Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33151) Dryman válasza golya32 (#33150) üzenetére


Dryman
aktív tag

Köszönöm a javaslatot! :R
Passzolom hová lenne érdemes, számomra nem ismert a Face-s hirdetésfeladás?
hogyan is kell azt???? saját nevével vagy valami csoportba kell hozzá regisztrálni???

A lakás a Benedetto cukrászda feletti tömbben van, 1 szoba 1 konyha kis előtér, wc, fürdő, meg egy erkély....szóval panel, de felújított...mármint kívülről...hőszigetelt és a távfűtés is egyénileg állítható, hőmennyiség alapján fizeti a bérlő a fűtést.
átlagrezsi 25eFt/hó, bérleti díj 65000Ft/hó

[ Szerkesztve ]

(#33152) Joker88


Joker88
őstag

első megoldás : [link] -ez egy zárt csoport de lehet csatlakozni, Győri albérletek..

második megoldás : [link] - ez is egy zárt csoport , Keres-kínál Győr ..

harmadik lehetőség : [link] - győri albérletek kiadó szobák/lakások -- nyílt csoport..

amelyik tetszik..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#33153) Dryman válasza Joker88 (#33152) üzenetére


Dryman
aktív tag

Köszönöm!
Azért látszik hogy nekem ez a facebook még mindig kicsit idegen :)

(#33154) golya32 válasza Dryman (#33153) üzenetére


golya32
aktív tag

hátja a kor meg az évek... :R

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#33155) okiDoki válasza golya32 (#33154) üzenetére


okiDoki
tag

...meg a nők... ;)

0,0

(#33156) vettelf60


vettelf60
csendes tag

Sziasztok!

Nekem keres valaki éppen valamilyen kocsibeállót vagy tárolót sziget környékén? 🙂

[ Szerkesztve ]

(#33157) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok,

van két teljesen új kompakt fényképezőgépem.
Akit érdekel PÜ :R

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#33158) atos19881101


atos19881101
senior tag

Sziasztok,

Van egy eladó beltéri antennám. Topic lakóknak kedvezményesebb áron! :K

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#33159) golya32


golya32
aktív tag

van egy autóm szívesen cserélem laptopra 250e ft értékben.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#33160) Joker88


Joker88
őstag

van valakinek itt használt 2 vagy 4 Gb-os notebook ddr3 RAM modulja , 1600MHz-es ?

egy Asus csodanotebookba kellene, a 4 Gb ami ha minden igaz hozzá van forrasztva az alaplaphoz / google találat, legalábbis csak egy hely van már szabadon, eléggé szűköske..

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#33161) jamba válasza Joker88 (#33160) üzenetére


jamba
csendes tag

Hali

Van hozzá 4gb-os 5k-ért

[ Szerkesztve ]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#33162) Hannibhál


Hannibhál
őstag

Sziasztok! Szeretnék érdeklődni, hogy valaki vállal esetleg fejhallgató jack-dugó cserét? Sajna párom fejhallgatóján a jackdugó elhajolt, így cserés lenne, más baja nincs, s mivel nagyon szereti s elv márkás is(Beats asszem) jó lenne ha nem kéne kidobni:)
Köszi előre is :R

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#33163) Dorien válasza Hannibhál (#33162) üzenetére


Dorien
veterán

Beats? Akkor pedig nem ártana kidobni... :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#33164) Hannibhál válasza Dorien (#33163) üzenetére


Hannibhál
őstag

miért is? :Y

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#33165) Dorien válasza Hannibhál (#33164) üzenetére


Dorien
veterán

No offense... ez csak egyéni vélemény tőlem. :)
Nem hallottam az összes Beats-et, de amit igen, azok természetellenes módon emelték a basszust, minden más hangtartományt elnyomva. Persze lehetnek kivételek.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#33166) Hannibhál válasza Dorien (#33165) üzenetére


Hannibhál
őstag

Fogalmam sincs, páromé, ő meg szereti, ezért szeretné megjavítattni, mert 40 ezres fülest nem akar kidobni, a szervíz meg 23-ért csinálná meg, ezért kérdem ha van valaki aki megcsinálja korrekten, akkor inkább neki fizetek

