Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) bajtokarpi válasza bpx (#2298) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Köszi a segítséget! Megkérik az árát :Y . Lehet, hogy mégsem lesz Digital Deluxe-om.

battletag: bossi#2666

(#2302) McNamara válasza Lmh (#2299) üzenetére


McNamara
Ármester

Érdeklne a dolog! Én még kezdő vagyok. Holnap kapom meg a gamet! Jól jönne egy mentor :)

(#2303) Lmh válasza McNamara (#2302) üzenetére


Lmh
őstag

Szuper! TS3 meg mikrofon remélem van :) Írd meg majd privátban a játékbeli nevedet vagy steamet esetleg, ilyesmi, aztán akkor holnap este összefutunk ;-) Már van 2 jelentkező, ilyen 4-5-6-an simán jól ellenénk szerintem. :R

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#2304) birno válasza Lmh (#2303) üzenetére


birno
addikt

Nem kellene erre egy guildet csinalni?
Konnyebben lehetne kovetni, hogy ki mikor erheto el s konynebben jonne ossze megfelelo szamu ember, nem?
Mondjuk ha meglesz a PH guild akkor problema megoldva. :)

(#2305) Archanon válasza birno (#2304) üzenetére


Archanon
őstag

Tervezem, csak még nincs nálam a játék. :DDD Remélem holnap estére nálam lesz, de legkésőbb szerdától mehet a móka. (Amennyiben nem vágnak át, és tartják az akciós árat. :DDD Most éppen nem lenne 2500 Ft többletem, kifogytam. :B)

Amúgy én is ilyen estefelé fogom tolni, napi/kétnapi 1-2 órában.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#2306) birno válasza Archanon (#2305) üzenetére


birno
addikt

Ok, raer, meg ugyis voltak gondok a guildes cuccokkal.

Akkor nem leszel surubben mint en. :)

[ Szerkesztve ]

(#2307) Lézerparaszt válasza Lmh (#2303) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én is csatlakoznék, bár a héten délutános leszek, de amikor éppen vagyok, tolhatjuk.

A játék az nem játék!

(#2308) Asbee válasza aizen92 (#2300) üzenetére


Asbee
veterán

Már engem is. Lassan kezdhetnének vele valamit... Én nem olvastam róla semmit.

(#2309) birno


birno
addikt

WvW-bol hogy lehet ugy kilepni, hogy ugyanoda teleportaljon vissza ahol eredetileg voltam?
Mint amikor a Heart of the Mists-bol is leave-lek.

(#2310) S0m30n3


S0m30n3
aktív tag

Na, most is sikerült úgy összehozni a szintlépéseket, hogy 11-es szintnél teljesen eltolódott az egész megint... eddig is mindegyik bétában mindegyik karakteremnél meg volt ez a gond, de akkor azért, mert vagy sztorival haladtam nagyon előre, vagy a sima szívecskés cuccokkal. Na mindegy, a lényeg most az, hogy direkt párhuzamosan csináltam sztorit, meg eventeket és szívecskés dolgokat, de így is ott tartok, hogy 13-as szint aljánál vagyok és 15-16-osok ellen kellett harcolnom... 16-os szintű sztoris küldetés jön és a 1-15 zóna 100%-ig meg van... :U

(#2311) 8zabi válasza bajtokarpi (#2301) üzenetére


8zabi
őstag

a játékban lévő pénzt is lehet gemre váltani, most ebben a pillanatban 50 ezüstért 138 gemet kapsz, simán össze lehet szedni az árát

(#2312) HS 2142 válasza S0m30n3 (#2310) üzenetére


HS 2142
őstag

Semmiből nem áll átmenni egy másik faj "kezdőterületére", gondolom amit eltolódásnak vélsz, az is erre akar buzdítani, hogy fedezz fel minél több mindent. :) Csapatba verődve amúgy jóval a szinted fölötti ellenfelek sem okoznak semmilyen problémát, hacsak nem sikerül több veteránt is behúzni a buliba.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#2313) KisTücsök válasza S0m30n3 (#2310) üzenetére


KisTücsök
addikt

Én egyedül nem állnék neki ennek a játéknak. Direkt az egész játék is arra motivál, hogy csapatban játssz.

