem lehet párhuzamot vonni a kettő közt, de persze teljesen más dolgok ezek, ha zavar téged a párhuzam szólj, többet nem csinálok ilyet :D

(#4039) Markgx10 válasza God Vazzeg (#4038) üzenetére


Markgx10
őstag

Erre a párhuzamra inkább nem mondok semmit :U :D
Engem nem zavar a párhuzam, csak sokan olvashatják ezt a topicot akik nem is értenek hozzá és az az érzés lehet meg, hogy a MD is egy szteroid stb. Ez meg azért akárhogy is próbálkozunk nem igaz ;) (legalábbis még nem :D)

[Szerkesztve]

(#4040) Janesz válasza GodHeart (#4019) üzenetére


Janesz
őstag

legalább olyan száraz volt mint TE magad... ;] száraz és kőkemény!!
amúgy ezt a magabiztosságot én is írígylem tőled..az más kérdés,hogy néha húgyosra és könnyesre röhögöm magam azon amit írsz, és ezzel rengeteg folyadékot vesztek.. :U :DDD

(#4041) God Vazzeg válasza Markgx10 (#4039) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mert szerinted mi a bődületes különbség? Te gondolom azt hiszed hogy a roid valami csodaszer, pedig ugyanolyan érzem/nemérzem dolog mint amikről ti beszámoltok. Szal hatásra ugyanolyan az md is mint a roid, még mellékhatásai is hasonlóak, az meg hogy májvédő kell hozzá, no comment. Ha egyszer majd kipróbálsz valami ilyen cuccot, megérted miért mondom... Egy dekával se különlegesebb a roid hatása, mint az md-é, vagy érzed, erő és méretnövekedésben, vagy nem. Ha túlnyomod, akkor meg jönnek a mellékhatások: vérnyomásemelkedés, fáradékonység, letörtség, aluszékonyság. Kérdem én: akkor most hülye vagyok? :D (Az hát :D)

(#4042) Markgx10 válasza God Vazzeg (#4041) üzenetére


Markgx10
őstag

[kép] :D

[Szerkesztve]

(#4043) God Vazzeg válasza Janesz (#4040) üzenetére


God Vazzeg
veterán

''néha húgyosra és könnyesre röhögöm magam''
Ez elég degradáló rád nézve :U :DDD Tenalady? :F :D

(#4044) Woodslave


Woodslave
nagyúr

bicepszre kéne vmi javaslat. Valszeg hülye kérdés (de már én is megengedhetem magamnak) mit kellene csinálnom, hogy tömegesedjen a bicepsz, mert jóval csúcsosabb mint széesebb, tömegesebb. Olvastam egyik oldalon, hogy Scott-padon váll-szélességnél szélesebb fogassal inkább a bicepsz belső felére hat. Javaslat?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4045) Markgx10 válasza Woodslave (#4044) üzenetére


Markgx10
őstag

Választ nem tudok, de én is kíváncsi vagyok erre. :U

Most meg léptem [kép] ;]

(#4046) LOTR válasza Woodslave (#4044) üzenetére


LOTR
addikt

hát ha érdekel a véleményem, akkor leírom, ha meg nem akkor is ;]
nekem meg egyéltalán nem csúcsos, inkább ''tömeges'' lol -már ahhoz képest tömeges, hogy nem csúcsos, persze még nagyon messze vagyok a nagy GodHeart-tól :R
3x8 scottpad+franciarúd
3x8 állva egykezes beforgatott mindkét kézzel
3x8 állva kalapács
ezt csináltam, amitől szerintem nem igazán csúcsosodott, azóta változtattam sokatok tanácsára
4x6 állva kétkezes
4x6 egyik héten kalapács, másikon beforgatott
4x6 scott a végére
lehet, hogy csak az álló kétkezes bevezetése miatt, de most legalább van érdemi változás erőben és méretben is

One Ring to rule them all

(#4047) csudri válasza God Vazzeg (#4034) üzenetére


csudri
őstag

87kg vagyok 102-es derékkal, röhögj csak. :D

(#4048) Woodslave válasza LOTR (#4046) üzenetére


Woodslave
nagyúr

állva kétkezes egyenes rúddal?
Elvielg a kalapács csúcsosít. Talán a beforgatásos tömegesítheti jobban. Megláttyúk azé köszi. Bár nem érdekel amit mondasz ;] Viccelek érdekel :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4049) GodHeart válasza Woodslave (#4048) üzenetére


GodHeart
senior tag

most lehet hülyeséget mondok, de a beforgatással, nem az alkar erősödik!? :F

(#4050) Woodslave válasza GodHeart (#4049) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igen ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.