Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Grim Dawn

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-06-23 09:15:58

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Grim Dawn topikban!
Kérlek olvasd el az összefoglalót kérdezés előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) PeL válasza Peace (#300) üzenetére


PeL
addikt

Defensive Ability

(#302) Peace válasza PeL (#301) üzenetére


Peace
nagyúr

Sejthettem volna. :DDD Majd meglátjuk mi lesz, eljutok-e ultimate-ig. Mondjuk veterán fokozaton már az új kiegészítős ACT is nagyon komoly volt. Addig minden gond nélkül daráltam, de a kieg. legelején vagy 8szor pusztultam meg szinte egymás után! :Y Néztem is, hogy itt meg mi folyik. Mocskos savat köpködő növények mindenhol, amiket kétszer kell megölni meg a többi gusztustalanság. Nagyon undorító az az erdős rész, teljesen ki voltam tőle. Gondolom elite-en is majd jól megfin*at...

(#303) reelc válasza Peace (#298) üzenetére


reelc
Topikgazda

773 órám van benne, azért Ultimaten nem olyan sok még az eltöltött időm (nem tudom mennyi). Még félkész volt a játék, amikor sokat farmolgattam benne, azért ennyi óra.
A Cabalistomnak még mindig nem teljes a szetje lvl100-on. Még alig van tárgyam az endgame buildből. Ez a karim.
De végigvittem mindhárom nehézségi fokozatot, a kiegen is. Mondjuk eléggé érzem, hogy gyengék a cuccaim, más karival lehet ennyit sem értem volna el, viszont a petjei elég jók.

Korábban írta fent valaki, hogy tárgyat farmolni a Crucibleben érdemes, csapatban.
Mondjuk én eddig csak szólóztam.
Ha gondoljátok valamikor páran összebandázhatunk. Megvan a kieg és a Crucible is, Steamen.
MODot nem használom, egyedül cucc tárolásra az Item Assistant programot.

(#302) Peace: Igen, át kell variálni a védelmeket a korábbiakról acid ellen.

[ Szerkesztve ]

(#304) reelc válasza Shadowguard (#295) üzenetére


reelc
Topikgazda

A loot bőséges. A használható loot más kategória. :)
Szerintem ezt a fejlesztők is tudják, ezért is van trading a játékban.
Topikja is van.
Multi: akinek megvan az Ashes, azok szintén az Ashessel rendelkezőkkel tudnak játszani.

Szóval ha megvan a kieg is, és Steames, ha gondolod bepróbálhatjuk a tradet, vagy valamit, szerintem 1-2 Taintedet tudok hiányolni. Ez vonatkozik természetesen másokra is. Már van sok receptem is. Bepróbálhatunk olyat, hogy lecraftolok valamit, utána ideadjátok a nyersanyagot.
Még nem multiztam vele, ez új dolog lenne, de ha tudok segítek.
Elég sok blueprintet ismer a kovácsom (alapanyag, szetdarab, relic, fegyver stb.), de még rengeteg hiányzik még.

(#296) PeL: Ha jól értem, a szóban forgó láda drop növelés a Cruciblére vonatkozik. Ami azt jelenti, hogy mégjobb farmoló hely lesz. Grim Misadventure #132: Something Stirs in Ugdenbog...

Itt vannak a jelenlegi szetek a játékban. Az 1.0.6.0 patch hoz majd újabbakat. Amúgy több szetnél előfordul, hogy egy darabját craftolni kell.

[ Szerkesztve ]

(#305) Peace válasza reelc (#304) üzenetére


Peace
nagyúr

Menhir's Bastion esetleg? Akad ilyen recepted? Bár ahogy néztem, elképesztően sok minden kell hozzá. :( 35-ös relic-el mászkálok 74-en.....

