Hirdetés

2019. december 13., péntek

Gyorskeresés

(#32951) Dorien válasza kovacsroli (#32950) üzenetére

Dorien
(addikt)

100%-ban nem vagyok benne biztos, de az egyik garázs szerintem nem az övék, hanem egy fóliásé... Csörgesd meg őket, az a legegyszerűbb.

Wherever you go - go with all your heart.

(#32952) golya32

golya32
(aktív tag)

Fein mágnestalpas fúrógép 1éves kb 1x használtuk, most találtam meg a garázstakarítás közben..
Új ára 270e, fele árban vihető

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#32953) Szuperboci

Szuperboci
(senior tag)

Sziasztok !

Megválnék a TV mtől..kollégáknak az ár rugalmas. :K

Üdv :R

Music!!!

(#32954) Joker88 válasza Szuperboci (#32953) üzenetére

Joker88
(őstag)

nincs termékinfó.. :U meg valami képet is mellékelhetnél a sikeres üzlet reményében. ;)

A Linux a család összetartó ereje. Amikor feltettem a húgomnak előtte havonta beszéltünk, a telepítés után meg felóránként..

(#32955) BaKeSZ87

BaKeSZ87
(senior tag)

120GB WD Green M.2 SATA SSD (WDS120G2G0B) gari 2020.05.10-ig - 8.000 Ft-ért eladó!

(#32956) Dryman válasza BaKeSZ87 (#32955) üzenetére

Dryman
(aktív tag)

Tárgytalan...M2 sata miatt...

[ Szerkesztve ]

(#32957) Hannibhál

Hannibhál
(őstag)

hejhó, valakinek van eladó 2.gen i5-ös alapgamer konfigja? a keret rá max 80, s ebbe jó lenne ha lenne monitor is, a vga meg legyen erősebb egy notis gt 635m-től (kb asztali gt 630 szint)
Köszi előre is!

trust me, i'm finally an engineer:)

(#32958) Dryman

Dryman
(aktív tag)

FM1 alaplapot keresek!
Hátha éppen pont itt találnék egyet!
Üdv!
Laci

(#32959) jamba válasza Hannibhál (#32957) üzenetére

jamba
(tag)

Hali

Alkatrészeim lennének hozzá :

Asus B85m-g lap full dobozos
Intel core i5 4590
Geil 2x4GB 1600 memoria
vga ebben a pillanatban csak egy 1050ti lenne de ez nem fér bele a 80k-ba az biztos.

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#32960) xcel2000

xcel2000
(aktív tag)

Sziasztok! :))

Sos be kellene ilyesfajta hűtőventi kombószerkezet.. valami okádék...
Ebayos lassu lenne. Csapágyas :(

at1nu001ff0

Köszii!!

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#32961) jamba válasza xcel2000 (#32960) üzenetére

jamba
(tag)

Húúúúúúúúúúúúúdeismerős csak nem acer mert akkor valami van

(#32962) xcel2000 válasza jamba (#32961) üzenetére

xcel2000
(aktív tag)

Dede, Mester!
Túrjad fel nekem kérlek készleteidet :R :DD

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#32963) jamba válasza xcel2000 (#32962) üzenetére

jamba
(tag)

Venti kell vagy az egész kompletten?
Hívj fel délután 6 körül számom az adatlapomon

(#32964) xcel2000 válasza jamba (#32963) üzenetére

xcel2000
(aktív tag)

Venti elég bőven! :R

(#32965) half333

half333
(őstag)

Üdv! Valakinek eladó iPhone SE GSM antenna?

