Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4951) _Blank_


_Blank_
aktív tag

Na uccsó oldal pörögjetek be ;]

(#4952) Janesz


Janesz
őstag

púputeve

(#4953) Latissimus Dorsi válasza _Blank_ (#4951) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Már a beígért (ön)leleplező fényképek miatt is :DD

[Szerkesztve]

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#4954) deniro2


deniro2
senior tag

Hát srácok kinyírtam a derekamat. :((( Rohadt felhúzást csináltam és olyat nyilalt, hogy hirtelen majd' beszartam. Kicsit kifeküdtem, kezdett jobb lenni, mondom, kemény leszek megcsinálom az utólsó szériát, felálltam, de még menni is alig tudtam, úgyhogy nem keménykedtem el magam a tolószékig inkább. Most még ülni is csak féloldalasan eldölve tudok vazze. Leszarom, többet felhúzást nem csinálok. Tudom, nyílván nem volt szabályos, de a tököm se fog kisérletezni, elvégre tetves hobbigyúrós vagyok, a rohadt életbe.

[Szerkesztve]

(#4955) GodHeart válasza deniro2 (#4954) üzenetére


GodHeart
senior tag

én sem csinálok sose felhúzást.. útálom.. a gerincem mindig szétb@sztam vele, mikor csináltam.. Viszont izmot egy darabot se éreztem.. mondjuk gyönge is az alsó hátizmom.. gugolásnál 1-1 roszabb napom érzem is hogy kell az öv, már 70kg-nál.. Nem baj, nem lehetek mindenben a legjobb :D Ha már a koncentrált bicepsz nagy erősségem! :D

(#4956) fLeSs válasza deniro2 (#4954) üzenetére


fLeSs
nagyúr

mondjuk kis súllyal kéne begyakorolni a mozdulatot mint a guggolásnál.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4957) deniro2 válasza fLeSs (#4956) üzenetére


deniro2
senior tag

Csináltam már kis súllyal is, hónapok óta nyomom ezt a gyakorlatot, de a hátamat meg a derekamat mindig is éreztem tőle, ezt eddig betudtam a gerincferdülésemnek. Mostmár sejtem, hogy szarúl csináltam, de nem érdekel, nem vagyok testépítő.

(#4958) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Én is felhúzást csináltam ma,és nekem nagyon bejött.Éreztem hogy faszásan meghuzza végig a hátamat,de főleg a mélyhátizmomat,pucsitottam is ahogy birtam hogy ne tegye tönkre a derekamat. :D Felváltva szoktam hetente ezt a döntött törzsű evezéssel,de azt hiszem marad ez,és gépen meg lesz evezés mellé,ma ez a kombo nagyon megdolgozott.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#4959) LOTR válasza deniro2 (#4954) üzenetére


LOTR
addikt

látod-látod, hát véletlenül írtam anno vagy 2 képernyős hszt arról, hogy hogy ne csináld a felhúzást, mert mi történt velem akkor?
tudom le sem szartátok, de itt a bizonyíték nálad is
utána én is megfogadtam, hogy életbe töb felhúzás nem lesz, hát kb 3 hétre az eset után elkezdtem csinálni csak rúddal, aztán rámszóltak, hogy szarul csinálom, egyszerűen nem ment szabályosan, majd 2 hétre megint félreraktam, aztán újra bepróbáltam simán csak rúddal, azóta egyik kedvencem :D -és már 70-nel szériázok :B, ahhoz képest, hogy március elején még csak a 20-30-max 40kg ment nekem jó

One Ring to rule them all

(#4960) deniro2 válasza LOTR (#4959) üzenetére


deniro2
senior tag

Egyenlőre marad az evezés, esetleg húzódzkodás, aztán majd lehet megpróbálom újra valami ovis súllyal, de lehet, hogy nem...

(#4961) LOTR válasza deniro2 (#4960) üzenetére


LOTR
addikt

úgyismegpróbálod ;]
kell a nagy hát :D

One Ring to rule them all

(#4962) Falco6


Falco6
tag

gáz ha térdszorítóban guggolok? úgy úgy néz ki kevésbé fáj a térdem...

