Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4901) Markgx10


Markgx10
őstag

Jobb reggelt! :D

Először is azé jobbat mert sajna nem ment ki a 140, így maradt 135 a csúcs. Pedig azt hittem lesz valami mert 110-be olyan ''könnyen'' belement 6 ismétlés mint soha. Na mondom meglesz ez, erre tessék :D úgy rámszakadt mint a szar. Na mindegy az a lényeg, hogy a 135 megvan.

És ma vége lett a MD-nak ezért egy pár adat, hogy 4 hét alatt mit hozott:

Kar 42,9 -> 44,6cm + 1,7cm
Comb 64,5 -> 68cm + 3,5cm
Mellkas 119 -> 122cm + 3cm
Súly 91kg -> 97,8kg + 6,8kg (reggel üresen)
Derék 91cm -> 93cm + 2cm (este, telekajálva)

Hát ennyi. Szerintem nagyon megérte, nagyon sajnálom, hogy abba kell hagyni :B :D el bírnám viselni az ilyen mértékű fejlődést ;] Szóval elmondhatjuk, hogy ez tényleg működik, nem kamu, többet hoz mint amit ígér a leírásban, számomra hihetetlenek ezek a számok pár hét alatt. Erőben is nagyon sokat hozott, bár lehet, hogy maga a fekvenyomás eredménye nem ezt támasztja alá (sajnos én ebben úgy látszik szar vagyok nagyon), de egyébként minden gyakorlatnál messze megdőltek az egyéni csúcsok.

Az egyetlen kérdés ami maradt, hogy a Novedex + Retain utókúra mit fog megtartani ebből. Egy hideg 44-es karnak azért örülnék a végén :U Most attól nem kell tartanom, hog kimegy a víz, mert ez egyáltalán nem köt meg vizet, sőt hajtja is valamennyire. A következő egy hónapban erre is választ kapok.

Az utolsó dolog, hogy mindenképpen beiktatok még egy ilyet, amíg lehet ezt kapni, de nem mostanában legalább egy fél évet várok vele, az is lehet többet.

Na léptem.

(#4902) Moddingfan válasza LOTR (#4885) üzenetére


Moddingfan
senior tag

THX ;)

Mark: Gratulálok a 135kg-hoz :R Hogyan tovább?

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4903) Moddingfan válasza fLeSs (#4899) üzenetére


Moddingfan
senior tag

nem úgy, mint akik 85 kilósan ''szálkásítanak'' - ez ugye nem célzás volt? :U Bocs, ha csak én szenvedek üldözés mániában, de a 85 kiló nem elterjed errefelé :U

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4904) etilin válasza Moddingfan (#4903) üzenetére


etilin
aktív tag

Nem ő egy magas pécsi úszósrácra gondolt.... Valami Dávid ha jól tudom a nevét :D

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#4905) Scream007 válasza Moddingfan (#4903) üzenetére


Scream007
őstag

mér az kevés???
csak kérdezem nem nekemtámadni :U

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#4906) Moddingfan válasza Scream007 (#4905) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Itt az igen kevésnek számít, pláne ahhoz mérten, aki volt ennél tömegesebb is anno. Tudod, én 130kg-ról indultam, na ehhez képest a 85kg mindenképp kevés. De sztem azért nem vagyok annyira vékony, hogy faxon is eljussak A-ból B-be :D

etilin: á, persze, már tudom ki az, igazad lehet ;) :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4907) God Vazzeg válasza Markgx10 (#4901) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szép eredmények! :R Csak így tovább ;)

Mindenkinek üzenem, hogy kapjátok be, fenntartom a jogot nem ismerni mindenkit névről, mert nem ez tölti ki a napjaimat (leszahrom), és kész. Asszem el is döntöttük ki itt a hobbigyúrós :DDD

Mellesleg mostanában egyre kevesebbet leszek majd, mert építkezek, és egész nap lótifuti lesz, edzés is alszik majd asszem :O De tudom hogy nem fogok hiányozni, azért majd minél többet próbálok írni :R