(#306) Peace válasza reelc (#304) üzenetére


Peace
nagyúr

De igazából bármi egy vagy kétkezes fegyvernek is örülnék, ha tudsz gyártani 70-75-öst. Ultimate-en szerintem már nem fog menni kétkezessel mondjuk, akkor át kell majd állnom a pajzsra. Mondjuk nem gáz, mert arra van kihegyezve egész kari skillekkel meg csillagképekkel, csak botrány keveset sebez azzal az egykezessel, amim van. Jah igen, egy dolog amit nem értek! Találtam egy legendary egykezes kardot, azt hiszem 65-ös. +1-et ad Soldier skillekhez és azt írta, hogy -3900 sebzés, ha lecserélem 50-es epic kétkezes kardomat. Erre 17.000-ről leesik 5000-re a DPS, ha berakom. :Y Ha olyan egykezes fejszét teszek be, amire -6000-et ír, azzal tényleg 11.000-re esik a sebzés. Ezt így nagyon nem értettem...

(#307) Shadowguard válasza reelc (#304) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Tegnap találtam kettőt is :) Bekeveredtem valami bányához, ott két heroból rögtön esett is kettő.
Egyébként a fene se tudja a lootokat, tegnap pont azt figyeltem, hogy 2-3 szinttel magasabb mobok is megvannak két, max 3 lövésből meg annyira a bossokat se kell sokáig farigcsálnom, szóval annyira nem rossz a két pisztoly, ami nálam van. Csak mellé meg zavar, hogy néha sima sárga kardból esik olyan, ami az összehasonlítás alapján +90-100 DPS-t hozna. A ládában van egy olyan kétkezes axe is eltéve (bár az epic), ami 700 fölötti plusz DPSt jelentene :Y Komolyan gondolkozok rajta, hogy kezdek egy új karaktert, ha találok egy használható buildet kétkezes fegyókkal.

Mondjuk az durva volt, hogy tegnap átkeveredtem a havas részre (Asterkarn) és három yeti instant lecsapott. Sima mobok, velem egy szinten és arra nem volt időm, hogy egy healt eltoljak. Előtte Karrozt még facetankoltam amíg át nem változott.

(#308) Peace válasza Shadowguard (#307) üzenetére


Peace
nagyúr

Én nagyon szerettem a lövöldözőst, csak megrekedtem ultimate-en 83-ason. De én is más karakterekkel ütöttem ki neki a 2 50-es legendary pisztolyt meg a 65-ös puskát. Amúgy azt a két pisztolyt még mindig szívesen odaadom, ezt a másik fórumon is írtam már, csak nem reagáltál. :P Elvileg nem soulbond egyik sem.

(#309) Shadowguard válasza Peace (#308) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Igaz, akkor csak futólag olvastam és úgy voltam vele, hogy majd reggel visszaírok. Aztán hétvégén nem voltam otthon és teljesen ki is ment a fejemből. :U
Ha eljutok odáig akkor lehet lecsapok a lehetőségre, de hétfőig nem hiszem, hogy lesz már időm játszani. Na nem mintha panaszkodnék :D

(#310) Peace válasza Shadowguard (#309) üzenetére


Peace
nagyúr

Steam azonosító még mindig peacehun, megtalálsz. ;)

(#311) reelc válasza Peace (#305) üzenetére


reelc
Topikgazda

Délután tudom megnézni.

Linkelni most nem tudok, a GD wiki oldaláról van link egy Relic összerakós honlaphoz. Tök jó volt, annak a segítségével raktam össze magamnak magasabb szintű Relicet. A legutolsó alapanyagig mindent kilistáz. Lehet már ismeritek.

(#306) Peace: a kovácsomat is délután tudom megnézni. :)

(#307) Shadowguard: a Grimtoolsnak van egy olyan aloldala, amiben az összes monster benne van, minden nehézségi fokozaton. Lehet a yetiknek komolyabb resistance volt a fő támadásod fajtájára.

(#308) Peace: Érdekelne a másik fórum is, ha ott aktívabb a közösség. Itt sajnos az a helyzet, hogy hónapokig magamban pofáztam :) hátha érdekel valakit. Ebből azt szűrtem le, hogy itthon a kutya sem játszik vele. :)

Amúgy általánosságban: nekem elég jó lootom volt Ellite szinttől. Ugye ott emelkedik a drop a Veteranhoz képest. Pl. rengeteg szetdarabot eladtam a kereskedő NPC-knek, mert sok megvolt 2-3-4x is, más meg a mai napig nincs meg. Akkor még nem tudtam a Trade funkcióról, és nem gondoltam, hogy valaha is fogok multizni vele.

