Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18101) penene


penene
őstag

Kipróbáltam most a következőt:
2 kis doboz danone jughurt, 30 G fehérje kis vízzel feloldva, rá zabpehely (40G)... bekanalaz.
Kissé fura volt, de befaltam... persze nem most kellene ilyet enni, hanem reggel, de most nem volt más kajám. De lehet hamarosan WCre kell mennem .:DDD

(#18102) hanee válasza God Vazzeg (#18096) üzenetére


hanee
senior tag

Ja, hát valahol mélyen nekem is biztos vannak :D

(#18103) hanee válasza penene (#18101) üzenetére


hanee
senior tag

Köszi, hogy az emésztésed minden szakaszát megosztod velünk :DDD

(#18104) God Vazzeg válasza penene (#18100) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mindenkinek ott van, csak nekem feltűnő :D

(#18105) God Vazzeg válasza hanee (#18102) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:P

(#18106) penene válasza God Vazzeg (#18104) üzenetére


penene
őstag

2 hónapja még nem volt semmi. -5 kilón voltam, etióp kb.
Persze a normális embereknek ott van. :DDD

(#18107) Coyot válasza penene (#18106) üzenetére


Coyot
őstag

Akkor én nagyon normális lehetek, akkor belem van mint állat :DDD

Egykis on:
mai edzés elmaradt, inkább csajoztam :D, így holnapra csúszik a mellezés :K

Má' nem

(#18108) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Vaníliás ON-t kellett vennem,mert nemvolt rockys...hát ez vmi brutál íztelen :S
De hál' Isten sose érdekelt az íz.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#18109) _Blank_ válasza Coyot (#18107) üzenetére


_Blank_
aktív tag

nem vagy hc :( csaj miatt edzést kihagyni
ha még csávó lett volna by Fero ;]

(#18110) God Vazzeg válasza _Blank_ (#18109) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez nem a "homárok ide" :( Köszönjük, viszlát ;] :K

(#18111) Coyot válasza Zomb€€ (#18108) üzenetére


Coyot
őstag

Nekem az epres nem ízlett, nagyon nem, ami persze nem azt jelenti h nem eszem meg :)

_Blank_:
majd holnap bepótolom, széjjelvágom magam :K

Má' nem

(#18112) janeko válasza Coyot (#18111) üzenetére


janeko
őstag

ha nem ízlik, küld el nekem, ne fertőzd tovább magad vele ;] :U

(#18113) Coyot válasza janeko (#18112) üzenetére


Coyot
őstag

Régen betoltam egy 4,5 kilós zsákkal,csak elfogyott :(

Má' nem

(#18114) _Blank_ válasza God Vazzeg (#18110) üzenetére


_Blank_
aktív tag

reméltem hogy koppan Neked is ;]

(#18115) God Vazzeg válasza _Blank_ (#18114) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nyugalom van, kiccsákó, borotválkozz meg inkább :K ;]

(#18116) _Blank_ válasza God Vazzeg (#18115) üzenetére


_Blank_
aktív tag

majd ha meglesz a sixpacked, bár nem inkább nem.. a hopika style nem jön be ;) ;]

(#18117) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#18099) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

es mi lenne ha kernel erre tanacsot olyantol aki ert is hozza. atbeszelnetek hogy mit kell tenni, es akkor mar csak rajtad mulik hogy akarod-e.
szerintem :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#18118) 4EvErfIt


4EvErfIt
csendes tag

A Plasmajet-et ill. a Superpump250-et tesztelte már valaki ?
Tutik ?

Az élet nem a kifogásokat, hanem az erőfeszítéseket díjazza...

(#18119) looser


looser
addikt

Hahó Ifjak! Van olyan oldal, cikk, írás, akármi, ahol tisztán le van írva, hogy mit kell tennem a fogyáshoz, ha jól is akarom érezni magam a bőrömben, nem akarok az izmokból leépülni, csak kisebb hasat, kevesebb 'laza izmot' :)
Mit egyek, milyen gépet, műveletet használjak és meddig. Mi kerülendő, mi támogatott. Tehát komplex étrendés tennivalólista túlsúlyosoknak. Lehetőleg csak természetes élelmiszerekre hagyatkozva. Küzd valaki közületek ilyen problémával?
Most 135kg vagyok, a célom 100kg-ra lemenni. Nem sietek, de jó lenne év végéig :)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#18120) vedini válasza looser (#18119) üzenetére


vedini
őstag

Boxit keresd, ő tömören eligazít, bár sajna mostanában ritkán látni, mondjuk nem hiányzik az is igaz ;] :DDD

workworkwork...

