Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32751) zsigee válasza Bobrooney (#32750) üzenetére


zsigee
tag

Ok. Bármikor.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#32752) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Lenne egy Samsung laposom NP 350E7C típus

Szép állapotban.

17.3 Led kijelző 1600x900 Matt
Intel core i7 3630QM
2X4GB Kingmax memória párban 1600MHZ
Intel HD grafic 4000 max 2gb memória
ATI HD 7670 2GB DDR3 128Bit DX 11
WD scorpio Black 500GB hibátlan
wifi.webcam dvd-író,HDMI,USB 3.0 van
Akku kb 1.5 óra

Ára: 80k

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#32753) half333


half333
őstag

Üdv! Tudnátok boltot mondani ahol birok sört venni,mert itt a marcal 2-ben minden bezárt!

(#32754) zsigee válasza half333 (#32753) üzenetére


zsigee
tag

Ez május elsején egy megszokott dolog. ;]
Maradnak a kocsmák.... :))

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#32755) golya32


golya32
aktív tag

Knaus Passat lakókocsi eladó, beázás nincs, papírok nincsenek, Győr mellett a telken van a lakókocsi, legyen 78e. Így is használható, de egy takarítás, tetőszigetelés nem ártana neki.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#32756) zozyk válasza half333 (#32753) üzenetére


zozyk
addikt

Keress dohányboltot, vagy adyvárosban a kékdiszkont, belvárosban a baross delikát...

Vagy benzinkút.

[ Szerkesztve ]

(#32757) half333 válasza zozyk (#32756) üzenetére


half333
őstag

Köszi!

(#32758) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Eladó olcsó laposom lenne:

Toshiba L300 típus
Szép állapotban pár apró karc azért van rajt,internetezni filmet nézni teljesen megfelelő.

15.4" LCD kijelző hibátlan,karcmentes
intel C2D T7500 2x2.4GHz/4M/800
3GB DDR2 800mhz memória
Intel mhd 4500 videokártya dx 10
HDD 160GB sata 2 hibátlan
wifi,webcamera,dvd író van
akku kb 1.5 óra
eredeti toshiba adapter jár hozzá
Telepítve win 7 32 bit a kipróbálhatóság végett.

ára:20k

Érdeklődni telefonon (számom az adatlapomon) vagy pü formájában .

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#32759) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Eladó két 8GB-os dual channel kit, a Vengeance Pro-ra élettartam garancia van, számla is meg van, másikhoz nincs semmi.

(#32760) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
Belefutottam egy AM3+ alaplap vásárlása során egy kis problémába.
Hosszas várakozás után (4 napos hétvége) a termék meg is érkezett, aztán szemügyre véve ezt találtam:
sajnos ezt a lapot így nem tudom beépíteni
az eladó teljesen korrekten visszavásárolta a terméket, úgyhogy még a szállítási költséget is visszautalta!
Ilyen ember is létezik.... :)
Szóval...a sikertelen alaplapbeszerzés okán, kérdezlek benneteket, lenne-e eladósorban valakinek FX -es AMD processzort támogató AM3+ foglalatú alaplapja, használt de hibátlan állapotban mondjuk az új alaplap árának feléért! :)

[ Szerkesztve ]

(#32761) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Eladó: GIGABYTE GA-H55M-D2H alaplap hozzá egy intel xeon x3450 proci (i7-860 megfelelője)
egyben 20k-ért vihető
videokártya és memória sőt még ház táppal ssd-vel,hdd- vel megoldható

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#32762) Balinov válasza Dryman (#32760) üzenetére


Balinov
félisten

Laci, nem ertek a lovakhoz (meg annyira se, mikor gepeket epitettem mellekeskent) de mi ezzel a baj? Totalisan csak erdeklodes keppen:)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#32763) Dryman válasza Balinov (#32762) üzenetére


Dryman
aktív tag

összehajlítgatták a PCI-E foglalatban lévő tüskéket...némely tüske kipattant a felső vezetősínből, némelyik meg csak simán lecsúszott valami erőteljesebb behatásra...igaz a képből nem látszik de van egy totálisan a foglalat aljába préselt elgörbült érintkező is....katt a képre a nagyításért!
szinte új lap, csak hát okosan elintézték....

mellesleg a ph képfeltöltő rendszere teljesen jól használható, ha bármely képmegosztó linkjét használnám nem lenne ennyire jó a kép...használjátok a PH-s képfeltöltést!

[ Szerkesztve ]

(#32764) Balinov válasza Dryman (#32763) üzenetére


Balinov
félisten

aham, mar latom, koszi :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#32765) golya32


golya32
aktív tag

Valakinek van eladó swift-je régi kasznis érdekelne olcsón..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#32766) RudyD


RudyD
csendes tag

Tud valaki jó hw összehasonlító oldalt merevlemezekhez?
SSD -ket kellene összehasonlítani képességek és egyéb feature-ok szerint, tud-e titkosítást meg ilyenek.

