Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18251) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#18250) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

kidobo sztajl:) egyertelmu. ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#18252) Lavves válasza dwayne.hicks (#18246) üzenetére


Lavves
tag

Ugyanmár, te még a Floriol-tól is nősz... :D ;]

(#18253) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#18251) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ennyi :K ;]

(#18254) dwayne.hicks válasza Lavves (#18252) üzenetére


dwayne.hicks
csendes tag

:K

"I like to keep this handy... for close encounters."

(#18255) Zomb€€ válasza csudri (#18230) üzenetére


Zomb€€
őstag

xD Ez aláírás gyanus :))

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#18256) hanee válasza God Vazzeg (#18233) üzenetére


hanee
senior tag

Szia God! Ne aggódj.. ha számít egy nő szava itt a tesztoszteronszagban, akkor szerintem elég jól nézel ki most is ;)

(#18257) bandus válasza God Vazzeg (#18234) üzenetére


bandus
veterán

hátakkómeg bazze :DDD, ebből karácsonyra olyan 50-es lesz, hogy csak na :K én eltoltam a 40 megszerzését addigra ;] :DDD

nostrum: neked azé adka :D ;]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#18258) Zomb€€ válasza hanee (#18256) üzenetére


Zomb€€
őstag

Biztos jol esik ilyet hallani,de sztem itt a topikban már tulléptek azon hogy azért gyurjanak hogy tetszenek a csajoknak. :U Én legalábbis már egy ideje...

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#18259) bandus válasza dwayne.hicks (#18236) üzenetére


bandus
veterán

a floriolt kifelejtetted ;] :DDD

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#18260) bandus válasza Bibby (#18241) üzenetére


bandus
veterán

a rocky road viszont istenkirály. ez az első fehérje, aminél meginogtam, hogy vajon ezt választanám-e, vagy a sört ;] :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#18261) Coyot válasza dwayne.hicks (#18254) üzenetére


Coyot
őstag

Jól értelmezem, hogy alri restore-t akarsz tolni? mond már meg hogy az magába miért jó :D

Má' nem

(#18262) Coyot válasza Coyot (#18261) üzenetére


Coyot
őstag

nahbazz kiirtottam a totyikot :DDD :W

Má' nem

(#18263) vedini válasza Coyot (#18262) üzenetére


vedini
őstag

dehogy, holnap lesz időm, végigolvasom a rengeteg ON-t :DDD

workworkwork...

(#18264) csudri válasza Zomb€€ (#18258) üzenetére


csudri
őstag

Így van. Meg amúgy is bakker, egy csaj ne azért szeressen már, mert x centi a karom. :F

Azért szeressen, mert mekkora a farkam! ;]

(#18265) L|zsidoboz válasza Zomb€€ (#18258) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Hát igen, vannak akik a fiúknak akarnak tetszeni.
De ezzel inkább ne dicsekedj itt. ;] :D

Van valaki, aki kóstolt Dymatize-Elite Wheyt, de nem csokisat?
Mert most akciós E-fiten, de nem tudom merjek-e venni másmilyet, főleg hogy ilyen semmit mondó pina colada+narancs vagy gyümölcs fantázianevek vannak.

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#18266) 4EvErfIt


4EvErfIt
csendes tag

Egy kis szteroid vita,,, volt vagy nem volt >? vagy mi ?
[link]

#146985-től asszem

[ Szerkesztve ]

Az élet nem a kifogásokat, hanem az erőfeszítéseket díjazza...

(#18267) LOTR válasza Bibby (#18241) üzenetére


LOTR
addikt

hát én most toltam le az edzés utáni adagom
1 deci víz jól felmelegítve, bele 1 púpos teáskanál glutamin, meg egy félig-púos kreatin, meg 2 mérő duplacsokis on, felöntve még 2-3 deci vízzel, mintha forró csoki lenne
szerintem még mindig tök jó
persze ez a fehérje zabbal katasztrófa, de amiben zab van az jóíző nem lehet :D

bandus egy világ dőlt össze bennem most :DDD

4EvErfIt
utolsó hozzászólás száma #147440

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#18268) LOTR válasza 4EvErfIt (#18266) üzenetére


LOTR
addikt

nemszóltam

mod
#146980-től kezdődik úgy nézem, ott a link is, viszont utána egyből az #146985-ös jön :D
különben ha visszaolvasol, azt hiszem a múlt héten ezt már kibeszéltük
szerintem kétségtelen....

