Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3301) Agyzuzo válasza God Vazzeg (#3287) üzenetére


Agyzuzo
addikt

:D Növi mellett Mas20? Ááá, ezzel az erővel nyomhatnék ciánkapszulát is Daily One helyett. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#3302) Manitou válasza deniro2 (#3300) üzenetére


Manitou
addikt

Elvileg este nagyobbnak kell lennie mint reggel, de nekem is mostanában fél cm -es ingadozások vannak karban össze vissza. Van amikor este kisebb fél cm -el :F mint reggel.

(#3303) fLeSs válasza deniro2 (#3300) üzenetére


fLeSs
nagyúr

attól függ, mennyire vagy betöltve glikogénnel és mennyire vagy vizes.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3304) Agyzuzo válasza Manitou (#3302) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nekem reggel 20, este 30. Biztos mer' este dobom be az Anapolont és reggelre ürül. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#3305) Manitou válasza Agyzuzo (#3304) üzenetére


Manitou
addikt

Lehet :D Ha mass 20-at szednél ez nem fordulna elő ;] :D

(#3306) God Vazzeg válasza Agyzuzo (#3304) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem 40 :D Mit nyertem? :U :D

(#3307) Boxer001 válasza God Vazzeg (#3306) üzenetére


Boxer001
veterán

A bokád? ;]

(#3308) Falco6


Falco6
tag

pfúú nagyon kész voltam ma. betegség, lustálkodás és minden nyavaja után tartottam egy rendes szimpla edzést amiet szoktam és majd megdöglöttem közbe. remegett a karom már a negyedénél, végén majdnem leejtettem a súlyzót de végigcsináltam és lehetett volna rosszabb is. igazából ez az edzés bebizonyította h az eddiginél is lehetek szarabb ha nem csinálom rendesen... :O szóval vissza kéne találnom arra az útra amire túl gyorsan léptem rá és lecsúsztam róla :P :D most majd óvatosabban közelítem meg:) asszem fürdök oszt el is zúzok regenerálódni.

Mindenkinek nyugodalmas jóéjszakát és ha elfelejteném akkor kellemes ünnepeket. hozzon a nyuszi mindenkinek minimum 52-es kart!!! :D:DD:D

üdv.: Süsüke :)

(#3309) Manitou válasza Falco6 (#3308) üzenetére


Manitou
addikt

[kép] :D

[Szerkesztve]

(#3310) Falco6 válasza Manitou (#3309) üzenetére


Falco6
tag

na neked ne hozzon köts!!! és rohaggyá meg ahol vagy!!!
:DDD :DD :DDD :DD :DDD :DD :DDD :DD :DDD :DD :DDD :DD :DDD :DD :DDD

(#3311) God Vazzeg válasza Boxer001 (#3307) üzenetére


God Vazzeg
veterán

IQ! Hö?? :D

(#3312) Boxer001 válasza God Vazzeg (#3311) üzenetére


Boxer001
veterán

öööö ammeg mi a rosseb? :D

süsüke
Rakjál már be 30 szmájlit! Hátha úgy hülyébb leszel. :D (ennél is :F ) :D



[Szerkesztve]

(#3313) Manitou válasza Falco6 (#3310) üzenetére


Manitou
addikt

[kép][kép]

(#3314) Markgx10 válasza Boxer001 (#3312) üzenetére


Markgx10
őstag

Jó estét! :D látom a szakmi hsz-ok száma majdnem 100% ;] na jó van csak éppen megjegyeztem. :D

Na végre vettem tonhaltörzset. A Lidlben találtam ma ugyanaz a ''márka'' mint az aprítotté amit fogyasztok, csak ez 119ft helyett 199ft. Akkor leírom a különbséget: 15 max 20gr-mal több benne a hal mint az apírtottban, pontosan 155gr ami kb 31gr fehérjét jelent, viszont mivel ez filé, így ebben ténylegesen lehet ennyivel számolni, míg az aprítottban azért van minden darálva :D Az íze lényegesen jobb természetesen, de mivel 2 árából 3 apírtott jön ki, ezért nem állok át teljesen erre, hanem felváltva fogom enni. Lényegében ennyi lett volna és sorry, hogy ilyen témáról írok ide ;]

A mai edzés erő szempontjából jól sikerült, remélem kedden a mell-bicepsz napon már megdől az egyéni rekordom (csúcsot nem fogok nézni) legalább egy-két ismétlés plusszt szeretnék elérni.

