Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18401) csudri válasza StoneBridge (#18400) üzenetére


csudri
őstag

üdv

Valamennyire genetika, de lehet azért korrigálni. Az elmaradottabb oldalra próbálj jobban koncertrálni, jobban feszíteni. Esetleg egykezes súlyzóval is nyomjál fekve úgy, hogy az elmaradottabb oldalon picit nagyobb a súly (bár ez lehet hülyeség, az okosabbak majd mondanak valami).

[ Szerkesztve ]

(#18402) Majstor válasza csudri (#18399) üzenetére


Majstor
senior tag

Szerintem gyökereket meg patkányokat egyél... hisz ezekből itt bőven van :DDD ;]

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#18403) LOTR válasza vedini (#18374) üzenetére


LOTR
addikt

épp ezt mondtam nemrég, hogy az sch-t pakoltuk, annak az alagsorában van egy elég pofás terem, annyira sok a gép, hogy szabad placc szinte nincs is, nagyon jól feleszrelt
az irinyi és az október 23. u. sarkán bazi nagy kék épület
majd ha megtudok valami infot szólni fogok, hogy lehet oda külsősként bemenni

meg ha FN már jól felégette a seggét, és visszatér közénk (nem hiányzik félreértés ne essék ;]), akkor majd szerintem ő is beszámol, hogy mi a helyzet - vagyis, ohgy mit csináltunk amíg ő tespedt :D

One Ring to rule them all

(#18404) LOTR válasza kitiltva (#18384) üzenetére


LOTR
addikt

szerintem teljesen felesleges odaírnod, hogy ki vagy, ha új nick és így kezdi, az tuti csak te lehetsz :D

linkeld már be, hoy miért dobtak ki légyszíves - kezd érdekelni a dolog :DDD

hogy "érdemben" is reagáljak:
túledzettség? nem mondod? a világért sem gondoltuk volna .....
pont az a lényege, hogy ne ugyan úgy csináld, ne csinálj bukásig a sorozatokat, pihenj többet, nem az edzés alatt, hanem az edzések között, kezdésnek mondjuk ne edz 1 hétig, vagy csak nagyon kis súlyokkal, de inkább pihenj kicsit

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#18405) janeko válasza kitiltva (#18384) üzenetére


janeko
őstag

Már tegnap is írtuk, hogy túledzettség és PIHENED KELL most hiába változtatsz 90-ről 50-re amíg nem pihened ki addig semmit se érsz nem fogsz fejlődni.
Én heti 3x edzést szoktam és azok 90-100 percesek, de nem 30 ms pihenőket tartok :U

(#18406) GeryG86


GeryG86
csendes tag

Heló! :))

cytogen PRO 360 -ról mi a véleményetek? :F

elég olcsónak tűnik és pénzem nincs vmi sok...

A kemény munkába még senki sem halt bele, de minek kockáztatni!!?

(#18407) Vandit. válasza kitiltva (#18384) üzenetére


Vandit.
addikt

Próbáld szuperszettben csinálni a gyakszikat. Pl. nekem a mell-hát nagyon bejött együtt és hamar le is tudod zavarni. Arra figyelj, hogy itt ne csináld bukásig v. csak ritkán. Én 6-os ismétléseket csináltam 4-5-ször.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#18408) Bibby válasza janeko (#18405) üzenetére


Bibby
addikt

Igazából már vagy 3 hete is megmondtuk... :P

Ελευθερια η θανατος

(#18409) janeko válasza Bibby (#18408) üzenetére


janeko
őstag

nem bajj :P

(#18410) penene válasza Markgx10 (#18397) üzenetére


penene
őstag

Rekordszámú oltás érkezett adott időn belül. Talán be is kerülhet a ginisz rekordok könyvébe. ;]

(#18411) hanee válasza penene (#18410) üzenetére


hanee
senior tag

Még jó, hogy nem vetted magadra.. majdnem eldurvult :D

(#18412) csudri válasza GeryG86 (#18406) üzenetére


csudri
őstag

Elég gány íze van, ilyen szójával kevert cucc. Inkább keress mást, akár Cytogen Whey Pro, ha nincs sok $$$ rá.

(#18413) janeko válasza GeryG86 (#18406) üzenetére


janeko
őstag

PowerTrack Protein akkor már, én is most azt iszom és finom szerintem ... 4kg 10k ;)

(#18414) God Vazzeg válasza janeko (#18413) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mennyire puffaszt? Fingasz tőle? :U

(#18415) Frequence


Frequence
tag

Hy! néhány hónapja elkezdtem edzeni, vettem itthonra fekpadot, meg súlyokat stb.
Most gondoltam egyet és vettem ilyet: BioTech super amino 480.

Szerintetek jó lesz valamire? Esetleg van valakinek tapasztalata ilyen vagy hasonló termékekkel?

Soul and Style!