-- RudyD { B-) }

(#32767) RudyD válasza golya32 (#32765) üzenetére


RudyD
csendes tag

Van egy 2006-os (akkori új) Swift ami hamarost eladósorba kerül ha az jó. Egyelőre hitel can rajta és a bank elég b*rom.

-- RudyD { B-) }

(#32768) Balinov


Balinov
félisten

Qrva élet, elég durván elszaltak a memória árak. Nincs valakinek t420ba való, dd3 sodimm 8gb modulja eladó? Június közepi személyes átvétellel, ugyanitt 4gb ddr3 notiram eladó lesz

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#32769) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Eladó WD RED 20EFRX 2TB Sata 3 HDD HDS: 100/100% 184 nap üzemidővel ára: 15k

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#32770) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

(#32771) Füleske válasza Balinov (#32768) üzenetére


Füleske
addikt

Biztos jó lesz abba a 8 Gb modul ? [link]

(#32772) Balinov válasza Füleske (#32771) üzenetére


Balinov
félisten

Topikjaban írták, hogy megy 4+8 felállásban

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#32773) SyMbioTe

Sziasztok!

Volna egy eladó számítógépasztal ill. egy forgószék.
Érdeklődni PÜ-ben lehet. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#32774) Dryman válasza SyMbioTe (#32773) üzenetére


Dryman
aktív tag

Srácok!
Van az utcánkban egy szutyok kis nissan micra...valaki odajött vele a múlt héten, aztán jól ott is hagyta ezt a piros kis tetűt a Lázár Vilmos és a Somogyi Béla sarkán.
Mivel a riasztója egy utólagosan beszerelt szarság, állandóan riaszt, még akkor is mikor a nyest felugrik rá éjszaka...aztán szépen lemerül odáig, hogy ez a riasztó állandóra bekapcsol és szirénázig úgy 2-3 napig egyre halkulva.....
Szóltam a közterületeseknek, mondták rendőrségre kell...szóltam oda is, mondták ha van telefonszám akkor megkeresik a tulajt....becsületükre váljék, kétszer jártak a helyszínen és meggyőződtek róla, hogy még mindig szól a riasztó..Írtam egy cifrát a kocsi tulajának, ráragasztva a szélvédőre....semmi...a riasztó addig szólt míg lemerült teljesen az akku....
mindenki megnyugodott a környéken, tegnap viszont eltűnt a papír amit írtam, közben az a ßaszottarcu tulaj ott járt és feltöltötte az akkuját ennek a kis dögnek, ma délutántól megint szól ez az idegtépő vijjogás!
Szívem szerint vennék egy csákányt és beleverném a motorháztetőbe, (önnek egy új szöveges üzenete érkezett) gyanánt....de sajnos nem tehetem!
Lenne valakinek benfentes ismerőse a rendőrségen, hogy kideríthessük rendszám alapján kié ez a szarkupac???
Ha holnapig nem változik a helyzet, akkor kérném 3-4 markos ember segítségét és kihuzzuk a kereszteződésbe, onnan már csak el kell vinniük a közterületeseknek!
Bezzeg ezek a kurva UFÓK mindenütt ott vannak, ilyenkor meg nem tehet semmit mert szabályosan parkol....

(#32775) Coyot válasza Dryman (#32774) üzenetére


Coyot
őstag

Jövök megtükrözzük az állapotát horizontálsan aztán nézegesse az idiótája :K

Má' nem

(#32776) zsigee válasza Dryman (#32774) üzenetére


zsigee
tag

Hi.

Ha el kell vinni, én támogatom, de sajnos csak messziről, még mindig nem emelhetek... :N
Ha át tudjátok iratni, átveszem :DD
Sajnos nem tudom ki tud segíteni.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#32777) mm00 válasza Dryman (#32774) üzenetére


mm00
aktív tag

Valami jofajta ragasztó a kulcslyukba? [link] :DD

(#32778) zsigee válasza mm00 (#32777) üzenetére


zsigee
tag

Vagy Sicomet 77 :)

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#32779) jamba válasza Dryman (#32774) üzenetére


jamba
csendes tag

Mester

1 es megoldás: (B)molotv a barátod(/B) garantáltan elszállítják utána a közteresek+mindjárt meglesz a rendszám alapján a tulaj akivel kifizettetik az elszállítás pontosabban a romeltakarítás költségét.
2 es megoldás : pajszer+erővágó a barátod erős határozott mozdulattal felfeszíted a motorháztetőt az erővágóval kicsíped az akkura menő sarukat esetleg az akkusarukat kalapáccsal beljebb lehet integrálni az akku testbe "biztosan ne tudja többé visszacsavarozni a paraszt"
3 as megoldás: (B)lekerekezés kicsit másként(/B) kb 3 ember+kerékkulcs szükségeltetik hozzá:
kerékkulccsal a kereket lelazítjuk ,mivel nem igazán szeretek hajolgatni állítsuk fejtetőre a járművet 4 kerék leszed jármú átfordít,4 kerék a tengelytávnak megfelelően pálmatexel az aszfaltra rögzít had gondolkodjon rajta a tulaj.
4 es megoldás: kalapácsos szalonnás menyét vagy nyest,ha nincs más patkány ajtóüveg betör szalonnával vastagon megkenjük belülről a műszerfal előtt mögött a kábeleket ha nem sajnáljuk a szalonnát is ott lehet hagyni és mehet is az alábbi rágcsávók közül valamelyik.