A harmadik, hogy egy kicsit megfáztam, de nem törődöm vele, úgy érzem nem fog legyengíteni, csak azért írom le, mert érdekes módon Janesz és God is megbetegedett ''kúra'' közben és az jutott eszembe, hogy ha egy kicsit erősebb tápkieget tol az ember mint a kreatin ;] akkor nem lehet az, hogy legyengíti az immunrendszerét? :U

(#3315) God Vazzeg válasza Markgx10 (#3314) üzenetére


God Vazzeg
veterán

''nem lehet az, hogy legyengíti az immunrendszerét? ''
De, lehet, ezért szedünk olyankor több vitamint! ;) Mondjuk én akármit csináltam, nem bírtam a náthából kivergődni :( Remélem te szerencsésebb leszel! ;)

(#3316) Boxer001 válasza Markgx10 (#3314) üzenetére


Boxer001
veterán

:D
Már éppen akartalak kérni, hogy írj már be valamit, ami legalább a béka segge alóli topic szintet (amihez én is hozzájárulok ;] ) feljebb hozza. Bár ez annyira azért nem sikerült, de azért köszi, hogy próbálkozol. ;] :D
Milyen márka az a halacska, amit vettél? Mert akkor én is elmászom majd a Lidl-be.
Mit írtál még? Ja, az edzésed. Na az nem érdekel. :D
Tehát akkor a kox kúra (kúrád ;] ) alatt legyengülne a szervezet? :F :U

(#3317) fLeSs


fLeSs
nagyúr

ha a hardvereimre nem kattantok, akkor talán erre... :DDD [link]...

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3318) Markgx10 válasza Boxer001 (#3316) üzenetére


Markgx10
őstag

Na ez KO volt és én szenvedtem el, úgy érzem :D

A hal márkája Nixe :F :D De komolyan...

God: Köszi

Ja és szépen lassacskán elkezdődött a méretek növekedése (lekopogom eddig derék semmit nem nőtt) érdekes módon eddig mindig a kar indult be legjobban de most a mellkas és comb jobban elkezdett nőni mint a karom :U A legjobban viszont a tömeg kezdett el nőni és mivel vízhajtó hatású egész más formát mutat a dolog, mint az Attack alatt, ahol a méretek nagyon megindultak (relatíve) aztán meg le is mentek. Sokkal tömörebbnek, masszívabbnak látom magam (mások is), de mivel most már lábazok is :D ezért mivel gondolom tömeg oda is megy, nem olyan látványos a felsőtest méretnövekedése mint eddig. Na mindegy ezt csák úgy leírtam, bocs :D

(#3319) Manitou


Manitou
addikt

[kép][kép]

(#3320) God Vazzeg válasza Markgx10 (#3318) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nálam most összeszakadási fázis van, nagy arcosan mértem ma egy 47,5-ös kart :B :D Remélem visszajön majd a méret :D

(#3321) Markgx10 válasza God Vazzeg (#3320) üzenetére


Markgx10
őstag

Valamibe belekezdesz megint, vagy ez csak pillanatnyi dolog és ''magától'' vissza fog jönni?
Egyébként én is úgy voltam ma, hogy mondom Erikának, na mérjél nekem egy kart (full nagyképűen :D) erre mért olyat, hogy azóta is lelkibeteg vagyok :( :D

[Szerkesztve]

(#3322) God Vazzeg válasza Markgx10 (#3321) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem kezdek semmibe, hanem most lemegy, aztán pár hét múlva visszajön a méret, persze nem annyi mint qra alatt volt, de remélem egy 48-as hideg kar megmarad. Szálkásításkor azé örülhetek ha 46-os marad, ahogy látom :O :( Sok ilyenkor qra után a kortizol, és nem igazán lehet vele mit csinálni :F

(#3323) Markgx10 válasza God Vazzeg (#3322) üzenetére


Markgx10
őstag

Látod, látod ezé nem kell szálkásítani soha :D

(#3324) God Vazzeg válasza Markgx10 (#3323) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Oszt nézzem nyáron az önelégült fejeteket, ahogy romszálkásan stírölitek a belemet, megjegyzéseket téve, és röhögve :U :D Szinte látom magam előtt :D

(#3325) Markgx10 válasza fLeSs (#3317) üzenetére


Markgx10
őstag

Én amúgy erősen gondolkozom az egyik videókártyádon :U

(#3326) Markgx10 válasza God Vazzeg (#3324) üzenetére


Markgx10
őstag

Na geci, én olyan romszálkás leszek mint még sose :DDD Most tényleg nem foglalkoztat ez a dolog, csak az, hogy minél nagyobb tömeget magamra kapjak, javarészt izomból (eddig nem így alakult :D), hogy egyáltalán legyen miből majd jövőre diétázni. Most kurvára fölösleges lenne elkezdenem, mert szó szerint semmi nem maradna belőlem :D

Ja ma délelőtt azt írtam ,hogy nem vagyok agresszívabb mióta megy a Masterdrol, erre délután belémkötött egy 40-es paraszt, egy közlekedési szituáció okán, máskor ha a gyerek velem van, max elküdtem volna a picsbe, most nem így történt. Hirtelen beborult az agyam :( Na nem akarom erre fogni, de azért máskor ezt megoldottam volna szóval is. Fasz voltam :(

(#3327) Agyzuzo válasza Markgx10 (#3326) üzenetére


Agyzuzo
addikt

És mit történt? Elástad a mezőn? :DDD

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#3328) Moddingfan


Moddingfan
senior tag

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Mindenkinek! :)

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3329) Falco6 válasza Moddingfan (#3328) üzenetére


Falco6
tag

Hozott Jóreggelt kekszet a nyuszi:DDD:DD:DDD

(#3330) Agyzuzo válasza Falco6 (#3329) üzenetére


Agyzuzo
addikt

És neked 31,5-es kart? ;] :DDD

Bódog Husvétot amúgy mindenkinek! (Kivéve Boxit, őt majd meglocsolják úgyis, mert lánynak nézik ;]).

