Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32551) Thocy a ZAGY válasza Weaver (#32547) üzenetére


Thocy a ZAGY
tag

+1 szintén a Solydentre, 20 éve hozzájuk járok, mindig korrektek voltak.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb ember nem jut el a ''Miért pont Én?''-től a ''Miért ne?''-ig.

(#32552) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok.

Mintha valaki keresett volna BT headsetet múltkor telefonhoz.

Lenne egy Jabra Mini-m eladósorban. ilyen
4k-ért vihető. Huawei P9 Lite 2017-tel tesztelve.
OEM kivitel, se doboz, se töltőkábel. (micro usb)
Kipróbálható nálam.

:R

Fogorvost pedig őket ajánlanám: [link]

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#32553) half333


half333
őstag

üdv! meg tudná nekem mondani valaki,hogy mennyi idő lehet beköttetni internetet?

(#32554) Thocy a ZAGY válasza half333 (#32553) üzenetére


Thocy a ZAGY
tag

Ez így nagy általánosságban elég fogas kérdés. Nagyon nem mindegy, hogy melyik szolgáltatóval, milyen technológiával, melyik településrészen, milyen ingatlanba akarod. A válaszoktól függően lehet 1-2 nap és több hét is.

A legtöbb ember nem jut el a ''Miért pont Én?''-től a ''Miért ne?''-ig.

(#32555) half333 válasza Thocy a ZAGY (#32554) üzenetére


half333
őstag

értem. nem semmi h ennyi mindentől függ. csak kíváncsi voltam mielőtt albérletbe megyek,mire számíthatok. köszi a gyors választ!

(#32556) Füleske válasza half333 (#32555) üzenetére


Füleske
addikt

ez jutott eszembe erről
Amúgy mobilnet nem jó ? Nekem évek óta csak az van , és most már teljesen korlátlant is tudsz venni (Hello Data)

(#32557) half333 válasza Füleske (#32556) üzenetére


half333
őstag

köszi a tippet! és melyik stabil? nem rossz az erőssége?

(#32558) Füleske válasza half333 (#32557) üzenetére


Füleske
addikt

Nekem csak a Telenor - ról van tapasztalatom , nincs vele gond. Szerintem ma már minden faluban van 4G , úgyhogy esetleg a pusztában lehetnek gondok , meg amikor véletlenül elvágják az optikai kábelt. A sebesség Győrben nálam olyan 50/30 Mbit , 20 körüli ping - el.

[ Szerkesztve ]

(#32559) half333 válasza Füleske (#32558) üzenetére


half333
őstag

jo,de ahogy nézem ezeknél gigákat veszel,nem épp letöltés barát 😊 ilyenre dsl vagy hasonló.

(#32560) Füleske válasza half333 (#32559) üzenetére


Füleske
addikt

Írtam hogy van korlátlan is már ( Hello Data).[link]

[ Szerkesztve ]

(#32561) half333 válasza Füleske (#32560) üzenetére


half333
őstag

jaa xd! köszi!!

(#32562) SyMbioTe válasza Füleske (#32560) üzenetére

Hello datánál annyi kikötés van, hogy havi egy hívást indítani kell a kártyáról.:)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#32563) jannid


jannid
senior tag

Sziasztok! Adott egy győri laptop 190.000 Ft-ért. Lenne egy kedves győri topic tag, aki megnézné-e nekem, hogy minden okés vele és leküldené nekem Pécsre oszkárral mondjuk? 10.000 Ft-ot fizetnék érte. :R

(#32564) Hannibhál válasza jannid (#32563) üzenetére


Hannibhál
őstag

írtam :R

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#32565) Bady8 válasza half333 (#32545) üzenetére


Bady8
csendes tag

Szia

Angel DentiArt , nagyon profi csapat és kedvesek. [link]

(#32566) half333 válasza Bady8 (#32565) üzenetére


half333
őstag

Nagyon köszi!

