Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32651) Coyot válasza Füleske (#32650) üzenetére


Coyot
őstag

Karbantartás, biztosítás, pályamatricák, adó? meg ahogy dorien írja a folyamosság nincs biztosítva.

A havi bérlés pedig sokkal olcsóbb ennél. Aki napidíjon bérel hónapokig annak flottákat érdemesebb megnézni szerintem.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#32652) Dorien válasza Füleske (#32650) üzenetére


Dorien
veterán

Hát gondolom, hogy vagy bérlik vagy nem. :) Lehet, hogy csak havi pár napra viszik el, a fenntartási költség meg a tied. Nem tudom mennyi lehet bérelt autónál lopásra / balesetre a casco. Gondolom nem olcsó.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#32653) Balinov


Balinov
félisten

Mi, ha megyünk haza akkor mindig berlunk, alt golf, octavia vagy fabia kategória, kombi, Pozsonyi reptéren, országhatár atlepes általában 25eur, de még így is általában 150eurban megall 1 hétre, extra biztositassal, soxor meg gyerekulessel. Tavaly Tenerifen az ix35 tokkal vonoval 300eurba megallt 2 hétre, 79centes gazolajarral:)

200ehufert tutira találtok valami épkézláb verdát egy hétre.

Egy jó tanács, ne sajnáld az extra biztositasra a plusz lóvét. Inkább költsetek plusz 1-2 10kt rá, mint baj esetén tobbs100kt az önrész miatt. Ha külföldön mentek, utasbiztositas. Aranyat ér. Most Dubaiban Patrik 39 fokos lázzal, fulgyulladassal szenvedett. Kórház, antibiotikum majd 200eur volt, de van éves utasbiztositas, így csak valami 30eur onreszunk volt, a többire épp egy hete kaptunk a csekket, csak be kell váltani

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#32654) zozyk


zozyk
addikt

Na topik, beütött egy "kis" magánéleti atombomba (válás)

Két kérdés:
- Tervez e valaki autót venni? Lenne egy ~4 éves Ford Mondeo, lízinges de számolják a végtörlesztést, jóárasítva mennie kell sajna. (3.2M-ért vettem decemberben) Privátban leírok róla mindent, ha érdekel valakit.

- Nincs e valakinek eladó kiskertje téliesített házikóval banai út-kertváros-sashegy körzetben 10M környékéig.

[ Szerkesztve ]

(#32655) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Köszönöm szépen a válaszokat és tanácsokat mindenkinek. :) :R :R
Régebben mikor bátyámmal mentünk le meglepni barátnőjét horvátba, valahonnan szervált egy dízel passatot, csak ott ugye már nem a kényelem vagy stb.. volt a szempont, hanem, hogy oda- és visszahozzon.. :B
Ha lehet akkor ezen javítanánk egy nagyobbat.

Igazándiból sajnos két A8 nem jön ki belőle, de jó lenne... :DDD

És igen, minél hosszabb távra bérel egy huzamban az ember, annál jobb árat "kap" -rá, de a 300/hó-s mustang az komoly. :)
Viszont az écsi a4-et nem találom sehol. Itt Győr környékén van egy dízel bmw, napi 15k-ért.

Balinov:
Igazándiból néztem én itt határ közeli helyeket is, ahol lehet bérelni, legtöbbször repterek, vagy városközpontok körül lehet ezeket kivitelezni. Sok esetben láttam, hogy jobban megéri mint Mo.-n bérelni.
Olyan kérdésem lenne, hogy ezekkel akkor át lehet lépni a határt is, vagy határokat? Gondolom külön jelzés után.
Illetve hol érdemesebb ezeket az autókat nézegetni?(weboldalt esetleg tudnál ajánlani?)
Érdemesebb ausztriai vagy esetleg jobb szlovák oldalakon nézegetni?

Mivel számolgattam, hogy amit esetlegesen ott bérelnénk, még ha onnan is indulnánk és oda is kellene visszavinni, akkor sem járnánk rosszabbul.