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#33167) atos19881101 válasza Hannibhál (#33166) üzenetére


atos19881101
senior tag

A gond, hogy mezei jack dugót ráaggatni nem fogsz tudni szépen. Ezeken a dugó egybe van öntve a vezetékkel. Sőt általában a vezeték sem éppen otthoni forrasztásra van kitalálva. (értsd vékony és olyan mint a gumi gondolom)

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#33168) Hannibhál válasza atos19881101 (#33167) üzenetére


Hannibhál
őstag

Azt gondoltam, hogy nem egyszerű, meg ha nem vállalja senki akkor nem is tudok vele mit csinálni:)
Én magam nem értek hozzá(mármint csak annyit értek, hogy nem egyszerű)

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#33169) atos19881101 válasza Hannibhál (#33168) üzenetére


atos19881101
senior tag

Ha gondolod hozd el, ránézek.

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#33170) mm00 válasza Hannibhál (#33168) üzenetére


mm00
aktív tag

(#33171) kiszi07 válasza golya32 (#33104) üzenetére


kiszi07
senior tag

(#33162) Hannibhál talán zsigee koléga foglalkozik ezzel, régen ő csinálta nekem, mikor még kocka voltam ;] :U

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#33172) golya32


golya32
aktív tag

szélvédőcsere kellene ford fiesta 2006-os autón tudtok valakit ajánlani?
55cm hosszú a repedés, ezt lehet javítani?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#33173) erdey_a válasza golya32 (#33172) üzenetére


erdey_a
őstag

[link]
Kartács utca. Sajnos visszatérő vendég vagyok :O

Vérboci

(#33174) Dorien válasza golya32 (#33172) üzenetére


Dorien
veterán

Tudtommal nem érdemes javítani, inkább csere. Meg a karcmentes új szélvédőn sokkal jobban ki lehet majd látni, mint a 12 évesen.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#33175) kbhuinfo


kbhuinfo
tag

DDR3L sodimm 4 vagy 8 GB és msata 60-120GB-ra van szükségem. Tud valaki segíteni? Köszi!

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#33176) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok,

mivel többé nem vagyok hajlandó a Tompa utcai autoklub közelébe menni, légyszi adjatok egy-két tippet, hogy hol érdemes műszakiztatni az autót.
Szempontok:
:W köszönjenek vissza
:W amikor felhívom őket időpontért ne közöljék erős cinizmussal, hogy ők ugyan "nem időpontra, hanem türelemre" dolgoznak
:W ne kezeljenek le
:W amikor beülnek, az ajtót ne a félig lehúzott ablak megfogásával b.sszák be mint a traktoron, hanem a kilincs segítségével
:W ne kenjék össze az ülést, az ablakot (ld. fent) és a kormányt retekkel

Az autó egy 2014-es Leon.

:R

[ Szerkesztve ]

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#33177) erdey_a válasza kovacsroli (#33176) üzenetére


erdey_a
őstag

én a kwikfitbe (egykori esso kút mögött a praktikernél) járok 2 autóval is évek óta és ajánlom őket

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#33178) jamba válasza kbhuinfo (#33175) üzenetére


jamba
csendes tag

Ment pü

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#33179) SyMbioTe válasza kovacsroli (#33176) üzenetére

Mi az Épfu tanodába vittük 2x a kocsit, nem volt gond, kedvesek voltak, rendesen megcsinálták.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#33180) Dorien válasza kovacsroli (#33176) üzenetére


Dorien
veterán

- Iveco, Fehérvári 80. ÉPFU udvar
- Csillag autószerviz, Szt. Imre 154/b

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#33181) taylorp


taylorp
senior tag

Sziasztok!
Vezetékes Guitar Hero X-plorer gitárt keresek Xbox 360-hoz.
Aki megválna tőle, kérem írjon egy privát üzit, vagy egy e-mailt a taylorp@freemail.hu-ra.
Köszi.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#33182) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Eladó:

Crucial Ballistix Sport 2X8GB DDR3 1600Mhz memória pár 24k-ért

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#33183) Joker88 válasza jamba (#33161) üzenetére


Joker88
őstag

:R

ezer köszönet !

