Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4151) Janesz válasza Markgx10 (#4098) üzenetére


Janesz
őstag

superdrolt nem lehet már kintt kapni mert betiltásra került...viszont a masterdrol,methyldrol xt és társai ami az általad leírt képletet használja változatlanul a polcokon van...

felesleges amúgy vitatkozni....ha kox lenne akkor is engem megnyugtatna az,hogy legálisan boltban be tudom szerezni és ha valami bajom van tőle lehet durrogni valamilyen szervnél nem úgy mint amit pult alól veszel vagy dílertől..ott ha megdöglesz akkor az a te problémád mert ott bizony az adagolás csak szájról szájra terjed..semmilyen kisérlet nem bizonyítja,hogy mi az amitől nem döglesz meg,ugyanis feltételezik,hogy arra használják amire ki lett találva és az nem az,hogy 45-ös karról felmenj 48-ra és 80-ról 95kg-ra..
szerintem itt le is lehetna zárni a vitát.. :U
a legnyagyobb szószóló (ugye God) valószínűleg hamis cuccot vett ami egyrészt azért gáz mert fingja sincs mi volt benne amitől nem nőtt csak vizesedett,de gondolom az sem lehetett valami szuper egészséges ha valami orosz vagy ukrán underground laborban összebrikkentették a hamis androlicot!! És ezen kérlek ne sértődj be és ne is reagálj kirobbanó módon mert ez az igazság.. :R

(#4152) Janesz válasza etilin (#4149) üzenetére


Janesz
őstag

neked nem kardiózni kéne pufikám? bár nem ,mert azt alacsony inzulinszint mellett kell és tuti most is cukros a szádíze is... ;]
amúgy a topik HOT-ja sztem te vagy... :U

(#4153) Markgx10 válasza Janesz (#4152) üzenetére


Markgx10
őstag

Jó hogy megjöttél ;]

(#4154) csudri válasza Janesz (#4151) üzenetére


csudri
őstag

Az viszont érdekes, hogy ebay-en csak Superdrol-t lehet kapni, Masterdrol-t senki sem árul. Ti melyiket eszitek / ettétek?

(#4155) Janesz válasza csudri (#4154) üzenetére


Janesz
őstag

masterdrol illetve az ahhoz kapcsolódó hatóanyagot..

de én nem szedtem még masterdrolt..

amúgy meg nem az ebayre gondoltam..ott azt árulják ami van...ott nem ritka az olyan amit már nem gyártanak de valaki felvásárolt egy készletet belőle és eladja jó áron...láttam már SD-t 80-90$ körül is elmenni holott 30-40$ körül volt a katalógusára...

(#4156) Janesz válasza csudri (#4154) üzenetére


Janesz
őstag

ebay ezért érdekes: [link]
már most 162$-on áll és még nem járt le a licit...

egy shopban meg :[link] 40$ és 6$-ért a szájába viszi a postás...szóval vannak érdekes dolgok az ebayen...

(#4157) myrra válasza etilin (#4136) üzenetére


myrra
senior tag

sosem használtam DNP-t és nem is fogok.
és se vízhajtót, se zsírégetőt nem szedek.

de nem is ez volt a kérdésem. azért köszi hogy megpróbálkoztál valami féle válasszal. sajnos sokat nem értem vele:(

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#4158) LOTR válasza myrra (#4157) üzenetére


LOTR
addikt

reggel felkelés után evés nélkül a legjobb ha jól emlékszem
vagy
étkezés után 3-4 óra múlva, de ez nem biztos
én még nem kardióztam így, meg mondjuk máshogy sem

One Ring to rule them all

(#4159) etilin válasza myrra (#4157) üzenetére


etilin
aktív tag

Te csak az off-ot pévasod mivel ez rengetegszer ki volt tárgyalva.
Reggel valamint alacsony inzulinszint mellett érdemes kardiózni :(
1óraig elég heti háromszor.