(#18121) BÁ Nutrition válasza looser (#18119) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a legjobb helyre tevedtel ahova csak lehet:)
bar sok oltas is megy a topicban azokat nem mindig kell komolyan venni:DDD

az elso hozzaszolasban van par link asszem(nem olyan link mint Mark, hanem ilyen kattogatos) azokat el lehet olvasgatni. remelem az alapismeretek cimu mu is fent van rajta ill a dietas okossag.
abbol el lehet indulni.
tomoren: sulyzos edzesre szukseg van mindenkepp egyreszt hogy kevesebb izmot veszitsel, masreszt ha lemegy a zsir akkor jobb ha van valami izom is alatta, mert format ad a testednek, harmadreszt mivel megvaltoztatod az etrended akkor legyen ertelme es igy van eselye hogy a szervezeted felvegye a bevitt tapanyagot.

gepek/edzes: mindenkeppen le kell menned konditerembe szerintem! es alap atmozgato edzessel kell kezdened kb egy honapig legalabb. feltetelezve hogy nincs benne multad, de ugy tunt h nincs:) etrend: 3 fele fo tapanyag van: feherje, szenhidrat(ch) es zsir
ezeknek az aranyat kell megvaltoztatni. nem mindegy hogy mit mibol viszel be.
elsorendu feherjeforras: hus(csirke/pulykamell, marha: combtol felfele minosegben) hal, tojas, turo ill feherjepor ami koncentralt elelmiszer alt tejsavobol.
ch: nagyreszt rizs, neha fottkrumpli mehet, ill zabpehely, talan reggelire egy ket szelet barnakenyer belefer, de ez a melohelytol is fugg hogy mennyit mozogsz. ha kemeny akkor muszaly bevinni energiat, hiaba dietazol.
zsir: altalaban eleg amit a suteshez amugy is hasznalasz szerintem. de pl lenmagolaj meg hasonlo okossagok is vannak, szerintem nem letkerdes
jut eszembe fontos hogy sok zoldseget is egyel kb egy kilo mehet nyugodtan koretkent
viz olyan napi 5-6 liter. es kb 5-6szor minimum egyel elvileg a ketorankenti kajalas a legkiralyabb

en 128 kilorol mentem le most mar 110re olyan 3 honap alatt nem tul kemeny dietaval. mondjuk en is ugy vagyok kb mint god amit irt, de emellett a melo mellett nem tudok mast csinalni sajna. a karom vallam szalkas volt tomegelve is, nekem ez sokat jelent:)

na majd a tobbiek is biztos ugatnak valamit. sok sikert!

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#18122) Markgx10 válasza BÁ Nutrition (#18121) üzenetére


Markgx10
őstag

Most írjam én is, hogy csalódtam benned? :F :( ;] :D

(#18123) dwayne.hicks


dwayne.hicks
csendes tag

Sziasztok!

Én egy 25 éves, súlyosan elhízott fickó vagyok. (173 centi, 144 kiló :O) Az van, hogy nagyon szeretem az édességet, de ha megeszek 1 kiló jégkrémet, az csak desszert. Valójában előtte eszek rendesen. Öt-hat töltöttkáposzta, bableves füstölthússal, meg ilyesmi. És ha ez még nem lenne elég, mozogni is útálok. A munkahelyemen számítógép előtt dolgozom, és amint hazaérek (szerencsére van lift a lépcsőházban), már ülök is a sajátom elé. Én a világért sem vennék a kezembe súlyzót, nem is ezért jöttem ide, hanem mert ti gyúrósok biztos tudtok valami csodaszert, amitől le lehet fogyni, anélkül hogy mozognál, vagy keveset ennél. Én valójában meg vagyok magammal elégedve, de soxor megkapom, hogy kövér vagyok, és valahogy a nőügyek se mennek, szóval jó lenne fogyni egy kicsit, de úgy hogy az életmódom ne nagyon kelljen felforgatni...

A válaszokat előre is köszönöm...

"I like to keep this handy... for close encounters."