[ Szerkesztve ]

(#312) Peace válasza reelc (#311) üzenetére


Peace
nagyúr

Onnan néztem, hogy mi minden kell hozzá, de lehet nincs is értelme elkezdenünk, mert vannak benne olyan matik, amikkel még nem is találkoztam. :(

PlayDome a másik fórum, de nem aktív. :DDD Ott is 1 éven át majdnem csak én beszélgettem magammal. Ha fórumoznak is a magyar GD rajongók, máshol teszik.

(#313) reelc válasza Peace (#312) üzenetére


reelc
Topikgazda

Grimtools monster nézőke.

Itt a relic tool amire gondoltam. Másnak is jól jöhet. Jobb oldalt ott vannak a hozzávalók. Mikkel nem találkoztál?
Amúgy megvan a Menhir's Bastion, tudja a kovácsom. :)

Fegyvernél milyen sebzések kellenek? Cold, Internal Trauma, stb?

(#314) Peace válasza reelc (#313) üzenetére


Peace
nagyúr

Remélem ez a 3 kép elég...

Physical modifier a legnagyobb, ahogy látom. Olyan fegyó kellene. Most olvastam, hogy Kraken csillagképp nem árt kétkezes harcosnak. Gyorsan átcsoportosítottam pontjaimat és nyertem +6000 sebzést. :W Na mind1, jobb később, mint soha.

Menhir's Bastion-ból legyártom, amit tudok, és megírom, hogy mim nincs hozzá sajnos. ;)

(#315) Peace válasza reelc (#313) üzenetére


Peace
nagyúr

Nah ez a relic undorító, most elkezdtem gyártani hozzá, amit tudok, de ehhez kell egy fél nap. :/ Vadászni kell recepteket árusoktól meg minden..... fele nincs is meg. :(

(#316) reelc válasza Peace (#314) üzenetére


reelc
Topikgazda

Köszi a képeket, jók.
Átnéztem a receptjeim és a tárolóhelyemet is, de sajnos nincs neked megfelelő kétkezesem.

A legmagasabb szintű relic sajnos már csak ilyen. Sokat kell beáldozni érte.
De ez egyben a játék szépsége is, ez nem a Dablo 3, hogy szezonkezdés után pár nappal minden cuccod meglegyen valamilyen minőségben, és innentől már csak a cuccok tökéletesítése (ugyanaz kell csak jobb statokkal) és az Paragon a cél. Na azt meguntam. :)

(#317) reelc válasza Peace (#315) üzenetére


reelc
Topikgazda

Átnéztem az alapanyagaimat, a fegyvereken kívül mindenem megvan hozzá. Megnézem mit mi dob.
Tudom későn jutott az eszembe, de úgyis jó, ha nem kraftolsz le semmit, hanem majd ideadod a lista alapján az alapanyagokat érte.

(#318) Peace válasza reelc (#317) üzenetére


Peace
nagyúr

Már elkezdtem craftolni a szutyok relic-eket, még ne kezdd el! ;)

(#319) reelc válasza Peace (#318) üzenetére


reelc
Topikgazda

Nem kezdtem el, csak kiválogattam az alapanyagokat, és bekerítettem a hiányzó fegyvereket, még a Salazar's Sovereign Blade hiányzik.

(#320) Peace válasza reelc (#319) üzenetére


Peace
nagyúr

Én meg akarom megvenni a 70-es kétkezes fegyvert Kymon's Chosen-nél, erre nincs pénzem. :DDD Pislogok, hogy mi történt, hát elment a relic gyártásra meg a többire, egy vasam sem maradt. :DD

(#321) reelc válasza Peace (#320) üzenetére


reelc
Topikgazda

:D
Nyomás farmolni egy kis hulladékot.

(#322) Peace


Peace
nagyúr

Na erre ma reggel volt egy bő 10 percem indulás előtt, gyorsan leugrottam az Eye of Korvaak-ért, hogy befejezzem azt a küldetést, erre nem kiesik egy 75-ös epic kétkezes fejsze +Cadence-el! :DDD +3k dmg a tegnap este vásárolt buzogányhoz képest.