(#18416) Coyot válasza Frequence (#18415) üzenetére


Coyot
őstag

Nem biztos, hogy okos dolog gondolni egyet, és venni egy aminot, lehet csak a pénzedet szórod, ajánlom az alapismereteket, 1 hsz.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#18417) Frequence válasza Coyot (#18416) üzenetére


Frequence
tag

Azért nem csak ugy lekaptam a polcról....:) a leírások alapján úgy gondoltam hogy most erre lenne szükségem. Persze lehet hogy rosszul gondolom, ezért is kértem ki a Ti véleményeteket.

Soul and Style!

(#18418) csudri válasza God Vazzeg (#18414) üzenetére


csudri
őstag

Ezen besírtam vazzeg! :DD

(#18419) penene válasza hanee (#18411) üzenetére


penene
őstag

Miért venném, ők is voltak 60 kilósak.. ha máskor nem, 10-12 éves korukban. :DDD

(#18420) StoneBridge válasza csudri (#18401) üzenetére


StoneBridge
senior tag

igen, próbáltam az elmaradottabb oldalt nagyobb súllyal terhelni (egykezes súlyzó), de nem igazán működik még ez az elv, mert nincs meg a kellő erőm és gyakorlatom hozzá azt hiszem. azaz néha ugyanazon súllyal is nehézségeim vannak, hogy megfelelően csináljam a gyakorlatot, nem hogy különböző súllyal.
inkább a koncentrációra próbálom kihegyezni a dolgot, meglátjuk.

köszi

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#18421) Coyot válasza Frequence (#18417) üzenetére


Coyot
őstag

Külön aminotabikat diétába használnak átalába, de ilyen átlaggyúrósoknak mint te vagy én, szerintem nem éri meg rá pénzt kiadnivan helyette BCAA vagy glutamin.
Nemtudom a kajád rendben van-e, meg az alapokkal mennyire vagy tisztában.

Má' nem

(#18422) penene


penene
őstag

Jah, nem először hallom BBTVben, hogy "2 év alatt sikerült felpakolni 20 kiló izmot".

Ez kb. mennyi szárazizomnak felel meg? Jó nyilván sok, különben nem lenne büszke rá...

Mondjuk 5 kiló izomfelvitel 1 év alatt amatőr szinten az jó (ugyanannyi testzsírra leszállkásítva 5 kilóval nehezebb az ember pl.)? Vagy hogy méri? :)

[ Szerkesztve ]

(#18423) janeko válasza God Vazzeg (#18414) üzenetére


janeko
őstag

csokisat vettem engem nem puffaszt, fingani fingok, csak az a bab miatt van ;] :)

(#18424) xEon1337


xEon1337
őstag

Sziasztok :)

Most vegre elköteleztem magamat es szeretnek felszedni par kilot.
Jelenleg erösen hasonlitok egy etiop emberre (180cm, 60kg), vagy akar a Sorstalansagbol egy statisztara.
Utanaolvasgattam, hogy mit, hogyan, mennyit kellene ennem. Bevallom eddig nagyon redszertelenul taplalkoztam, de amikor ettem, akkor sem normalis kajat.

Edzesnek mit javasoltok? Hogyan kezdjem el? Es milyen taplalekkiegeszitöket ajanlotok az elejen? Örülnek, ha egy even belül összejönne +10kg.

"Less but better" - Dieter Rams

(#18425) Frequence válasza Coyot (#18421) üzenetére


Frequence
tag

Majd meglátom hogy használ-e valamit, remélem hogy fog. De ha nem akkor talán kipróbálok valami mást...

Soul and Style!

(#18426) Bibby válasza xEon1337 (#18424) üzenetére


Bibby
addikt

Kezdd teljes test edzéssel, aztán ha már belejöttél mindenbe, a gyakorlatok helyes kivitelezésébe, akkor lehet szétbontani izomcsoportokra. Szerintem egyelőre megteszi heti 3 edzés.
Ha tényleg jól kajálsz (és próbálj meg minél többet), akkor az elején mindentől csak fejlődni fogsz úgyis. De mondjuk fehérjét vehetnél, az jó reggel és edzés után is.

Ελευθερια η θανατος

(#18427) Coyot válasza Frequence (#18425) üzenetére


Coyot
őstag

Kajád rendben van?

Má' nem

(#18429) penene válasza xEon1337 (#18424) üzenetére


penene
őstag

nekem 5 hét alatt feljött 5 kiló. 1 év alatt menni fog. :DD Persze, ha te izomra gondolsz, akkor az nagyobb kihívás!

(#18430) penene válasza kitiltva (#18428) üzenetére


penene
őstag

hát igen, penenét szarrá oltjátok, de ő mégis próbál segíteni. ;]

Azért mondtam egyénfüggő.