(#32567) Balinov válasza half333 (#32566) üzenetére


Balinov
félisten

Nekünk pár éve Dryman Dr dubrovickyt ajánlotta a belvárosban, a Rákóczi utcában. Mi nagyon meg vagyunk elégedve vele, ha otthon vagyunk, mindig Elmegyunk. Árban nincs összehasonlítási alapom, de időpontban mindig rugalmas

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#32568) Dryman válasza Balinov (#32567) üzenetére


Dryman
aktív tag

Még mindig őt ajánlom saját tapasztalatom alapján, de Tamás dokinál is kissé szárnyalnak az árak.
példa: karácsonyi diósbejglibe benn maradt a dióhéj, amivel szépen elintéztem egy már tömött fogam....konkrétan a belső egyharmada tömésestől letört.
Bejelentkeztem....kaptam időpontot 8 nap múlva, de ha fájna akkor hívjam és megpróbál beszorítani valahová...
mivel már van nála panorámaröntgen felvételem, így csak egy lokális 1 fogat célzó röntgent javasolt, elkerülvén a gyökérkörnyéki gyulladási gócokat....5000Ft, gyökértömés megújítása a fogbelső teljes kipucolása 10000Ft, választva a legerősebb gyökeret, abba orvosifém csap építése, 5000Ft ideiglenes tömés 3000Ft
következő időpont....belső többrétegű tömés 8000FT, Fogszínnel megegyező FUJI fogfelszíni tömés 5000Ft
Szóval 36000Ft egy gyökérkezelt fog csappal történő megerősítése és konzerválása a következő 15 évre, mert azzal legyünk tisztában hogy egy gyökérkezelt fog akárhogy is nézzük gyökérkezelt, azaz elhalt fog, amit csak az ínyünk és a csontozat tart a helyén, addig lesz bent, amíg ki nem lazul, vagy romlik annyira tovább, hogy következő lépésben speciális koronát kaphasson 80ezerért. Még mindig csak egy fogról beszélünk.... :)
Aztán szó sem esett még a bonyolultabbnál bonyolultabb implantációs lehetőségekről többszázezerért....

Közeli hozzátartozóm az elviselhetetlen fájdalmai miatt választotta az azonnali écsi lehetőséget, aztán miután rájött hogy egészében drágább lesz a többalkalmas beavatkozás mint a solident-nél, így a befejező mozzanatokra szépen visszakérte magát a solidentbe...
a gyökereinél letört foga újjáépítése a már majdnem implantátum kategóriájú csappal 104 kék papírkájába fájt. Szóval vannak árak, de ez is csak egy életmódjavító minőségi befektetés nemdebár... :)
valaki utazik, valaki fogászaton költi el, ez van....:)

(#32569) kovacsroli válasza half333 (#32555) üzenetére


kovacsroli
senior tag

A digi-t általában 1-2 nap alatt intézik. Nézd meg a digi honlapján, hogy van-e kábelük abban az utcában ahova költözöl.
Ha úgy jársz mint én és vidanetre szorulsz, na az szívás lesz.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#32570) golya32 válasza Dryman (#32568) üzenetére


golya32
aktív tag

Sajnos én is ugyanezt tapasztaltam Écsen, csak fogkő eltávolítás volt, de azonnal az összes amalgán tömést cserélni akarta, mondván az már nem jó, egyből átmentem az Ungerhez, Ő azt mondta amíg tünetmentes ne foglalkozzak vele.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#32571) half333


half333
őstag

Üdv! Tud valaki albérletet,max 70e ft,1 havi kaució (1 szobás,központhoz közel)?

(#32572) Füleske válasza golya32 (#32570) üzenetére


Füleske
addikt

Mondjuk az amalgám töméseim nekem idővel mind berohadtak. A műanyaggal nincs ilyen gondom.

(#32573) Joker88 válasza half333 (#32571) üzenetére


Joker88
őstag

Pl. a Facebookon van ilyen "Győri albérletek " csoport.
ott nézegelődj, ha van facebook hozzáférésed.. ;)

In loving memory of Garrett Lockhart

(#32574) golya32 válasza half333 (#32571) üzenetére


golya32
aktív tag

Ezért csak szobát kapsz vagy putrit és nem a belvárosban, főleg olyan lököttet aki egy havi kaucióval ad..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#32575) half333 válasza golya32 (#32574) üzenetére


half333
őstag

neten találtam,csak vagy már kiadták vagy majd csak pár hónap múlva lehet költözni. nem mindenki szüleik ezüst kanállal a szájában

Joker88 - nincs fb-om,de köszi!