(#32966) xcel2000 válasza half333 (#32965) üzenetére

xcel2000
(aktív tag)

5s hez való van ha jó bele :)

(#32967) Hannibhál

Hannibhál
(őstag)

Hejhó:)
4. gen i3-asa van valakinek esetleg eladó? :R

trust me, i'm finally an engineer:)

(#32968) half333 válasza xcel2000 (#32966) üzenetére

half333
(őstag)

Sajnos nem jo,de köszi! 😊

(#32969) jamba

jamba
(tag)

Üdv All

eladó intel core i5 4590 procim lenne hűtéssel vagy anélkül 30k
Asrock B75 PRO 3 alaplapom is lenne hátlapi takarólemezével 15k-ért vihető [link]

(#32970) sotetlovag97 válasza Hannibhál (#32967) üzenetére

sotetlovag97
(tag)

Hát ha az nem is, de ha még keresed az előbb említett konfigot, akkor ahhoz esetlegesen lenne tápom egy 400w-os Huntkey és barátom most tervezi eladni a Gtx 750-ét.

Illetve mindentől független valószínű vasárnap megyek Salzburgba és még aznap jövök is. Ha esetleg valakinek lenne valami amit el kellene hozni vagy segíteni valamiben, akkor szóljon! :) :R

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni és neked kell ráírnod legalább 2x... jajj http://splur.gy/r/RJK56/r/2G0bR3slCGb http://bit.ly/1egNMeq

(#32971) erdey_a

erdey_a
(őstag)

sziasztok, kisméretű csapágylehúzója nincs valakinek? van egy hilti fúróm, amit visszahoztam a halálból, mindent kicseréltem rajta amit lehetett, az összerakás után kiderült, hogy elektromos probléma is van, tehát újra szét akartam szedni a motorját. Csakhogy ezúttal az alsó csapágy nem maradt a fedélben, hanem rászorult a motor forgórész tengelyére, így nem tudom tovább bontani. Próbàltam leütni, persze a csapágynak annyi is lett, darabjaira hullott, de a belső gyűrű még mindig a tengelyen van... én meg kikészültem idegileg. 2 hónapos meló megy emiatt a pi***ba. Szóval ha valaki tudna kölcsönözni lehúzót, helyesebben ha el tudnám vinni a motort és le tudnánk szedni, hálás lennék.
Vagy valami ötlet, hogy ki \ hol tudna nekem ebben segíteni?

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#32972) zsigee

zsigee
(tag)

Sziasztok.
Szakiktól kérdezem, IBM T43-ba, melyik a legnagyobb teljesítményű CPU, amit kezel? Jelenleg M740 van benne. Illetve mennyi a max ram mennyiség? 2*2gb-tal nem indul. 2,5gbtal igen....
Köszi bárkinek, üdv.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#32973) jamba válasza zsigee (#32972) üzenetére

jamba
(tag)

Hali

M760 proci
4gb ot biztos nem kezel

(#32974) jamba

jamba
(tag)

Üdv All

Eladó laposom lenne: Fujitsu Siemens Esprimo Mobile U9200 Subnotebook

Karcos fedlapját kivéve nagyon szép állapotú a gépezet,meglepően gyors korához képest.
Youtube HD videók akadás mentesen lejátszhatóak

Főbb jellemzői:

12.1" 1280x800 LCD kijelző hibátlan karcmentes
intel c2d T7700 processzor
3GB DDR2 667mhz memória
Intel GMA X3100 videokártya
Magyart billentyűzet
Wifi,webcamera,bluetooth dvd író van.
Akku legalább 1 órát bír
Töltőadapter jár hozzá.
Telepítve win 7 32 bit + driverek a kipróbálhatóság végett.

Ára: 23k

(#32975) jamba válasza erdey_a (#32971) üzenetére

jamba
(tag)

Hali

Jó satu--- forgórész befog-----kisflex-----ügyes kéz----örömébodottá

(#32976) golya32

golya32
(aktív tag)

Diákokat keresek Écsre alkatész szerelésre?
Esetleg tudtok valakit?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#32977) zsigee válasza jamba (#32973) üzenetére

zsigee
(tag)

:R

(#32978) erdey_a válasza jamba (#32975) üzenetére

erdey_a
(őstag)

majdnem így történt végül... satuba befogtam, jól meghúztam, lazít, 90 fokkal elfordít és újra meghúz. Szépen ketté is tört az a rohadék... még szerencse hogy szabványos csapágy és tudok venni újat...

