Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33101) zsigee válasza Jazzos (#33100) üzenetére


zsigee
tag

:R

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#33102) golya32


golya32
aktív tag

astra j 2014 1,6T 180le 154e km 2,9mill érdekel valakit?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#33103) golya32


golya32
aktív tag

500 lej van eladó, kell valakinek? középárfolyamon..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#33104) golya32


golya32
aktív tag

Ezt kaptam a Telekomtól, nincs is ilyen kártyám, nagyon durva olyan lapra irányít amit leloptak a telekomtol semmi nem működik rajta csak a fizetési lehetőség.
Szóval figyeljetek oda!!

TISZTELT ÜGYFELÜNK

A számlázási információkkal kapcsolatos problémák merülnek fel. Megpróbáljuk újra, de előfordulhat, hogy frissítenie kell fizetési részleteit.

A számlát nem fizették ki.

Folyoszamla : 522060179

számla sorozatszám: 63950146312955002

Fizetesi hatarido : 21/08/2018

Statusz : nem fizetett var

fizetnie kell: 2516.46 HUF

Remeljuk, hogy a szamla kifizeteset a megadott hataridon belul. Vagy az elofizetes velunk automatikusan kikapcsol

Most mar fizetni a szamlakat egyszeru es sima utat a bankkartya vagy a bankszamla es biztonsagosan

Kerjuk, kovesse az alabbi linket a folyamat befejezesehez

fizesse meg a számlát

udvozlettel,
Telekom

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#33105) Coyot válasza golya32 (#33104) üzenetére


Coyot
őstag

Szokásos pénzbeszedő vagy phising site. Ignorálni kell esetleg jelenteni a domaint - amiből amúgy is egyből látszik, hogy full kamu.

Má' nem

(#33106) Hannibhál


Hannibhál
őstag

Hejhó:)

Szeretnék érdeklődni, hogy esetleg nincsen valakinek eladó Skyrim, dvd-s dobozos eladó?

Köszi előre is :R

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#33107) mm00


mm00
aktív tag

Sziasztok!

Győrben ismertek olyan személyt, aki vállalja gurulós bőröndök javítását? A fogantyúban van egy fémlemez ami az egyik oldalon megadta magát. Főleg visszabontós/varrós feladat.

(#33108) golya32


golya32
aktív tag

Volt albérlőm "elvitte" magával a vidanetes modemet, van valakinek eladó vidás modemje?
Arris típusú Touchstone cable modem

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#33109) mm00 válasza golya32 (#33108) üzenetére


mm00
aktív tag

Modemek be vannak regisztralva a Vidanetnel, masik modem nem fog menni. Elofizetes lemondasnal es leadasnal nem tudom visszaellenorzik-e az azonositojat.

(#33110) golya32 válasza mm00 (#33109) üzenetére


golya32
aktív tag

Fasza akkor menjek be a vidanethez?
Tovább akarnám használni a netet.

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#33111) mm00 válasza golya32 (#33110) üzenetére


mm00
aktív tag

Szvsz szerezd vissza a modemet. Feljelentes lopasert :)

Ugyfelszolgalat biztos meg tudja mondani mennyit kell fizetned, ha uj modem kell es nem tudod a regit leadni.

(#33112) golya32 válasza mm00 (#33111) üzenetére


golya32
aktív tag

Inkább veszek másikat, örültem hogy kimentek, és a lakás nem ment rá.
Ha kell megadom bárkinek a neveket, nehogy más is szívjon, 200e ft-os kárt csináltak.
Egyébként a csaj a Leier BMW nél dolgozik ügyfeles, a srác meg egy pszichopata.
Élvezem amikor beviszem a Bmw-t és neki meg mosolyognia kell, pedig utál minz a sz@rt.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#33113) mm00 válasza golya32 (#33112) üzenetére


mm00
aktív tag

[link] 146. Oldal. Ha jol latom 18e

(#33114) golya32 válasza mm00 (#33113) üzenetére


golya32
aktív tag

Köszi holnap bemegyek.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#33115) mm00


mm00
aktív tag

Valaki esetleg foglalkozik led tv-k javításával vagy tudtok olyat aki igen? Egyik ismerősöm 2011-es 42"-os LG led tv-je egy pukkanás kiséretében elhalálozott. Ezek javíthatóak egyáltalán rentábilisan?