(#4963) LOTR válasza Falco6 (#4962) üzenetére


LOTR
addikt

vazz 17 évesen nehogy már baj legyen a térdeddel
húzzál el orvoshoz, vagy vegyél joint xet
melegíts be előtte rendesen

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#4964) Falco6 válasza LOTR (#4963) üzenetére


Falco6
tag

már eszem a joint-x et
csak kérdeztem h baj e ha térdszorítóba edzek.

(#4965) etilin válasza deniro2 (#4954) üzenetére


etilin
aktív tag

Érdemes kimaszírozni a hátat. Mivel itt lehetnek olyan gócok (az izomban) amik soha sem ernyednek el, emiatt húzódhatott meg a hátad.
Nekem ilyen még nem volt csak olyan hogy akkora izomláz volt az alsó hátamban hogy lehajolni nem tudtam csak leguggolni amikor fel akartam venni valamit a földről.

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#4966) LOTR válasza Falco6 (#4964) üzenetére


LOTR
addikt

arra próbáltam rávilágítani, hogy minden gyakorlatot segítő eszköz nélkül kéne csinálni, és ha ezt nem tudod betartani (jelen esetben, mert fáj a térded) húzzál el orvoshoz, mert hidd el, hogy később nagyon nem lesz jó
én nem csinálnám a helyedben, ha ilyen súlyok mellett már csak térdszorítóval megy

One Ring to rule them all

(#4967) attilam válasza LOTR (#4966) üzenetére


attilam
őstag

De az is lehet, hogy csak hozzá kell szoknia az izületének a terheléshez. Mindenesetre nem hiszem, hogy az orvosok sokat tudnának mondani. Akkor meg marad a Joint-X és a fásli, merthát ugye guggolás nélkül meg nincs testépítés.

[Szerkesztve]

(#4968) etilin válasza LOTR (#4966) üzenetére


etilin
aktív tag

Á ha elmegy orvoshoz egyből leszázalékolnák rokkantnyugdíjjasnak ;]

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#4969) _Blank_ válasza Latissimus Dorsi (#4953) üzenetére


_Blank_
aktív tag

csak nehogy röhögés legyen belőle :D

(#4970) zerus


zerus
csendes tag

orvos sem mindig tud okosat mondani, 3-4 eve ropog a terdem, meg a bokam meg minden :D voltam orvosnal vele, azt mondta kinovom, na most 19 leszek mar, de meg nem nottem ki, azota is pattogok, szerencsere nem faj, csak amikor mar nagyon el vannak faradva az izuletek akkor erzem, joint-xtől meg nem lett jobb :\ vmi nagyobb dozisut fogok majd tolni sztem

''sztem a nagy tömeg nyomja össze a térded, ami igy ohatatlanul befelé hajlik'' by me

(#4971) csudri


csudri
őstag

Na srácok, ma profitáltam előszőr igazán abból, hogy járok konditerembe. Elég hülye helyen van a terem, ahová le szoktam menni, a parkolóból csak jobbra lehet kanyarodni, balra nem. De a barátnőm persze balra lakik, ha szabályos akarok lenni, akkor a fél világot meg kell kerülnöm. Ma nem voltam szabályos, körbenéztem sehol egy rendőr, nosza irány balra. Épp átértem az út túloldalára, amikor felgyulladt a kék fény, mondtam magamban fasza. Mellém állt a rendőr, mondta hogy kövessem. Okay, követem, megállt, beparkoltam mögé. Kiszállt két elég nagydarab emberke, szöveg a szokásos, forgalmi, jogsi, személyi. Megkérdezték, hogy tudom-e miért állítottak meg, mondtam hogy tudom, ártatlan tágra nyílt szem, stb. Elvileg ezért bírság járna, de elfogyott a csekkjük, úgyhogy vagy feljelentés vagy elengednek. Itt picit megijedtem, nem nagyon lett volna kedvem egy záróvonal átlépésért a yardra járkálni. Aztán megkérdezték, hogy honnan jövök, mondtam, hogy a kondiból. Kérdezték, hogy mire edzettem ma, mondtam hogy mell-bicepsz napom volt. Dumcsiztunk egy picit a kondiról, aztán elengedtek. De előbb megigértették velem, hogy egy hónap múlva 85kg-mal kell szériáznom. ;] ;] ;] (Most 75kg-mal csak két ismétlés megy :O)