És igen, a biztosításokra nem sajnálnánk a pénzt, mivel sok esetben (ahogy írtad is) aranyat érnek.

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#32656) Joker88 válasza sotetlovag97 (#32655) üzenetére


Joker88
őstag

minek kocsit bérelni ?
hisz' gyalog is ugyanakkora a távolság , nem ?
övön aluli volt,tudom :D

hogy segítsek is --> Nettos Kft. / győri cég, egy telefont megérhet.. régebben, a volt munkatársam anno tőlük bérelt , igaz csak egy hétvégére..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#32657) Dorien válasza sotetlovag97 (#32655) üzenetére


Dorien
veterán

Mi anno a régi cégnél mindig a Hertz-től béreltünk kocsit, azzal jártuk üzleti ügyben belföldet vagy Európát. Azt nem tudom, hogy árban hogy viszonyulnak a többi céghez, de nem volt rájuk panasz. [link] [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#32658) ftc válasza Dorien (#32657) üzenetére


ftc
nagyúr

Mi olaszban a Avistól béreltünk...

5 napra 800ercsi volt egy Fiat 500-as :D még jó, hogy a cég fizette.

(#32659) Balinov válasza ftc (#32658) üzenetére


Balinov
félisten

Az kurva sok, annyiért Dodge Chargert kaptunk volna, egy hétre :Y

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#32660) ftc válasza Balinov (#32659) üzenetére


ftc
nagyúr

Hát tudod ez amikor a recepcios rendeli a kocsit s csak az árat nézte...

de lent Bari környékén minden drága...

[ Szerkesztve ]

(#32661) Dryman


Dryman
aktív tag

Megint itt a kedvenc tápegységmárkám!
Remélem az ára sem lesz túlárazva!
[link]

(#32662) BalooTM válasza Dryman (#32661) üzenetére


BalooTM
tag

A 750-es br. 63.000,- :D

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#32663) lacy86


lacy86
addikt

Hello,

Gyorben keresnek olyan helyet ahol tollra graviroznak idezetet.

Koszi

(#32664) Weaver válasza lacy86 (#32663) üzenetére


Weaver
senior tag

ha még léteznek: [link]

(#32665) lacy86 válasza Weaver (#32664) üzenetére


lacy86
addikt

Megnezem, koszi!👍

(#32666) half333


half333
őstag

Üdv! Albérlet támogatással kapcsolatban szeretném tudni,pontosan milyen cimen érhető el az adott hivatal,illetve tudja valaki hogy jár annak is aki munkaviszonyban van?

(#32667) Dryman válasza Weaver (#32664) üzenetére


Dryman
aktív tag

privát akart lenni....

[ Szerkesztve ]

(#32668) Dorien válasza half333 (#32666) üzenetére


Dorien
veterán

[link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#32669) half333 válasza Dorien (#32668) üzenetére


half333
őstag

Köszönöm!

(#32670) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Köszönöm szépen mindenkinek az infókat és tanácsokat! :R

Joker88: Én próbáltam a többieket meggyőzni erről, csak hát na... nem igen tetszett nekik. :DD
De köszönöm a tippet! :)

Dorien: Ők is meg lesznek akkor csörgetve, aztán majd kiderül mit mondanak. :)

ftc: Az Avis-t nézegettük már, van Győrben is és nem messze a határtól is. :) Hasonló a SIXT-hez.

Most épp a rentalcars.com-ot nézegettem Bécs környékén. Ott is elég jó ajánlatok vannak.

[ Szerkesztve ]

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#32671) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
Van egy Gigabyte GA-970A-DS3 AM3+ foglalatos alaplapom, amit szeretnék megjavítani.
Jelenleg nem indul, és triviális hibája van, a 24 pines tápcsatlakozó belső oldala mentén lévő kis smd alkatrészeket lesodorták, összetörték egy csavarhúzós baleset kapcsán. :)
Sajnálom kidobni az alaplapot, hátha van ilyen valakinél itt a fórumban és segítene egy nagyobb felbontású fotóval az alkatrészek visszapótlásában.
Az alábbi képen piros ovális karikával jelöltem azt a területet ami nagyon érdekelne!