(#33116) BalooTM válasza golya32 (#33112) üzenetére


BalooTM
tag

Hali, nekünk van egy modemünk, ami eladó... :) (bár nem tudom, hogy vidanetes szerelő nélkül beindítható-e egyáltalán)

[ Szerkesztve ]

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#33117) Dryman válasza BalooTM (#33116) üzenetére


Dryman
aktív tag

A vidanet a modem MAC-address-e alapján azonosítja a felhasználót.
Náluk nem kispista a kispisti hanem E0-A1-B2-C3-D4-F5, ennek alapján kapsz IP-t az adott modemre.
Ha nem ismert az eszköz, akkor nincs IP.
Ha csak leadni kell a cucc, az sem ok, a kiscsajszi vonalkódolvasóval veszi vissza az eszközt...nemrég jártam náluk ezügyben.... :)
Ha bemész és azt mondod hogy költözés során eltűnt az eszköz, akkor a modem pótlására adnak egy másikat, a hiányzó cuccot meg megfizettetik.
modem 10000Ft, aztán külső alkatrészenként 1000Ft, értsd, adapter, utp kábel, csak hogy érezd a törődést...
5750Ft-ot fizettem arra a picimacis kártyaadapterre amit a tv-be kell dugni, eladtam a tv-vel együtt, a fene se gondolt akkor arra....a beltéri box meg 5000, ha rögzítős akkor 10000 a bánatpénz...
Ezekkel a külhonból levetett kábelmodemekkel szart sem lehet kezdeni, kivéve ha csinálsz egy koaxiális hálózatot magadnak mondjuk a két lakásod közé, és bitorlod a szolgáltatói koaxot okosan szabad frekisávon, de ehhez kell egy központi cucc is ami az adott frekin tolja a jelet a modem irányába, a modemet meg be kell állítani erre a frekire hogy ne ütközzön vidráékkal.... szóval macerás a dolog...

[ Szerkesztve ]

(#33118) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok,

nincs valakinek feleslegessé vált vagy eladó SATA kábele amiért ma odamehetnék?

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#33119) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Eladó Skullkandy Barricade Bluetooth hangszóró
Model: S7PCW színe: Fekete
infó: [link]
Dobozában tartozékaival hibátlan állapotban

ára: 12K

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#33120) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
AM3+ lapja USB3-as ATX méretű lenne valakinek eladósorban???
FX-es procihoz kellene!
Üdv! Dryman

(#33121) Dryman


Dryman
aktív tag

golya32 kolléga, mi ez a szürke avatar?
felfüggesztés, de miért?

(#33122) golya32 válasza Dryman (#33121) üzenetére


golya32
aktív tag

Hello, már visszatértem, a retro telok off topikjába beleírtam, érdekel-e valakit a palm telefon gyűjteményem, és ezt az egyik moderátor hirdetésnek vette ezért 2 napra kitiltott ami 3 volt mert péntek estétől mostanáig szerintem 3 nap, namind1. Figyelmetlen voltam ezért megkaptam a beosztásomat. :W

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#33123) Balinov válasza golya32 (#33122) üzenetére


Balinov
félisten

Bazmeg, ezért 3 nap tempban? :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#33124) golya32 válasza Balinov (#33123) üzenetére


golya32
aktív tag

Szabályzatban benne van, ott nem lehet hirdetni, az hogy ezért ekkora volt a büntetés, ahogy a seregben mondták annak idején, így jártál!

Na mind1 már itt vagyok, töröltem azt a fórumot a kedvencekből, nem megyek arra még1x nehogy megint figyelmetlen legyek aztán végleg kibasszanak.

