Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32851) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Eladó lenne pár darab EREDETI HP-centrálpines laptop-pc adapter

120W-os 18.5V / 6.5A 5000Ft
135W-os 19V-7.1A 6000Ft

összesen kb 6-8db van belőle egyben 4800Ft/db

[ Szerkesztve ]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#32852) jamba


jamba
csendes tag

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#32853) frankstork


frankstork
aktív tag

Sziasztok! OTP szép kártya szabadidő zsebében van lejáró money. Mi igaz abból hogy sport boltban levásárolható?

(#32854) half333


half333
őstag

Üdv! Az lenne a kérdésem hogyan tudnék àllandó lakcímre bejelentkezni (mi vagy mik kellenek hozzá),ugy hogy albérletben lakom és nem Magyarországon születtem?

(#32855) Füleske válasza half333 (#32854) üzenetére


Füleske
addikt

A tulaj írásos engedélye. Kérsz egy kitöltendő lapot az okmányirodában (Czuczor Gergely u. eleje) és aláíratod vele. Persze előtte kérdezd meg tőle hogy belemegy-e mert nem hinném , ha van egy kis esze , ugyanis utána már nem tehet ki onnan jogilag.

(#32856) half333 válasza Füleske (#32855) üzenetére


half333
őstag

Értem. Köszi! Amugy azért kérdeztem,mert lakcimre be vagyok jelentve de mivel nem itt születtem,nem engedték,azt mondták az állandó lakcimem ahol születtem. Ezért nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#32857) Dorien válasza half333 (#32854) üzenetére


Dorien
veterán

Állandó lakcím már jó ideje nincs.
Lakóhely van helyette, de ehhez jó eséllyel nem fog hozzájárulni a tulaj.
Tartózkodási hely az általában OK, ezzel nem szoktak problémázni.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#32858) half333 válasza Dorien (#32857) üzenetére


half333
őstag

Azért kellene mert részletre szeretnék venni telefont,a bank viszont nem ad hitelt ha nincs állandó lakcimem. Szoval sehogy nem lehet megoldani 😁 Mo én igy szeretlek 😁😁

(#32859) erdey_a válasza half333 (#32858) üzenetére


erdey_a
őstag

telefont (meg sokminden mást se, de telefont főleg) NEM veszünk részletre. Fillérekért vannak használható telefonok. Ha nem tudsz kiköhögni 20-30e forintot most, akkor nem fogsz tudni 6-12-24 hónap alatt sem, pláne ennek a többszörösét.

Vérboci

(#32860) golya32 válasza half333 (#32858) üzenetére


golya32
aktív tag

Miért nem veszel meizu M6-t? Jól néz ki és müködésével sincs gond.
ez az, én már egy éve nem veszek az embereimnek mást csak ilyen telókat, elfogadom hogy jól néz ki egy iphone vagy egy S9. De ha törik vagy ellopják az eléggé komoly érvágás..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#32861) Joker88


Joker88
őstag

komoly kérdésem lenne a fórumrészhez . :D

Randihelyszín ! Szóval,ki mit ajánlana a hétvégére ? szombaton,konkrétabban. Nem is étterem,hanem valami fagyizó, vagy kávébár,ilyenre gondoltam..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#32862) Balinov válasza Joker88 (#32861) üzenetére


Balinov
félisten

dunakaputer sarkan fagyizo, aztan lemenni a var ala nyalni:) :))

bocsesz, magas labda volt, muszaly volt lecsapni

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#32863) Dryman válasza Joker88 (#32861) üzenetére


Dryman
aktív tag

Szintén dunapartra gondoltam, aztán ha leszakadna az ég meg beültök valami belvárosi kis falodába....
na jó lehet a Pállfy is, de első randinak nem kell ráköltened a fél fizetésed.... :)
Csak finoman, amennyit érdemel az eset! ;)

(#32864) Dryman válasza half333 (#32858) üzenetére


Dryman
aktív tag

De miért nincs lakóhelyed??? alapkérdést azért tegye már fel valaki....
Van lakóhely, meg tartózkodási hely...
ez volt régen az állandó lakcím, meg ugye az ideiglenes tartózkodási cím...
Ha külföldi állampolgár vagy, akkor is van egy lakóhely/ állandó lakcímed....vagy tévedek...???