[Szerkesztve]

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#4160) deniro2 válasza etilin (#4159) üzenetére


deniro2
senior tag

Most tényleg, őszintén érdekelne, hogy mi az a ''pévasod''. Lehet, hogy hülye vagyok, de nem jövök rá. Ha olvasod akar lenni, akkor még mindig nem értelmes a mondat, szal mi az a pévasod? :F

(#4161) Manitou válasza deniro2 (#4160) üzenetére


Manitou
addikt

Ez a lufunak egy új fajtája ;] :D

(#4162) DigitXT válasza deniro2 (#4160) üzenetére


DigitXT
félisten

Nézz rá a keyboardra... És igen, olvasod, amivel értelmes a mondat.:))

(#4163) DLDKox válasza Janesz (#4156) üzenetére


DLDKox
aktív tag

Hát igen és tegyük hozzá hogy a neten mindent meg lehet venni.

[link]

(#4164) deniro2 válasza DigitXT (#4162) üzenetére


deniro2
senior tag

Oh, mester, köszönöm! Ránéztem, láttam, ezért is kérdeztem úgy ahogy. Viszont, mivel nincs szándékomban etilint szivatni, pusztán egy itt megszokottnak tekinthető féldegeci beszólás volt a részemről, a témát lezártam.

(#4165) DLDKox


DLDKox
aktív tag

Ja tényleg nem is meséltem. Hétvégén verseny lesz a Mom parkban, a teremben este nagy volt a készülődés pózoltak a tükörnél a srácok és kurva jól definiálltak voltak már. Ki is faggattam 1ik versenyző gyereket és azt javasolta hogy diéta alatt este ne menjen a fehérje inkább edzés elött igyam meg. Sőt még azt is megtudtam hogy Szerdától kezdik a vizet visszavenni és töltik vissza a szénhidrátot.

(#4166) csudri válasza DLDKox (#4163) üzenetére


csudri
őstag

a steroid shopra :Y :Y :Y

+ Este ne menjen fehérje? De eddig mindenki azt szajkózta, hogy kell. Azért kell a túrót is enni, mert az lassas emésztődik így éjszaka is van fehérjeutánpótlás. Most akkor mi a csízió?

(#4167) DLDKox válasza csudri (#4166) üzenetére


DLDKox
aktív tag

Hát ez az énse tudom mostmár énis este toltam fehérje turmixot, de azt mondta hogy Aminot szedjek meg Glutamint.

(#4168) deniro2 válasza csudri (#4166) üzenetére


deniro2
senior tag

Az, hogy nem vagyunk versenyzők, ezért a versenydiéta sem érint egyikünket sem.

DLDKox, ebből is látszik, hogy attól, hogy valaki izmos még nem feltétlenűl ért a táplálkozáshoz.


[Szerkesztve]

(#4169) myrra válasza DLDKox (#4165) üzenetére


myrra
senior tag

jaja. Indul győrből is egy srác;) Grizzly a beceneve:DDD

állítólag már ő is eléggé szállkásodik, de 2 hete mikor utoljára láttam nem sok volt rajta. azért szurkolok neki!

Hajrá Grizzly!

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#4170) myrra válasza DLDKox (#4167) üzenetére


myrra
senior tag

:DDD

megelőztem egy vitát :DDD :DDD

[Szerkesztve]

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#4171) Janesz válasza DLDKox (#4165) üzenetére


Janesz
őstag

én megyek....most megyek megvenni a jegyet..
mindenki másképp diétázik szóval arra nem kell adni..pl. Imi haverom az utolsó 3hétben már nem eszik por fehérjét csak húst...és valszeg én is ezt fogom csinálni...napi 2,5kg csirkemell oszt gól...az 600g fehérje kb..

(#4172) Janesz válasza DLDKox (#4167) üzenetére


Janesz
őstag

amúgy én este lefekvés előtt csak húst eszek...olyan 200g-ot :U

(#4173) csudri válasza Janesz (#4171) üzenetére


csudri
őstag

Milyen verseny is lesz ez pontosan és mennyi a jegy?

