Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3001) God Vazzeg válasza attilam (#3000) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Agyon??! :D ;]

(#3002) Woodslave


Woodslave
nagyúr

nagyon ül a totyik, mi van? :F Nézem Arnoldnak a T. Rebuild filmjét, elég faja kis figurák voltak azért már ott a 70-80-as években. Durva azért hogy meg sem tudnám őket közelíteni, ilyenkor elmegy a kedvem a picsbe.. :O
De azért az érdekes, hogy egyiknek sincs gynoja..Pedig ők se a tojástól lettek izmosak. :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3003) Boxer001 válasza Woodslave (#3002) üzenetére


Boxer001
veterán

Minek edzel? :D Én se edzem már. :D Hagyd a picsbe, minek költesz rá. :D

(#3004) Markgx10 válasza Boxer001 (#3003) üzenetére


Markgx10
őstag

Na miattad se volt érdemes ma estére bekapcsolni a gépet ;] Mindegy inkább rágyújtok egy turmixra :D

(#3005) Boxer001 válasza Markgx10 (#3004) üzenetére


Boxer001
veterán

1-1 :D Örülj neki, hogy legalább beírok kötsög :D , amúgy egy unalmas xar lenne( folyton valami Márk reggeli agymenéseit kell olvasgatni ;] ), ha nem offolnánk itt néhányan. Menjél tömjed a szemest. ;]



[Szerkesztve]

(#3006) Woodslave válasza Boxer001 (#3003) üzenetére


Woodslave
nagyúr

egyébként néha elgondolkozom rajta. Amikor nem edzek, akkor qrvára nem érdekel hogy miért van xar testem :DDD Ja ha meg nem csinálom legalább 80%-osan akkor meg semmire nem megyek oszt akkor télleg felesleges eljárni edzeni. Bár szeretem, de ha folyamatosan gyengén teljesítessz, akkor nem annyira élvezetes..

[Szerkesztve]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3007) Markgx10 válasza Boxer001 (#3005) üzenetére


Markgx10
őstag

2:1 oda csak szólok ;]

Wood: Vegyél egy Masterdrolt és úgy fogod érezni, csak edzeni akarsz. :D Amúgy már vannak első heti eredmények de nem írom be őket amíg pár nap múlva meg nem ismétlem a méréseket.
Eddig egyedül egy dolog ami Bubeenál előjött és nálam is, hogy ma alig volt étvágyam szó szerint tömni kellett magamba a kaját, de legalább sikerült :U

[Szerkesztve]

(#3008) God Vazzeg válasza Woodslave (#3006) üzenetére


God Vazzeg
veterán

''ha folyamatosan gyengén teljesítessz, akkor nem annyira élvezetes..''
Én ezé hagytam abba a qrát, mert éreztem hogy nem adok még 80%-ot se magamból, úgy meg nem olyan edzeni, ergo nem lesz növekedés :(

(#3009) Woodslave válasza Markgx10 (#3007) üzenetére


Woodslave
nagyúr

most per pillanat nincs ilyen gond.. csak úgy általánosságban mondtam. MOstanában elég jól kajálok, meg az edzés is megy mint állat. Bár kár hogy a karom fejlődése egyenes arányban van a derekammal, bár ez utóbbi sokkal jobban nő, pedig nem eszek szemetet..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3010) God Vazzeg válasza Woodslave (#3009) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem a súlyom van arányban a derekammal :U 100kg mellett 100cm a derekam :O Szal 90-re kell lemennem, hogy 90cm legyen a derekam :D Remélem annyi elég lesz! :U :F

(#3011) Markgx10 válasza Woodslave (#3009) üzenetére


Markgx10
őstag

Ezt örömmel hallom :R (mármint, hogy megy az edzés, nem azt, hogy nő a derekad :D)

[Szerkesztve]

(#3012) Woodslave válasza God Vazzeg (#3010) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem is jobbat tenne ha inkább vmi normálisabb formára törekednék. De egyszerűen érzem hogy nem tudok normálisan lediétázni. Ma egy kicsit kevesebb ch ment egyből észreveszem hogy nem feszülök annyira. Hiába volt meg ma is több mint 200gramm fehérje, de ha meg magasan tartom a ch-t akkor meg nő a gyomrom mint állat. Kérdés: mijaf@szt csináljak?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3013) Markgx10 válasza God Vazzeg (#3010) üzenetére


