Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4601) God Vazzeg válasza Markgx10 (#4600) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Söröztünk :D ;] :B

(#4602) Moddingfan


Moddingfan
senior tag

Jó reggelt, jó reggelt, gyönyörű tavasz van, de nem azért vigyorgok, hanem mert beb@sztam:D Ezt UP-nak szántam :D

Mod: tegnapi hátt-vál edzés kemény volt, alig bírtam ma felkelni, mindenem fáj.

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#4603) deniro2 válasza Moddingfan (#4602) üzenetére


deniro2
senior tag

Micsináltál? Reggel? :Y
Hátt-vál :D

(#4604) csudri


csudri
őstag

Na a sok részeg köccs! Bezzeg én már éjfélre itthon voltam a kocsmából, hogy aludjak egy kicsit, mivel ma végre megint lesz lábedzés. Már hetek (hónapok :U) óta nem volt, úgyhogy ma sportszeletig guggolok. :D

[Szerkesztve]

(#4605) God Vazzeg válasza csudri (#4604) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem részegségig.. Csak 4 sör volt asszem :D

(#4606) Markgx10 válasza God Vazzeg (#4605) üzenetére


Markgx10
őstag

Na meg is jöttem edzésből :U Hát-tricepsz volt. Ahhoz képest, hogy mennyit aludtam, meg előtte semmi ch, életem egyik legjobb edzése volt, :F erő és bedurranás szempontjából, mert kedvem az ma sem volt szokás szerint :D

Ja és este tisztességesen fogyasztottam (mármint bort :D) mégis legény vótam a gáton :DDD

(#4607) GodHeart


GodHeart
senior tag

én meg algopirinekkel álmodtam.. annyira fájt tegnap a fejem, meg kész voltam olyan álmos voltam, éjfél fele dőltem aludni. És most keltem :D

Márk: lehet a bor jobb, mint az MD!? Csak nehogy kitudódjon, mert betiltják :DDD ;]

[Szerkesztve]

(#4608) ReDPiTTY válasza Markgx10 (#4606) üzenetére


ReDPiTTY
tag

A sok szőlőcukor jót tett!

Einstein nagy igazsága: "Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos.”

(#4609) God Vazzeg válasza Markgx10 (#4606) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az a jó, ha előtte nem megy CH, már én is rájöttem :U Ezért min 2 órával edzés előtt már nem eszek ;)

Délután feküdj le aludni ha lesz időd, nekem szülinapi sátras bográcsolásra kell mennem :D De sz@r nekem :D

:C

(#4610) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Főjebb :D

(#4611) LOTR


LOTR
addikt

túrógombócotettem kúp :D

One Ring to rule them all

(#4612) GodHeart


GodHeart
senior tag

edzenivoltamkúp ;]

(#4613) LOTR


LOTR
addikt

hátha vki nem látta még őket
ez a legújabb:
[link]
itt meg a többi:
[link]

és ha kevés a tesztó :D
[link]

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#4614) Janesz


Janesz
őstag

nah srácok majd ha ez megy: [link] akkor lehet írogatni ide...addig coki!! :DDD

(#4615) GodHeart válasza Janesz (#4614) üzenetére


GodHeart
senior tag

hmm neked megy? :D Vagy különben hogy merészeltéll ide írni!? :D ;]

(#4616) csudri


csudri
őstag

Na volt ma egy jó kis láb-tric. Hetek óta nem volt lábedzés, most odaraktam neki rendesen. A jobb combomat talán kicsit meg is húztam, de le van szh@rava! Akkor jó ha fáj! ;]

(#4617) csudri


csudri
őstag

2006-04-29
Botrány az IFBB Fitness Tavasz Kupán! Egy ideig úgy nézett ki, hogy az idei IFBB Tavasz Kupa jó szervezés mellett, közepes versenyzői részvétellel, de a programot tartva zajlik majd le. Az elődöntők után azonban megjelentek a WADA ellenőrök, és a versenyzők nagyrésze fejvesztve menekült a hátsó kijáratok irányába, néhányan a színpadon át. Több mint egy órás kényszerszünet következett, majd a napot a maradék versenyzők összevont kategóriáival zárták.


