Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) #57919488 válasza Crowent (#2549) üzenetére


#57919488
törölt tag

Tudtommal nincs horgászás és a képen látható hal egy küldetés alkalmával készült :)

(#2552) D1Rect válasza FuRiONight (#2550) üzenetére


D1Rect
félisten

Wikiből kitutod keresni.
Faj és kaszt szerint is változnak a kérések.

(#2553) front3r válasza FuRiONight (#2550) üzenetére


front3r
őstag

Úgy olvastam régebben, hogy csalódtál a játékban, de most mégis megvetted? Mi történt?

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#2554) S0m30n3


S0m30n3
aktív tag

Látom itt a sok irományt, hogy 30 fps degáz, stb. mindenkinek 60 van, blabla, én meg mindjárt elsírom magam a 8 fps-emmel. :DDD :W

(#2505) Archanon : én is pont ezért kezdtem human csajszit... az összes pasi buzinak nézett ki számomra. male mesmer a legcukibb. :B

[ Szerkesztve ]

(#2555) Asbee válasza S0m30n3 (#2554) üzenetére


Asbee
veterán

Ha az adatlapodon lévő konfiggal 8 fps van akkor ott más a gáz. :)

(#2556) S0m30n3 válasza Asbee (#2555) üzenetére


S0m30n3
aktív tag

Tudom, csak nem tudom mi... két driverrel is próbáltam már, de semmi... úgyhogy szerintem a játékkal van a gáz, egyik kolléga is írta, hogy olvasta, hogy HD 5xxx szériára szarul optimalizálták. Szóval várok, mint a jó gyerek, hogy játszhassak végre.

(#2557) Asbee válasza S0m30n3 (#2556) üzenetére


Asbee
veterán

Hát ha tényleg így van az elég gáz.

(#2558) X Factor válasza S0m30n3 (#2556) üzenetére


X Factor
addikt

Nálam 5870-el ragyogóan fut., valszeg a 2 giga ram lesz a kevés.

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#2559) #57919488 válasza S0m30n3 (#2556) üzenetére


#57919488
törölt tag

Driver clean és 12.3.
Ha ez megvolt akkor tényleg érdekes mert nálam elég jól megy pedig régebbi kártya.
AMD catalyst topikban is írták páran, hogy gondok vannak az újabb driverrel.

(#2561) bimbilla09:
Micsoda? TP????
Ma akkor nincs alvás a fenébe is ;]

[ Szerkesztve ]

(#2560) Lézerparaszt válasza S0m30n3 (#2554) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Szerintem a 2 giga ram kevés neki, de lehet hogy tévedek. Mikor még 5850-em volt, nekem is az a driver volt a legjobb amit a kártyához adtak gyárilag, akárhogy frissítettem csak rontott a helyzeten.

A játék az nem játék!

(#2561) bimbilla09


bimbilla09
tag

nemtudom mit csinaltak ma a drop rate-el, de Queensdale-től delre levo megyeben folyamatosan dobaltak ki a zold cuccokat a kentaurok. ossze-vissza sikitgattam ts-en :D raadasul 5percre beindult a TP. holnapra mar szerintem lehet kereskedni.

(#2562) Archanon válasza S0m30n3 (#2554) üzenetére


Archanon
őstag

A két giga ram nálam is kevés volt úgy is, hogy kikapcsoltam minden fölösleges háttérprogramot. Jelenleg a 4 gigámból eszik 1,8-at+Windows. :) Igaz, 2 óra + játék után, eleinte olyan 1,2-t evett. Jahogy te FullHD-ban nyomulsz.. .D Akkor még inkább kevés lehet...

Az emberi faj pedig el van fuserálva, ahogy kell. A hapsik buzik, a nők pedig majd szétesnek, olyan vékonyak (és modellbábok még mindig), amelyik meg telt, az meg olyan aránytalan, hogy fujj. :DDD A human és a norn közötti átmenet hiányzik.