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#3331) Janesz


Janesz
őstag

Látod keresztények ma vidáman derült.Feltámadt Jézus ki a sírban szenderült.Ez a papok dolga én nem magyarázok,öntözködni járok a szót nem cifrázom...Felkérem a háznak szeretett főtagját,adja ki kezembe kedves leányzóját! Hadd öntsem meg haját egy kis rózsavízzel,hadd piruljon orcája egészséggel,békességgel szívemből kívánom!

;)

(#3332) Manitou


Manitou
addikt

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Mindenkinek! És sok locsolót ;]

Ja és egyetek csirkét :D [kép]

(#3333) Boxer001 válasza Agyzuzo (#3330) üzenetére


Boxer001
veterán

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Nektek! (Neked Zúzó azzal a kieggel, hogy dögölj meg! :D )

Manitou
Még ilyenkor is csirkére bíztatod a népet? :D Egyenek már inkább sonkát, ne azt a kurva csirkét. :D

[Szerkesztve]

(#3334) Falco6 válasza Agyzuzo (#3330) üzenetére


Falco6
tag

én kiegyezem a 31.5-el is:D egyenlőre...:)

(#3335) Manitou válasza Boxer001 (#3333) üzenetére


Manitou
addikt

Na jó egye fene, ehettek sonkát is [kép]:D

(#3336) LOTR


LOTR
addikt

Boldog Húsvétot és sok locsolót minden Kedves gyúrós kollégának!

hétfői edzés skippelve :(

One Ring to rule them all

(#3337) csudri


csudri
őstag

Húsvét alkalmából megleptem magam 2 üveg Arthro Guard-dal. (Remélem jobb, mint a Joint-X, az szinte semmit sem ért.) Eddig ez a legbüdösebb tápkieg, amim volt. Mondta a Biotech-es csóka, hogy most már több benne a cápaporc mint régen, de azért ez durva. Olyan szinten büdös-halszag van, amikor kinyitom az üveget, hogy kedvem lenne hányni.

Vettem L-Carnitine-t is (Biotech 500mg), tök jó citromos. Olyan mint régen a Center Shock nevű rágógumi, az első márodpercek borzalmasak, de utánna már király. ;]


[Szerkesztve]

(#3338) God Vazzeg válasza csudri (#3337) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mert még nem nyomtál G-Kicket :D Szagra mindent visz :D

(#3339) csudri válasza God Vazzeg (#3338) üzenetére


csudri
őstag

Hallottam, hogy az is illatozik. :D

(#3340) Comm válasza csudri (#3337) üzenetére


Comm
senior tag

Nekem Joint-X egy hónap alatt nagyon sokat javított a hallható recsegéseken.Eddig még akkor is lehetett hallani, ha lépkedtem(szinte minden lábújam ropogott).Most azért már normalizálódott a helyzet. :R

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#3341) God Vazzeg válasza csudri (#3339) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Azért én megdöbbentem rajta, hogy egy ''nagy'' gyártó ilyen bakit el mer követni :( Megrendült benne a bizalmam :O :( :DDD

(#3342) Comm válasza God Vazzeg (#3341) üzenetére


Comm
senior tag

Hát na.Nehéz koppintani a nagyokat :C

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#3343) csudri válasza God Vazzeg (#3341) üzenetére


csudri
őstag

Miért számít bakinak, hogy egy tápkieg büdös?

(#3344) God Vazzeg válasza csudri (#3343) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ezt komolyan kérded? :F Egy tápláléknak nem szabad büdösnek lennie, mert akkor nem eszed meg! :D Bár lehet hogy te igen, fene a beled :DDD

(#3345) MarKoo


MarKoo
őstag

Szóval most már nem a lezár topikba írom. :DDD

Valaki ivott már málnás VM35-öt? Csak azért mert a fehérjém vanilliás és szeretnék egy kis változatosságot. :B A csokist azt alapból kizártam. :U

(#3346) fLeSs válasza MarKoo (#3345) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ehh, lezártam a topikot, mert azt láttam, hogy te szóltál hozzá utoljára... :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3347) LOTR válasza fLeSs (#3346) üzenetére


LOTR
addikt

:D
én is néztem mi van

One Ring to rule them all

(#3348) MarKoo válasza fLeSs (#3346) üzenetére


MarKoo
őstag

Kösz. :D

Nah, de milyen a málnás? :B

(#3349) csudri válasza God Vazzeg (#3344) üzenetére


csudri
őstag

Addig ok, hogy a táplálék ne legyen büdös, de a tápkieg. az nem kaja!

Ittál már olyan turmixot, ami ízesítetlen fehérjéből van? Én már igen és az ellenségemnek se kívánom.:D

(#3350) LOTR válasza csudri (#3349) üzenetére


LOTR
addikt

pedig a tápkieg is kaja
és jobban eladható ha jó az íze is

One Ring to rule them all

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.