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#18269) LOTR válasza LOTR (#18268) üzenetére


LOTR
addikt

a blogos írásra nem reagálok, mert nem nekünk szól
olyan tesztet úgyse fog egyik tápkieggyártó sem csinálni, hogy egyik csoport napi kiló csirkemell, másik csoport napi kiló rizs, a harmadik meg csak tejsavót egyen vagy mittudom én, aztán lehet "before-after"-elni
akinek meg van valami kis esze az úgyis tudja, hogy nem a hátbládtól nől valaki több kilót pár hét/hónap alatt

azért örülök, hogy ezen a fórumon viszonylag "normális" (ide még képzeljünk sokkal több idézőjelet) társaság alakult ki :DDD

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#18270) dwayne.hicks válasza Coyot (#18261) üzenetére


dwayne.hicks
csendes tag

óvasd el a leírását... :DDD
27 éves vén sz@r vagyok és valószínűleg a hormonháztartásom sosem volt toppon ehhez a sporthoz, tehát ha a leírtaknak csak a negyede igaz, akkor jó lehet..
nehogy azt hidd hogy valami csodát várok tőle...
csak azt akarom hogy ha lassan is,de haladjak...
ez ment is 2-3 héttel ezelőttig, de most megtorpantam, egyetlen gyakorlatban sem tudtam még egy fél kilóval sem emelni a két héttel ezelőttihez képest, sőt volt amiben alulmúltam magam...
ezt akarom elkerülni, és ha már lassan fejlődök, legalább legyen egyenletes, és vissza ne menjen (a mostani megtorpanás, rendes kaja, edzés, plusz fehérje, Anadrox, H-M-B, és CE Extreme mellett jött)
egy szó mint száz, ki fogom próbálni... plusz mínusz 10 ropi már semmi ahhoz képest amit ezekre a (számomra) szar termékekre költöttem...

"I like to keep this handy... for close encounters."

(#18271) do3om válasza hanee (#18213) üzenetére


do3om
addikt

Köszi megnézem őket.

Csudri: neszójábe ;]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#18272) penene válasza dwayne.hicks (#18270) üzenetére


penene
őstag

Kreatin kúrát mikor nyomtál utoljára?

(természetes a fejlődés belassulása, főleg, ha diétázol...)

(#18273) God Vazzeg válasza hanee (#18256) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Természetesen számít, mert pasi vagyok, és köszönöm szépen. Rólad is jöhetne egy kép, kíváncsi vagyok ám ;) :K

(#18274) God Vazzeg válasza bandus (#18257) üzenetére


God Vazzeg
veterán

110kg leszek minimum, ez a cél kitűzve :K Ebbe már azért csak belefér az 50-es kar, mégha zsíros akkor is :D ;]

(#18275) dwayne.hicks válasza penene (#18272) üzenetére


dwayne.hicks
csendes tag

Pár hsz.-el korábban írtam, hogy mi mindent próbáltam előírásnak megfelelően, és mennyire nem értem velük szart sem. A kreatin volt az egyik. A mono-ból több int másfél kilót nyomtam le minden effekt nélkül, most az etil-észter megy, az se ér szart se.

Igen, "elvileg" diétázom, de gyakorlatilag jobban eszek mint az elmúlt hónapban, és fogyni sem fogyok, pedig már behoztam a HIIT-et is pihenőnapokra, és megy a Carnitine és az Anadrox. Egyetlen jel van, és az a folyamatos gyengülés. Tehát még az is megy el, amit eddig nagynehezen összekapartam.

