Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Grim Dawn

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-06-23 09:15:58

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Grim Dawn topikban!
Kérlek olvasd el az összefoglalót kérdezés előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61) GICA666 válasza reelc (#60) üzenetére


GICA666
tag

Most elkeserítettél.Szerintem sok játékos örülne neki.Most néztem,a forditók,az alpha játéknak kezdtek neki.Szerintem v.ki biztos megvárta míg kijön a végleges,és nekiállt.Vagy csak áltatom magam?

(#62) wesker24 válasza GICA666 (#61) üzenetére


wesker24
senior tag

Grim Dawn egy aRPG hack and slash játék, horribilisan sok dialógussal és szöveggel, a többiről nem is beszélve, ezért alap angol nyelvtudás kell hozzá , hogy értsd is miről van szó, szóval ha lenne is hozzá magyarítás az kb csak 1,5-2 éven belül lesz előbb nem.

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#63) reelc válasza GICA666 (#61) üzenetére


reelc
Topikgazda

Nem állt szándékomban elkeseríteni.

Early Access játék volt, elég korai fázistól lehetett játszani, fordítást csinálni.
Lehet, hogy nekiesett valaki, mert megjelent. De nem tudom megtörtént-e, és elég sok szöveg van benne. Szóval szerintem élvezd a játékot, és ne várj arra, ami ki tudja eljön-e a picit távolabbi jövőben?

[ Szerkesztve ]

(#64) GICA666 válasza reelc (#63) üzenetére


GICA666
tag

Szia.Azért jó lenne megérteni a küldetéseket.Szerintem.Mikor megjelent a Titan quest magyarosítása,még vagy kétszer végigtoltam.Mert értettem.A kiegészítőjét is.Szerintetek ennek is lesz folytatása?

(#65) reelc válasza GICA666 (#64) üzenetére


reelc
Topikgazda

Szia!
Nekem elég minimál nyelvtudásom van, de annyi van amennyi kell a játékhoz. De pl. a jegyzeteket már nem tudom elolvasni.

Engem inkább az zavar, mennyire ismeretlen a játék. Az évek során voltak róla cikkek, hogy készül stb. és mióta kijött, találtam 1-2 ismertetőt magyarul.
Ez a fórum sem pörög.

Folytatás: akarnak DLC-t, ez az alapjáték fogyásától függ. Wesker24 többet tud sokkal, mint én.

[ Szerkesztve ]

(#66) wesker24 válasza GICA666 (#64) üzenetére


wesker24
senior tag

Legalább egy nagy méretű Story Expansion DLC mindenképp tervben van az hogy a story dlc mikor jön hozzá nem tudni úgy olvastam hogy ha minden jól megy akkor nyár közepe fele már játszhatunk is az első story dlc-vel, hogy utána mi lesz az majd kiderül az eladásokból hogy hogyan szerepelt az eladási listákon.

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#67) GICA666 válasza reelc (#65) üzenetére


GICA666
tag

Szerintem aki szereti a diablót,meg az ehez hasonló rpg-t annak tettszeni fog.Kicsi volt a beharangozása ennek a játéknak.De szerintem sok ehhez hasonló játékot kiüt.A játék készítőknek gratulálok.Az a baj,hogy az eladási listán nem fog jól szerepelni,mert sokan letöltik.

[ Szerkesztve ]

(#68) reelc válasza GICA666 (#67) üzenetére


reelc
Topikgazda

A játék jó nagyon. Remélem eladtak belőle annyit, hogy jól járjanak a fejlesztők.

Inkább a Diablo 2-re hasonlít, mint a 3-ra. Ami jó dolog.

(#69) GICA666 válasza reelc (#68) üzenetére


GICA666
tag

Én a diablót 3-at hamar meguntam.Ha nincs net,annyi.Valahogy ennek a játéknak sokkal jobban örülök.Többet is játszom vele.Itt nem az van,hogy kinek milyen a cucca.Versenyzés meg ilyesmi.A titan questet is ezért szerettem. Van történetük.Szerintem.

(#70) wesker24 válasza GICA666 (#67) üzenetére


wesker24
senior tag

A Grim Dawn egy Indie aRPG hack and slash abból is a legjobb fajta, amit a régi megmaradt Titan Quest fejlesztők és egy kis cég csinálta a Crates Studios, szóval azért nincs olyan nagy hire mert nincs annyi pénzük hogy hirdessék a játékot is épphogy csak sikerült befejezniük úgy ahogy akarták.

A Grim Dawn fejlesztői egy kis cég és nem olyan mint az Ea Games vagy a Bethesda vagy az Ubifos akik milliokat költenek arra hogy hirdessék és reklámozzák a játékot.