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#33125) golya32 válasza golya32 (#33124) üzenetére


golya32
aktív tag

Most képzeld el mit kaptam volna ha valamelyik moderátornak emlegetem a felmenőjét, vagy az anyukáját..akasztást?? :Y
De hát Mo-n élünk, én is olyan h@lye vagyok, kiakadok a kicsi szívatásokon, amikor a cégnél a nagyobb igazságtalanságok simán lemennek rólam..

Vidanet kellemes csalódás volt, végül is kihívtam Őket kértem Modem cserét, kijött a szerelő elmondtam mi a gond és megoldotta ingyen, elégedett voltam velük. :C

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#33126) okiDoki válasza golya32 (#33125) üzenetére


okiDoki
tag

Nekem a Telekomnál volt előfizetésem és februárban voltak kedvesek tájékoztatni, hogy Szigetnek azt a részét átadták üzemeltetésre a Kalásznet Kft-nek (???).
A szuper scart csatlakozós beltériük helyett már évek óta kártyával néztem a tv-t. Egyik napról a másikra megszűnt az adás, reklamáltam a T-nél, azt mondták semmi közük hozzá, reklamáltam a Kalásznetnél, fogalmuk nem volt miről van szó.
Végül kijött egy Vidanetes gyerek és egy szó nélkül kicserélte a 10 éves belterit egy saját kártyára és azóta minden olyan tökéletes amennyire ez a Kalásznet/Vidanetnél lehetséges.
Szóval a Vidanetnek is lehetnek néha jó húzásai... :)

[ Szerkesztve ]

0,0

(#33127) Dryman válasza okiDoki (#33126) üzenetére


Dryman
aktív tag

nyista politika, de alföldi szegmensben is a Kalásznet nyomul...a kisebb városok helyi internetes szolgáltatóit rendre felvásárolja ez a szolgáltató...olyan rongyrázásos levélben értesít hogy majd Ő, jobban, modernebb eszközökkel szolgáltat az eddigi szolgáltatónál....persze ugyanazon technológiai háttérrel, semmi fejlesztéssel át is veszi az egészet....ez is csak egy kormányközeli mutyi, a beígért fejlesztések meg szépen elmaradnak...
Szentesnet, Szarvasnet...stb...minden maradt a régiben, csak mástól jön a számla.

(#33128) half333


half333
őstag

Üdv! Érdekel valakit egy CST C-1406 Czar 622-23mm országúti versenykerékpár külső gumi (EPS defektvédelem, 120 PSI maximális nyomás,hajtogatható peremes (Kevlar)) külső gumi. (Nem volt használva,rossz méretet rendeltem,igy megmaradt) Irjon privátba!

[ Szerkesztve ]

(#33129) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
Hibás AM3, AM3+ alaplapot keresek, a CPU foglalat felső része kellene, amit a CPU foglalat karja mozgat!
Az történt hogy eladtam egy működőképes alalapot, a vevő meg néhány nap elteltével reklamált hogy az istenért sem tudja működésre bírni....így hát visszavettem a lapot. Tüzetesebb vizsgálódás után látom hogy valami összehajtogatott lábú processzorral próbálkozott, és jól szétcseszte a CPU foglalat felső részét.... hála istennek az alsó érintkezős részbe már nem tett kárt....
Cserélnem kellene a megsérült foglalatrészt, ezért keresek AM3+ hibás alaplapot!
fekete a CPU foglalat, és a legtöbb foxconn gyártmány, ilyen

(#33130) golya32


golya32
aktív tag

Van valakinek ismeretsége az SMR-nél?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#33131) golya32


golya32
aktív tag

Asus laptop x555l i3 4010 cpu 1,7Ghz 4gb ram 120gb ssd akku még 2 óra
60e ért eladó ssd nélkül 54e

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#33132) golya32


golya32
aktív tag

Nem kapcsol be az erősítöm, esetleg tudtok szerelőt ajánlani?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#33133) SyMbioTe válasza golya32 (#33132) üzenetére