Nekem ami már biztos:
Sylvari mesmer (female)
Norn guardian (f)
Human valami (male). Végül sikerült kihoznom 2 értelmes alakot, de még döntenem kell, hogy ki, hogyan legyen... Vagy lesz egy benga állat néger ubuntu harcosom (:D), vagy pedig engi, necro, ele, ezek közül választok. A többit más fajra tartogatom. :)

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#2563) S0m30n3


S0m30n3
aktív tag

Megnéztem, két giga ramomból még marad is kb 200 mega, amikor GW2 fut, nem hiszem, hogy az a baj. 12.8 -as driver nagyon rossz, 12.6 van vissza rakva, az is gáz, de akkor lehet felteszem a 12.3-ast, ahogy K_mester ajánlotta. :R

(#2564) Lmh válasza bimbilla09 (#2561) üzenetére


Lmh
őstag

Nekem nem megy a TP :F

Köszönjük a TS3 lehetőséget, addig is én oda fogok felmenni - most is fent vagyok - ha játszom. Erre bíztatok mindenkit, aki partyban szeretne játszani.
:R

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#2565) bimbilla09 válasza Lmh (#2564) üzenetére


bimbilla09
tag

hamarosan kesz lesz <remelem holnap> a PH guild szobaja is.

(#2566) S0m30n3 válasza Archanon (#2562) üzenetére


S0m30n3
aktív tag

Hát akkor lehet eljött az idő, hogy megvegyem azt a két giga ramot, amit másfél éve tervezek. :D Csak azért nem akarom, mert 32 bites a rendszerem, szóval tehetek újra majd mindent, mert 4 gigához 64 bit kell. :W

Am human csajjal el vagyok én. Nekem amúgy minden fajból lesz egy, kivéve asura... azok nagyon nyomik szerintem. :D

(#2567) S0m30n3


S0m30n3
aktív tag

Am bocs a dupláért, de ez nagyon poén... most elindítottam gw2-őt, tényleg csak 1,2 gigát fogyaszt, marad még 200 mb a ramomból, DE most best appearance-en 30-50 fps körül mozog. Én már végképp nem értem mi van... pedig semmit sem változtattam a gépemen délután óta.

(#2568) #57919488 válasza S0m30n3 (#2566) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nekem is win7 32b van. 4GB van a gépben és már váltani kellene de elég az a 3Gb mindenre amit lát.
Driver cleaner kell, teljesen leszedni mindent a 12.8-ból, lehet valami szemét fájl bezavar.

Asura tök jó csak idegesítő a kamera állása, Norn és Charr rendes kamera állást kaptak mert nagyobb részben látnak magasabbra. Nekem legalábbis jobban számít, hogy mozgás közben jól nézzen ki az adott helyszín mint, hogy a kis karaktert nézegessem+félig a földet.

szerk:
(#2567) S0m30n3:
Na, legalább valami jó hír :)
Post processing és 1-2 dolgot még fel lehet húzni mert nem sokat vesz le az FPS-ből. Picit tesztelgetni kell és szép is lehet pár FPS beáldozásával.

[ Szerkesztve ]

(#2569) kovsol válasza #57919488 (#2568) üzenetére


kovsol
titán

nálam azért elég sok esetben kevés lenne az a 3GB, de a 4GB is

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2570) Lézerparaszt válasza S0m30n3 (#2566) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Viszont ha veszel ramot, akkor fel kell raknod a 64 bites rendszert ami vadonatúj driverekkel fog járni, és ezek után nem fogod tudni hogy a ram miatt javul meg, vagy a videókártya driver miatt :P

A játék az nem játék!

(#2571) #57919488 válasza Lézerparaszt (#2570) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ez de aljas volt :DDD

(#2572) S0m30n3 válasza Lézerparaszt (#2570) üzenetére


S0m30n3
aktív tag

A célt akkor is elérem, akármitől javul is meg. :U :D De látod, most napszaktól is függ, mert most jó... :C

(#2573) X Factor


X Factor
addikt

nektek megy most a játék?