Most olvastam egy külföldi srác leírását és ugyanezen keresztül ment mint én, minden szart megvett, aztán miután elhagyta őket, akkor sem változott semmi. Mára már még fehérjét sem vesz. Csak multivitamin és ephedrine. Aztán mégis halad. Szerintem én sem ölök több pénzt a dologba. Fél évvel ezelőttig, amikor is nem kellett mindíg azon törni a fejem, hogy mit fogok megvenni és miből, és hogy hatni fog-e, sokkal jobb volt. Back to the primitive.

[ Szerkesztve ]

"I like to keep this handy... for close encounters."

(#18276) Bibby válasza LOTR (#18269) üzenetére


Bibby
addikt

"azért örülök, hogy ezen a fórumon viszonylag "normális" (ide még képzeljünk sokkal több idézőjelet) társaság alakult ki :DDD"

Jaja... most hogy olvasgattam ott, a fikázás meg nyalizás váltja egymást teljes erővel.

Ελευθερια η θανατος

(#18277) dwayne.hicks


dwayne.hicks
csendes tag

Tehát senkinek sincs tapasztalata ZMA-val és/vagy CLA-val kapcsolatosan?

"I like to keep this handy... for close encounters."

(#18278) Markgx10 válasza LOTR (#18269) üzenetére


Markgx10
őstag

Beleolvastam én is a vitába. Van Bunnynak egy kurva jó írása ott :R , az ismerőseim felére rögtön ráismertem benne :D

(#18279) Bibby válasza Markgx10 (#18278) üzenetére


Bibby
addikt

:K
"Negyedik lettem! - Hányból?"

Nem erre gondoltál? :)

Ελευθερια η θανατος

(#18280) Markgx10 válasza Bibby (#18279) üzenetére


Markgx10
őstag

Igen, az is ebben a hozzászólásban van. :K

(#18281) penene válasza dwayne.hicks (#18275) üzenetére


penene
őstag

Jah, vágom. Ez így elég elkeserítő.

Mivel te tényleg komolyan akarsz fejlődni, így neked tényleg komolyan kell tolnod:

1. Én a helyedben tolnék egy 2 hetes full pihenőt. Meglesz az izomregeneráció, minden, feltöltődsz,stb.
2. Eldöntöd, hogy erősödni akarsz, és tömegelni, vagy diétázni.
3. Annak megfelelően csinálsz JÓ kaját
4. Annak megfelelően edzel (ezzel talán nincs is baj, bár elég kemény a mostani edzésterved)
5. Fehérjét egyél, nem érdekes, hogy nem érzed
6. A többivel talán várhatsz pár hónapot (most itt mindenre gondolok ;] )

Ha nem bírod cérnával, és türelemmel, akkor nehéz lesz.
Tapasztalataim alapján ugrásszerű növekedést csak a kevésbé edzett egyének tudnak elérni (pl. én), de ők is csak egy ideig...aztán belassul. És ezt vagy elfogadod vagy nem.

Mivel ha jól látom, te totál leálltál a fejlődésben, valamit tuti rosszul csinálsz. Talán érdemes lenne tiszta lappal indulni, az pedig a fenti sorrenddel TALÁN kivitelezhető.
És akkor látod, mi van...

Persze ez csak egy gondolat...

Én nem hiszem, hogy már csak pl. koxszal (ill. azzal se ;] ) vagy képes minimálisan is fejlődni. Az kizárt...Annyira nem lehetsz maxon, mert akkor nem lenne ez az elégedetlenség.

[ Szerkesztve ]

(#18282) dwayne.hicks válasza penene (#18281) üzenetére


dwayne.hicks
csendes tag

Jó gondolat... van benne ráció!
Annyi lessz benne a kanyar, hogy a mostani cuccaim két hét múlva elfogynak, és akkorra rendelek még ilyen CLA/ZMA kieget a fehérjém mellé, mert az esszenciális zsírsavak bevitelével hadilábon állok. Na azoknak is adok egy hónapot, és ha akkor sem indul feljebb, akkor jön az általad írt TISZTA LAP hadművelet.
106-on állok fekvenyomás maxban, és két hónap kellett négy kilóhoz... (102 volt) Az nem valami fényes, de nem bántam volna ha nem áll meg és nyár végére elérem a 110-et...