(#4908) csudri válasza God Vazzeg (#4907) üzenetére


csudri
őstag

Építkezel? Az is gyúrás valamilyen szinten. Egy volt évfolyamtársam egyik nyáron 3 hónapon át bontott téglát pakolt, kemencéket meg ilyesmiket épített belőle és eléggé meglátszott rajta a dolog. Úgyhogy előre az új magyar 50-es felé!
[kép]
szerintem állati ez a smiley, már majdnem olyan jó, mint az avatarom

[Szerkesztve]

(#4909) Scream007 válasza Moddingfan (#4906) üzenetére


Scream007
őstag

Úristen akkor most mennyi lehetsz :Y
Hát nem fújj el a szél :C

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#4910) deniro2 válasza Scream007 (#4909) üzenetére


deniro2
senior tag

Na, úristen mennyi lehet? :U 1 oldallal ezelött konkrétan leírta. Te is csak írsz, úgylátom.

(#4911) Janesz válasza Markgx10 (#4901) üzenetére


Janesz
őstag

:(

(#4912) Manitou válasza Markgx10 (#4901) üzenetére


Manitou
addikt

:O

(#4913) Markgx10 válasza Manitou (#4912) üzenetére


Markgx10
őstag

:F Janeszt megértem, hogy csalódott bennem, mert tényleg csak a pofám volt nagy a 140-el kapcsolatban, de Téged nem értelek. :U

(#4914) Manitou válasza Markgx10 (#4913) üzenetére


Manitou
addikt

;] :D Dúrva vagy már nagyon, ennyi a lényeg :R

[Szerkesztve]

(#4915) Bubee82 válasza Markgx10 (#4913) üzenetére


Bubee82
őstag

Erőltetned kéne a nagy súlyt fekvenyomásba. Én is felmentem akkora súlyig h csak 2-őt tudtam bele nyomni. Nem kell vacakolni 110el. Ha nem erőlteted a fekvenyomást nagy súllyal akkor ne is várj túl sok erőt. A másik meg h én már azt csinálom h annyira felmegyek h ki se tudom nyomni a súlyt hanem 3-4 negatívot csinálunk segítővel persze. Így volt az amikor 150be 4 negatívot teljesítettem úgy h nem szakadt rám, hanem végig lassan kontrolláltan engedtem be.

Igaz ez már a múlté... Manapság már a 120 megy ki egyszer. Teljesen visszaestem a sok szar miatt. Most is csak fenntartásra törekszem. A diétára meg gondolni se tudok mert nincs miből állni a cehhet.

[Szerkesztve]

(#4916) Markgx10 válasza Manitou (#4914) üzenetére


Markgx10
őstag

:B :D Bazzeg ezt megszívtam rendesen :D

(#4917) Janesz válasza Markgx10 (#4916) üzenetére


Janesz
őstag

ne is figyelj a kisbuzira...ő mindennek örül ha nem sikerül..legyen az 50kg vagy 190kg..
én ha a topik modija lennék csak úgy engedném hozzászólni,hogy az annyira halvány legyen mintha az offot tennéd offba.. ;] :D

(#4918) Manitou válasza Janesz (#4917) üzenetére


Manitou
addikt

Nagy a pofád öreg, de nem tudom mire :F :D

(#4919) Bubee82 válasza Manitou (#4918) üzenetére


Bubee82
őstag

Húha :D Úgy látom hamarosan át kell fáradnotok a Ringbe :D

(#4920) etilin válasza Markgx10 (#4916) üzenetére


etilin
aktív tag

Nehogymár elkeseredj. 140-az már kibaszott nagy súly fekve. Itt a fórumon nem sokan tudják kinyomni. Jani, esetleg God. Emlékszem Janeszt is az őszi háziversenyen megtakarta a 140-en elsőre. És ekkora súlyhoz már tuti kell egy jó segítő vagy két gyengébb ;].