Helyes-helyes vesszen a sok koxos fasz! Lehet hogy valakit sért, hogy ilyen nyersen fejezem ki magam, de ez van! Sok ember szemében aki komolyan foglalkozik testépítéssel, az már koxos állat, remélem az ilyen akciókkal sikerül némileg visszaszorítani a doppingszereket és talán több esélye lesz a ''naturál'' versenyzőknek!

(#4618) GodHeart válasza csudri (#4617) üzenetére


GodHeart
senior tag

Hajrá JANESZ! ;)

(#4619) God Vazzeg válasza csudri (#4617) üzenetére


God Vazzeg
veterán

''vesszen a sok koxos fasz!''
Látszik hogy fingod sincs az egészről, és nem tudod mi van ennek a hátterében! Pontosan a WADA a f@sz, mert vágja maga alatt a fát! Gondolkozz már! Szerinted lenne az életben magyar versenyző a dobogón ha nem lenne kox??! Itt már régen nem arról szól hogy ki naturál és ki koxol, hanme hogy ki tol jobb anyagot, és többet! Ez olyan mintha a paraolimpián a mozgáskorlátozott versenyzőinket tolószék nélkül indítanánk, mer ennyire tökösek vagyunk :O Egész Európa rajtunk röhög a dopping botrányok miatt, ugyanis az olimpián annyi történt, hogy a magyarok balfaxok voltak, és nem számoltak ürülési időt! Mindenki koxol, csak van aki kiszámolja hogy versenyre ne legyen kimutatható! Ezt kéne má észben tartani. Aki meg fél a koxoktól, az ne csináljon versenysportot! Van egy úszó ismerősöm (lány) és neki is megmondták hogy ha nem hajlandó epo-t meg ilyeneket szedni, akkor mehet is, mer nem lesz meg a teljesítménye! Vazze! :(

(#4620) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Vigyázz Janesz, mert Godheart indul az őszi SB-n:

''Csá bunny! HMCS vok.egy 21 éven aluli srácnak/aki 18 éves/, aki kondizik,versenyen mennyi kell lennie a testzsír%-nak,hogy elfogadható legyen???ugyanarrol a helyröl! kösssssz

Aláírás:
Kapuvári -HMCS-''

Támad Kapuvár :D

(#4621) Falco6


Falco6
tag

hello!
rég néztem már fel, nemis olvastam el jópárszáz hsz-t.
lassan már rávezem magam az edzésre, de a suli meg a mászkálás nagyon lefáraszt így egykézzel :(
joint-X nél mennyire gáz ha kihagy a rendszerességem? (jó megaszontam)
nem szoktam még meg h rendszeresen szedjek ien bogyókat :B

(#4622) Agyzuzo válasza csudri (#4617) üzenetére


Agyzuzo
addikt

''Helyes-helyes vesszen a sok koxos fasz!''

Szerintem meg vesszem a sok hájas, félig alkoholista, puhány fasz... :U

[Szerkesztve]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#4623) GodHeart


GodHeart
senior tag

kész basszus.. hol vannak a többiek!? ha így folytatjátok megyek aludni :D

Falco: mintha olyan nehéz lenne :D mondjuk sztem Joint-Xnél enm olyan vészes, ha végülis nem fájt annyira, hogy beleőrülj.. mert ha csak védekezés céljából akkor lehet nem is gond a szünet, de azért figyelj oda. Nem olyan nehéz. :D Persze lehet valakinek az ;]

óó nini cső Agyzuzo! :) Képzeld minap suliban tipikusan abban a feszítős pózban voltam, mint amiben megláttalak Egerben.. haver meg is jegyezte, aztán jót röhögtünk az egészen.. és most már kezdem elhinni hogy nem feszítettél akkor.. ugyanis spontán jön nálam is :D Jó msot nem kell röhögni.. nem vagyunk egy szinten persze, csak azért van 1-2 ilyen dolog nálam is

[Szerkesztve]

(#4624) Agyzuzo válasza God Vazzeg (#4619) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Te szebben megfogalmaztad, de a lényegen szerintem nem változtat. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#4625) Agyzuzo válasza GodHeart (#4623) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Arra a pózra gondolsz? Ja, csak felállt a faszom és kicsit előregörnyedtem, hogy ne lássátok meg. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#4626) GodHeart válasza Agyzuzo (#4625) üzenetére


GodHeart
senior tag

báázze kész vagy :D de ezt elkell sütnöm majd valahol...