Nagy Imre út 61, Blaupunkt szerviz.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#33134) BalooTM válasza golya32 (#33132) üzenetére


BalooTM
tag

Páll László

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#33135) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Hy all :R újra itt csak nem tudtam belépni

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#33136) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Telefon vásár előtt állok három típus közül nem tudok választani Nokia 7 Plusz , Nokia 6.1 ill. Xiaomi Mix 2 :F
Szerintetek :F

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#33137) golya32 válasza vlcsko82 (#33136) üzenetére


golya32
aktív tag

Inkább az összeget írd meg, én inkább meizu pro7-t vennék 4/64 65e
Most ilyet használunk tök jó.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#33138) Joker88 válasza vlcsko82 (#33136) üzenetére


Joker88
őstag

esetleg , fordulj ehhez a fórumrészleghez.. ----> Melyik okostelefont vegyem?

de amugy, én májusban egy Meizu M6 Note-ot vettem, és azt kell hogy mondjam, eléggé meglepődtem a teljesítményen, pedig mostanság olyan 40.000 Ft körüli áron adják..

B opció.. vágódj be mondjuk a Media Marktba, és nézegess körbe.. Nem venni,csak körbenézni hogy mégis mi mennyi,milyen...

In loving memory of Garrett Lockhart

(#33139) golya32


golya32
aktív tag

Asus laptop x555l i3 4010 cpu 1,7Ghz 4gb ram akku még 2 óra
winyó nélkül 49e
Érdekelhet valakit?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#33140) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Eladó:
Skullcandy Barricade XL
Bluetooth hangszóró [link]
Doboza nincs meg hozzá eredeti töltőkábele megvan .
Aput-Anyut kirobbantani a szobából és az nyugalom megzavarására kiválóan alkalmas eszköz.
Tesztelve max hangerőn 5 órát bír
ára: 20k

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#33141) okiDoki válasza jamba (#33140) üzenetére


okiDoki
tag

Öt órán keresztül tesztelted max hangerőn??? :C :C :C
Hoool? :))

0,0

(#33142) vlcsko82 válasza okiDoki (#33141) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Biztos a munkahelyén a nagy zajba,mert ott nem hallja ha recseg-ropog :DD

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#33143) Dorien válasza okiDoki (#33141) üzenetére


Dorien
veterán

10W-os aktív cucc...

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#33144) jamba válasza vlcsko82 (#33142) üzenetére


jamba
csendes tag

Ott a pont kolléga hol máshol mint a cégnél :K

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#33145) kiszi07


kiszi07
senior tag

Sziasztok, Győrben eladó lakást keresek 17 millió forintig bezárólag, esetleg nincsen ismerősötök, szomszéd akinek lenne?

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#33146) golya32 válasza kiszi07 (#33145) üzenetére


golya32
aktív tag

Nagy kérdés mit akarsz felújítandót? Mert az 12 milltől van.
Esetleg felújítottat mert abból csak kicsi van ennyiért.
Vehetsz még a Bán Aladáron is ócsóért, de az már komplett troll telep..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#33147) kiszi07 válasza golya32 (#33146) üzenetére


kiszi07
senior tag

Felújítandó is érdekel, Nádor/Marcal/Adyvárosban. Bán Aladárt messziről kerülném. ;]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#33148) golya32 válasza kiszi07 (#33147) üzenetére


golya32
aktív tag

Küldtem privátot.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#33149) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
Kolléganőmnek van egy kiadó 36nm-es garzonja a Szent Imre úton, régi bútorzatról árulkodnak a képek....
most kért meg hogy tegyen fel jófogásra a hirdetést....
Hátha itt valakinek pont most kellene albérlet!
36nm-es kislakás, költözhető állapotban, nem egy nagy durranás....
hosszú távra keres bérlőt!

[ Szerkesztve ]

(#33150) golya32 válasza Dryman (#33149) üzenetére


golya32
aktív tag

Facere tedd fel!

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.