Make things work

(#2574) L_ajos válasza X Factor (#2573) üzenetére


L_ajos
őstag

Karbantartás van :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#2575) nosferatue válasza X Factor (#2573) üzenetére


nosferatue
tag

Karbantartás folyik.

(#2574) L_ajos
Megelőztek. :DDD

[ Szerkesztve ]

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#2576) RI/OS


RI/OS
őstag

Linen Scraps-ot honnan szereztek?

Salvageból esik, de nagyon kevés. Sokkal több kéne.

Lehet valahol farmolni?

(#2577) nosferatue válasza RI/OS (#2576) üzenetére


nosferatue
tag

Szerintem vegyél karmából "occó" kék cloth cuccokat, majd szedd szét őket. TP nélkül talán ez a legjobb lehetőség egyelőre.

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#2578) CactuS válasza L_ajos (#2574) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azért tetszik ahogy megfogalmazzák a dolgot:

"We will be performing maintenance in one hour (midnight PDT). You may experience some disruption in game play."

Értsd: kidob és megdöglik a login-szerver. És persze jön a firewall, security app, campus szöveg, ahelyett, hogy kiírná, hogy sorry, server is busy...

Tudom, majd alakul, csak idegesítő egy kicsit. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#2579) X Factor válasza L_ajos (#2574) üzenetére


X Factor
addikt

Vmi info h. mikor lesz vége ?:)

Make things work

(#2580) RI/OS válasza nosferatue (#2577) üzenetére


RI/OS
őstag

nem hülyeség, csak spórolom a karmát.

Kifejezetten valami mob nem dobja, nem tudod?

(#2581) CactuS válasza RI/OS (#2580) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

GW2db (Curse)
Guildhead (Zam - cca Wowhead)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#2582) L_ajos válasza X Factor (#2579) üzenetére


L_ajos
őstag

Csak ennyi :D

Guild Wars 2‏@GuildWars2

If you're unable to connect to the game, this is normal as we're running a maintenance. We'll update you when we're back. Thanks! ^SL

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#2583) qad válasza CactuS (#2581) üzenetére


qad
senior tag

+ + + + + 1 Na igen, extra mód gyorsan létrehozták őket. Köszi a linkeket.

Már csak 1 olyan link kellene ahol leírják az aktuális frissítések összesített leírását.

(#2584) X Factor válasza L_ajos (#2582) üzenetére


X Factor
addikt

Igen, közbe, bejelöltem én is, mostmár látom.

Mindig amikor itthon vagyok, és gondolom no akkor játszok picit, akkor van vmi :)

Make things work

(#2585) L_ajos válasza X Factor (#2584) üzenetére


L_ajos
őstag

We don't have an ETA on when the servers will be back up. Our teams are working hard to bring Tyria back online! Thnks for your patience ^SL

Ejjnye :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#2586) wiggen123


wiggen123
aktív tag

Élményeket írjatok már, milyen a hangulata a játéknak? :) Senkit sem érdekel, hogy mennyire szaggat, meg kidobál ;]

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#2587) X Factor válasza L_ajos (#2585) üzenetére


X Factor
addikt

No, tölt valami frissítst:)

Make things work

(#2588) L_ajos


L_ajos
őstag

Server UP :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#2589) bpx válasza wiggen123 (#2586) üzenetére


bpx
őstag

Jó. ;]
Bár egyedül kezd kicsit unalmas lenni. A WvWvW meg frusztráló melee thieffel... :D

(#2590) qad válasza wiggen123 (#2586) üzenetére


qad
senior tag

Eszméletlen jó minden, 7-8 éve nem éreztem ezt az érzést hogy magába szippant 1 játék.
Nagyon szépen vannak kidolgozva a tájak, pl fagyos részen már szinte ráz a hideg, de ha lementem a térkép aljára ott már a havas rész szép lassan átvált tavaszi részbe és itt jöttem rá hogy nyomasztó érzésem volt a hó miatt.