(#18124) penene válasza dwayne.hicks (#18123) üzenetére


penene
őstag

Ez most komoly? :Y :F

Márk, üssétek meg, ha nem. ;]
Mondjuk én csak akkor sírnék, ha ez igaz lenne... de ilyen úgysincs. :)

[ Szerkesztve ]

(#18125) dwayne.hicks válasza penene (#18124) üzenetére


dwayne.hicks
csendes tag

Miért?

Az az igazság, hogy ez az egész elhízás dolog túl van spirázva...
Én nem érzem magam értéktelenebb embernek, mint bármelyik kigyúrt.
És az egészségügyi kockázatban sem hiszek, én legalábbis egészséges vagyok.
Van egy bevált életvitelem, és a fogyás nem olyan fontos, hogy ezt felrúgjam érte.

Amennyi, izmos, vékony embert látok, már gondoltam, hogy valami turpisság van a dologban, és a haver is mondta, hogy mindenféle szereket használnak hogy izmosak és vékonyak maradjanak. Gondoltam szépen rákérdezek, de valahogy éreztem hogy nem akartok majd segíteni. Ahogy a gazdagok se árulják el hogy hogyan gazdagodtak meg, úgy ti sem lövitek le a poént.

Persze, könnyebb azt mondani hogy megdolgoztatok érte, mint azt, hogy beszedtem ezt-azt és ilyen lettem... Jobban hangzik.

De sejtem én hogy nem vagytok ti oly szorgalmasak...

[ Szerkesztve ]

"I like to keep this handy... for close encounters."

(#18126) Vandit. válasza penene (#18124) üzenetére


Vandit.
addikt

2 napos reg.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#18127) hanee válasza looser (#18119) üzenetére


hanee
senior tag

Szia!

Ha diétás tanács kell akkor keress privátban, szívesen segítek, amolyan felebaráti jószándékból :DD Feltéve, hogy komolyan életmódot szeretnél váltani!

hanee

(#18128) Bibby válasza dwayne.hicks (#18125) üzenetére


Bibby
addikt

Lebuktunk. Az van hogy ez egy nagyon zárt közösség... tényleg nem vagyunk szorgalmasak. Van egy tabletta, abból bekapunk napi hármat, ezzel te kb két hét alatt tudnál kialakítani egy ilyen testalkatot. De a tabletta nevét nem árulhatjuk el, csak ha befizeted a tagdíjat, a topik összes lakójának félmillió forintot. Évente. Elsőre soknak tűnhet, de megéri ha belegondolsz.
Viszlát.

Ελευθερια η θανατος

(#18129) csudri válasza dwayne.hicks (#18123) üzenetére


csudri
őstag

Dwayne Hicks? 173 centi 144 killa? Jól elhíztál az Aliens óta! ;]

(#18130) hanee válasza dwayne.hicks (#18125) üzenetére


hanee
senior tag

Szia!

Ha ez nem vicc, akkor elég elkeserítő.. :O
Nincsenek csodák, nincsenek csodaszerek. Csak kemény munka! Hidd el nekem. Szerintem ebben a topicban kb. mindenki keményen dolgozik azért az eredményért, amit elér (remélem nem tévedek nagyot ;] ), és legfőképp életmódváltással. Főleg ha fogyni akarsz.. főleg ilyen súlyról. Ha komoly segítség kell, szívesen segít szerintem bárki itt, én is, de ha komolytalanul állsz hozzá és életmódváltás nélkül szeretnél lefogyni, akkor felejtsd el! Nem fogsz.

(#18131) dwayne.hicks válasza csudri (#18129) üzenetére


dwayne.hicks
csendes tag

Felbaszott nagyon, hogy a 3. részben kiírtak a sztoriból. Azóta csak eszek. Egyetlen örömöm.

Bibby
Ha neked úgy jobb, akkor beregelek más néven, beszivárgok, elvegyülök, és eláruljátok ingyen is...

Különben meg, már megkerestem egy szakértőt, aki olyan pufi volt mint én, és most testépítő bajnok. És ő majd leírja a titkot...

Kathi Béci.... hoppá!!! Most leesett az állatok... hallottam :K

hanee

Ne mondd már hogy minden vékony, formás test mögött kemény munka lakozik... engem egy erős akarattal rendelkező egyénnek tartanak, mégsem edzek. Akkor nehogymár mindenkinek legyen hozzá akarata... szóval tuti van valami bogyó, és én ki is derítem mi lehet az...

[ Szerkesztve ]

"I like to keep this handy... for close encounters."