(#32865) erdey_a válasza Dryman (#32864) üzenetére


erdey_a
őstag

én abból indultam ki, hogy nincs magyarországi rendes lakcíme, ezért nem kap hitelt. Gondolom nem az a gond, hogy Győrben él de Kalocsára van bejelentve.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#32866) G@ben válasza Balinov (#32862) üzenetére


G@ben
addikt

Pont tegnap délután 3 körül láttam az Apor Vilmos iskola és az erdő között, ahol a biciklis ugratók vannak egy párt, legalábbis egy pasi térdelt, meg a levegőben volt két női láb... szóval nem elrugaszkodott az ötlet. :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#32867) half333 válasza Dryman (#32864) üzenetére


half333
őstag

Lakcimkártyámon állandoként Jugoszlávia van,igy nem akarták állandora beirni a jelenlegi cimemet,igy semmit mem tudok részletekre venni,ez lenne a probléma. Amugy albérletben lakom.

(#32868) ígyvanferi válasza half333 (#32867) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ha van két tanúval aláíratott bérleti szerződésed, akkor nem kéne gond legyen a hitel sem. Úgy értem azt elvileg el kéne fogadják.

[ Szerkesztve ]

(#32869) erdey_a válasza half333 (#32867) üzenetére


erdey_a
őstag

továbbra is az a véleményem, hogy telefonra nem kell hitel. ne csinálj hülyeséget...

Vérboci

(#32870) half333


half333
őstag

Köszi a véleményeket!

(#32871) golya32


golya32
aktív tag

Erbslöh kft nél dolgozik valaki?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#32872) erdey_a válasza golya32 (#32871) üzenetére


erdey_a
őstag

igen, a cégtár szerint 185-en. :DDD

bocsi, nem tudtam kihagyni: :B ;) :R
amúgy a sógorom ott dolgozik, de ritkán beszélek vele, így nem tudnék neked segíteni.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#32873) Dryman válasza erdey_a (#32872) üzenetére


Dryman
aktív tag

Szia, látom hogy a klimás topikban is aktív a jelenléted, megkérdezhetem milyen típus felé realizálódik az elképzelésed???

(#32874) erdey_a válasza Dryman (#32873) üzenetére


erdey_a
őstag

aktív a fenét, csak felb*szom ott az agyam, mert valós tapasztalatok és vélemények helyett vallások ütköznek

én minimál igényekkel vágtam bele a klímázásba. olcsót kerestem, amire garancia is van, és pótalkatrész is. így kötöttem ki a Syen márkánál, amit a gree gyárt és a magyarországi forgalmazója is ugyanaz. a garancia pedig 3+2 év, mint a gree klímákra. 200e forintért fel is van szerelve.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#32875) Dryman válasza erdey_a (#32874) üzenetére


Dryman
aktív tag

Köszönettel, a többit privátban!
kereslek a napokban.

(#32876) Dryman


Dryman
aktív tag

MikroTik-ezik itt valaki???...mármint komolyabban???
Kaptam egy régebbi típusú MikroTik eszközt, és azon gondolkozom érdemleges-e belvágnom, így közel 10 év lemaradással... :)
Az alapok is hiányoznak, 0-ról kellene kezdenem....
RB 493AH, 3 miniPCI slotja van az eszköznek, és az egyik slotban egy TP-LINK WN 861-es 300Mbit/sec-es wifikártya van, csatlakoztatott 2db antennával...
Mennyit érhet ez a nem mai eszköz???
IP címet oszt, saját IP pingelhető...egyebet nem tudok róla :)

(#32877) Coyot válasza erdey_a (#32874) üzenetére


Coyot
őstag

Nekem a wagenhoffer csinálta 250 volt a fuji 10 év garival. Meg vagyunk vele elégedve, hátha segít valamit :D

A tulaj egy pöcs volt, de az emberei és a fia jó munkát végeztek. Úgy rakták a kültérit ahogy kértem jöttek azonnal mikor az elején nyügöm volt - visszafolyt a víz - persze kiderült hogy én raktam fére a csövet kinn az erkélyen.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#32878) erdey_a válasza Coyot (#32877) üzenetére


erdey_a
őstag

én is náluk kezdtem nézelődni, de annyira el vannak havazva, hogy július végén szerelnének leghamarabb, addig meg lesz 8 hőhullám.
ráadásul 50-nel olcsóbban meg is úszom darabját, ami 2 klímánál pont százezer :K

Vérboci

(#32879) Coyot válasza erdey_a (#32878) üzenetére


Coyot
őstag

Így van ez a festővel a burkolóval, a villanyszerelővel meg mindenkivel akinek dolgoznia kell :D

Én japán klímát akartam mindenképp állítólag azok a jók, a 10 év is mutatja hogy ha oda merik adni rá, akkor csak van alapja. Majd kiderül.