Köszönettel!
Dry

(#32672) Balinov válasza sotetlovag97 (#32670) üzenetére


Balinov
félisten

bocsi, meghalni nem volt idom.

szoval a rentalcars-on felul ahol szoktam meg nezni, az az arguscarhire.com, de tobbnyire ryanair car rentals.

Arra figyelj, hogy uzemanyag policy-nal a full-fullon kivul minen lehuzos, legyen unlimited mileage es olvasd el az aprobetust, hogy hataratlepessel masik orszagban konkretan mennyi a felar (utolso par alkalommal ez nekunk 24EUR volt, berlesenkent osszesen).

Latni fogod, pick up tipus van ahol in terminal (ekkor van a repteren az erkezesnel egy doboz humanoiddal), de vannak meet&greet-es, pl. Pozsonyban az Edencar SK. Ezeknel jaratszambol kisakkozzak a sracok, hogy pl. dublini jarat du 1kor erkezik, akkor 13.15-re bemennek a repterre (15 vagy 30 percig ingyenes) ,ott varnak, mikor jossz ki, lerendezitek a papirokat, fizetsz (hitelkartya kell!, meg akkor is, ha foglalaskor online kicsengeted a teljes osszeget)., korbevezetnek, megmutatjak az esetlege meglevo seruleseket, stb.

Atvetelkor meg egy jo tanacs, nezd te is meg es fotozd korbe a kocsit. Esetleg telefonnal video.

Ja, egy jo tanacs, Budget-tel ne. Cseheknel, szlovakoknal nem a Budget all a Budget mogott, hanem egy cseh/szlovak ceg, aki franchise-ban nyomja. Oktober vegi kis szentivani szembeszomszed beletolat a soforajtoba az utca tuloldalarol az Andrasvari utcaban miatt meg most is kuzdok a 330€-nkert, ami 4 honappal kesobb csak pofatlanul raterheltek a hitelkartyara

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#32673) Dryman válasza Balinov (#32672) üzenetére


Dryman
aktív tag

ha volt eu-s kék-sárgás kárügyintézési lapod kitöltve az eseménnyel kapcsolatosan, akkor először a károkozó felelősségbiztosítóján hajtják be az okozott kárt, ha ez meghiúsul, vagy tovább tart a meghatározott időnél, akkor tőled vonják le a teljes kár összegét, vagy azt a különbözetet, amit az általad használt gépjármű cascojából már nem tudtak fedezni (magyarországon ez önrész-ként funkcionál)
Valószínű hogy semmilyen felelősségbiztosítási folyamat nem indult ezügyben, így simána sérült gépjármű casco biztosítása volt a mérvadó, ahol az önrészt áthárították rád, mert nálad keletkezett a kár.

Faterom egy román autóst öklelt fel, mert az valamilyen okból satufékezett, az öregem meg beletolt hátulról....
romániából román-magyarok bérelt autóval jöttek be, ezt találta meg apám....
kék-sárga kitöltés megtörtént, majd 1-2 hónap leforgása alatt jelezte a román emberke hogy 140000Ft-jába került a fater malörje...majd hosszas utánajárással kiderült hogy a magyarországi aegon felelősségbiztosító egy nemzetközi biztosítón keresztül kifizette a megállapított kár 90%-át, csak ekközben a kölcsönző a saját casco-jára is elkezdte rendezni az autó javíttatását. A román bérlőnek kellett a nemzetközi biztosító és a román casco-t adó biztosító között közvetítenie, így a rávert önrészt majdnem egészében visszafizették neki.
Ha jól emlékszem a tréler egyszeri kiszállásí díját bukta csak az autó bérlője, a szállítás díját már az aegon fizette...