2.5kg csirke! :Y ;]

(#4174) Markgx10 válasza Janesz (#4171) üzenetére


Markgx10
őstag

''napi 2,5kg csirkemell oszt gól...az 600g fehérje kb'' :D

Ez már nem az a gyenge kezdő kategória ;] Tóth Dani is csak napi 1kg-ot evett meg szálkásításkor (mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy ő nem naturál módon szálkásított, neki nem kellett annyira tartania az izomvesztéstől :U )

Janesz a hobbigyúrós :DDD (de szarul hangzana ;] )

(#4175) etilin válasza Janesz (#4171) üzenetére


etilin
aktív tag

Nem szabad kispályázni két kiló alatt meg se álj. Amúgy azt hallottam Tóth Dani is 2 kilót eszik.
Amúgy milyen körettel gondoltad lenyomni a csirkét?

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#4176) DLDKox


DLDKox
aktív tag

Mielött elfelejtem: Sok boldog névnapot Márk :)

(#4177) Markgx10 válasza etilin (#4175) üzenetére


Markgx10
őstag

Jogos a 2kg is, idézet a teszto.hu-s riportból:

''Ezért a fehérje bevitelt kizárólag csirkemellből, 100% Whey Isolate proteinből és aminosavakból oldottam meg. Kezdetben napi 1 kg csirkemell fogyott, később 2 kg-ra kellett emelnem az adagot. A szénhidrát forrásaimat pedig rizs, zöldségek és zabpehely tartalmú ételek alkották. Ennek köszönhetően komoly szénhidrát korlátozásra nem volt szükség még közvetlenül a verseny előtt sem.''

DLDkox: :R Nagyon szépen köszönöm

[Szerkesztve]

(#4178) deniro2 válasza Markgx10 (#4177) üzenetére


deniro2
senior tag

Ja, sok boldog rohaggymeg névnapot, Márk!

(#4179) LOTR


LOTR
addikt

Isten éltessen, én is boldog névnapot kívánok :R
hogy rohaggyon meg az összes befőtted ;]

One Ring to rule them all

(#4180) etilin válasza Markgx10 (#4177) üzenetére


etilin
aktív tag

A kutya egye meg az öszes szemes gyógyszered ;]

Sok boldog névnapot :R

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#4181) Markgx10


Markgx10
őstag

Köszi mindenkinek! :R

(#4182) efektiv


efektiv
tag

Hali!

narancsos Trans-X-et mivel lehet ihatóvá varázsolni? ma is róka lett a vége :(
esetleg cserélném vmi másra pld volumass35.... :R

Asus A8N-SLI Premium,X2 3800+ Toledo @ 2800Mhz 1.425V + 7700cu,, 2x512 Kingmax HC@560Mhz, Maxtor Dmax10 16mb cache, 500W FSP BS, TT Tsunami Dream black, Logitech cuccok. WD Raptor 150GB 10.000rpm, 16mb cache

(#4183) Markgx10 válasza efektiv (#4182) üzenetére


Markgx10
őstag

Azt írják, hogy iható legyen legalább 1 liter vízzel kell hígítani. Nem véletlenül kevés vizet adtál hozz? :U

(#4184) GodHeart válasza Markgx10 (#4181) üzenetére


GodHeart
senior tag

had kívánjak már én is boldog névnapot!
amíg a duna ki nem szárad bokáig.. :D rem már jövörő kiapad az a dög...;]

Márk: nem víz kell oda, hanem fanatizmus :DDD

[Szerkesztve]

(#4185) etilin válasza efektiv (#4182) üzenetére


etilin
aktív tag

Trans-x helyes felhasználási módja.
Elpostázod nekem ;)

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#4186) csudri


csudri
őstag

BB.hu

2006-04-25
Mint arról szomorúan hírt adtunk, az újkígyósi erősember versenyen Darázs Ádám súlyos sérülést szenvedett, operálni kellett. A BodyBuilder Webmagazin Strongman rovatának vezetője itt és most bejelenti visszavonulását a versenyzéstől.