(#2314) S0m30n3


S0m30n3
aktív tag

HS 2142 : igen, vannak alkalmak, mikor többen megyünk együtt, nyilván könnyebb, de én jobb szeretek egyedül felfedezni, csapatban állandóan beszélni kell, hogy most ki mit akar, döntögetni, stb... én meg egyedül kitalálom magamnak és csinálom is. Másik faj kezdőterületére nem fogok ezért átmenni, azokat a helyeket csak akkor akarom látni, ha azzal a fajjal kezdek.

KisTücsök : Hát majd ha végre bekerülök Variance guildbe, akkor lehet párszor beállok csapatba. De még mindig jobb szeretek egyedül menni. Partyban amúgy milyen bónuszok járnak? Csak mert akkor is kifogytam volna a küldetésekből, szóval akkor legalább partyban lennék 13-as szintű? Vagy ott jár bónusz, hogy jól kijöjjön a szint?

(#2315) bajtokarpi válasza 8zabi (#2311) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Így már jobban hangzik. Köszönöm a felvilágosítást :R ! Ha van rá lehetőség, akkor én is szeretnék guild tag lenni. Akár összeverődünk, de ha megalakul a PH guild, akkor az lesz a legszuperebb. Lesz kitől tanulni a játékot (mentorok, és padavanok :) ).

Köszi

battletag: bossi#2666

(#2316) S0m30n3 válasza bajtokarpi (#2315) üzenetére


S0m30n3
aktív tag

Hát holnap már mindenki játszhat, szóval lassan ide lehetne írni a neveket, hogy kik jönnének a guildbe. Bár asszem most nem is lehet guildet csinálni. De mindegy, embereket el lehet kezdeni gyűjteni szerintem. Meg akkor nevet is találhatunk ki. :)

Más: Ti mit ajánlotok elementalist-nek? Gondolom armorsmith és weaponsmith nem éppen illik hozzá. Vagy de? :DDD Jelenleg armorsmithing van felvéve nekem, de értelmét nem látom, alapanyagokat alig kapok, alig tudok craftolni, kész szenvedés nekem.

Amúgy daily achievementet pár óra alatt megcsináltam 100%-ra, akkor kaptam is valami cuccot, amit mystic forge-ba kell tennem mindenképp más dolgokkal együtt. Meg most 100%-os queensdale miatt is kaptam cuccokat. A legjobb poén az volt, amikor kinyitottam kulccsal egy ládát és többek közt egy kulcs volt benne. :D

(#2317) fracture333


fracture333
aktív tag

már megy az early launch 2 napja, nincs szerver túlterheltség meg ilyesmi? holnap már játszhat az is aki nem rendelte elő, gondolom akkor lesznek szeró crash-ek, disconnect túlterheltség miatt meg hasonlók rendesen. haveromnál kipróbáltam és zsír volt a játék, mit gondoltok vegyem meg most, vagy várjak vele 1-2 hetet? annyira nekem nem sürgős, úgyis suli kezdés meg minden sz@r van most.

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#2318) birno válasza S0m30n3 (#2316) üzenetére


birno
addikt

Engem felirhatsz. :)

Basszus, tiszta ciki volt, vettem egy scractol egy matot, taskahoz, elkuldtem elsonek mailben a penzt, mikor ranyomtan a Send-re latszolag semmi nem tortent, ezert bezartam a mail ablakot, kb. 30s mulva, eltunt a penz, mondom jol van, akkor csak elment, a srac elkuldte a cuccost, de utana irja, hogy nem kapta meg a mailt.
Kuldtem 4 teszt emailt neki, de egyik se ment at s olyan, mintha at akartam volna verni, mondjuk lazan vette, csak 4 silverrol van szo, de akkor is, nagyon gaz volt, foleg ha tenyleg meg se fogja kapni s hozzam se kerul vissza.

(#2319) S0m30n3


S0m30n3
aktív tag

fracture333 : szerintem várd meg, amég holnap írunk, hogy crashel-e a szerver, stb. Ha minden okés, akkor holnapután be is ugorhatsz megvenni, iskoláig van még fél hét utána. :D

birno : Én meg ma találkoztam három magyarral. Mármint szemben álltak velem, nevük mögött VAR jelzés (Variance guild)... írom chatbe, hogy VARiance FTW. Ők meg elfutottak előlem. :DDD Biztos ijesztő vagyok. :D

(#2320) Lmh


Lmh
őstag

No, a tegnapi nagy érdeklődésre tekintettel megalapítottam a Prohardver (PH) guildet.
Ha megcsináltátok a karaktereteket, írjatok itt rám PM-be a nevetekkel és beinvelem aki szeretné :) Szerintem ez a legegyszerűbb megoldás jelenleg, ez maradandó és tutira látni fogom :) Kinézünk egy jó kis ts szervert és mehet is a partyzás :))

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#2321) qad válasza birno (#2318) üzenetére


qad
senior tag

Tegnapelőtt volt ilyen néha a levelezéssel, de tegnap egész nap toltam és nem vettem észre hogy kipurcant volna a mail rendszer.