[ Szerkesztve ]

(#32674) Balinov válasza Dryman (#32673) üzenetére


Balinov
félisten

Volt. Kitöltöttuk. Másik fél elismerte, azonnal hívtam a budgetet. Aztán februárban a magyar uniquat, ahol 100%ra megerősítették, hogy se belföldi se külföldi karigeny nem érkezett, soha. Egyszerűen megvartak a szlovákok, míg eltelik pár hónap, és még a külön biztositomnal sem tudok karigennyel fellepni. Szerencsere nem így van, lassan talán megmozdul az ügy.

Lehet letiskon úgy gondolták, magyar gyerek, Dublinban el, nem fáj neki 330eur. Hát nem a faszt nem..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#32675) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok.

Ez [link] nem érdekel valakit alkatrésznek?

:R

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#32676) ftc válasza Balinov (#32674) üzenetére


ftc
nagyúr

Itt a szlovákon belül is szórakoznak az emberrel...nem kell ide külföldi...

6 éves autókat totálkárnak vesznek bármi is történt vele...

(#32677) Balinov válasza ftc (#32676) üzenetére


Balinov
félisten

Az a másik, kb fél tenyérnyi horpadas a sofőr oldalon, octavia kombi, 330eur, nooormalis. Kb még újra se kellett fenyezniuk.

Viszont semmi papírt, emailt nem kaptam, hogy ennyi meg annyi volt a javítás, elerni meg nem tudom őket, emailre basznak válászolni..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#32678) ftc válasza Balinov (#32677) üzenetére


ftc
nagyúr

Anno ittas sofőr belém jött hátulról... Ütköző tropa meg hátsó ajtó behorpadt...Javítás összege kb 1000EUR..biztosito totálnak ítélte.. kaptam 960EUR-t...s legyél boldog...3 hónapig autó nélkül voltam s le se magasról...

(#32679) taylorp


taylorp
senior tag

Sziasztok!
Ha már autó téma, akkor Győrben hol ajánlatos futóművet állítatni? :U

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#32680) zsigee válasza taylorp (#32679) üzenetére


zsigee
tag

Bánfi futómű. Dac pálya mellett, Marcalváros2. A garázs soron. Tegnap voltam náluk. A gumis ajánlotta őket, meg az autószerelőm is.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#32681) boogie84 válasza zsigee (#32680) üzenetére


boogie84
veterán

Egyetértek! Ha kell akkor én is csak oda viszem.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#32682) taylorp válasza boogie84 (#32681) üzenetére


taylorp
senior tag

Szuper. Pont rájuk gondoltam első körben. Már van is időpont. :R

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#32683) golya32


golya32
aktív tag

xperia zx1 érdekel valakit 1 hónapos független Ausztriából származik.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#32684) half333


half333
őstag

Üdv! Valaki tudja véletlen h marcal étteremben a szép kártya csak vendéglátói zsebét fogadják el vagy mindet?

(#32685) memphis221


memphis221
tag

üdv!

Attól kérdeném akinek van 1gb internete a diginél, hogy a letöltés meg a feltöltésnek mennyinek kell lennie? mert nálam csak ilyen max 23/0 :W köszönöm a választ

szép napot

" memphis22 "

(#32686) Joker88 válasza half333 (#32684) üzenetére


Joker88
őstag

szerintem csak azt,azért vendéglátás...
de egy telefont megérhet..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#32687) zstransz válasza G@ben (#32603) üzenetére


zstransz
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Ha esetleg lenne valakinél elfekvőben egy ilyen kábel és eladná, kérem jelezze nekem! Acer Aspire TC-230 géphez való SATA tápkábel.