Sajnálattal olvasom, nagyon drukkoltam neki mindig, amikor láttam a közvetítéseket. Remélem szakkomentátorként azért még dolgozni fog, bírom a stílusát.

És persze respect a malomkőnyomás világcsúcsához, emlékeszem arra a versenyre, tövig rágtam a körmömet akkor! :R

(#4187) Janesz válasza Markgx10 (#4181) üzenetére


Janesz
őstag

én ugyan nem írok Neked semmit...már az is nagy dolog,hogy a neked-et nagy N-el írtam..szal én ennyit tudok felajánlani ma..holnap ennyi sem jár.. ;]

(#4188) myrra válasza csudri (#4186) üzenetére


myrra
senior tag

Ádám nagyon összeszakadt ám a kórházi ágyon. pár ismerősöm volt bent nála. azt mondták olyan mindha 30 kilót fogyott volna. persze nem is csoda. elég hosszú ideig kellett bent feküdnie

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#4189) Janesz válasza etilin (#4175) üzenetére


Janesz
őstag

de Dani a tömegelés alatt is annnyit eszik...én csak a diéta utolsó 2hetében csinálnám ezt...mert ugye az aszpartám és szinezék mentes izolátumok nagyon drágák és állítólag a hústól jobb leszel mint a portól.. :U majd meglássuk.. :U

(#4190) GodHeart válasza Janesz (#4189) üzenetére


GodHeart
senior tag

öö te most hol is fogsz indulni!? őszi SB? mert akkor mek szurkolni :D ''HAJRÁ JANESZ'' ''SZAVAZZON JANESZRA'' ''KI SZAVAZ JANESZRA? MI IGEN!'' stb feliratokkal ;]

(#4191) csudri válasza GodHeart (#4190) üzenetére


csudri
őstag

Ja, úgytudom ott akar indulni! Én is megyek ha tudok, beállunk láncba a ráfestjük arra a baromira kidolgozott felsőtestünkre, hogy ''hajrá Jani!'' vagy ha nem vagyunk annyian, akkor csak azt, hogy ''Janesz'''' :D:D:D

(#4192) etilin válasza GodHeart (#4190) üzenetére


etilin
aktív tag

Szerintem Janesz most döntötte el, hogy inkább mégse indul ;]

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#4193) Janesz válasza etilin (#4192) üzenetére


Janesz
őstag

:D

(#4194) LOTR


LOTR
addikt

ma edzésen felhúztam
meg most ezt a topikot is, mert süllyedünk

One Ring to rule them all

(#4195) Manitou


Manitou
addikt

Mark happy némdéjt ;] [kép][kép] :D

iwiwen bejelöltelek ;]

(#4196) DLDKox válasza csudri (#4173) üzenetére


DLDKox
aktív tag

990 Ft a jegy és kapsz valami ajándékot is.
További infó itt. [link]

(#4197) God Vazzeg válasza Manitou (#4195) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ezen a szmájlin lefeküdtem bazze -> [kép]

Ja és sok boldogot Márk ;) :R

Szerk: Húzzunk bele, mer elhúz az OFF TOPIK :Y :D

[Szerkesztve]

(#4198) Woodslave


Woodslave
nagyúr

az lehet hogy a szombati mellezéstől most jön ki vmi izomfájdalom.láz szerűség, vagy tegnap elkúrtam vmit hátedzésen? :DDD
Beleolvasgattam a régi fórumba (első megjelenésem) qrva nagy. Amikor God mondja Janesznak, hogy átlagos testalkatú lehet súlya/magassága alapján :D
Vagy Janesz irja hogy 80kg-val szériázik fekvenyomásban :DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4199) GodHeart válasza csudri (#4191) üzenetére


GodHeart
senior tag

névrokon vagy... lol:D

felvettem pár embert iwiwen.. de nincs mindenki Márknál! :U

[Szerkesztve]

(#4200) Moddingfan válasza Markgx10 (#4177) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Boldog névnapot! :)

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.