(#18132) hanee


hanee
senior tag

Na srácok, kérekszépen tanácsot.. most vásárláshoz :)

Gondoltam, hogy életem párját meglepem valami súlyzókészlettel. Egyelőre arról álmodni sem merek, hogy edzőterembe járjon, szerintem max. ha fizetném neki.. de arra gondoltam, egy kis súlyzókészlettel talán elindulhatna a jó irányba és ha csinálja egy ideje, talán TALÁN! ráveszi magát később arra is, hogy edzőterembe menjen (főleg ha megyek vele esetleg). Nem néz ő ki rosszul amúgy, csak hát lehetne rajta még szépíteni..
Kis lakásunk van, aminek egy részét már így is elfoglalja az ellipszis trénerem, úgyhogy nem jöhet szóba komplett gép vagy szerkezet.
Arra gondoltam, hogy valami olyan készletet vennék neki, ami rúd + rácsavarható súlyok, de kézi.. mert azért ezekkel egy kis fantáziával egész jó kis sorozatokat lehet csinálni..

Ezekből van valami márka ami jó, érdemes venni? Mire kell figyelni, milyen legyen a rúd? Hány kilós súlyokat érdemes venni rá? Hányat lehet egyáltalán rátenni egyszerre? Budapesten hol találok egy jó boltot, ahol személyesen tudom megvenni (előtte megnézni)?

Köszi előre is :)

hanee

(#18133) dwayne.hicks válasza hanee (#18132) üzenetére


dwayne.hicks
csendes tag

Egy fekpad nem foglal vészes helyet, van belőle összehajtható változat is, és azzal meg a hozzávaló kétkezes rúddal, néhány fogantyús súlytárcsával (40-50 kilónyi kezdetben, plusz a rúd súlya) már tud kezdeni valamit...

"I like to keep this handy... for close encounters."

(#18134) Majstor válasza BÁ Nutrition (#18121) üzenetére


Majstor
senior tag

Wauuu! ;]
Return of the Patkány II. :DDD

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#18135) Shodan válasza hanee (#18132) üzenetére


Shodan
addikt

Én egy pár hónapja a hervisben láttam olcsón akciós kézi súlyzókat, árára már nem emlékszem. Valami kínai volt, de szerintem a márkája, mindegy hogy milyen túl sok dolog nincs ami elromolhat rajta :) max a gumiborítás lejön, de ez nem volt gumis.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#18136) hanee válasza dwayne.hicks (#18133) üzenetére


hanee
senior tag

Szia!

Én nem tudom azt hogy lehet összehajtani, illetve hogy az összehajtható változat mennyire strapabíró. Ami azt illeti ha kéne, akkor ingyen kapnék egy ilyet ismerőstől, de azt mondja sajnos elég sok helyet foglal, és teljesen nem lehet összecsukni, mert ami állvány van hozzá (amire a rudat teszed), azt nem lehet összehajtani, hiszen akkor nem is lenne elég stabil..
A kis lakás pedig tényleg kicsi.. ha valamit nem tudunk betenni a szekrénybe, vagy a szekrény mellé, akkor az túl nagy..

hanee

(#18137) Vandit. válasza hanee (#18132) üzenetére


Vandit.
addikt

Link

Itt van egy pár. ;)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#18138) hanee válasza Vandit. (#18137) üzenetére


hanee
senior tag

Szia!

Köszike :) Itt jó sok fajta van.. ami azt illeti, tegnap is néztem már ezt az oldalt, de én valami boltot szeretnék, ahonnan nem csak megrendelni lehet, hanem megfoghatom és élőben megnézhetem.. mert azért egy egész készlet nem kevés pénz..

Amúgy érdemes gumírozottnak lennie a fogantyúnak, vagy ez nem számít?

(#18139) dwayne.hicks válasza hanee (#18136) üzenetére


dwayne.hicks
csendes tag

Ha tényleg ekkora a súlyhiány, akkor tényleg csak a két kézi súlyzó marad, és azzal azért sokmindent lehet csinálgatni... a lényeg hogy vegyél két 3cm átmérőjű egykezes rudat, meg rá ízlés szerinti mennyiségű tárcsát... és akkor a különféle gyakorlatokhoz váltogathatja a súlyok nagyságát, meg a fejlődését is követni tudja...

ebből kettő
meg kezdetnek 4 ilyen

Mondjuk...

na ezt már írták...