[ Szerkesztve ]

+36308666842

(#32688) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Eladó

MSI CR 620 laposom lenne

Szép megkímélt állapotban,használatból eredően pár apró karc található rajt,enyhe kopás az egérpadon.
Hibátlanul rendben üzemel,Zsanérjai hibátlanok,kijelzője hibátlan.
A gép kiválóan alkalmas internetezésre,tanuláshoz,filmnézésre.

Főbb tulajdonságai:

15.6" HD-Led kijelző
Intel Core i3 370m 2mag+2 virtuális feld. egység
2+1GB DDR 3 1333Mhz memória
Toshiba MK 320GB sata2 hibátlan HDD
Intel HD grafic videokártya max 1.2GB memória
Wifi,webcamera,HDMI, van
DVD-író
Akku kb 1.5 óra üzemidő
Hálózati töltőadapter jár hozzá.

ára: 28K

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#32689) zsigee válasza jamba (#32688) üzenetére


zsigee
tag

Szia.
Már küldöm is az ismerősömnek az infót. Még mindig keresnek csajos laptopot...
:R

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#32690) jamba


jamba
csendes tag

Hali

Ez már lehet jobban tetszik majd nekik :))

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#32691) zozyk


zozyk
addikt

Kell valakinek ez a vinyó? Sörért vihető. :)

Illetve a Mondeo még megvan, ha valaki jó kocsit akar piaci ár alatt. :B

(#32692) Hannibhál válasza zozyk (#32691) üzenetére


Hannibhál
őstag

hejj:)
Merrefele van?:D

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#32693) zozyk válasza Hannibhál (#32692) üzenetére


zozyk
addikt

Belváros, lebontott ifiház mellett.

(#32694) jamba válasza zsigee (#32689) üzenetére


jamba
csendes tag

Van még egy HP Probook 6550b is

Szép állapot
15.6" HD-Led Matt
i5 450m
4gb ddr3
500gb hdd
ATI HD 5470 512MB Vram
Saját Win10 pro
2 óra akku
Gyári HP adapter

45K !

[ Szerkesztve ]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#32695) mm00


mm00
aktív tag

Sziasztok!

Megnyikkant az egyik irodai gépünk és holnapra mennie kéne. Kikapcsoltuk és a következő bekapcsolásnál csak ventillátor felpörög egy pillanatra és semmi. Amíg nincs áramtalanítva bekapcsolásra fel se pörög újra.

Próbáltam másik táppal, ugyanaz. Kivettem a videókártyát és lehúztam mindent, de semmi változás.

Alaplap: GA-H61M-S2V-B3 LGA1155
Proci: Valamilyen I3-as

Valaki megtudná szerelni ma/holnap délelőtt, akinél lenne alkatrész is, ha cserélni kell? Házhozviszem és megvárnám.

Előny, de nem feltétel, ha számlaképes vagy :)

(#32696) jamba válasza mm00 (#32695) üzenetére


jamba
csendes tag

Hali

Holnap délután tudnám csak megjavítani,lapom is lenne hozzá,proci is ram....stb

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#32697) mm00 válasza jamba (#32696) üzenetére


mm00
aktív tag

Ment pm :R

(#32698) Dryman


Dryman
aktív tag

Halihó!
Az a kérdésem lenne hozzátok hogy, egy 30-40 oldalnyi projektfeladatot tartalmazó dokumentumot hol lehetne Győrben színesben kinyomtatni és ott helyben műanyag spirálozását, lefűzését is kérni a cuccnak.
Tanítóképző melletti utcában mintha lenne ilyen cég, de nem vagyok biztos benne...

[ Szerkesztve ]

(#32699) ígyvanferi válasza Dryman (#32698) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Hogy ott van-e, azt nem tudom, de az egyetem környékén van pár ilyen. Rónai Jácinton a Fekete stúdió, vele srégan szemben a copy box, vagy a Hédervárin az egyetemi fénymásolda.

(#32700) Weaver válasza Dryman (#32698) üzenetére


Weaver
senior tag

Fekete Studiót ajánlom: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.