Má' nem

(#32880) Dryman válasza Coyot (#32879) üzenetére


Dryman
aktív tag

Ha meg magának csinálja az ember, akkor elbaltázza minden szabadidejét!
A villanyszerelést tegnap kipipáltam, klima madzagja bekötésre készen....a földszinti eloszóból az óra alól húztam neki friss :) drótot, aztán a lakáselosztóba faragtam még bele egy kismegszakítót, utána már csak a lakásbe kellett 15m-t kábelcsatornázni...ésmár meg is van...
Azon agyalok, hogyha a teraszon nem a lábára állítom a kültérít, hanem felrakatom falra fejmagasság fölé, akkor hová csöpögjön a kondenzvíz.....szétcsapatom valami ventivel és olyan mint a párafüggöny a városházánál kánikulában.... :)
Jut eszembe Wifi modul...kell-é vagy sem....kolleganőmnél Sinclairt regisztráltam Smart Device-ra, így a letöltőtt App-pal távirányíthatja az okos eszközéről, de ez esetben sem tudtam regisztrálni a készüléket hogy teszemazt a leírásnak megfelelően a világ másik végéről is be tudja kapcsolni a klímát...hogyan is működik ez?
tapasztalat??? Fujitsunál van wifi támogatás, ez csak locális, vagy akár fel is tud kapcsolódni a lakás wifijére és egy adott szerveren keresztül még vezérelni is lehetne??? Coyot Mester biztosan beállítottad már...ne tartsd magadban a tapasztalatokat!

[ Szerkesztve ]

(#32881) erdey_a válasza Dryman (#32880) üzenetére


erdey_a
őstag

a syen egy appot igényel és a klíma a házi routeren keresztül lóg a neten. tehát a világ bármely pontjáról vezérelhető...
legalábbis így magyarázta ki az Árpi...
éles teszt 18-án

Vérboci

(#32882) Coyot válasza Dryman (#32880) üzenetére


Coyot
őstag

Hát én sajnos nem tudok távvezérelt klíma ügyben nyilatkozni, ha meleg van nálunk megy 0-24 ben, hogy kihasson a lakás lehető legtöbb pontjára így egyben érezhető a hatása, sokkkal komfortosabb így. Átlagban meg 150-200W a fogyasztása mikor már csak tartani kell a beállított hőfokot így arra jutottam hogy ha megy a klíma akkor megy egész nap a meleg napokon és kész.

Meg amugy is még egy iot eszköz még több baj, ha nem én programozom a vezérlőjét arduinoval nem is kell :DDD de ez már okoslakás meg ilyen egyéb történetek.

Má' nem

(#32883) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Sziasztok!

Pár dolgot most fogok feldobálni apróra, ha úgy van vessetek rájuk egy pillantást. :)
Logitech fejes, tablet, hamarosan az xbox 360 és ps3 is felkerül.
Esetlegesen még lenne 400w-os táp is, ha valakit érdekelne, több infót hamarosan tudok írni a cuccokról, de a hirdetésekben megtaláltok mindent majd.

:R

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#32884) Dryman válasza erdey_a (#32881) üzenetére


Dryman
aktív tag

Akkor várok 18-áig....aztán lehet én is azt a típust választom, a megtakarításból meg fesztiválozok egyet! :)

(#32885) taylorp válasza sotetlovag97 (#32883) üzenetére


taylorp
senior tag

Szia!
360-hoz mid van? Játékok, gitár, mikrofon?

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#32886) vettelf60


vettelf60
csendes tag

Sziasztok!

Tud valaki itt Győrben vagy környékén jó karosszéria lakatost?

(#32887) Joker88 válasza vettelf60 (#32886) üzenetére


Joker88
őstag

két éve én Pápateszéren csináltattam meg ilyen szempontból a kocsit.. Korrekt áron dolgoznak . Műszakiztatnak is, ha az is kellene.

In loving memory of Garrett Lockhart

(#32888) sagesz93 válasza vettelf60 (#32886) üzenetére


sagesz93
addikt

valler.hu - ajánlom

(#32889) lacy86 válasza sagesz93 (#32888) üzenetére


lacy86
addikt

Ez most nekem is jol jon!
Koszi!

Pont Suzukim van :)

(#32890) jack982


jack982
aktív tag

Van egy Samsung 128GB-os microsd kártyám, gyári csomagolásban, vadiúj, bontatlan.
Szeretném eladni, mivel van már egy ugyanilyen kártyám, szóval ez felesleges lett nekem.
model code:
MB-MC128GA/EU
Érdeklődni lehet privát üziben.

