Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4651) glacious válasza Easy c. (#4649) üzenetére


glacious
addikt

Azért mert gyorsan átmegy rajtad a kaja, nem jelenti azt, hogy jó az anyagcseréd.

[Szerkesztve]

(#4652) fLeSs


fLeSs
nagyúr

ha esetleg érdekel vkit a pump-fx hatása, Agyzuzónak asszem ez nem jött be, ellenben a STORM igen.
nekem a STORM nemigen jött be, viszont a pump-fx igen. 3 hónapja ugyanazokkal a súlyokkal baszakodok, és a héten elkezdtem pump-fx-ezni, és első alkalommal 5 kilót emeltem fekvenyomásban, ferdepadon, szűknyomásban, lehúzásban, evezésben, 10 kilót guggolásban és felhúzásban. :D
étrendemben, stb-ben semmi nem változott ezen kívül. 130 gr ch-t eszek egy nap. :D
végre volt egy kis sikerélményem

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4653) Easy c.


Easy c.
csendes tag

;) ;) ;) Meglesz

(#4654) Easy c. válasza fLeSs (#4652) üzenetére


Easy c.
csendes tag

Na ez érdekelt igazán. Akkor kipróbálom én is. Kösz az ötleteket

(#4655) Easy c.


Easy c.
csendes tag

Ja még valami. Hülyének fogtok nézni de mi az a ch????

(#4656) fLeSs válasza Easy c. (#4654) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ettől nem leszel izmos. :D

szerk: plána ha még a ''ch'' jelentését sem tod.

inkább zabáljál.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4658) Markgx10


Markgx10
őstag

ch = szénhidrát

(#4659) Easy c. válasza Markgx10 (#4658) üzenetére


Easy c.
csendes tag

köszi

(#4660) Markgx10


Markgx10
őstag

Na, hogy írjak már valamit, ezen a hétvégén parádésan elbasztam a kajálásomat :D főleg ch terén voltak ''komoly gondok'' (kevesebb ment mint kellett volna), de annyira nem aggódom, holnaptól már remélem visszaáll a rend. :U Egyebet nem tudok mondani, kérem... :D

(#4661) Janesz


Janesz
őstag

nah megjöttem a ''versenyről''..
egy kalap szar volt úgy ahogy volt..azért mentem ma merthogy ma lesznek az állatok és láthatom mi a felhozatal 80kg környékén...
erre 2 srác volt akire azt mondtam,hogy izmos..mindkettő junior testépítésben indult..ahol összesen 3-an indultak 2kategóriában (75kg alatt és felett) alatt 1 ember volt felette meg kettő..
a fitness férfi kategória meg egynesen vicc volt..volt egy srác és olyan lába volt mint egy szúnyoglárvának.. :Y a legvastagabb pont a ''lábán'' a térde volt..

a csajok versenye is katasztrófa volt..:(
szarul vezették a pontozólapot és a legjobb csajt kihozták 5.-nek..a csórikám nem hitte el..nem akarta átvenni az oklevelet..és a leggyengébb akit Bunny csak így nevezett a ''nyomorék'' kihozták elsőnek...fényévekkel szarabb volt mint a többi..de olyan szinten,hogy az utcán eszedbe nem jut utánafordulni...mondta bunny,hogy kedden bement hozzá megkérdezni mi a véleménye és bunny csak ennyit mondott,hogy háááát kezdésnek nem rossz..(ez nála a geciszar kategória az arckifejezése alapján..:D) mikor kihozták a csajt elsőnek akkor bunny hangosan elkezdte mondogatni,hogy : nem hiszem el..a nyomorék megnyerte..bazzeg a nyomorék nyert...fel is hívott valakit és mondta neki,hogy gyere vissza a nyomorék unokatesód nyert..a nyomorék unokatesód megnyerte..:D:D:D
már át is adták a díjakat amikor hőbörgött a közönség és csak kiderült a turpizság...erre vissza az egész ,csajtól kupa ,oklevél,érem díjak vissza és 10 perc múlva kiderült,hogycsórikám nem első hanem utolsó lett...megalázó volt az biztos...:(

a szervezés mint említettem egy fos volt..a hangosítás is egy kalap szar volt..

szóval aki nem jött az nem bánhatja mert egy forintot nem ért..:(

(#4662) Mems


Mems
csendes tag

Sziasztok! :)
Én is edzek és kb, januárig egész jól tudtam haladni, de azóta nem megy.
Figyelek a fehérjebitelre jobban 2g/tskg és a CH bevitel 4-5g/tskg, ez kevés lehet?
Januárig minden gyakorlatban tudtam erősödni, de azóta..
Köszi a segítséget!