[Szerkesztve]

(#4972) Boxer001 válasza csudri (#4971) üzenetére


Boxer001
veterán

Na, jófej rendőrök.
Tudták, hogy úgy se fog menni, gyenge vagy. ;]

(#4973) csudri válasza Boxer001 (#4972) üzenetére


csudri
őstag

Jah, elég ergya vagyok, de azért biztos meglepődnének, ha 4 hét múlva besétálnék a rendőrkondiba (50m-re lakom a kapitányságtól) és lenyomnék egy 85-ös szériát. :DDD

(#4974) Moddingfan válasza csudri (#4971) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Ilyen jó fej yardokból kellene minél több :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4975) myrra válasza csudri (#4973) üzenetére


myrra
senior tag

ahhoz kéne venned egy MD-t Janesztől :DD

egy szava sem lehet rám:DDD csinálom neki a bizniszt ;]

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#4976) Falco6 válasza csudri (#4971) üzenetére


Falco6
tag

eeez nagyon teccik:D
érdekes h nem azzal kezdték h elfogyott a csekk mennyi kp-d van?:D
ők voltak a fehér holló járőrkommandó :))

(#4977) myrra


myrra
senior tag

egyszer van karácsony. lehet fikázni

1 kép full betömegelve 132 kilósan[link]
2 kép: félidőtájt, 121-122 kiló [link]

háát elképzelhető hogy Flessnek mégse kell leszopnia magát, de még pont 4 hetem és 45 percem van :DDD

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#4978) Moddingfan válasza myrra (#4977) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Hol vannak a kockák? ;] Egyébként tényleg jó eredmény, csak így tovább ;)

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4979) Janesz válasza myrra (#4977) üzenetére


Janesz
őstag

ha tényleg te vagy a második képen ;] akkor nem rossz...lehet én is alkalmazom majd a vajaskenyér napcsi kombót...de én még valszeg megőrjítem egy jó reggelt kekszel is..nameg a 150g-os gyümölcsjoghurttal.. :DDD .. és remélhetőleg ezt a hitvány formát túlszárnyalom majd 2-2,5hét alatt..:D [link]

(#4980) Boxer001 válasza Janesz (#4979) üzenetére


Boxer001
veterán

ÁMEN :D

(#4981) Moddingfan válasza Janesz (#4979) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Rohaggyá meg a kekszes dumád, meg a linkelt kép miatt is ;] :DDD Fene a beled, és még csak nem is hasazol, ez nem igazság :O

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4982) _Blank_ válasza Janesz (#4979) üzenetére


_Blank_
aktív tag

ilyen szar genetikával nehéz lesz, a vadember.. :D

[Szerkesztve]

(#4983) Janesz válasza Moddingfan (#4981) üzenetére


Janesz
őstag

hogy örüljetek ti kárörvendő surmók...ilyen amikor az be van hízva.. :D
[link]

(#4984) Moddingfan válasza Janesz (#4983) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Ezt direkt csinálod? Fel akarsz húzni? Itt is ott vannak a kockák Te ufó!!! :Y Betolok két Xanax-ot és megyek aludni, én ezt nem bírom tovább :O

Boxer: ha egyszer eljutok Egerbe kicsinálom ezt a faszit, folyton kikészít, nem bírom már idegekkel. Akár mennyit tömegel kockás marad a hasa, tököm ki van vele, bannoltatom, mindenkit lefizetek érte, még a házat is eladom, csak rakják ki innen ezt az UFO-t ;]

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4985) Boxer001 válasza Janesz (#4983) üzenetére


Boxer001
veterán

de be van hízva, alig látszódik pár kocka a sok zsír alatt :D
eccer csak elföldelnek már te szemétláda :D :R

(#4986) God Vazzeg válasza Janesz (#4983) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én má nem is rakok be hasas képet, tuti azt mondanád, nem én vagyok, hanem valami terhes maca :D Ja és csatlakozom Boxihoz és Moddinghoz a jókívánságok terén ;) :D

Szerk: ja és grat myrra, elég jó lesz az, kíváncsi leszek a végeredményre ;) :R

Jóccak :D

[Szerkesztve]