In loving memory of Garrett Lockhart

(#33184) vettelf60


vettelf60
csendes tag

Sziasztok! Valaki nem szeretne LEGO-t venni? :)

(#33185) Dryman válasza vettelf60 (#33184) üzenetére


Dryman
aktív tag

A gyerekek utáni legoáradatból kiindulva éppen azon gondolkoztam hogy az összeborított mindenféle legóval mit csináljak, mert ugye kitesz ez vagy 10 kisdobozost, meg 4-5 nagydobozos készletet.....na éppen a múlt héten jártam a lidl melletti kispiacon (kislomin) :) és látom hogy egy hölgy előtt dobozszámra felhalmozott legóalkatrészek voltak, és bizony nem szarozott, dekára mérte zacskóba a legót, azt hiszem 20 deka volt 1500Ft. Azt hiszem ha lesz energiám ősszel, feltérképezem a padlásra felhordott nagy mennyiségű gyerekjátékot és tavasszal piacozok egy nagyot.
Jut eszembe, 2db (fiús és lányos) 3 kerekű műanyagvázas olasz kisbringa állítható nyeregtávolsággal rózsaszín és kék színekben arra vár hogy érte jöjjön valaki és az új ár negyedéért elvigye. Nálam a kismotoros korszakban 1-2,5év között nyúzták az ikrek!
Ha valamelyikőtök lánykája szerelmes lenne a lovakba, akkor jelentem Schleich 130db-os lovaskészlet istállóval, lovakkal, birkával, szamárral, nyuszival, répával, talicskával, műanyag lócitrommal :) eladó.
összeszámolta a leányzó, ha féláron adja akkor is 65000Ft a készlet!
Ha érdekel valakit, privátban keressen!
Üdv!
Laci

[ Szerkesztve ]

(#33186) erdey_a válasza vettelf60 (#33184) üzenetére


erdey_a
őstag

mesélj, mid van :)

tematikus legó nem érdekelne, de ilyen klasszik házépítős igen

Vérboci

(#33187) BalooTM válasza Dryman (#33185) üzenetére


BalooTM
tag

A kockák jöhetnek, gyerekeknek jól jönne.

Üdv,
Baloo

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#33188) Dryman válasza BalooTM (#33187) üzenetére


Dryman
aktív tag

Megtúrom neked a zsákokat, de majd csak akkor ha elviselhető lesz a hőmérséklet a padláson! :)

(#33189) vettelf60 válasza erdey_a (#33186) üzenetére


vettelf60
csendes tag

Az nálad mit takar? Írj rám megdumáljuk mi érdekelne!

(#33190) vettelf60 válasza BalooTM (#33187) üzenetére


vettelf60
csendes tag

Pár kg kocka van nekem is.

(#33191) Joker88


Joker88
őstag

van valami házi praktikátok a büdös banka , alias büdös poloska , ellen ? / KÉP /
még ha pár percre nyitom is ki az ablakot már egy biztos megtalálja a szobát..

más :

egy érdekesebb videó Győrről és arról a robotfelszolgálóról :D Youtube videó[/L]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#33192) Weaver válasza Joker88 (#33191) üzenetére


Weaver
senior tag

nekem van egy jó megoldásom az említett bogár ellen: finoman megfogom, hogy meg ne sérüljön és visszaengedem a természetbe.

(#33193) Dorien válasza Joker88 (#33191) üzenetére


Dorien
veterán

A házi praktika neve: szúnyogháló :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#33194) Füleske válasza Joker88 (#33191) üzenetére


Füleske
addikt

Hát nem egy ex machina a robot. A futószalagos étterem sokkal jobb megoldás a felszolgálóhiányra.(Japánban vannak ilyenek)

(#33195) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy épített már valaki innen saját magának házimozit/hangfalpárt?
Tervezgetem egy ilyen kis csomag(két hangfal és erősítő) beszerzését, vagy építését, mivel nemrég nálam volt egyik barátom ősrégi sanyo hangfalpárja és nagyon megtetszett, hogy milyen szépen és basszussal telin tud szólni. Ezért is gondolkoztam, hogy veszek vagy csinálok egy hasonlót. :) (tudom ez nem egy hightech cucc és nem a legdrágább, de megtetszett :) )