Markgx10
őstag

Nála is majdnem ez a helyzet, (bár most kicsit javult :D ) de amikor 95kg voltam az Attack után 93cm volt a derekam, amikor tavaly 83kg voltam akkor 83cm volt. Szóval hasonló cipőben járok

(#3014) myrra


myrra
senior tag

Holnap hát láb edzés lesz. mindig egyre jobban várom ezt a napot. bár mindegyikre szívesen megyek;)PPP

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#3015) God Vazzeg válasza Woodslave (#3012) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szedjél fel izmot, mert amíg nem vagy izmos, addig nehéz diétázni, és nincs formád ha fogysz ;) Szerintem szolidan tömegelj, egyél jó kajákat, és szarj le mindent. Később meghozza gyümölcsét! ;)

(#3016) Falco6


Falco6
tag

Hi all!
Elkezdtem sorbanézni a BBTV-ket hogy pótoljam a lemaradásom :P
az első részben amikor Balla Yvette-el van ''interjú'' mutatnak közbe egy srácot ahogy kézisúlyzóval tolja. hát a belem szétröhögtem rajta:DDD :DD :DDD naggyon teccett:D
persze nem csak ez maradt meg. jó kis ötetek vannak ott is. nem rossz. és mien degec megy néha:D teccik:) jófej emberkék vannak :R

(#3017) God Vazzeg válasza Markgx10 (#3013) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Csak te vagy 10cm-el magasabb vagy, így te még a vékony kategóriába tartozol :D

(#3018) Markgx10 válasza God Vazzeg (#3015) üzenetére


Markgx10
őstag

Így van :R én egy fél évig küzdöttem 8eredméyntelenül) mire beláttam, hogy csak ez a célravezető módszer

(#3019) Woodslave válasza Markgx10 (#3018) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez lesz, legfeljebb a végén marad a has, meg a toka. :DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3020) God Vazzeg válasza Woodslave (#3019) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Majd együtt fényképezkedünk, akkor nincs akkora kontraszt :DDD

(#3021) Woodslave válasza God Vazzeg (#3020) üzenetére


Woodslave
nagyúr

bárcsak úgy lenne :R :DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3022) Markgx10 válasza God Vazzeg (#3020) üzenetére


Markgx10
őstag

Kíváncsi vagyok rád 90kg-osan, 46-47-es karral, az már zorall lesz :U

[Szerkesztve]

(#3023) etilin


etilin
aktív tag

Ha fekvenyomásnál viszonylag alacsonyan olyan 10 cm magasságában van a holtpontom akkor melyik testrészem a gyengébb? Mell, tric, váll.

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#3024) God Vazzeg válasza Markgx10 (#3022) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Reméljük jól fog mutatni ;) Meg ha nem mennének le nagyon a méretek (fognak! :( ) akkor szép lenne 46-ról kezdeni mondjuk a tömegelést, mer az első 3-4 hétben megvolna megint a 48 körüli, ahogy ismerem magam ;)

(#3025) God Vazzeg válasza etilin (#3023) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Sajnos akkor az összes sz@r :( :D

(#3026) LOTR válasza Woodslave (#3012) üzenetére


LOTR
addikt

én próbálom most tavasszal a ch-t zöldségekből bevinni rizs helyett, egyenlőre 50-50%ban eszek rizst és zöldséget a csmell mellé, próbáld ki, hogy több zöldséget eszel, hátha bejön (igaz jóval többe kerül, dehát vmit vmiért...)