Ha ilyen hamar belebuktam a natúr limitembe, akkor a kokszra még gondolni is fölösleges. Azért nem fogom elkezdeni, hogy átlagos legyek... :(

[ Szerkesztve ]

"I like to keep this handy... for close encounters."

(#18283) Vandit.


Vandit.
addikt

Kitaláltam egy új edzésmódszert arra, ha kevés időm van eddzeni. Ma kevés lesz, így szuperszettben fogok hátazni mégpedig, úgy hogy 1 lehúzás/1 evezés gyakszi, így kb 30-40 perc alatt végzek vele, de mégis leeddzek. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#18284) janeko válasza dwayne.hicks (#18275) üzenetére


janeko
őstag

Figyelj te mondtad nemrég aszem, hogy félév alatt(?) kb 15 kg-ot sikerült felszedni nem? én is csak azt tudom javasolni 2 havonta 1-2 hét pihi kell, tehát szerintem most ne kezdj semmibe csinálj pihit legalább 1 hét, de 2ö jobb volna, és utána eldönteni ugy ahogy pepe irta :)

(#18285) Majstor válasza P00By (#18212) üzenetére


Majstor
senior tag

YessYess!
Mikor érdemes bejárogatni... mikor/hánykor nincs nagy tömeg?

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#18286) Vandit. válasza janeko (#18284) üzenetére


Vandit.
addikt

pepe :Y
Ezért kapni fogsz. :DDD

Majstor: Én este jártam 9 körül, akkor türhető volt, hétvégén meg délelőtt v. késő este, mert akkor szinte senki nem volt.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#18287) janeko válasza Vandit. (#18286) üzenetére


janeko
őstag

nem véletlenül irtam pepének ;]

(#18288) penene válasza dwayne.hicks (#18282) üzenetére


penene
őstag

Hát nemtom. Nem csak a súlyokon múlik a dolog. Főleg max. súlyon.
Szerintem azért a natúr limit az még messze van. :)

(#18289) dwayne.hicks válasza janeko (#18284) üzenetére


dwayne.hicks
csendes tag

Az elkúrt és rendszertelen kajálásom rendberakása után jöttek a kilók, és nagyon lassan kevés erő is. Igen, 72 voltam, és most 90 vagyok, de voltam 93 is. Az viszont tutifix, hogy a kemény edzések és az aerob sportolás ellenére ennek nagyrésze zsír... úszógumi jött, ami nem volt. Ha csak a fele izom lenne, akkor nem ilyen gyereksúlyokkal edzenék.

Egy hét pihi jövő hónapban tuti lesz, míg Abádszalókon leszek.
Amúgy félek leállni, mert az a fóbiám, hogy egyből összeszakadok... :DDD

pene
Nem tudhatod hogy az ÉN natúr limitem nem-e itt 90 kiló és 20% tzs mellett van-e.
Esetleg zsírt azt még tudok feltenni rá... :DDD

[ Szerkesztve ]

"I like to keep this handy... for close encounters."

(#18290) penene válasza janeko (#18287) üzenetére


penene
őstag

Nemtom miért hívtok pepének, de Pepe kedvenc játékosom, úgyhogy felőlem... :DDD
Így még úgy sem becéztek soha. :))

pene: ő meg egy volt osztálytársam beceneve, a penene felhasználónévnek (de nem becenévnek) gimis időszakba visszanyúló története van. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18291) penene válasza dwayne.hicks (#18289) üzenetére


penene
őstag

Hát ha ilyen "dagi" vagy, és sok a zsír, akkor pucoljál. :D Vagy tömegelj és majd pucolsz.. De az egyhelyben állás nem vezet változáshoz. És jelen esetben ez neked nem jó. Gondolom ha most 7-8% TZSvel lennél így, lehetséges, hogy nem zavarna, ha nem fejlődnél, csak szintentartanál. De most nem ez a célod, hogy tarsd a szintet. :)

Akkor próbáld meg, amit még meg akarsz, aztán pihenj rá 2 hetet... kezdd el úgy a szeptembert pl. hogy túl vagy egy kis pihenésen.
Húzzatok el barátnőddel valahova nyaralni. :D