Srácok szedjék már össze magukat és csinálják meg a TP-t mert el vagyok maradva a szakmámmal. Kiegészítésnek kellene ez-az és nincs türelmem a cseten hirdetgetni.

Zsíír, valamit töltöget, remélem a javítást a TP-hez. Francba.... még mindig nincs kijívítva.

[ Szerkesztve ]

(#2322) CactuS válasza HS 2142 (#2312) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az eltolódás a gathering/crafting és a dinamikus eventek - nem a szívek - kihagyása/mellózése miatt van. Én 40nél járok, de inkább kinövöm a területet és folyamatosan lehúz a rendszer. Nincs vele semmi gond. :)

Az AH még mindig nem megy. :(

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#2323) qad


qad
senior tag

Új patchről valki tudna valami leírást adni, hogy mit javítottak vele?

(#2324) bimbilla09


bimbilla09
tag

na jóreggelt. tudtam játszani fél órát eddig. olyan negyed 10 felé beengedett a játék. kezdtem egy norn guardiant eljutottam vele lvl2-re aztán irták, hogy új build érkezik. hagyjam el a játékot

..mit is mondjak ?! elég sablonos duma az, hogy életemben nem volt dolgom ilyen jó játékkal fél óra játék után ? .. mert ez az igazság :Y :Y :Y :DDD

(#2325) D1Rect válasza bimbilla09 (#2324) üzenetére


D1Rect
félisten

Csak újraindul a kliens, patcheli magát és folytathatod.

(#2326) qad


qad
senior tag

Na, ma már a második patch....Remélem kijívítják a faji küldiket is hogy lehessen partyban tolni és jöjjön már a TP-os javítás is DD.

(#2327) Asbee


Asbee
veterán

Trade postot meg party dungeont javítsák már ki.

(#2328) Asbee


Asbee
veterán

Bocs lejárt a szerk. PH-s Guild melyik szerón van?

(#2329) Archanon válasza Lmh (#2320) üzenetére


Archanon
őstag

Én akartam.... :O ;] (Dehogy.)

Lehet zárójel a guildnévben? O_o Vagy a (PH) jelenik meg a nevünk után?

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#2330) Asbee válasza Archanon (#2329) üzenetére


Asbee
veterán

Név után jelenik meg [PH] Így.

(#2331) qad


qad
senior tag

Na ma csak sor kerül rá D Újabb patch reményt ad D 4-5 skill hiányzik hogy szintet lépjek 2 szakmában. Tp lesz a barátom csak javítsák már ki D

(#2332) Asbee válasza qad (#2331) üzenetére


Asbee
veterán

Na most login nem megy. :D Valami haszna is lehetne már ezeknek a patcheknek.

(#2333) bimbilla09


bimbilla09
tag

megint uj build ...

[ Szerkesztve ]

(#2334) Lézerparaszt válasza Asbee (#2332) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Vagy csak most szabadult rá a játékosok 90%-a, mert az eddigi behalások csak a 10% volt ;]

Viszont azt továbbra sem tudom hogy hogyan lettek az emberek ilyen gyorsan 80-as szintűek, mikor én is toltam minden eventet amit csak megláttam, kapáltam, bányásztam, craftoltam és csak 24 és fél vagyok. Van valami amiről nekem nem szóltak?

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#2335) fracture333 válasza S0m30n3 (#2319) üzenetére


fracture333
aktív tag

oké, D3 után már kicsit félek az online játék release-jeitől, ott kb másfél hétig folyton kidobált, vagy be se tudtam lépni :)
egyébként valaki tud nyomatni screenshotot az egész pálya térképéről?

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#2336) Lézerparaszt válasza fracture333 (#2335) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Túl nagy, mindenképpen görgetni kell a képet, akárhogy zoomolok. Ja és ezen kívül 3 szintje is van.

A játék az nem játék!