Vérboci

(#32979) erdey_a

erdey_a
(őstag)

ugyanakkor: skoda octavia hátsó ajtó hol bezárható a távirányítóval, hol nyitva marad. valami érintkezési hiba lehet. ehhez megbízható szerelőt ajánlanátok?

Vérboci

(#32980) Dryman válasza erdey_a (#32979) üzenetére

Dryman
(aktív tag)

Nézzél egy bontott zárszerkezetet, mert ez nem sima érintkezési hiba, hanem a zárban lévő polaritásváltós mikromotor vagy annak kis elektronikája ügyetlenkedik....
Ez akkor lesz gázosabb ha a központizár vezérlője érzékeli is a zárás elmaradását, és emiatt visszanyitja az egész kocsit, vagy éppen ennek a zárnak a hibája miatt nem fog bezáródni mondjuk a tankolónyílás ajtaján a zár..... felfűzött rendszerek, sajnos megvan velük keserítve az élet...

[ Szerkesztve ]

(#32981) sladka_pani válasza Dryman (#32980) üzenetére

sladka_pani
(aktív tag)

Vagy a vákuumrésze (kis membrángumiféleség) is szokott szerencsétlenkedni, általában kinyílik, de visszahúzni már nincs ereje. Ugyanis az segít rá a motornak, nem csupán elektronika.

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#32982) Dryman válasza sladka_pani (#32981) üzenetére

Dryman
(aktív tag)

Nálam a jobbhátsó ajtózár produkálta, nem csak a távirányítóval történő nyitás-zárás során rendetlenkedett, hanem akkor is amikor manuálisan próbáltam én magam zárni a kulccsal.
márkaszerviz 50000Ft+munkadíj......bontott hazai alkatrész 32000Ft+munkadíj.....angliából ebay-en rendelve bontott zárszerkezet, kilinccsel együtt (mert csak így volt) 12000Ft szállítási költségestől, aztán meg egy napos vasárnapi délután 3-4 óra csináld magad, amiben benne volt egy extraszopás is, mert gyárilag megtépték a kilincsmű "háromszögének" egyetlen csavarját, ezzel okozva meglepetést a késöbbiekben szervizelőnek...
"háromszög" a kilincs végén lévő műanyag blokk, ennek eltávolításával lehet a kilincset oldalra húzó mozdulattal kiszedni az ajtóból, egy db csavar rögzíti az ajtó éle felől, ezt meg egy műanyag kupak takarja.
lásd youtube.
szervizköltség alakulása, ha elsőre bontható akkor az 1,5 óra munkadíj, ha szivatós akkor náluk is ketyeg az óra...
csináld magad nehézségi fok: elektromos ablakemelő mechanikus szerkezetéről leszerelni az ajtóüveget, azt felhúzni és felkötni az ajtó felső kávájára, ezután a teljes ajtópanel eltávolítható, rajta az ablakemelő motorjával...felnőttlego az egész :)

[ Szerkesztve ]

(#32983) erdey_a válasza Dryman (#32982) üzenetére

erdey_a
(őstag)

az a gubanc, hogy az ajtó belső "fedele" skodáéknál szegecselve van, és a service manual szerint is az a standard eljárás, hogy le kell fúrni a szegecseket. na ennek én nem állok neki itthon... :(
drága lesz ez, érzem, csak hova vigyem ami nem porsche győr?

Vérboci

(#32984) Coyot válasza erdey_a (#32983) üzenetére

Coyot
(őstag)

Milyen skodában akarsz te szegecset bontani az ajtón? Elég sok vag autót láttam/szereltek is már mellettem és mindegyikek le lehet szedni rongálás nélkül az ajtópanelt. Hozzáteszem a legújabb egy 2010 es octavia rs volt, ha ettől a tiéd újabb akkor még talán lehet ilyen. De nagyon nehezen bírom elképzelni.