Csináltam már 8akat, piramist, gyakorlattól függően 8ak, 10ek (húzásokból általában 10-12őket csinálok, nyomások 8-10)
Túledzés szempontjából ezek nem mérvadók. Érdemes kipróbálni mindent. A piramis javasolt jó kis alapozásra... mondjuk sosem késő alapozni. :D

[ Szerkesztve ]

(#18432) penene válasza kitiltva (#18431) üzenetére


penene
őstag

Tisztelet a kivételnek. :R

Amúgy ha már sorozat, akkor egészséges könyökkel így csesztem szét:

Bemelegítés 1 rúddal + 1 60% a szériasúllyal.
5 munkagyakorlat, 8as ismétlések.
5. munkagyaksin emelés + bukásig. (6 a cél)

De visszatérek a piramishoz, mert az jobb lesz az izületnek... Csak a 8akat jobban éreztem. De szarrámentem. :D

[ Szerkesztve ]

(#18433) janeko válasza kitiltva (#18428) üzenetére


janeko
őstag

Nekem is úgy van, hogy nekem kell felpakolni :U
30-90 mp-s szünet és így is 90 perc huu, próbálj a szünetekbe 1-2 percet, ha te rendezed a súlyokat, én általába 4X4-10 csinálok, ja és robbanékonyan csinálni, nekem legalább is ez jött be valamennyire :))

Szerk:Szegény pepe :O ;]

[ Szerkesztve ]

(#18434) Coyot válasza kitiltva (#18428) üzenetére


Coyot
őstag

Én meg úgy edzem mindig ahogy jólesik, fekvenyomásban próbálom ezt tartani: az egyik héten piramis, másikon széria végig 8-10es ismétléssel, utána héten meg monjduk 5-6 os ismétlésekkel , általában 3-4 sorozat van minden gyakorlatban. Ezek nincsenek kőbe vésve persze, ha úgy érzem nyomok mégegyet akkor nyomok,ha elég 2 sorozat mer fos vagyok akkor elég azis, szóval ugy variálom ahogy épp jobbnak találom.
Pihenő meg annyi kell szerintem, ami alatt egy kicsit lenyugszol, ez is változó, pl ha piramisba nyomok akkor ugye nagyobb súlyokra megyek meg jobban el is pilledek akkor nem ritka, a 3 perc pihi sem, ez fekve persze, guggolásnál meg a duplája, mert nem bírok felkelni sem:D

Má' nem

(#18435) penene


penene
őstag

kitiltott: te lábra nem is edzel mi?

(#18436) penene


penene
őstag

lábtolókor, lábnyújtáskor kb. 1.5-2 percet pihenek.
De mondjuk nekem maga a gyakorlat végzés is 1.5-2 perc, úgyhogy kell a pihi. :DDD

(#18437) God Vazzeg válasza janeko (#18423) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ahham.. Mert árban elég jól hangzik, én még sose vettem ilyet :F

(#18439) penene válasza kitiltva (#18438) üzenetére


penene
őstag

a kisvideódban nem láttam lábnyújtó/hajlító gépet. Azt hogy csinálsz?

(#18440) Frequence válasza Coyot (#18427) üzenetére


Frequence
tag

nézegettem étrendeket, de egyelőre nem nagyon tudom betartani...mondjuk próbálok minél több fehér húst(csirkemell) meg hasonlókat enni...ha tehetem akkor rizzsel...estefelé meg keveset eszek, inkább csak benyomok 2-3 joghurtot, vagy egy liter tejet(nem tisztán..kakaóval) :DD

Szóval próbálkozok, de nem magamra főzök szal nehézkes....

Soul and Style!

(#18442) penene válasza Frequence (#18440) üzenetére


penene
őstag

Nem sokat fogsz érni az aminóval, inkább egyél helyette fehérjét és tömegnövelőt.

(#18443) penene válasza kitiltva (#18441) üzenetére


penene
őstag

wow.. kemény. :) akkor királyság!

Na mentem el lábazni... meglássuk, mit bír a térdem.

[ Szerkesztve ]

(#18445) penene válasza kitiltva (#18444) üzenetére


penene
őstag

nekem mostanában csak ilyen napocskám van. :) heti 2...
De nemsokára játszani fog remélhetőleg a könyök is. akkor lesz 3-4. napocska is. :)

Has és comb is tetszik. Csak a vádlit utálom.. mostanában max. az állóvádliig jutok el. :DDD

Hajrá hajrá!

[ Szerkesztve ]

(#18446) God Vazzeg válasza penene (#18445) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Állóvádli pont elég, én csak azt csinálom :K

(#18447) God Vazzeg válasza penene (#18445) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Pepe!

Ebben rólad van szó!! :))

(#18448) BÁ Nutrition válasza penene (#18388) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mi az hogy 5 ismetles, meg 3 :Y
nem csoda hogy szetvagod magad bazze

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#18449) LOTR


LOTR
addikt

ez az új bbtv egy ..... (nem a tartalommal van a baj), nem tudom csak nálam volt e ilyen, de így, hogy nem lehet letölteni, lassú a szerver akadozik, mint a fene teljesen élvezhetetlen, nem tudom mi értelme van így

One Ring to rule them all

(#18450) BÁ Nutrition válasza penene (#18422) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

attol fugg hogy kitol hallottad. ha a csuritol pl akkor azt 20 kilo szarazizomnak ertheted. de minden versenyzo erre erti altalaban mert kulonben azt mondanak mennyire tomegeltek fel, mennyire hiztak.. az gyakorlatilag a kutyat sem erdekli. ez nem szumo

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.