(#4663) God Vazzeg válasza Mems (#4662) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Vannak ilyen megtorpanások, ne add fel. Nem biztos hogy te csinálsz valamit rosszul... :U Mióta edzel? :F

(#4664) Mems válasza God Vazzeg (#4663) üzenetére


Mems
csendes tag

Hello!
Köszi a biztatást, rendes vagy. :)
Lehet, sok összetevőből áll.
Januárig havonta 5kg-t tudtam erősödni, mostmeg januártól ezidáig összesen 5kg-t.
Gondoltam a negatív nyomásra, szerinted ez jó erőnövelésre? Vagy kevés a sorozat ált. (3-4) és az ismétlések (3-4).

1 éve.


[Szerkesztve]

(#4665) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Az Áldozat Az Én Himnuszom

A testépítés egy soha véget nem érő kihívás.
Hihetetlenül sokat megkövetel
és legnagyobb sikereit bensőleg éled meg.
Minden gondolatodban ott van, és kiüríti a zsebeidet.
Megsebez téged, felbőszít, és a kudarcaidból merít új erőt.
Kihív téged, és porig rombol. Rengeteg adsz magadból,
és még annál is többet. Annyit áldozol
fel pihenés nélkül. És hogy
a végén az egész megéri-e?
A kurva életbe de mennyire!

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4666) God Vazzeg válasza Mems (#4664) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem fogsz egyfolytában erősödni, elég szépen haladtál eddig ahogy írod, de most már küzdeni is kell majd. Innen kezdve lesz szép a dolog! Majd meglátod.... ;)

Ha ilyen jól ment eddig, akkor ne azt edzésen változtass, hanem a kaján! Próbálj meg minél többet enni ;)

Negatív nyomást felejtsd el szvsz ;) Ha erőt akarsz növelni, akkor alacsony ism. szám, nagy súlyok, nagy pihenők, és rengeteg húst egyél! 3-4 sorozat 3-4 ismétléssel rendben, ha erőre mész. ;) De szerintem 5-6-okat csinálj, akkor nősz is, és erősödsz is, nekem ez jön mostanában be :U Bár csak erőre az alacsonyabb ism. szám lehet jobb :U

(#4667) MarKoo válasza God Vazzeg (#4544) üzenetére


MarKoo
őstag

Annyi kérdésem lenne, hogy mehet továbbra is mindenből az 5*8? Jah és még valami. Szerintetek nyitva van ma a terem? Bár nem mintha olyan messze lenne, hogy ne sétálhatnék el feleslegesen. :B

(#4668) Markgx10 válasza MarKoo (#4667) üzenetére


Markgx10
őstag

Nálunk nincs nyitva semmilyen terem :U

Bejelölhetlek az iwiw-en? :D

(#4669) MarKoo válasza Markgx10 (#4668) üzenetére


MarKoo
őstag

Akkor itt se lesz nyitva. Nem baj megyek holnap. ;]

Jelölj csak be druszám. :D Megtisztelő lenne. ;)

(#4670) Mems válasza God Vazzeg (#4666) üzenetére


Mems
csendes tag

Januárig jól ment, annak most a fele is jó lenne. :D
Igen sajnos egy idő után belassul, de azért ez durva.

Igen próbálok minél többet enni, kb. óránként-kétóránként eszek, sokszor vissza is jön. :D

Sajnos nem mindig sikerül húst enni, ilyenkor jó a tojás, túró?
Lehet, hogy a CH lesz kevés?

Egészen eddig piramisszerű módszert alkalmaztam, és sorozatonként növeltem a súlyt.
OK, akkor az edzés rész elvileg Ok, remélem csak átmeneti dolog.

(#4671) Notes


Notes
senior tag

Sziasztok!

28 éves vagyok, 180cm és 81 kg. Nem tudom mennyire tudjátok elképzelni, de ez egy tök átlagos testalkat. Most jutottam el oda, hogy a napi 8-10 óra ülőmunka mellett nagyon kéne egy kis testedzés. Néha szoktam bringázni, meg pár kilóméter gyalogtúra sem rettent el, de szeretnék valami megerőltetőbbet is kipróbálni. Nem akarok tökéletes izmokat növeszteni, meg versenyekre járni stb.
Látom itt nagyon fontos szerepet tölt be a kaja. Én a fastfood-tól kezdve a virslin át, a franciakrémesig mindent megeszek, és ezen nem is szándékozom változtatni. Tudom, hogy a szemetekben ez olyan mint a szemét megzabálása, de nem tudom, nem is akarom a további életemet wheypro-ba áztatott csirkemellen leélni. Bocs.
Lényeg a lényeg: ajánljatok nekem valami edzéstervet! Köszi.

Romanes eunt domus!