(#2337) Asbee válasza fracture333 (#2335) üzenetére


Asbee
veterán

Azért hála istennek most már rendben van a login. Első nap volt gond. Daiblo3 kezdés közelében sincs, negatív értelemben. :D

(#2338) Archanon válasza Asbee (#2337) üzenetére


Archanon
őstag

Nem véletlen találták ki ezt a headstartot. Gyakorlatilag egy 3 napos stress test, ami alatt gyorsan kijavítják (vagy legalább igyekeznek kijavítani) az esetleges felmerülő problémákat.
___

Megkaptam a mailt GameShop-tól, ha zárásig odaérek, már ma hozom haza a gémet. :P (Jah, és 11k. Muhhahhahaa. ;])

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#2339) D1Rect


D1Rect
félisten

Több GPU esetén megy mindegyiken?

(#2340) Hunpriest válasza CactuS (#2322) üzenetére


Hunpriest
senior tag

+1

Nem elég csak szíveket csinálni. Kell a gyártás/gyűjtögetés/felfedezés/dinamikus eventek teljesítése a fejlődéshez. Általában én is kinövöm a területeket és a story küldiket.

Más: szerintetek nem túl gyors a fejlődés, tegnap este már nem egy 30+ szintű karaktert láttam, ők már a hétvégére 80-asok lesznek. De én is pár óra játékkal léptem 10 szintet és ugye itt elvileg lineáris a fejlődés, mint a vanilla guild warsban.

[ Szerkesztve ]

(#2341) front3r válasza Hunpriest (#2340) üzenetére


front3r
őstag

Itt lvl 80-ason nem áll meg az élet. :)
Direkt így csinálták meg a játékot. Utána is kapsz xp-t és skill pontot is, amiket a mystic forge-ban be tudsz váltani cuccokra.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#2342) Archanon válasza front3r (#2341) üzenetére


Archanon
őstag

És akkor még fel se fedezted a világot, ha minden igaz. :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#2343) Lézerparaszt válasza Hunpriest (#2340) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Már most vannak 80-as szintűek, pl Kungen is az.

A játék az nem játék!

(#2344) fracture333 válasza Asbee (#2337) üzenetére


fracture333
aktív tag

az zsír, na ilyen amikor egy céget nem a pénz érdekel hanem az hogy minőségi terméket adjanak ki a kezük közül (itt most termékről és szolgáltatásról van szó egyszerre), és a bevételt a termék minőségével arányosan várják, nem pedig egy világhírű franchize korábbi részeinek a nevéből és népszerűségéből.

(#2336) Lézerparaszt - akk maxra kizoomolva csak egy részéről nyomass screenshot-ot (amennyi belefér a képernyőbe) és írd hozzá hogy hányszor ennyi van még, a szinteket hozzá sem számítva :)

[ Szerkesztve ]

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#2345) Hunpriest válasza front3r (#2341) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Ja mondjuk már a sima GW-ben is 20-as szinten kezdődött az igazi játék és ott is gyorsan megvolt.

(#2346) Lézerparaszt válasza fracture333 (#2344) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nem az én szkrínsotom de ezt találtam gugliban: [link]

A játék az nem játék!

(#2347) fracture333 válasza Lézerparaszt (#2346) üzenetére


fracture333
aktív tag

azzigen, és ez még két oldalra meg lefelé még meddig folytatódik? legalábbis a szövegek alapján gondolom még folytatóik a pálya :)

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#2348) bpx válasza fracture333 (#2344) üzenetére


bpx
őstag

ez ugyan nem screenshot, de hátha jó lesz: [link]

(#2349) S0m30n3 válasza fracture333 (#2347) üzenetére


S0m30n3
aktív tag

Nem folytatódik. Viszont viszonyítás képp, a human kezdőn (itt City alatt ??-?? terület) én nekem kellett egy nap, hogy 100%-ra megcsináljam. És még így is kihagytam több eventet a területen belül, pl. még főboss-szal sem találkoztam. (Az gáz is volt, mivel legalább 4 órán keresztül azt beszélték a chat-en, hogy jöhetne már, de egyáltalán nem jelent meg...)

(#2350) fracture333 válasza bpx (#2348) üzenetére


fracture333
aktív tag

ekkora?!
úristen, mire ezt teljesen felfedezi valaki és minden collectable-t összeszed (waypoint, szíves küldi, dungeon, vista, stb) addigra beleőszül...kösz a linket.

(#2349) S0m30n3 - az még folytatódik, (#2348) -Zeratul- kollega küldött egy linket. na ez az egész pálya, az előző az annak a közepe volt, sacc/kb a fele lehet.

[ Szerkesztve ]

KEEP UP MOTHAFUCKA!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.