(#4627) Falco6 válasza GodHeart (#4623) üzenetére


Falco6
tag

annyira nem vészes, inkább csak védekezek :)
de úgynézki féloldalas leszek ha megszabadulok a gipsztől mert úgy döntöttem edzek balkézre úgy mint mikor mindkettőt edzettem. túl sok ideig leszek így és nem ereszthetek le. ígyis alig kapartam össze valamit :D :B :D
5 hét gipsz aztán tornáztatni kell és még 2hónap pihentetés. :O bele fogok őrülni :(

(#4628) GodHeart válasza God Vazzeg (#4620) üzenetére


GodHeart
senior tag

ilyen nincs is edző válaszolban.. rákerestem.. :U

(#4629) Janesz válasza csudri (#4617) üzenetére


Janesz
őstag

sajnos csak az előttem szólókhoz tudok csatlakozni... :(
nekem is bassza a csőröm,hogy naturálban nem lehet érvényesülni de sajnos a sport eleve nulla reklámértékű..hátha még 40-es karú 70kg-os csókák feszengenének a színpadon szerinted mennyire lenne az?

meg említetted a focit,hogy lesz a vb és ennek örömére bizony sok bebaszás lesz..
nah elárulom neked ha esetleg nem tudnád,hogy a focisták előrébb vannak az Ú.n. koxranglistán mint a testépítők...mit gondolsz miért hullanak mostanában mint a legyek?csak ők olyan cuccokat nyomnak amitől nem izmosodnak hanem az állóképességük és az izmok oxigénellátása fokozódik...

(#4630) Janesz válasza Agyzuzo (#4622) üzenetére


Janesz
őstag

te amúgy mit ugatsz be?? :F ha jól tudom papucsban edzel.. ;]

(#4631) MarKoo


MarKoo
őstag

Halkan megkérdezném, hogy mire nem javasolt kólát inni? Kreatin? :B Valami ilyesmire emlékszem...

(#4632) Agyzuzo válasza Janesz (#4630) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ismerek én még magamon kívül egy köcsögöt, aki szintén abban nyomja. Zsírnájk, mi? :DDD ;]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#4633) Janesz válasza MarKoo (#4631) üzenetére


Janesz
őstag

igen kreatin esetében a koffeint kerüld...meg amúgy sem túl jó....elvonja a szervezettől a kálciumot!
zöldteát igyál helyette..

(#4634) Janesz válasza Agyzuzo (#4632) üzenetére


Janesz
őstag

nekem itt azért úgy tünik nem a papucs a hátráltató tényező..
[link]

(#4635) Agyzuzo válasza Janesz (#4634) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ezzel asszed meghatod csudrit? Hát az ő szava szent. :DDD

(Te állat :D)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#4636) Janesz válasza Agyzuzo (#4635) üzenetére


Janesz
őstag

jójó tudom,hogy őt csak egy borpárlat hatja meg... :DDD

(#4637) csudri


csudri
őstag

Válasz azoknak, aki reagáltak a tegnapi kirohanásomra:

Tudom, hogy mindenki koxol, csak van akinek van annyi agya, hogy időben abbahagyja, hogy a versenyre már ne mutássák ki. És igen, tudom, hogy a focisták is koxolnak, szégyen! A legrosszabbak az úszók, tudtommal azok akkora adagokat kapnak, mint egy ló!

És elnézést a ''vesszen a sok koxos fasz'' miatt, kicsit erős volt. Csak amikot ilyen történik, akkor mi lesz megint benne a külföldi sajtóban? Hogy a magyar kupán doppingbotrány volt. És ez borít ki. Jön a WADA, a ''sportolók'' meg elszaladnak. Milyen emberek ezek? Miért nincs agya bazze, hogy legalább a versenyre tiszta legyen!

Így is koxnemzetként ismer minket a világ a legutóbbi olimpia óta, nem kellene még mélyebbre sűllyednünk a sz@hraban. :(

Éljen a naturál vonal és kész!

(#4638) GodHeart


GodHeart
senior tag

jó reggelt :)

(#4639) Faget


Faget
tag

Sziasztok!