(#4672) ReDPiTTY


ReDPiTTY
tag

Helló urak!
Néhény személyes tapasztalatot szeretnék megosztani veletek a görögszénáról,ami legfőképp a zsírproblémákkal küszködöknek lehet hasznos!Szóval:amióta elkezdtem inni a teát azóta olyanszinten rendbe lett az emézstésem-anyagcserém-hogy akár mennyit is zabálok inkább csak a zsíromból vesztek ahelyett hogy híznék!Azt hozzá kell tennem,hogy olyan étvágyat csinál,hogy szinte egész nap egyfolytából bírnék kajolni!szerintem az étvágytalansággal küszködőknek is segíthet!És van egy olyan érdekes mellékhatása ami talán nem is olyan rossz,hogy elkezdett pattanásosodni a hátam-életemben nem volt egy sem-ami igy 35 évesen elég érdekes jelenség.Szerintem megér bárkinek egy próbát az ára a többi kieghez képest elenyésző!

Einstein nagy igazsága: "Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos.”

(#4673) LOTR válasza Notes (#4671) üzenetére


LOTR
addikt

[link]

viszont arra, amiket eszel csak azt lehet mondani, hogyha te zsírból és chból tudsz izmokat építeni, akkor grat
nem tudom, hogy mennyire komolyan eszel csak ''szemetet'', de ha egy kicsit sem változtatsz, akkor járhatsz edzeni, de az eredmény is csak olyan lesz, én ha nem változtattam volna a kajálásomon szerintem csak minimális változás történt volna, izmosodás szempontjából, mondjuk így is csak kicsit történt több a minimálisnál :B

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#4674) LOTR válasza ReDPiTTY (#4672) üzenetére


LOTR
addikt

görögszéna
ez pontosan mi, hol lehet venni, és mennyibe kerül?

One Ring to rule them all

(#4675) God Vazzeg válasza ReDPiTTY (#4672) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az nekem nem jó, én szeretek tömegelni :D

(#4676) MarKoo válasza LOTR (#4674) üzenetére


MarKoo
őstag

[link]
Majdnem legalul. ;)

(#4677) LOTR válasza MarKoo (#4676) üzenetére


LOTR
addikt

:R

One Ring to rule them all

(#4678) Mems válasza God Vazzeg (#4675) üzenetére


Mems
csendes tag

Én is. :D Ezért jó a majális. :D Ott van tömeg. :D

(#4679) Mems


Mems
csendes tag

God!
Írtad régebben, hogy elakadtál egy súlyon.
Neked ezen, hogy sikerült továbblépni?
Tettél valami extra dolgot, vagy csak az idő múlásával sikerült elhagyni az adott súlyt?

(#4680) ReDPiTTY válasza LOTR (#4674) üzenetére


ReDPiTTY
tag

Görögszénmagot a biopatikákban vehetsz 100gr 6-700 huf,egy adag egy teáskanál

Einstein nagy igazsága: "Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos.”

(#4681) Silencer83


Silencer83
addikt

ciao Faszingerek! :D / God- Papa :R /

ujult erobedobassal kezdtem neki a gyuras-powahhnak, osszedobtam magamnak egy eddzesterv-feleseget, nemsoka belinkelem, kivv. lennek a velemenyetekre! :B

(#4682) God Vazzeg válasza Mems (#4679) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Variáltam sokáig, aztán látszólag minden előzmény nélkül elkezdtem fejlődni :F Sajna vannak ilyen ''platók'' amiken nehéz túljutni, ha jól emléxem még Janesz is küzdött ilyenekkel ;) Szal nem kell megilyedni, elég jól bírtad hogy 1 év alatt még nem volt ilyen :D Erőltesd az edzést, és ne vegyél vissza a súlyokból, csak nyomjad, amennyit bírsz, és egyél sokat. Majd megjön a látszata is ;)

(#4683) MarKoo válasza God Vazzeg (#4675) üzenetére


MarKoo
őstag

Nah mester? :) Mehet az 5*8? :B

(#4684) God Vazzeg válasza Silencer83 (#4681) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nyomjad :D :R

(#4685) God Vazzeg válasza MarKoo (#4683) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Persze. De ha akarsz akkor piramisozhatsz is. Kis súllyal 12-őről indulva addig emelni 4-5 sorozaton belül a súlyt, amivel már csak 2-3 ism. megy, aztán ugyanez vissza ;)

(#4686) Mems válasza God Vazzeg (#4682) üzenetére


Mems
csendes tag

Akkor indultál meg amikor nem is számítottál rá? :D
Igen, csak ez egy kicsit kezd hosszúra nyúlni. :D Egyszer csak sikerül, de ha fejlődök akkor könnyebb továblépni is, mint amikor sokáig leragadás van.
Most egybe megkapom. :D


(#4687) Mems válasza God Vazzeg (#4685) üzenetére


Mems
csendes tag

Ha piramisban megy a gyakorlat, akkor nagy jelentősége van annak, hogy a csúcs után visszafelé lépkedünk a súlyokban?
Nekem ilyenkor a vállam megszokott fájdulni.