Azt fogom csinálni, hogy amiket le tudok gyártani, azokat most már megcsinálom. Ami már megvan:

-Sanctuary
-Sacrifice-hoz a Torment már majdnem megvan, 1 cucc kell hozzá. Guile és Mark of the Myrmidon megvan, a kard az nincs (Salazar's Sovereign Blade)
-Citadel az húzós lesz, ott még azért sok minden kell sajnos. :(

(#323) CriticalHit válasza Shadowguard (#307) üzenetére


CriticalHit
őstag

Pont ez a játék cseles mézesmadzagja, ami ravaszul arra ösztönöz, hogy kezd újra és újra azokkal a karakterekkel, amelyek számára kiváló felszerelések hullanak de az eredeti karaktered számára haszontalanok.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#324) reelc válasza Peace (#322) üzenetére


reelc
Topikgazda

Akkor jó fogásod volt reggel. :)
Nézem a Citadel anyagait, tényleg ahhoz kell több ritkaság.
Salazart próbáltam tegnap 4x, nem adta be a kardot. De amúgy az is megvan egy példányban.

A játék wikijéből, ill. a fórumjáról szoktam puskázni mit honnan lehet farmolni. :)

(#323) CriticalHit: Ez azért elég jó kis kihívást ad a játékosnak.

(#325) reelc válasza reelc (#324) üzenetére


reelc
Topikgazda

Salazar végül megszánt, úgy ötödjére dobott egy kardot, így végre kettő van belőle. :)

(#326) reelc


reelc
Topikgazda

Friss Purifier build, elég durva: [1.0.4.1] DW Pistol Purifier (No MI, No Rare, lokarr 21s)
Amúgy Purifierben gondolkodtam, hogy kellene egy dual pistol karit csinálnom.

GD Build Compendium VII
Azért elég sok build van már.

[ Szerkesztve ]

(#327) reelc válasza reelc (#326) üzenetére


reelc
Topikgazda

(lejárt a szerkesztés) és még nincs is minden benne a Compendiumban - ma nyitották az újat.

(#328) Peace válasza reelc (#325) üzenetére


Peace
nagyúr

Én 4szer vágtam le, aztán meguntam. :( Kilrian, the Tainted Soul-t is megöltem 5ször, egy Kilrian's Shattered Soul-t sem dobott. Úgyhogy egyelőre ez el is vette a kedvemet kicsit.....

Larria the Hexxer nagyon felhúzott délután, enrage-eltem egy elég nagyot, miután 4szer kinyírt elite-en. Aztán most higgadtan beléptem, a létező összes potion-t meg kristályt magamra pakoltam és így sikerült 1 halállal levágnom. Rohadjon meg!!!

(#329) reelc


reelc
Topikgazda

Akartam egy 2 pisztolyos karit egy ideje, indítottam egy Purifiert. Megtetszett ez. Persze az endgame buildből csak egynémelyik ékszer recept van csak meg. :)
Lvl 35-ös, a Mandateket megkapta, meg pár órát nyomtam az XP-s potionnal. Cronley után járok.
Ha egyszer elérek az alapjáték végére, lehet át se megyek a kiegre, hanem nyomom újra a következő fokozaton. Majd meglátom.

(#330) reelc


reelc
Topikgazda

Tegnap kicsit farmoltam a Cabalisttal, esett 2 Blueprint is.
Az egyik a Belgothian's Carnage-é, lehet leporolom majd a Blademasterem, korábban kellett volna hozzá.

(#328) Peace: Az alapanyagokkal hogy állsz?

[ Szerkesztve ]

(#331) Peace válasza reelc (#330) üzenetére


Peace
nagyúr

Ugyanúgy. Parkolópályára tettem a dolgot, mert csak felment a pumpa. 86-os vagyok és szépen megy az ultimate kétkezes fegyverrel. Csillagképeket is átpakoltam pajzsról kétkezesre. De most főleg "Kingdom Come: Deliverance" megy, arra vagyok ráizgulva. :P

(#332) reelc válasza Peace (#331) üzenetére


reelc
Topikgazda

Van ilyen. :)
Kell néha a szünet. Ez ilyen stílus.