One Ring to rule them all

(#3027) etilin válasza God Vazzeg (#3025) üzenetére


etilin
aktív tag

Ettől féltem :O

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#3028) Markgx10 válasza etilin (#3027) üzenetére


Markgx10
őstag

Nekem kb 20cm-nél van ez, de leszarom az a lényeg, hogy a nyári találkozóra a 140kg menjen (természetesen csak 1-szer), mégha gyenge is vagyok :D

(#3029) God Vazzeg válasza LOTR (#3026) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az ötlet jó, én is így vagyok mostanság! :D

Etilin: a melled a szar, a tricepsz kinyújtáskor kapcsolódik be. De ismételd sokáig azt a tartományt amelyik gondot okoz, és nézd meg melyik izom fárad azon a részen ;)

(#3030) Janesz válasza God Vazzeg (#3029) üzenetére


Janesz
őstag

sztem a váll-mell rész gyenge... :U

(#3031) God Vazzeg válasza Janesz (#3030) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Lehet :U Nézze meg ;) :D

(#3032) Markgx10 válasza God Vazzeg (#3031) üzenetére


Markgx10
őstag

Nézze meg az ember! :D

Egy kis ON ;] :Szombaton volt egy jó csaj edzeni, a hát-tricepsz edzést ezen a héten is átrakom szombatra, szigorúan szakmai szempontok alapján :D

Na jól van jóccakát mindenkinek :R

(#3033) etilin válasza God Vazzeg (#3029) üzenetére


etilin
aktív tag

Mindenkinek Thx, majd kipróbálom.

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#3034) Reac^


Reac^
őstag

Ejj muszály leírnom, hogy ma képes voltam két számomra elméleti korlátot (súly) túl lépni!

Nem is tudom miért nem léptem még meg ezeket, amikor más testrészeknél már nagyon rég túl vok ezen.

Váll: Életemben először felraktam 2x15 ös tárcsát a 20kgos rúdra (össz 50kg), nyakmögülnyomásra az utolsó két szériában és meglepödtem magamon simán ment 5-6!

Szóval idáig csak bohockodtam a vállammal (na azért ennyire nem), de tudom hogy érdemes megpróbálni nagyobb súllyal (tömegelés lényege nem? :DDD )

Comb: Gugolásra felraktam 50kg után a 60kg ot. No komment: 3x8 as ism, ahogy hazaértem alig tuttam lejönni a lépcsön. Ilyesmi volt már, de ennyire hárd még nem :R :C

Mielött beszólnátok hogy ekkora combokkal ilyen csíra súlyokat nyomok: a környezet az hogy lábra sosem edzettem ugy igazából és a gugolást is november decemberben kezdtem bohockodás szinten (40kg). Most pedig ez volt az újrakezdésem óta a 4. lábas alkalom (6.hét - 2 alkalom kimaradt :( )

Mind1, én örülök az eredményemnek. Más kérdés: hogy mi a véleményetek? :R :DDD

[Szerkesztve]

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#3035) Moddingfan


Moddingfan
senior tag

A héten újra elkezdem az edzést. Normálisan fogok kajálni, betáraztam egy csomó csirkemellet, van még 2,5 kiló fehérjém, csomó Morning Sun-om és állati sok akaraterőm. Nyárra olyan akarok lenni, mint egy félisten és olyan is leszek, ha bele szakadok is. Ezt itt és most kijelentem. Elég volt a tutyi-mutyi hozzáállásból, nincs több pihi, csütörtökön irány a terem, persze először csak egy laza átmozgató edzésre, mert hát másfél hónapot kihagytam, de jövő héttől beindul a gépezet. Ennyire elszánt még sosem voltam, ha most nem gyúrom ki magam állatira, akkor soha.

Reac^: hajrá, csak így tovább, keményen!!!

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3036) LOTR válasza Reac^ (#3034) üzenetére


LOTR
addikt

mivel kérdezted a véleményünket, és nem írtad oda, hogy kiét/kiét nem, ezért leírom
bár kis szar vagyok, de a gugolásban ha jól emlékszem 1,5 hónap alatt elértem a 90kg-ot, és a lábikóm is (én térd fölött 20cm-rel szoktam mérni ott 48-50körüli, legnagyobb pontban 57-60lehet nem tudom pontosan) úgy csinálom, hogy 20-60-70-80-90-80 8x minedet, segítség nélkül nem merem a 100-at bepróbálni

ui:múlt hétfőn becsípődött a derekam, nem gugolok ezen a héten sem :(

One Ring to rule them all

(#3037) Reac^ válasza LOTR (#3036) üzenetére


Reac^
őstag

Mindenkinek a véleményére kivi vok...

1,5 hónap alatt szép! Az 6 edzés, de én még csak 4. lábas edzésen vok, úgy hogy még van 2 alkalmam :DDD :R

Télleg pontosan hol érdemes mérni a comb nagyságát?