(#4987) Janesz válasza Moddingfan (#4984) üzenetére


Janesz
őstag

látom kezdesz haluzni a xanaxtól... :DDD

(#4988) Boxer001 válasza Moddingfan (#4984) üzenetére


Boxer001
veterán

:DDD
csatlakozom... ;] holnap át is megyek keresztfaterhoz a vadászpuskáért és a micu pajero-t is viszem, biztos ami biztos. ;] :DDD

(#4989) Janesz válasza God Vazzeg (#4986) üzenetére


Janesz
őstag

sztem a császárt kerüld...ott átvágják a hasizmokat... :DDD

(#4990) Janesz válasza Boxer001 (#4988) üzenetére


Janesz
őstag

címem az adataimnál...ha már ilyen vadászosra vetted a figurát akkor hozd a horgászok gyöngyét is hadd rúgom mellbe..:DDD ;]

(#4991) Boxer001 válasza Janesz (#4990) üzenetére


Boxer001
veterán

Oks... :D
Hozok egy erdészt is, csak hogy mutasson egy jó helyet, ahol nyugovóra áshatunk. :D
Kiírjuk majd a keresztre, hogy Csak mert a fasz kivolt már vele. :D

Moddingfan
Azt hiszed ő attól nem száraz izmot pakolna fel? :D Oks, tiéd a puska, legyen...én meg majd áthajtok rajta a pajero-val. :D

Na megyek én is aludni, elég volt a mai napból. halikaa

[Szerkesztve]

(#4992) Moddingfan válasza Boxer001 (#4988) üzenetére


Moddingfan
senior tag

A puska az enyém, a puska az enyém ;] Á, viccet félre téve, irigy vagyok erre faszira, ekkora egy mázlistát :O mondtam már, hogy rohaggyon meg? ;] :DDD

Na, lépek aludni, mindenkinek jó éjszakát!

u.i.: Képzelt Janesz, azt hallottam, hogy ha valaki minden este zsíros kenyeret eszik töpörtyűvel meg hagymával, attól brutál mód tud fejlődni. Nem akarod kipróbálni? Állítólag ez a legújabb trend;] :DDD

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4993) etilin válasza Moddingfan (#4992) üzenetére


etilin
aktív tag

Meleg cukros libazsír a tuti ;]

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#4994) attilam válasza Janesz (#4983) üzenetére


attilam
őstag

Én is had gratulálok a hájas beledhez, hogy rohadnál meg. ;] :D

(#4995) Markgx10 válasza Moddingfan (#4992) üzenetére


Markgx10
őstag

Jó reggelt!

Ha már erről a homokos Janeszről van szó akkor az ilyen kijelentéseknek mint ''mázlista'' nagyon kevés alapjuk van, sőt még a genetikára fogni is gyenge kifogás (maximum magunkat nyugtatgatjuk vele :D), mert ő azért kurva keményen dolgozik, eszik, edz. Janeszen meg Flessen kívül egyébként ki kajál innen normálisan? Ami tényleg normális nem pedig csak ráfogjuk? Sztem alig van ilyen. Szóval ha már ilyen szánalmasak vagytok ;] hogy dícséritek akkor azt a munkát dícsérjétek amit elvégzett, ne a ''genetikát''. Ez nem csak Neked szólt, hanem mindenkinek :D

[Szerkesztve]

(#4996) Moddingfan válasza Markgx10 (#4995) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Na, ezt megkaptam :U Kérek engedélyt meghunyászkodni :U :D

Azért sztem itt sokan nagyon keményen edzenek, én legalábbis mindent bele adok, amit csak bírok, ha késő este érek rá edzeni egész napos meló után, akkor is elmegyek és kihajtom magam a végsőkig. Igyekszem jól kajálni, bár néha nem tudom betratani, mert a körülmények nem mindig teszi lehetővé sajnos és néha gyenge is vagyok, bevallom, de emberből vagyok. Azért a kockás hasa az gebasz nagy mázli, főleg, hogy nem is hasazik, és azért az sem hétköznapi, hogy betömegelve kockás a hasa, sőt, az kész csoda. Persze, nagyon sok munka van mögötte, meg jó pár év is, amit sztem ember fia nincs, aki nem ismerne el, nem csak neki, bárkinek, de azért csak mondhatom rá, hogy mázlista, mert ilyen a genteikája, ezzel cseppet sem becsmérelem a munkáját. OK, nem azon múlik, de vannak emberek, akik a büdös életben nem lesznek olyan kigyúrtak, mint Janesz (pl.: itt mindenki ;] :DDD ), akár mennyit is edzenek és akár milyen jól is kajálnak, ez van, az élet igazságtalan.