(#333) Peace válasza reelc (#332) üzenetére


Peace
nagyúr

Folytattam volna simán, ha nem esik be ez a játék menet közben. Addig szívesen játszom a GD-al, amíg nem kezdek folyamat halni és akadok el. Valószínűleg ez be fog majd következni idővel ismét. Tegnap kis játék alatt esett 3 legendary, egyikkel sem tudtam mit kezdeni. :(

(#334) reelc válasza Peace (#333) üzenetére


reelc
Topikgazda

Majd megtalálsz, ha kraftolni akarod a relicet, vagy farmolnál.

(#335) reelc


reelc
Topikgazda

(#336) Peace válasza reelc (#334) üzenetére


Peace
nagyúr

Rendicsek, köszi! ;)

(#337) DioRobber


DioRobber
tag

Sziasztok,

Nemrég kezdtem el játszani a játékkal, és szeretnék tőletek kis útmutatást, segítséget kérni. Diablo 2-3-on nevelkedtem, így nagyjából itt is képbe vagyok, de mégse :D

Blademastert építgetek, és ezen az ágon is maradnék. Még nem választattam + ágat, így ebben is kérnék segítséget, hogy soldier vagy arcanist vagy mi a bánat legyek :)

A buildem jelenleg így néz ki: BLADE BUILD

Mire kéne majd a jövőben adnom, csillagjegyemet hogy építgessem?

Lehet sok a kérdés egyszerre, de minden előrelépésnek örülök. Egyébként teljesen jól haladok, azzal még nincsen problem.

thanks,
Robi

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#338) Peace válasza DioRobber (#337) üzenetére


Peace
nagyúr

Én soldier-t adtam hozzá és egész szépen ment is elite-en, de olyan 67-68-as szint körül falba ütköztem, folyamatosan haltam és feladtam. Elite-en már jóval jobban fel kell majd tolnod a resist-jeidet, olyan augmenteket kell majd vadászni és olyan cuccokat, amikkel magas szinten lehet tartani az ellenállásokat, ultimate-en ez még kegyetlenebb lesz, mert minden alkalommal vesz le minuszt a resist-jeidből. Nem tudom nekem hol ment félre, valószínűleg ott, hogy túl sokat olvastam utána és a végén már 5-6-7 féle véleményt próbáltam egybeolvasztani és ez lehetetlennek tűnő feladat volt. Nem is sebzett eleget, mert nem estek kellően magas szintű fegyverek neki, de viszont védelme és életereje is soványka volt és hamar elfeküdt pihengetni. Nagyon kell neki szerintem a solider kaszttól az összes passzív tápolós skill, hogy életképes lehessen hosszútávon. Brutális sebzést össze lehet hozni és nagy mészárlásokat csapni vele, de bizony képesek one-shotolni, ha nem figyel oda az ember. Itt is meg kell jegyezni a játékkal kapcsolatban, hogy bizony kell 2-3-4 különböző karakter, amivel ha esik a másik karidnak megfelelő cucc, akkor átadod és tudsz fejlődni a másikkal tovább. Nem olyan a drop rendszer, mint Diablo 3-ban, hogy kasztodnak megfelelő tárgyak esnek. Inkább az ellentettje. Valójában inkább olyasmi fog hullani, amit nem tudsz majd adott kariddal érdemben használni.

(#339) reelc válasza DioRobber (#337) üzenetére


reelc
Topikgazda

Szia!

Akkor a D3-at felejtsd is el, itt küzdeni kell, nincs smart lottal összeszedett pár nap alatti fullos gear, ami után már csak a gear minőségi upgradje, ill. a Paragon hajkurászása marad. :D
Inkább a Diablo 2 - Titan Quest vonalon mozog a játék.

(#338) Peace írását kiegészíteném kicsit:
A topikban nincs 1. hsz, de a (#259)-es hszemtől próbáltam úgy írni, hogy a játékkal ismerkedőknek is hasznos legyen, csináltam sok linket is. Bocs, most nincs energiám újra összeszedni őket. De kérdezz nyugodtan.

A Build Compendiumban nézz szét. Általában leírják a skillezési sorrendet, ill. a Devotion pontok elosztásának a sorrendjét is. A geared olyan lesz, amilyen, figyelni kell a resistekre, ill. a skilljeid milyen támadási fajtát (pl. cold) használnak, olyan cuccokat érdemes összeszedni ami ezzel összhangban van. Nagyon hasznosak a +1 skillt adó cuccok is.