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#4921) Janesz válasza etilin (#4920) üzenetére


Janesz
őstag

sztem a jó segítő nem az egy ismétléses súlyokhoz kell...az vagy kimegy vagy nem..akkor kell igazán jó segítő ha negatív ismétléseket csinálsz vagy eröltetettet..akkor kell egy olyan arc aki már tudja ha fennt nem egy levegőt veszel hanem kettőt akkor itt már segíteni kell egy 5kg-nyit..

jah és ne Janizz bazz..az olyan homokos..főleg a te szádból,vagyis a te avatarod melletti hsz-ból.. ;]

[Szerkesztve]

(#4922) Janesz válasza Manitou (#4918) üzenetére


Janesz
őstag

nyomjál le inkább vagy 10 fekvőt barátom.. :U :D

(#4923) Manitou válasza Janesz (#4922) üzenetére


Manitou
addikt

Ok Jani ;] :D

(#4924) Boxer001 válasza Janesz (#4922) üzenetére


Boxer001
veterán

Na, elkaptam Gergőt. :) :

Most 95 kg körül mozgok)még egy 4-5 kgot tervezek, ha a versenyen tudok lenni egy 83-84 kg akkor elégedett leszek..majd meglátjuk.

(#4925) csudri válasza Janesz (#4922) üzenetére


csudri
őstag

Elgurult a gyószer? :DDD

(#4926) fLeSs válasza Boxer001 (#4924) üzenetére


fLeSs
nagyúr

hány cm magas?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4927) God Vazzeg válasza Boxer001 (#4924) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Karméret? :D

(#4928) Boxer001 válasza fLeSs (#4926) üzenetére


Boxer001
veterán

Ha jók az adatok a bb.hu-n, akkor 171 cm. De kb annyinak látszik élőben, szal csak nem hülyeség.
God Vazzeg
Ehh :D Mindjárt jön az infó remélhetőleg na, türelem. :D (inkább este azt hiszem)





[Szerkesztve]

(#4929) etilin válasza Janesz (#4921) üzenetére


etilin
aktív tag

A múltkor azon fostam magam majdnem össze amikor Kisnémet Zoli így hívott ''Jancsi''.
Szép pár vagytok ;]

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#4930) Woodslave válasza Boxer001 (#4928) üzenetére


Woodslave
nagyúr

A bennfentes, száguldó riporterünk élőben tudósít Bodnár Gergő hálószobájából ;] :DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4931) Boxer001 válasza Woodslave (#4930) üzenetére


Boxer001
veterán

Már vártam egy ilyen köcsögölést. :D

(#4932) Bubee82 válasza Woodslave (#4930) üzenetére


Bubee82
őstag

BoGnár :o :D :P

(#4933) Boxer001 válasza Boxer001 (#4928) üzenetére


Boxer001
veterán

Nah the new informations:
kar: 49-50
mell kb 125
comb 69
vádli 47-48

(#4934) Janesz válasza etilin (#4929) üzenetére


Janesz
őstag

ha az orrom nem csal össze is fostad magad.. ;]

(#4935) Janesz válasza Boxer001 (#4933) üzenetére


Janesz
őstag

bazzeg a karja picit nagyobb mint az enyém..a melle kisebb a combja kisebb a vádlija hozzám képest más dimenzió mondjuk..
meg ugye kérdés az mekkora a testzsírja..bár a feje alapján nem túl kicsi..:D
meg sajnos számításba kell venni azt is,hogy ha még a méreteink meg minden ugyanaz neki némi előnye van a szálkásításnál..ugye nem véletlenül készül fel lantos felügyelete alatt..

(#4936) fLeSs válasza Janesz (#4935) üzenetére


fLeSs
nagyúr

pózolni tucc már?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4937) Janesz válasza fLeSs (#4936) üzenetére


Janesz
őstag

:(

(#4938) fLeSs válasza Janesz (#4937) üzenetére


fLeSs
nagyúr

lhet, hogy akkor gyakorolni kéne azt is tükör előtt.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4939) Markgx10 válasza Janesz (#4935) üzenetére


Markgx10
őstag

Azért szerintem már az is durva, hogy Mo egyik legmagasabban jegyzett testépítőjével egy szinten állsz betömegelve. :U A másik, hogy a szálkásítás idejére meg még átgondolhatod Te is a módszereket ;] feltéve, ha rögtön már első évedben bajnok akarsz lenni :D