(#32576) golya32 válasza half333 (#32575) üzenetére


golya32
aktív tag

Kiadóként írtam véleményt, sajnos rengeteg negatív tapasztalattal..
Nekem idáig szerencsém volt, mert nagy tartozást nem hagytak a lakók, de olyan még nem volt, ha valaki elment ne kellett volna lakást felújítani.. ahhoz meg kell a 2 havi kaució..

Nem akarlak ezzel megbántani, nekem ez a tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#32577) half333 válasza golya32 (#32576) üzenetére


half333
őstag

értem,nem is bántasz meg,az nem gond h 2 havi kaució,ha meg lehet beszélni h 2 hónapra lehessen elosztani,meg 70e fölött egy átlag ember nem bírja kifizetni havi 200e-ből.

[ Szerkesztve ]

(#32578) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok.
Laptopot keresek 100k-ig. Lehet olcsóbb. Cél, 2-3 évig használható legyen. Kifogástalan műszaki és esztétikai állapot természetesen fontos.
Telefonszámot is kérek, mert ebben az árkategóriában nem tudom átvenni. Így az eladóhoz irányítanám a vevőt.
Ajánlatok jöhetnek privátban.
:R
Üdv.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#32579) SzaBIKA84


SzaBIKA84
csendes tag

Ziaztok!

Eladó TP-LINK Archer C7 router várja az új gazdáját.

Topiklakóknak kedvezmény. ;)

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#32580) Joker88


Joker88
őstag

gondolkodtatok már el azon,hogy itt a Ph!-n mennyi nő lehet ? vagy 99,9%-ban csak férfi nemű fórumtagok irogálnak ide ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#32581) golya32 válasza Joker88 (#32580) üzenetére


golya32
aktív tag

Nincs nő nincs sírás! :R

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#32582) Füleske válasza Joker88 (#32580) üzenetére


Füleske
addikt

Gondolkodtál már el azon hogy a Kiskegyed , Nők lapja , Blikk stb. oldalakon mennyi férfi lehet ? Na pont annyi nő van itt is.

(#32583) ftc


ftc
nagyúr

Powerline-al van tapasztalatok?

esetleg hol lehet jobb ágyneműt venni?

illetve nem erdekel vkit:

Linksys wrt54gl
Olympus E520 tükrös fényképező gép
S3 trio, Ati Rage fury, S754 sempron 3000+ alaplap vmi Asus VIA-s

HD4650 grafikus kartya...

érdeklődni privátban

(#32584) golya32


golya32
aktív tag

Garázsba hétvégi házba kell valakinek szoba bútor ingyen?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#32585) G@ben


G@ben
addikt

Van valakinek ilyesmi fölöslegben?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#32586) SyMbioTe

Valakinek Redmi Note 4-re való tok vagy üvegfólia? :))

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#32587) Dryman válasza kovacsroli (#32569) üzenetére


Dryman
aktív tag

A mai nap voltam régi kis albérletembe...Arra kért az utánam lévő bérlő hogy szereljünk már fel vékony kábelcsatornát a lakásba csak ne menjen a padlóra terítve az üvegszál... :)
A DIGI új megoldása a Fehérvári úton lévő lakásokba... Áramszolgáltatói oszlopokon üvegszálas gerinc végighúzása, onnan leágazásos megoldással tetőtarton keresztüli bekötés a padlásra, ahonnan hányadék módon kiépített lépcsőházi csatornázást és csövezést követően, megérkezik a lakásba a tripla műanyag borítású multimódusú szürke üvegszálas kábel, majd belógatva a lakásba rácsapnak egy optikai modemet!
Csak gratulálni tudok az alvállalkozó minősíthetetlen munkájához! Ennyi erővel takonnyal is felcsapkodhatták volna az üvegszálat a falakra!
Siralmas és kiábrándító a kiépítés, de sebaj, hasít a net! :)