(#18292) dwayne.hicks válasza penene (#18291) üzenetére


dwayne.hicks
csendes tag

Elvileg a H-M-B-t és Anadroxot meg a Carnitine-t diétához vettem... Az első 10 napban meg se mozdult a súlyom, most az utóbbi héten ment le 1,5-2 kiló, mióta betettem az intervall futást, meg a napi két szexet napi négyre cseréltem, egyelőre a csajos nagy örömére, ami lehet múlni fog :DDD Tehát elvileg, ha "legalább" tartani tudom a szériasúlyaimat, de mellette lemegy még vagy 2 kiló, akkor valamire csak jó lesz ez az utolsó hónap... most, így a felénél nem mondok semmit...

"I like to keep this handy... for close encounters."

(#18293) Majstor válasza Vandit. (#18286) üzenetére


Majstor
senior tag

DankeDanke... és a "szaunás szöszi invázió" hánykor van? :DDD ;]

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#18294) God Vazzeg válasza dwayne.hicks (#18282) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Pepe (;]) tanácsát fogadd meg, mást nem tudok írni, nem hülyeség :R A genetikai határaid még jeruzsálem körül vannak, szóval nagyon messze, tessék megijeszteni a tested, mondjuk szuperszettekkel, erőltetett ismétlésekkel. Pihennék is a helyedben, min 1 hetet :K A platók nem csak a genetikai határnál vannak, hanem jóval előtte is, én már átmentem sokon, meg se tudom számolni, de volt már vagy 5 :D És még mindig tudok fejlődni naturálba, ami nem semmi, szvsz :K :))

(#18295) janeko válasza penene (#18291) üzenetére


janeko
őstag

Én is így vagyok, most tömegelek igaz én pálcika vagyok, még itt sok mindenkihez képest, de már kezdenek gyülekezni a zsír gombolyagok, de sebaj majd jövő nyárra megpróbálok a 60 literes hasból lefaragni. :U És akkor talán kimerészkedek a strandra, mert idén az elmarad a vendégek érdekébe ;] :O

(#18296) Coyot válasza dwayne.hicks (#18270) üzenetére


Coyot
őstag

Elolvastam persze, ugyan az, mint a többi alri termék leírása :D
Csak azért érdeklődtem, hogy esetleg van e valami komolyabb érved mellette. Most megy nekem alri stack JW,badassmass,proanabol,restore formában, de én ugytudom a restore a kúra végére kellene, nem értem miért akarod magába nyomatni, bár elmondásod szerint 10k nemszámít, egyrészt tolj be egyet "hátha", vagy utalj nekem egyből 10k-t és ki se próbáld ;] :DDD

Má' nem

(#18297) Vandit. válasza dwayne.hicks (#18292) üzenetére


Vandit.
addikt

Te valamit nagyon elkúrsz, mert ennyire tajgetoszember nem lehet valaki. :( :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#18298) God Vazzeg válasza janeko (#18295) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én bojler hassal is kimentem simán a strandra, nem érdekelt ki mit szól... Elbálnázgattam csendben :D

(#18299) dwayne.hicks válasza Vandit. (#18297) üzenetére


dwayne.hicks
csendes tag

Engem kúrtak el... anyám nem hagyta hogy ledobjanak, most élhetem az életem mutánsként... :W :DDD

viccet félretéve: sok ember, aki könnyebben halad, nem tudja felfogni, hogy más miért nem tud, és folyamatosan a hibát keresi abban, amit az csinál... pedig lehetséges, hogy jól csinálok mindent, sokszor jobban mint a nálam jobban haladók, csak nekem ezt dobta a gép... ezzel kell kezdenem valamit... bármit bárhogy csináljak, sosem fogok úgy fejlődni mint te... hiába, nem vagyunk egyformák... én örülnék neki a legjobban, ha mindenki egyenlő eséllyel indulna...

Coyot
Számlaszámot kűdjed privibe... lehet, hogy én attól fogok erősödni, ha te beszeded... ;)

[ Szerkesztve ]

"I like to keep this handy... for close encounters."

(#18300) God Vazzeg válasza dwayne.hicks (#18299) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Quasimodo :))

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.