Akkor meg TESCO, és 9 ropi körül ott van két kézi súlyzó, cserélhető súlyokkal, stb.

[ Szerkesztve ]

"I like to keep this handy... for close encounters."

(#18140) penene válasza Vandit. (#18126) üzenetére


penene
őstag

Tom, azért mondtam.
1 piaci üzenete volt, meg ez a gyúrós.

(#18141) looser


looser
addikt

Köszönök mindent, segítőkész csapat vagytok! Egy olyan tabletta, ami dwayne kolléga szerint létezik, nekem is jól jönne. Ennek ellentettje már szerepelt egy régi Mézga epizódban, ott Köbüki küldött valami drazsét, amitől néhány óra alatt mindenki felszedett 100 kilót :)
Valaki írta a Hervises súlyzót: én vettem két készletet (2500/készlet) és meg vagyok vele elégedve, tényleg nagy jó minőség, bár az egyiket eltörte a 3 éves unokaöcsém a másikra meg csomót kötött :)
Konditerembe lejárok, de csak kardiózok (30-40 perc), aztán 10 perc hasizom-horror majd fél óra szauna, ennyi elég a jó közérzethez, de fogyáshoz kevésnek tűnik...

hanee: ha nem MLM termékajánlóként segítenél, akkor beszélhetünk!

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#18142) Markgx10


Markgx10
őstag

Látom megy az értelmetlenkedés rendesen :D , írok már egy kis on-t: ma melleztem, igaz semmi különös nem volt, teremben 40 fok, kedv kevés, de gyengülni nem gyengültem :D 130-ba 4-et bele tudtam még mindig tolni. Kb ennyi. :U

(#18143) penene válasza looser (#18141) üzenetére


penene
őstag

Az a 10 perc hasizom horror nálad mit jelent? Mit csinálsz, mennyit?

Én tegnap szerintem kb. 25 percet hasazhattam, de már az első gyakorlatsorozatom (római pad) bedurrantam. Igaz, most vettem a kezembe először plusz tárcsát, és úgy teljesítettem a sorozatokat... Minden esetre jól megadta a lökést az egész hasedzésnek. :))

[ Szerkesztve ]

(#18144) Vandit. válasza hanee (#18138) üzenetére


Vandit.
addikt

Nincs mit.
Én gumírozottat vettem. Van boltjuk BP-en, szerintem ott meg tudod nézni ezeket.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#18145) hanee válasza looser (#18141) üzenetére


hanee
senior tag

:D

Húú még a feltételezés is merész :Y Bár ilyen pafümös dologban benne vagyok, de csak magamnak vásárolok onnan is :DDD
Nem, teljesen komolyan segíteni szeretnék, a legjobb tudásom szerint és nem akarok semmit eladni :R

(#18146) harylmu válasza looser (#18141) üzenetére


harylmu
őstag

Link, lap alja felé

[ Szerkesztve ]

(#18147) hanee válasza Vandit. (#18144) üzenetére


hanee
senior tag

Szia!

Azt láttam, hogy van boltjuk, de azt írják megrendelésre dolgoznak csak.. akkor ezek szerint mégis van rendes bolt ott?

(#18148) dwayne.hicks válasza penene (#18140) üzenetére


dwayne.hicks
csendes tag

Ejnye bazmeg... ez alapján megítélni az embereket... :(((
Inkognitóban vagyok.
Van itt egy "részkem" nevezetű Satan Claus, aki általában kiveri nálam a biztosítékot, amikoris szembesítem önnön gyarló, jelentéktelen mivoltával, mire végleg kitilt...
És jöhetnek a hosszú újonc napok...

De kellett egy memória, amit most megszereztem, úgyhogy mostmár nyugodtan picsánrúghatják ezt a regemet is, majd ha unatkozom, csinálok újat megint :DDD

Üdv: nostrum

"I like to keep this handy... for close encounters."

(#18149) penene válasza dwayne.hicks (#18148) üzenetére


penene
őstag

jajóvan. :DDD
Igen, valahogy a stílus és a humor ismerős volt. ;] :R

A lényeg, hogy legyen mindig egy új reg, és új BWTV :D

(#18150) Vandit. válasza hanee (#18147) üzenetére


Vandit.
addikt

Amúgy meg ezeket nem nagyon kell nézegetni szerintem. Veszel gumírozott tárcsát és veszel hozzá kisrudat v. két egykezest és annyi. Durván 15-20-ból megvan.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.