Amikor a Grim Dawn hivatalosan is megjelent (Full release) 5-dik volt az eladási listákon olyan sokan vették.

Most is kb 7k ember játszik a Grim Dawn-al.

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#71) reelc válasza wesker24 (#70) üzenetére


reelc
Topikgazda

Ráadásul évente csak 1-2 közepes-színvonalasabb alkotás születik ebben a műfajban.

(#72) GICA666 válasza wesker24 (#70) üzenetére


GICA666
tag

Én nagyon örülök ennek a játéknak.Igazából véletlenül akadtam rá.Valahogy jobban tetszik mint a Diabló 3.Pedig megvettem eredetiben,a kieg.együtt.Már bánom.Ezt is megveszem.De erre biztos nem fogom sajnálni a pénzt.Azt nem értem,hogy a kisebb fejlesztői csapatok,valahogy jobbak.Szerintem.Jobb is,hogy nem társulnak a nagyokhoz,mert lehet,hogy nem lennének ilyen jók a játékaik.

(#73) Rison77


Rison77
senior tag

Arról nem igen találtam infot, hogy a játékban a sebzés pontosan miként is kalkulálódik össze. Ugye amit kiír, hogy +- dps az adott fegyver. Pl. 36-45 physical ranged 1h, 7-8 fire dmg, 62%fire dmg, 38% burn dmg, és 17% physical converted to fire adott ez, míg a másik 35-65 physical, 28% elemental dmg, 14% phys converte to elemental, és 15% attack speed. Mivel ugye pyromancerrel vagyok, így opcionális lenne az első fegyver, viszont gondolom az attack speednek iszonyat nagy húzóereje van a számításban, mert összehasonlítva a fire dmg-s fegyver nekem -798 dps-t ír, ha azt felveszem. Érdemes ezt a mutatót figyelembe venni?

(#74) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Sziasztok!

Nemrég kezdtem el játszani a Grim Dawn-nal, még csak pár órám van benne, de egyedül kicsit unalmasnak találom. :(( Lenne kedve néha együtt játszani valakinek? :)

(#75) CriticalHit válasza Rison77 (#37) üzenetére


CriticalHit
őstag

Pedig a Blademaster 2x Duellist's Sabre + Assassin's Mark + Execution igencsak pusztító.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#76) wesker24 válasza SH4D0W2011 (#74) üzenetére


wesker24
senior tag

Persze hát hogyne bármikor csak szólj azt mehetünk a Grim Dawn-ban irtani :DDD

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#77) SH4D0W2011 válasza wesker24 (#76) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Steam profilom, vegyél majd fel, meg más is nyugodtan. :)

(#78) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Másnál előferdült, hogy egyik napról a másikra eltűnt karaktere?

Egy karakterrel játszottam, de vagy 2 hete nem gameltam (időhiány, majd nyaralás rulez). Tegnap elindítottam a játékot, de a főmenün nem jutottam tovább, szóval nem léptem be a karakterrel játékban, de láttam a menüben "ácsorogni".
Ma elindítottam a játékot és eltűnt a karakterem. Persze újat tudnék kreálni, viszont nem kívánom elölről kezdeni a játékot egyelőre (55-ös volt a kari). Steam felhőre 156.60 KB-ot ír használatban, amibe nem hinném, hogy belefér egy mentés, de ha mégis belefér hogyan tudnám levarázsolni azt a gépre?

A Grim Dawn \ Save mappa teljesen üres :F

read-only mode on the forum

(#79) AtHoS válasza AtHoS (#78) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Találtam egy cloud-ból való karakter másolás infót [link]

Mondjuk a legelső lépésnél a cloud saving kikapcsolásnál már érdekes volt, hogy nem volt benne pipa, tehát engedélyezve sem. Félve "lapoztam" a cloud mentés mappájába, de csak találtam ott adatokat, amit be is másoltam a GD save mappába, bár ennek ellenére nem jelent meg a karakter a játékban. Visszakapcsoltam a cloud mentést, majd a következő indításnál már ott ficergett a kari a főmenüben, szóval szerencsére vissza tudtam varázsolni :)

Viszont szembesültem egy aprócska problémával. Platformot váltottam közben (Z97 -> Z170) és win10-et nem kellett újrarakni, működik szépen, kivéve........kivéve, hogy Grim Dawn-ban az egeret mozgatva akadozik a megjelenítés és ha folyamatosan mozgatom, akkor képregény lesz (beesik 3-4 fps-re). D3 viszont vajsimán fut közben :F

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#80) reelc válasza AtHoS (#79) üzenetére


reelc
Topikgazda

Kijött az első DLC.
GoGon is van.
A játék most -40%-ot kapott.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Grim Dawn
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.