u.i.: Szánalmas? Mert dícsérjük? Nem is tudom, de ezzel a hsz-eddel sztem Te toltad legjobban a piros bicajt ;] :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4997) Zomb€€ válasza Moddingfan (#4996) üzenetére


Zomb€€
őstag

Piros bicikli,lol, :D

Amugy reggelt mindenkinek.Olyan zsírul sikerült összeraknom a hát edzésemet hogy most olyan szintü izomláz van hogy mozogni alig tudok. :DDD Végre.

Na már csak 3 hsz,hajráhajrá.

[Nem Szerkesztve]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#4998) Moddingfan


Moddingfan
senior tag

Bíróságon:

-Esküdtek: Tisztelt Markgx10 Bíró Úr! A bíróság bűnösnek találta Moddingfant és társait több rendbeli, Janesz felperes ellen irányuló ''mázlistázás'', ''jó genetikázás'' és ''rohaggymegezés'' vétségében. A bíróság ítélete a következő: a vádlottak kötelesek min. 6 évig, legalább hetente háromszor konditerembe járni és ott bukásik hajtani magukat. E mellett kötelesek betartani a gyúrós étkezés alapelveit is, ami nem más, mint a csirke+rizs kombó. Van mondanivalója az elsőrendű vádlottnak?
-Moddingfan: Bíró Úr! Az edzés még hagyján, de a helyes táplálkozást képtelenek leszünk betartani, már rosszul vagyunk a csirke+rizs kombótól, kérem, könyörüljön rajtunk :O
-Markgx10 Bíró Úr: nyeheheheheee ;] No Mercy! ;]
-Moddingfan és társai: :O
-Markgx10 Bíró Úr: a tárgyalást ezennel berekesztem. Fellebbezés kizárva. Az ítélet azonnal végrehajtatik. Kérem az elítélteket, hogy fáradjanak át a menzára az első adag elfogyasztásához;] :DDD

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4999) Boxer001 válasza Moddingfan (#4998) üzenetére


Boxer001
veterán

Látom kipihented magad. :D

(#5000) csudri válasza Moddingfan (#4998) üzenetére


csudri
őstag

LOL LOL LOL!

(#5001) Janesz válasza Moddingfan (#4998) üzenetére


Janesz
őstag

látom a xanax elég jól beütött... :U ;]
pedig amikor találkoztunk nem gondoltam volna,hogy ekkora here vagy... ;]

(#5002) Moddingfan


Moddingfan
senior tag

Tisztelettel megkérek mindenkit, hogy menjen a büdös francba. Különös tekintettel Tégeg Jani ;] Inkább nyissunk új topicot, hátha Janesz azt már nem találja meg ;]

u.i.: Méghogy ''here''? :Y Kérem, kapcsolja ki :O

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#5003) Moddingfan


Moddingfan
senior tag

Tényleg? Ki nyitja meg az új topicot?

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#5004) Boxer001 válasza Moddingfan (#5003) üzenetére


Boxer001
veterán

Nyisd meg te. ;)

(#5005) Janesz válasza Moddingfan (#5003) üzenetére


Janesz
őstag

nyisd meg TE hétha a rádnehezedő felelősség miatt kigyúrod magad.. :U :D

(#5006) Moddingfan válasza Boxer001 (#5004) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Oh, köszönöm a megtiszteltetést :U Akkor nyitom is! :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#5007) Markgx10 válasza Moddingfan (#5006) üzenetére


Markgx10
őstag

Na mi lesz már? :U Meg tudod szólni hogy zárják az előzőt ;]

Amúgy lehet nem találja meg az újat Janesz, mert a Modding avatarjáról mindig azt hiszi hogy az a fogyis topic ;]

(#5008) Moddingfan


Moddingfan
senior tag

Az új topic: [link]

Janesz: :DDD

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.