Má' nem

(#32985) erdey_a válasza Coyot (#32984) üzenetére

erdey_a
(őstag)

2010-es Skoda Octavia ez is. A hátsó ajtópanelt leszedve egy nagy lemez zárja a szendvics belsejét. Ehhez van rögzítve az ablakemelő is. Láthatóan vagy 15 nagyobb szegecs rögzíti és a service manual is szegecsek 10-es fúróval történő lefúrásáról ír. Vagy én vagyok egy másik dimenzióban.

Vérboci

(#32986) Coyot válasza erdey_a (#32985) üzenetére

Coyot
(őstag)

Rákérdezek neked hátha tudnak valami okosat mondani erre. Hátha segít majd valamit.

Má' nem

(#32987) erdey_a válasza Coyot (#32986) üzenetére

erdey_a
(őstag)

megköszönném...
amúgy itt a leírás a szegecsekről: [link]

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#32988) atos19881101 válasza erdey_a (#32979) üzenetére

atos19881101
(senior tag)

Ez majd akkor lesz érdekes, ha bezárva marad. Akkor szívás kinyitni.

[ Szerkesztve ]

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#32989) erdey_a válasza atos19881101 (#32988) üzenetére

erdey_a
(őstag)

azt nem várnám meg, ezért is kutatom a hibát és a lehetséges megoldást

Vérboci

(#32990) Jazzos válasza erdey_a (#32989) üzenetére

Jazzos
(tag)

Youtubeon "skoda octavia 2012 door service disassembly repair not open please heeeeeelp akármi"ezeket már végigzongoráztad? :D

(#32991) erdey_a válasza Jazzos (#32990) üzenetére

erdey_a
(őstag)

persze... youtube nélkül az ajtókárpitot se tudtam volna levenni :D

Vérboci

(#32992) Dryman válasza erdey_a (#32991) üzenetére

Dryman
(aktív tag)

Gondolom a 10-es furó csak a szegecsfej lefúrásához kellhet, alatta a furat jó ha lesz 6-os....
valószínűleg azért szegecselik mert az ajtólemez kialakítása sima egyrétegű lemezből van, emiatt szoba sem kerülhet a lemezcsavar.
Szomorú hogy ennyire nem tervezik be az esetleges bonthatóságát a cuccnak...bontható, de csak fúrással, arról nem is beszélve hogy ha lefurod a popszegecs fejét, annak hátsó darabkája hajlamos beesni olyan helyekre ahonnan aztán nem veszed ki egyszerűen...ha ottmarad meg zörögni fog az ajtóban. Skodálatos megoldás!

(#32993) G@ben

G@ben
(őstag)

Dolgozik innen valaki az SMR-ben? Vagy akár ismerőse?

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#32994) Bobrooney válasza G@ben (#32993) üzenetére

Bobrooney
(senior tag)

Elég sok ismerősöm, de nem sori munkások.

(#32995) Joker88

Joker88
(őstag)

Urak ,

most mennyibe kerül egy normál, dolgozói helyijáratos buszbérlet ? amelyik minden vonalra érvényes a városban ? azt tudom, hogy a sokatszidott automatákból lehet megvenni... Remélem kártyát elfogad :D

A Linux a család összetartó ereje. Amikor feltettem a húgomnak előtte havonta beszéltünk, a telepítés után meg felóránként..

(#32996) G@ben válasza Bobrooney (#32994) üzenetére

G@ben
(őstag)

Privát ment. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#32997) zsigee válasza Joker88 (#32995) üzenetére

zsigee
(tag)

5600HUF

(#32998) SyMbioTe válasza Joker88 (#32995) üzenetére

SyMbioTe
(addikt)

Lehet kártyával fizetni az automatákban, igen.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#32999) ígyvanferi válasza SyMbioTe (#32998) üzenetére

ígyvanferi
(addikt)

Sőt, van ahol csak azzal.

(#33000) golya32

golya32
(aktív tag)

Ismeri valaki a győri Paul Ramirezt? Kíváncsi lennék az előéletére, némi gondom van vele..

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.