Én nem gyúrok csak fekvőtámaszt szoktam csinálni, meg futkározok, ha jó az idő akkor egy közeli tornapályára járok húzódzkodni.
Na a kérdésem: létezik olyan eszköz amit az ajtófának a belsejére kell szerelni, és lehet rajta húzódzkodni?
És úgy marad fenn ez a szer, hogy kifelé nyomja magát és ugye az ajtó megtartja ezt a kifelé nyomódást.
Uhh remélem érthető. :F Szóval van ilyen? Ha van ilyen mi a neve? Honnan lehet beszerezni?

Előre is köszi a válaszokat!

(#4640) GodHeart válasza Faget (#4639) üzenetére


GodHeart
senior tag

biztos, hogy van, csak az ajtót tartó falnak kell erősnek lennie, nehogy kidöntse. nálunk valami hasonló probléma van/volt, csak egy padlásfeljára az illetékes :D
Sztem nézz körül sportboltokban, ahol tornaszereket lehet vásárolni! ;)
De egyébként, ha van egy kis kézügyességed, azt a vas micsodát, te is összetudod rakni.. egyik ismerősömék is saját maguk csináljták.

[Szerkesztve]

(#4641) God Vazzeg válasza Agyzuzo (#4624) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:D

(#4642) MarKoo válasza Janesz (#4633) üzenetére


MarKoo
őstag

Ok. Bár kreatint úgy magában nem szedek, csak valamennyi van a vm35-ben, de mivel a kálciumot elvonja, ezért inkább lerakom. Akármilyen tea mehet helyette, vagy inkább a zöldteát javaslod?

(#4643) _Blank_


_Blank_
aktív tag

evés előtti kúp

(#4644) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Mijaf@szvanmájatopikkal kúp :U :D

(#4645) LOTR válasza God Vazzeg (#4644) üzenetére


LOTR
addikt

kezdődikazirigyhónaljmirigy töff :D

One Ring to rule them all

(#4646) Falco6


Falco6
tag

na edzettem ma egykézzel :C
vezetek edzésnaplót róla h tudjam mennyivel csináltam többet ballal mint a gipszessel :B
aztán majd behozom ha már azzal is edzhetek. de muszály vagyok edzeni a balt mert még 5 hét a gipszlevételig és 2 hónap kényszerpihi :O

(#4647) Easy c.


Easy c.
csendes tag

Helló emberek.
Még új vagyok itt
2 éve edzek 75kg vagyok és sajnos vékony szálkás alkat.
Tömeget szeretnék növelni. Kb 15000ft ból mit lehet venni ami gyorsan és hatásosan segít ebben??
Fehérjéket próbáltam több kevesebb sikerrel. Ugy hallom ez a Pump-fx jó cucc. Akinek van tapasztalata segítsen

(#4648) Falco6 válasza Easy c. (#4647) üzenetére


Falco6
tag

csirke+rizs minden mennyiségben. naponta soxor kisebb adagokat zabálni. sok vizet inni. ezt fogják kb elsőre mondani. :)

(#4649) Easy c.


Easy c.
csendes tag

Eszek én annyit mint a barom. De ilyenek a géneim. Gyorsan emésztek és nehezen hízok. Ezért kérdezem mik a legjobb cuccok.

(#4650) LOTR válasza Easy c. (#4647) üzenetére


LOTR
addikt

hú vazze 15k-ból kb 13kiló cs/pmell és 15kiló rizs, ha ezt betolod minden hónapban, akkor garantáltan felszedsz 1+2plusz kg-ot, aztán pár hónap múlva emeld az adagot
ha ez mellé akarsz még fehérje tápkiegre költeni, akkor cytogen whey protein ez ~18k és 6kg, vagy jobb minőségű az scitec anabolic whey 4kg ~18k azt hiszem ez 175 adag, a cyto meg 200, de ez nem biztos
shop.builder.hu -ról keresd ki

hát ha annyira gyors az anyagcseréd, akkor egyél több szénhidrátot, vagy mittudom én, de egész nap csak egyél, de a napi csirkerizs adagod magas legyen, és ha nincs kedved többet enni abból, akkor bármit mellé/közben/előtte/utána :D

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.