Amúgy az első karim pont Blademaster volt, lvl74-en pihen régóta. Majd át kell variálnom a buildjét, mert azóta sok patch volt, buffok-nerfek, ami kell. :)

Nekem sokkal jobban tetszik ez a játék a Diablo 3-nál. Rengeteg időt öltem abba is. Amit nem bántam meg, de jó volt visszatérni a D2-TQ vonulathoz (a kari-tárgy ill. tulajdonság req. levels, rengeteg gyűjthető cucc, stb.).

[ Szerkesztve ]

(#340) Peace


Peace
nagyúr

Ameddig várok a Kingdom Come új peccsére, addig kicsit farmolgattam reggel és elég fincsi kis dropokba futottam bele. Meglett a 90-es szint is, és megtudtam venni végre a 90-es frakció gyűrűket is!

Három korrekt kis legendary...

Jah, és megláttam egy 3600 másodpercig tartó +100% xp potit az egyik frakció árusnál! :Y Ha én ezt eddig tudtam volna!!! :W

[ Szerkesztve ]

(#341) reelc válasza Peace (#340) üzenetére


reelc
Topikgazda

Gratulálok a 90-hez.

Pedig előző héten írtam: "pár órát nyomtam az XP-s potionnal. " de nem indította be a fantáziádat, miről is van szó. :D
Az idő lejártáig, vagy kilépésig, vagy halálig tart a hatása, ami hamarabb van.

(#342) Peace válasza reelc (#341) üzenetére


Peace
nagyúr

Gondoltam valami nagyon speckó cucc, amit a legnehezebb instában lehet megszerezni vagy valami hasonló. :DDD Vicc amúgy!!!! 1 potit most letoltam, majdnem 3,5 szintet léptem. :D Mondjuk 90 felett sajna már csak 1 skill pontokat kapok, de ez van. Kegyetlen egy daragép lett a karakter most így a reggeli farmmal, nagyon állat!!!

(#343) reelc válasza Peace (#342) üzenetére


reelc
Topikgazda

:)
Én is akkor használtan először, amikor írtam.

Igen, szép kis upgraded lett.

Most kíváncsiságból belenéztem a trade topikba, hát elég durva. :)
Egyesek iszonyat mennyiségű felesleges cuccal rendelkeznek.
Persze mindennek megvan az ára, de tök jó, hogy van ilyen lehetőség.
Majd utánanézek, mi kell.

[ Szerkesztve ]

(#344) GICA666


GICA666
tag

Sziasztok.
94-es szinten tolom.Nagyon durva.Nem egyszerűek a küldetések.Nehéz. :(((
Van egy csomó felesleges cuccom.Ha esetleg valakinek kell valami,megnézem,és szívesen adok.

[ Szerkesztve ]

(#345) reelc válasza GICA666 (#344) üzenetére


reelc
Topikgazda

Szia!

Igen, az.
Milyen kari?
Gondolom Ultimate fokozaton vagy, oda kellene a jó cucc. Mondjuk nekem sincs meg minden ami kellene, de végigvertem a sztorit. :)

[ Szerkesztve ]

(#346) GICA666 válasza reelc (#345) üzenetére


GICA666
tag

Szia.
Igen.Ultimate fokozaton vagyok.Saboteur.(Demolitionist Nightblade.)Tényleg nehéz.
Kitartó vagyok,végigviszem :)

(#347) reelc válasza GICA666 (#346) üzenetére


reelc
Topikgazda

Hajrá!

(#348) Peace


Peace
nagyúr

Mi lehet a legjobb component vajon kétkezes közelharci fegyverre? Severed Claw-t rakok rá mindig. Nincs annál jobb vajon?

(#349) bpx válasza Peace (#348) üzenetére


bpx
őstag

Dmg típustól függ.

[link]

2h melee fire Commando-hoz pl. Enchanted Flintet használok.

(#350) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Na eddig 76 óra játék után alapjáték kitolva Elite fokozaton. Kieg megvan. Jelenleg lvl 75 vagyok. Farmolok, illetve mostmár egyre jobban bírom a kieges területeket Elite fokozaton.
Cold-light druida-val nyomulok.
Határozottan tetszik a játék, nagyon sok dio3 után is.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Grim Dawn
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.