Így ha esetleg lenne valami eladóban, akkor az is érdekelne. :) (mindenféle zenét hallgatok, de az öblös és mély basszusok a kedvenceim, így sajnos kis hangcuccok nem jöhetnek szóba)

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#33196) Dryman válasza sotetlovag97 (#33195) üzenetére


Dryman
aktív tag

Szia!
Szakközepes időszakban nem volt pénz gyári technikát venni, így kihasználva nagypapi asztalosműhelyét, építettünk ezt azt...
ez volt a legnagyobb:

Úgy került megépítésre hogy megfeleztük a magasságát és "csak" egy darab mélynyomó került bele. Quad 405-ös végfok hajtotta, lekorlátozott előerősítési fokozattal, azért hogy a sörözöben, (akkori disco) maradjon is üvegablak.
Tárolása sem volt egyszerű, úgy oldottam meg hogy az akkori heverőm alá került be, de egy 12nm-es szobába csak akkor javasolnám a használatát, ha a ház szanálását előre megbeszéled a hivatallal! :)
Az akkori ezermester és audiotechnika újságokban/folyóiratokban voltak ezek fellelhetők:
itt találsz finomságokat: [link]

[ Szerkesztve ]

(#33197) Dryman


Dryman
aktív tag

Régi szép emlékek.....ezt a batár nagy dögöt meg állandóan csavarozni kellett, ugyanis még a ragasztott csavart is kirázta belőle a mély. A közepén lévő csillag hangterelő tömör tölgyfából volt, csak ez nem ment szét, a ragasztott 25mm-es ragasztott pozdorjalap úgy tört mint a papír, rétegelt lemezeket akkortájt még nem lehetett a tüzéptelepen kapni. :)
A mai technika meg egészen más, kisebb, kompaktabb, hangzása meg olyan amilyen...szeletelős zenére ez is megteszi....

(#33198) sotetlovag97 válasza Dryman (#33196) üzenetére


sotetlovag97
tag

Nagyon szépen köszönöm! :Y :Y :R :R
Hazudnék, ha nem azt mondanám, hogy tátott szájjal néztem a képet és olvastam a te általad írtakat és a linkelt oldalon lévőket. :D
Nagyon jó ilyet olvasni és látni. Így csak még több kedvem lett hozzá, de ha ez lenne megvalósítva 220-as méretben, azt mindenképp publikálnám itt.(is)

Igen sajnos, sok embernek megfelel a kompakt méret, vagy éppen arra van hely, bár ahogy nézem itt is ki lehet alakítani elég kicsi helyre is a megfelelő hangcuccot. Bár nálam nem csak "szeletelős" zenére lenne használva, csak sokszor szoktunk nagyobb baráti összejöveteleket tartani, ahol viszonylag nagyobb térben kell jó hangzást biztosítani és akkor ez így meg lenne oldva és egyben itthoni szórakoztatóközpontnak sem lenne utolsó. :D

Még ennek jobban utána kell olvasnom, hogy milyen mély, milyen közép és magas sugárzók kellenének, illetve az erősítő, táp és végfok kiválasztása is parádés lesz. De hát csak egyszer kell rendben és normálisan megépíteni és kiválasztani a dolgokat. :)
Illetve a két vagy három utas hangszóróban dönteni is kellemes lesz, de én a hármas felé hajlok.

[ Szerkesztve ]

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#33199) zsigee válasza sotetlovag97 (#33198) üzenetére


zsigee
tag

Szia.

A kérdés az, mennyi a keret, amit erre a projektre költenél... Szerintem lehet jó állapotú hangcuccot használtan is venni, és nem biztos, hogy sokkal drágább, mint az épített.
De ez természetesen csak az én véleményem, és persze attól is függ, mennyire vagy "vájtfülű".

:R

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#33200) ssolitude


ssolitude
őstag

Szép napot!
Keresek ilyen kábelt:

Aki rendelkezne ilyennel, ne tartsa magában.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.