(#4940) fLeSs válasza Markgx10 (#4939) üzenetére


fLeSs
nagyúr

a szálkázást eléggé el lehet baszni, főleg hogy időre kell készen lennie.
nem nagyon lesz ideje kisérletezgetni, mint pl. nekem.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4941) Janesz válasza Markgx10 (#4939) üzenetére


Janesz
őstag

az semmit nem jelent,hogy a méretek ugyanakkorák...elég ha a hátnak egy kicsit más íve van máris máshogy alakul a dolog arányaiban..a másik dolog a comb..nekem nincs combhajlítóm..anélkül meg elég tré módon fest egy láb..mondhatnám úgy is,hogy anélkül csak ''láb'' az a láb..a vádliról és a tricepszről ne is beszéljünk.. :O
sajnos a felkészülésünket se lehet még hasonlítani sem..mögöttem nem áll senki..mögötte ott áll magyarország legdurvább arca (Lantos) aki nem keveset tud azért a dolgokról és arról,hogy mi a teendő ha ez meg az történik...szóval a jövőben ne is hasonlítgass minket mert abszolút nem vagyunk egy kategória..valahogy egy fasza mezőnyből is kikerül az első hiába a méretek stimmelnek a többiekével... :U

(#4942) Janesz válasza fLeSs (#4938) üzenetére


Janesz
őstag

lehet.. :U :D

(#4943) Markgx10 válasza fLeSs (#4940) üzenetére


Markgx10
őstag

Ez tökéletesen így van, de én inkább arra akartam rávilágítani, hogy a naturál módszert rögtön lecserélhetné másra :D , úgy bizonyosan jobban menne :U Kísérletezgetni nem is kellene, ott van az Imi, Janesz is ismeri majd ő kioktatja :U

(#4944) Janesz válasza Markgx10 (#4943) üzenetére


Janesz
őstag

Imi sajnos segíteni nem nagyon tud mert mióta 43-nál beragadt a karja azóta csak koxal csinál mindent..tavaly 4-5 féle cuccal szálkásított szóval az ő tanácsa nem túl sokat ér..
Viszont zuzó ajánlott valakit aki anno naturál versenyző volt..abszolút cuccok nélkül készült és van sejtése a dolgokhoz..csak még nem kerestem fel..

(#4945) fLeSs válasza Markgx10 (#4943) üzenetére


fLeSs
nagyúr

OK, bár én meg arra gondoltam, hogy a diétában eléggé testreszabottan kell belőni a kaját, hogy fogyjon zsirból, de izomból meg ne, és nemtom, hogy Janinak ;] milyen tapasztalatai vannak etéren, sztem addig felesleges pl. spiróhoz nyúlni, amig nem tudja, hogy hogyan kell diétázni (miből mennyit kell enni, mennyit mozogni, stb).

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4946) Boxer001 válasza Janesz (#4941) üzenetére


Boxer001
veterán

A vádlijával mákja van a srácnak, emléxem amikor elkezdte az edzést anno, már akkor is jó volt neki.

(#4947) Markgx10 válasza Janesz (#4944) üzenetére


Markgx10
őstag

A Fless válaszáról jutott eszembe: János! ;] Te hogy diétáztál le tavaly, olyanra, hogy eres lett a hasfalad? :U Az a módszer alapnak nem jó? :F Vagy valami. Vagy bármi :D

(#4948) Janesz válasza Markgx10 (#4947) üzenetére


Janesz
őstag

az nekem nem diéta volt igazából hanem akkor kezdtem normálisan kajálni... :U
amúgy a diéta elkezdésére teljesen tisztán fogok kajálni,hogy az már legalább ne legyen nagy érvágás..folyamatosan csökkentem a ch-t..reményeim szerint 12-14 hét elég lesz...

tavaly nagyjából olyan 400-500g ch-t ettem egy nap...fogalmam sincs mennyit..sztem a diétával nem lesz gond...inkább a vízvisszatartás-hajtás, ch megvonás-töltéssel lesz...

(#4949) Falco6 válasza Markgx10 (#4947) üzenetére


Falco6
tag

eres lett a hasfala????? jesszumpepi :Y :Y :Y

(#4950) csudri válasza Falco6 (#4949) üzenetére


csudri
őstag

Szerintem is tök undorító! ;] ;] ;]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.