(#32891) jack982 válasza jack982 (#32890) üzenetére


jack982
aktív tag

... van gyári SD kártya adapter a csomagolásában, tehát mindenbe belemegy.

(#32892) vettelf60 válasza sagesz93 (#32888) üzenetére


vettelf60
csendes tag

Köszi! Megnézem majd őket.

(#32893) Joker88


Joker88
őstag

nídda.. :D

82-es főút, Veszprémvarsány, Veszprém fele :D

In loving memory of Garrett Lockhart

(#32894) Jazzos válasza Joker88 (#32893) üzenetére


Jazzos
tag

Telefonról először azt hittem, hogy egy baromi nagy illatosítót visznek. :D

(#32895) Balinov válasza Jazzos (#32894) üzenetére


Balinov
félisten

Én először kamizsonra asszocialtam... :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#32896) golya32


golya32
aktív tag

Keresek B kategóriás jogosítvánnyal, gyakorlattal rendelkező munkatársat, ponyvás autóra.
Feladatok:
-Fuvarozás Écs és Pápa között
- Segítség a fel és lepakolásnál
Autó plató mérete 6mx2,4m és 2,5 m magas.

Esetleg tudtok valakit ajánlani? Most egy idősebb "úriember" van nálam, segíteni akartam neki, de már csak a napokat számolom mikor küldhetem el a p-be'

Másodállásba is jöhetne valaki, mert napi 3 óra fuvarról van szó.

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#32897) golya32


golya32
aktív tag

Közben azért kiderült inkább másodállásra kell ember napi 3 órás szállítás van csak egyenlőre

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#32898) szaki04 válasza golya32 (#32897) üzenetére


szaki04
senior tag

Írtam privátot...

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#32899) tserrof77 válasza Joker88 (#32893) üzenetére


tserrof77
senior tag

Harcászati gyakorlat lesz a Bakonyban :K

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#32900) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, erdekel valakit valami a kovetkezo hasznalt cuccaim kozul? 7vegen megyunk haza nyaralni, erdeklodes eseten be tudom ezzeket paszirozni a poggyaszba.

Fotos cuccok, micro3/4 objektivek,

Olympus 12-50 kitobi, fekete, rear+front cap, semmi egyeb tartozek, frontlencsen van pici karc, en meg lerekeszelve sem latom semmi hatasat a kepen. Iranyar legyen mondjuk 30kHUF
Sigma 19/2.8, fekete, doboz, rear+front cap, gyari napellenzo, talan meg a gyari barsonyszutyoje is megvan. gyk patika allapot, talan masfel eve vettem. Iranyar legyen 40kHUF
Sigma 30/2.8, fekete, rear+front cap, nincs doboz, napellenzo, szutyo, tubus elulso reszen van egy horpadas. optikailag rendben. Iranyar legyen 30kHUF

Telefonok:
HTC M8, Gunmetal Grey, Snapdragom 801, 2GB RAM/32GB ROM, 5", 1080p, microSD slot, Marshmallow 6.0 az uccso hivatalos gyari HTC droid verzio.HTC_001 CID, gyarilag kartyafuggetlen. Csak telo, toltore, gyari headsetre inkabb azt mondom nincs, mert nem biztos,hogy megtalalnam mig megyunk haza. Doboz talan megvan. Vekony hajszalrepedes a kijelzo bal (vagy jobb??)felso sarkaban, digitizer teljesen mukodik.

HTC M8s, Gunmetal Grey, Snapdragom 615, 2GB RAM/16 GB ROM, 5", 1080p, microSD slot, Marshmallow 6.0 az uccso hivatalos gyari HTC droid verzio.HTC_001 CID ez is es szinten gyarilag kartyafuggetlen. Csak telo, toltore, gyari headsetre inkabb azt mondom nincs, mert nem biztos,hogy megtalalnam mig megyunk haza. Doboz talan megvan. Vera telefonja volt P9 elott, sozval megkimeltebb, mint az en regi M8-am

OnePlus2. Fekete, Snapdragon 810, 4GB RAM/64GB verzio. LTE/B20 (otthon Telekom 4G-vel hasitott tavaly). Dual sim-es es persze,hogy kartyafuggetlen. Utolso android alapu Oxygen OS, asszem ez is Marsmallow alapu. Doboz tuti megvan, tolto (typeC), headset nincs.Van hozza egy extra gyari hatlap (bambusz mintas, ill a gyari kevlar, ami a MA-s teszteben is le van fotozva.)

Koszi!
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.