(#4688) MarKoo válasza God Vazzeg (#4685) üzenetére


MarKoo
őstag

Néha szoktam piramisozni, de most kipróbálom milyen ha mindenben piramist tolatok. A harmadik sorozatra érjem el a max súlyt, vagy az ötödikre és onnan vissza nagyobb léptekben? Azért kérdezem mert láttam már ilyet is.

(#4689) Silencer83 válasza God Vazzeg (#4684) üzenetére


Silencer83
addikt

:C
gyurunk vazze ;]

(#4690) Janesz válasza Mems (#4687) üzenetére


Janesz
őstag

sztem ha nem piramisozol akkor meg nem fogsz erősödni...max egy adott súlyba fogsz beleerősödni de nagyobb súly ugyanúgy nem fog menni..
én amíg nem piramisban nyomtam hanem szériáztam akkor nem fejlődtem szinte semmit maxba..szerintem ha egy súlyba bele tudsz nyomni mondjuk 6-ot akkor nincs szükséged nagyobb izomzatra ahhoz hogy belenyomj mondjuk 8-at vagy 10-et..abba bele tudsz erősödni tömegnövekedés nélkül is...kicsit javul a vérellátottság és kész is..

(#4691) Mems válasza Janesz (#4690) üzenetére


Mems
csendes tag

Kösz!
Akkor ilyenkor van az ha az ember plusz rátesz 5 kg-t, akkor sokkal többnek tűnik?
Írtad régebben, hogy nálad is voltak ilyen korlátok, amin nehezbben tudtál túllépni.
Neked ez, hogy sikerült, ezzel a piramis módszerrel?



[Szerkesztve]

(#4692) Scream007


Scream007
őstag

Ezen a héten már 4x fogok lemenni gyúrni.
és kéne tanács 4x-erre mit csináljak?
eddig így van1., mell, hát 2, bicepsz váll, 3., tricepsz, láb)(illetve hasat nem említettem mert az minháromszor)
4. alkalommal mit kéne? :U

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#4693) válasza Scream007 (#4692) üzenetére



addikt

Nem vagy kispályás, még csak hétfő van, de már negyedszer készülsz menni a héten... ;]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#4694) Scream007 válasza (#4693) üzenetére


Scream007
őstag

:DDD :D
''fogok''
jövőidő ;)

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#4695) válasza Scream007 (#4694) üzenetére



addikt

Egyébként mivel több izomcsoport nem nagyon van, ha mindenképp négyszer akarsz menni csináld ilyen 'vetséforgóban' szóval a negyedik alkalommal mindig arra edzzél ami az adott héten az első volt.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#4696) Scream007 válasza (#4695) üzenetére


Scream007
őstag

ok.
Nem tom ilyen általános nincsen??
ami mindenre jó :DDD :D
Netán mindegyikből cisnáljak párat? :U

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#4697) God Vazzeg válasza Scream007 (#4696) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Válogass bazze :D -> [link] ;)

(#4698) God Vazzeg válasza Mems (#4686) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én má hónapok óta nem fejlődtem, erőben még vissza is estem picit, de most egy hete mintha kezdődne valami folyamat, megint frankón durranok, és van kedvem edzeni is, étvágy is rendben :U Szal minden adott, remélem lesz látszata is, nem volna baj ha meglenne má hidegen az 50-es kar :D

(#4699) Mems válasza God Vazzeg (#4698) üzenetére


Mems
csendes tag

Azért erőben egész szépen fejlődtél az elmúlt hónapokban, legalábbsi amint írtad.
Könnyebbnek is érzed a súlyokat? :)
Az jó ha van étvágy.Az én gyomrom kevesebbet fogad be, mint ami a fejlődéhez szükséges, tömni kell rendesen. :)
Örülök, hogy fejlődsz, jó nagy mancsod lehet. :D
Sok sikert hozzá! :)

(#4700) God Vazzeg válasza Mems (#4699) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A maxnyomásom még nagyon szánalmas, de nem panaszkodom, egyelőre elég ennyi ;) Már az is jó, hogy nem fáj a derekam :D

Motto: kicsinek is örülünk :D

(Márkgx10: csak neked mondom, hogy karácsonyra berakom a fa alá az új magyar 50-est! ;) :D Ez eltökélt szándékom, és ha a fene fenét zabál, akkor is meglesz! :D Igaz lehet jól behízok hozzá, de lexarom :D :B ;] )

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.