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#32780) Coyot


Coyot
őstag

Foglalkozik valaki győrben UPS akkukkal? Csereérettek a SUA1500-ban az akksik.

Má' nem

(#32781) Dryman válasza jamba (#32779) üzenetére


Dryman
aktív tag

Előrelépés az ügyben, visszahívást kaptam a yard-tól, értesítették a fostalicska tulajdonosat levélben,,,,Nyírbátorban van bejelentve az üzembentartó. na hogyan tovább??? :):):)

(#32782) somedieyoung


somedieyoung
csendes újonc

[link]
:R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#32783) ftc


ftc
nagyúr

Vki gyűjt öregebb cucckat? S754 alaplap+ cpu régi VGA-k?

(#32784) Joker88 válasza Dryman (#32781) üzenetére


Joker88
őstag

akkor gyanítom,hogy egy ideig még ott fog lenni..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#32785) vettelf60


vettelf60
csendes tag

Nézzetek szét a hirdetéseimnél, ha van egy kis időtök. Változatos a paletta. :C

[link]
[link]
[link]
[link]

10% off a topicokosnak!

(#32786) golya32 válasza vettelf60 (#32785) üzenetére


golya32
aktív tag

Rajzasztal ára kezd jobb lenni.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#32787) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Eladó lett Deepcool Maelstrom 120T vízhűtésem, minden lefogatója meg van +AM4, 1db gyári ventilátor jár hozzá. Ára: 10.000 Ft

(#32788) vettelf60 válasza golya32 (#32786) üzenetére


vettelf60
csendes tag

Évekig fogom hirdetni. :DDD

(#32789) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Üdv!
Lehetséges, hogy eladósorba kerül egy garnitúra (4 db) Good Year GT3 Eco nyári abroncsom, 185/65 R15 T méretűek. 2500 km-t futott gumikról van szó, 2017 3. hetében gyártották őket, szinte újak. A 4 darab csak együtt lesz eladó, 24000 ft-ért. Valakit érdekelnének esetleg?

BÚÉK!

(#32790) Joker88 válasza Ukraan (#32789) üzenetére


Joker88
őstag

nemtudom milyen kocsin futottak, de hirdesd meg egy ahhoz a kocsihoz tartozó topicrészben.. én ezt az árat jónak tartom.

/ ja,engem nem érint a méret miatt ( túl nagy az a gumi ;] ) , csak gondoltam segítek .. ;) /

In loving memory of Garrett Lockhart

(#32791) sagesz93


sagesz93
addikt

Sziasztok

Philips 4k tv jóáron eladó.. zsír új 2 év gari :K

(#32792) Ukraan válasza Joker88 (#32790) üzenetére


Ukraan
aktív tag

Helló!
Erre nem gondoltam, köszönöm a tippet!
Mondjuk elsősorban helyben szeretném eladni, postázással, futárral nem bajlódnék, de azért megpróbálom.

[ Szerkesztve ]

BÚÉK!

(#32793) bhonti


bhonti
tag

Üdv. Hol lehet a Győrben Traubit venni?) 2l-es kellene...

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#32794) Weaver válasza bhonti (#32793) üzenetére


Weaver
senior tag

LIDL -be van.

biztos jól emlékszem, mert ezen a képen is fent van náluk: [link]

(#32795) bhonti válasza Weaver (#32794) üzenetére


bhonti
tag

Köszönöm. Kétségkívül, mikor akciós, akkor szokott náluk lenni. Máskor viszont sajnos nem, úgy tapasztaltam.

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#32796) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Eladó: GA-Z77-DS3H alaplap+ intel i5 2500K proci hűtőjével 25k-ért akcioban.
Alaplaphoz a hátlapi takarólemeze megvan.

Info a lapról [link]
info a prociról [link]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#32797) SyMbioTe válasza bhonti (#32793) üzenetére

Hipertescoba Csanak mellett legtöbbször van.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#32798) half333


half333
őstag

Üdv! Valakinek eladó ps4 controller usb kábel (min.1.5m)?

(#32799) bhonti válasza SyMbioTe (#32797) üzenetére


bhonti
tag

Kösz, most ott sem volt... :-(

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#32800) ftc válasza sagesz93 (#32791) üzenetére


ftc
nagyúr

Jó ár. mi a gondod vele? nem vételi széndékkal az érdeklődés...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.