Itt is elöjött az amit már régóta tudok magamról, azaz hogy a testsúlyomhoz és a méreteimhez képest csíra súlyokkal nyomom.

Ez ellen próbálok valamit tenni és látom a fényt az alagút végén, bár mellnél megin kezdem érezni azta a bizonyos 80KG-os határt. 2 hete 80ba ment 2x5-6 ismi, most pedig 2x3-4 ismi. Soxor elöfordult már velem ez bár remélem csak átemeneti mell-hullámvölgy :U :F (legalább hétről hétre tartani tudnám az ismétlésszámokat, ha nem is növelni...)

[Szerkesztve]

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#3038) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Ugye hiányoltatok mi? :D

Lenne akkor egy kérdésem az okosokhoz. [link] erről mi a véleményetek vagy melyik márka a jó? [link]

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#3039) Falco6 válasza Moddingfan (#3035) üzenetére


Falco6
tag

ezaz Modiman csak így tovább:DDD
Hajrá! :C :DD :C

(#3040) LOTR válasza Reac^ (#3037) üzenetére


LOTR
addikt

ja, úgy csináltam lábat, hogy 1. hét 50kg, 2. -60, 3. -70, 4. -80, 5. -85, 6. -90, itt vagyok úgy, hogy a 100 még sztem menne, de segítő nélkül nem merem
kb 1-1,5 hónapja kezdtem mindent piramisban csinálni, vagy emelkedően, aztán utolsót kicsit kisebb súllyal, ha méretben egyenlőre nem is, de erőben sokkal többre megyek így
próbáld ki ha még nem próbáltad volna

One Ring to rule them all

(#3041) God Vazzeg válasza Grafiqs (#3038) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ezt vedd, nézd meg a hatóanyagot, és az árát! ;)

Hülye vagyok, lemaradt a link :DDD -> [link]

[Szerkesztve]

(#3042) God Vazzeg válasza Moddingfan (#3035) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Erről van szó! Hajrá Modding! :R :C

(#3043) LOTR válasza Grafiqs (#3038) üzenetére


LOTR
addikt

egy moderátort aki eltűri a sok hülyeséget, mindig szívesen látunk ;)
ugye többiek? ;]

One Ring to rule them all

(#3044) God Vazzeg válasza LOTR (#3043) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Csitt! Hol olvasol te itt hülyeséget?? :D ;]

(#3045) Grafiqs válasza God Vazzeg (#3041) üzenetére


Grafiqs
őstag

Köszönöm az igazán gyors választ.

Mivel ilyen segítőkész voltál, nem nézek körül a topikban az új ficsőrőmmel. :DDD

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#3046) Boxer001 válasza Falco6 (#3039) üzenetére


Boxer001
veterán

Lődd már le magad marharépa. :O ;] :D

[Szerkesztve]

(#3047) Falco6 válasza Boxer001 (#3046) üzenetére


Falco6
tag

mer mi lesz? elversz gizdabika? :P ;] :DDD

(#3048) God Vazzeg válasza Grafiqs (#3045) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jaja, szép medvék nem csőröznek topikokban :DDD Én ezt a Mega Carni-X-et nyomtam régebben, és nagyon bejött, reggel kell 1, és edzés előtt 1 belőle, ennyi. 1000mg L-karnitin van benne, ami má nem semmi mennyiség, szépen megindítja a zsírraktárakat! Ahogy nézem az avatarod, van mit! :D :R

(#3049) Grafiqs válasza God Vazzeg (#3048) üzenetére


Grafiqs
őstag

Edzés egyelőre napi 2*45-50perc aktív tekerés (bringa).
De ez még könnyen változhat.

Egyébként meg ficsőröznek. :D

Igyekeznem kell, mert most 88kg vagyok és ''versenysúlyom'' 80kg.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#3050) Boxer001 válasza Falco6 (#3047) üzenetére


Boxer001
veterán

Elég ha a fogaidat beleépítem abba a pirinyó agyacskádba takonygombóc. ;]
Na menjél recskázz egyet aztán aludjál, neked kötelező a napi 8 óra, mert ilyen hülye maradsz. ;] Jó éjt! Szeva :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.