Tetszik a dinamikus event megoldás is, főleg jó látni hogy nagyon sok embert megmozgat és csordaként vonulunk a helyszínre szörnyeket, gonosz, átpártolt lényeket jobb belátásra bírni. Nem mindig az öldöklés a lényeg és ez is nagyon bejön, hogy Marika néninek etesd meg a tehenét, bikáját, javítsd meg a falu kerítését és nem utolsó sorban minden sarokban alvó részeget önts nyakon 1 vödör vízzel. A lényeg hogy poénosra vették az egyes részeket.

Tetszik ez a fegyver váltogatós megoldás is, főleg úgy hogy a közelharcos is lehet lehet távolsági harcos is, akár harc közben is.

Mennem kell vissza dolgozni. XD

[ Szerkesztve ]

(#2591) fish36


fish36
csendes tag

Sziasztok,
Fel tudnátok venni a klánba?
Név: Sarkanyolo

Köszi

(#2592) nofi válasza wiggen123 (#2586) üzenetére


nofi
őstag

Én az alábbi leírásokból csemegéztem az elmúlt napokban:
TenTonHammer
arstechnika

A "Bár egyedül kezd kicsit unalmas lenni." az egyetlen ami engem is még vacillálásra int, mert oké oké MMO, de a Diablo 3-ban is néha csak egyedül volt kedvem menni. Az egyetlen negatív(abb) hangvételű beszámolót a Forbes közölte.

Most éppen már az önmarcangolás fázisában vagyok, de szerencsére ma Expendables 2, hétvégén bulik, legalább tudom halogatni a vételt és nem stresszelek a vásárláson :U - illetve a kezdeti szerver-problémákon ;]

Xbox GT: nozsolt

(#2593) X Factor válasza bpx (#2589) üzenetére


X Factor
addikt

nyomd a sima pvp-t eszméletlen jó lett:)

Make things work

(#2594) Helmoras


Helmoras
őstag

Olvastatok valamit az aukciós házról?, jó lenne már ha lassan megcsinálnák...

[ Szerkesztve ]

(#2595) D1Rect válasza Helmoras (#2594) üzenetére


D1Rect
félisten

Volt amikor működött...
Amire visszaértem a bankhoz megint off...

(#2596) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok ma belépek a GW2 népes táborába. Van olyan élvezetes a harc mint a GW egybe ?
Miben.lett más ? Most is két külön cast lehetsz mint az egybe pl w/n stb ?Valamint az érdekel,hogy Full HD esetébe mire számithatok ? ( fx4100,8 gb ddr3 1866,GTX 560,SSD 120 gb. )

(#2597) McNamara


McNamara
Ármester

Email címet és jelszót lehet utólag modosítani?

(#2598) Dani82


Dani82
senior tag

En hetek ota szarakodok megvegyem e. Olvastam,forumoztam,videokat,streameket neztem mert nem akartam megint kidobni penzt mint az swtor aion es diablo eseteben. Igaz csak tegnap vettem meg, elinditottam delutan 5kor es este 10ig csak pisalni alltam fel :D az elejen katasztrofa kb. egy oran keresztul nem ertettem semmit, skillleket kuldiket stb de lassan kepbe kerultem bar meg mindig rengeteg dolog van amit nem tudok de csak lvl5 vagyok :) mindenesetre mar most tobbet toltottem online mint swtorral osszesen :)

(#2599) McNamara válasza Dani82 (#2598) üzenetére


McNamara
Ármester

Nálam is ez a helyzet. Fingom sincs mi, hogy van. Picit eltántorít és lehet, hogy ez nem az én játékom lesz.

(#2600) Helmoras válasza dunc (#2596) üzenetére


Helmoras
őstag

futni fog a gépeden nem lesz gond medium-high beállitással sztem hozza az 50-60 fpst

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.