(#32588) kovacsroli válasza Dryman (#32587) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Biztosan van ilyen, de azért a lakótelepeken egész kultúrált és jó szolgáltatást nyújtanak olcsón, legalábbis ez az én régi tapasztalatom. Mellé sem lehet tenni a vidanetet dupla áron, kritikán aluli ügyfélszolgálattal és szervizzel.
Nálam a bekötéstől számítva 9 (kilenc) nap után tudták megoldani, hogy működjön a szolgáltatásuk. Ehhez összesen 3 szerelő kellett, de csak azért ennyi, mert a végén elmondtam nekik, hogy szarok a hűségidőre, amennyiben másnap 9 órakor nem lesz itt egy ember aki érti a dolgát, a szerződést felmondom, mivel nem tudják szolgáltatni a benne vállaltakat.
Ezek után reggel 8 órakor csörgött a telefonom, kérdezte a szerelő hogy jöhet-e. Jöhet.
Kijött egy 20-22 éves srác, köszönt, levette a cipőjét (!) majd bement a nappaliba és lesápadt, hogy a "kollégák" mit csináltak. Kb. 40 perc volt neki rendbehozni amit mások 10 perc alatt elbasz.ak.
Ő elmondta, hogy alvállalkozókkal dolgozik a vidanet (is), akik olyan munkát végeznek, hogy külön annak korrigálására foglalkoztat egy saját csapatot a szolgáltató. Ők azok, akik tudják mit csinálnak.
Megadta a saját telefonszámát, azt mondta ha bármi gond van hívjam direktbe őt, jön és csinálja.

Azóta számtalan kiesés a szolgáltatásban, mégtöbb telefon, hogy főzőedényeket / porszívót ( :D ) adnak ha meghosszabbítom a hűségem...
Sajnos nem tudok megszabadulni tőlük, mert ahol én lakom, monopol helyzetben vannak ami a kábeles szolgáltatást illeti.

Viszont ami jó hír, pár hete felhítak, hogy egy törvényváltozás miatt meg kell kérdezniük, hogy felhívhatnak-e telefonon. A válaszom rövid volt és egyértelmű :N

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#32589) Dryman válasza kovacsroli (#32588) üzenetére


Dryman
aktív tag

:)

(#32590) Dryman


Dryman
aktív tag

Keresek autószerelős szoftverek futtatásához egy 10-12-os kijelzővel rendelkező netbook-ot!
alapvető elvárás: normál méretű 2,5"-os hdd legyen benne, valamint minimum 2GB memória! :)
Na hajrá...hátha éppen pont most pont itt van valakinek ilyen cucca....

(#32591) jamba válasza Dryman (#32590) üzenetére


jamba
csendes tag

van :K

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#32592) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Keresek DELL vostro 2520 laposhoz akkumulátort ha valakinél lenne pü vagy telefon.

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#32593) Balinov válasza Dryman (#32590) üzenetére


Balinov
félisten

Nocsak, Laci, profilbővítés? :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#32594) Hannibhál


Hannibhál
őstag

Hejhó:) Dolgozik valaki innen a Kite-nél? Láttam náluk egy jó állást(junior műszaki men.) s érdekelne hogy milyen a cég:)

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#32595) Dryman válasza Balinov (#32593) üzenetére


Dryman
aktív tag

Dehogy is leszek olajbúvár, szerzek ezt-azt a jómunkásembereknek, ők meg rendben tartják a verdámat!
Okosba beszerezve a pótalkatrészt, mindenféle tréfás számla nélkül, a szakértelmet és munkát meg adja a notiért cserébe!

(#32596) Balinov válasza Dryman (#32595) üzenetére


Balinov
félisten

Már azt hittem, szoval jó öreg barter :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#32597) bugalaszlo


bugalaszlo
csendes tag

Sziasztok,

ha valaki esetleg nast keres: (synology ds212j)

[link]

vagy esetleg komplett faxa asztali gépet: (HP Elite 8300 SFF i5-3470 4 mag 3.20@3.60GHz / 8GB DDR3 / 500GB)

[link]

van eladó. Írjatok bátran!

LACI

www.bugalaszlo.hu

(#32598) kovacsroli válasza bugalaszlo (#32597) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Szisztok,

van két bontatlan dobozos munkavédelmi cipőm. 44 és 46-os méret. Eredeti ára 8k fölött, 5k-ért vihető párja.

:R

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#32599) half333


half333
őstag

Üdv! Mi a véleményetek a digiről? Lehetséges csak az internetet bevezetni vagy csomagok vannak csak amiben benne van a kábel tv és egyéb? Illetve nem rég vagyok Győrben,Marcalváros II kiépitett terület e téren?

(#32600) Füleske válasza half333 (#32599) üzenetére


Füleske
addikt

Digi.hu , van külön internet is , a kereső megmondja hogy ki van-e építve (utca , házszám)(ha panel akkor ki van ).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.