Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Grim Dawn

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-06-23 09:15:58

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Grim Dawn topikban!
Kérlek olvasd el az összefoglalót kérdezés előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) PeL válasza reelc (#749) üzenetére


PeL
addikt

Nekem amúgy ez rohadtul nem működik, pedig az FTL megvan a GD-n kívül, mégsem találja őket meg a steam accomon... Nem mintha lenne bármi értelme is ennek amúgy, ha megvan steamen minek használjam a GOG-ost :)

[ Szerkesztve ]

(#752) reelc válasza Peace (#750) üzenetére


reelc
Topikgazda

Azért jó, mert kapsz az alapjátékból 1 példányt GoGra, mert már megvan neked Steamen.
Jó reklám, esetleg vásárolsz majd náluk.

Ha pl. a közeljövőben a Steamet be kellene zárni valamiért (most ne írjon senki mennyire távol áll a dolog), nincs olyan megoldásuk, hogy a Steam nélkül tudj játszani.
A GoG pedig DRM mentes játékokkal foglalkozik.

[ Szerkesztve ]

(#753) reelc válasza PeL (#751) üzenetére


reelc
Topikgazda

Nyilvánosra állítottad a profilodat?
Nekem működik, +3 játékkal több lett a GoG accomon,

Minek: lásd az előző hsz-emet.
Tudod, ez nem kötelező. :)
Csak a GD miatt írtam be ebbe a topikba, pl. a Best buy topicba (játékok) ezt mindig beírják, és sokan örülnek neki. Holott már nekik is megvan Steamen. Különben nem kaphatna GoGost ingyen. :)

[ Szerkesztve ]

(#754) reelc


reelc
Topikgazda

(#755) djherby


djherby
tag

Hétvégén megcsináltam két Skeleton Key-t, de Port Valbury-ban elvéreztem. Persze ettől függetlenül is terveztem, hogy indítanék egy új karit. Mivel lett egy csomó Soldier és Shaman cuccom (lila, kék) adta magát, hogy Warder legyen. Vasárnap bele is vágtam, most 15-nél járok. Eddig tetszik. És most egy kicsit előnyhöz is juttattam, mert csomó dolgot adtam még át neki. Most inkább ezt tolom.

(#756) reelc válasza djherby (#755) üzenetére


reelc
Topikgazda

Más érzés a második (harmadik stb.) kari, mint az első kari ami nem kap semmit az elődeitől.
Lehet agyalni, hogy melyik szintre mit adsz át neki, recept nézegetés, Relic, stb.
A Potion of Clarityt ne feledd! Ha esetleg nem vettél. Sokat jelent.

[ Szerkesztve ]

(#757) reelc


reelc
Topikgazda

Kicsit pihentetem GD-t egy ideje. Ha továbbra is a szokásos intenzitással nyomtam volna, szerintem kiégtem volna, mint a Diablo 3-tól.

Tettem egy újabb próbát a PoE-vel de nem bírtam megszeretni.
Visszaraktam a Diablo 3-at, 2 nap után unom, de próbálom a gépen tartani :) pénteken új szezon indul, szerintem 1 héten belül végeznék a Season Journeyval és uninstall.

Kicsit elszakadok a stílustól.

De az új kieget az első napon megfogom venni. :)
Rengeteg plussz szetdarabom van (1-2-őt vittetek el), majd jó lesz konvertálgatni őket.
Tetszik amit eddig az új kiegről meséltek. Egyre több infó lesz, ahogy közelít majd a megjelenés.

[ Szerkesztve ]

(#758) djherby válasza reelc (#757) üzenetére


djherby
tag

Köszi! Ez eszembe se jutott, ez most tényleg nagyon hasznos lesz. Ittam már ilyet a másikkal, de pechemre pont olyan területre mentem, ahol amúgy se nőtt volna az xp. De itt bika lesz. Sztem egy-két run alatt eljtuk 25 lvl-re. Nem tudom, hogy a karakternek köszönhető e, de sokkal jobban álja a sarat. Vagy az, hogy most már jobban odafigyelek az "öltözködésre".

(#759) reelc válasza djherby (#758) üzenetére


reelc
Topikgazda

Szívesen.
Te is tapasztaltabb vagy mint korábban + nyilván többet farmoltál az előző karival. Így nagyobb a cucc választék, nem csak az van, ami most esik neki.

(#760) reelc


reelc
Topikgazda

A Crate kitette a Youtube csatornájára az utolsó 3 streamjét.

(#758) djherby: amúgy ajánlom neked is és mindenkinek, hogy ha nem tette, legalább egy kariját építse ki maximálisan (leírás alapján a megfelelő cuccokkal).
Ott vannak az igen kemény Celestialok. pl. a Lokarros Quest. A szetje sokat jelent új karinál.
Meg persze Avatar of Mogdrogen, Ravager, és ha nem sikerül Lokarrt egyből legyőzni, akkor Bourbon klónjai.

(#761) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Szemezek ezzel a játékkal,eddig diablo 3 és path of exile-el volt pár ezer órám.
Mit érdemes róla tudni? Egy nagy sztori van benne,utána milyen lehetőségek vannak?
Gyors leveling? Zónaspecikus item droppok? Valami nagy magyar összefoglaló mi mire jó,magyar tutorial videó? Ilyenek érdekelnének? Alap játékon felül a 3 kiegészítő elhanyagolható valamelyik ahogy nézem többe kerülnek mint az alap játék ami most 7 dollár.

(#762) reelc válasza pruzsi (#761) üzenetére


reelc
Topikgazda

Üdv!

Nem tudom ismered-e a Titan Questet? Ahhoz hasonlít, mivel annak 1-2 kulcsembere a Grim Dawn fejlesztőinek a magja.

Vagyis: dupla kaszt rendszer. Nincs smart loot, sem gyors leveling.
Alapvetően single player játék, de van benne co-op.

Mivel veterán ARPG-s vagy, nincs szükséged magyar tutorialra, ami nincs is.
Nem elrettenteni akarlak, de a PoE után szegényesnek fogod érezni, viszont én párezer óra Diablo 3 után kifejezetten üdítőnek éreztem a GD-t.
A PoE-t nem tudtam megszeretni.
Nincs szezon, annyit játszol amennyit akarsz, nem maradsz le semmiről.
Az emberek töredéke játszik a PoEhez képest, de ugye más üzleti modell. Az elmúlt években több ARPG is eltűnt rövid idő alatt, vagy kapott igen vegyes értékeléseket - nézd meg a GD Steam adatlapját, 91%-ra értékelik az emberek, és nem véletlenül (összességében 1%-kal combosabb, 92% a PoE). De a GD megvan, év vége felé jön a 2-ik, valószínűleg utolsó kiegészítő lemeze, endgame tartalommal.
Leírtam már a D3 fórumban is, hogy aki belefáradt, annak a PoE vagy a GD van, mint alternatíva, ki mit szeretne?

Nekem tetszik a grafikája, és a hangulata is, Rengeteg build létezik. Bizony iszonyat sok idő elfog menni amíg összeszedsz egy teljes szetet - de ettől függetlenül is lehet haladni a játékban, a player lvl szint max. 100 az Ashes... kieggel. Nincs Paragon szint Diablo módra, itt azt akarják a fejlesztők, hogy késznek érezhesd a karid.

Grim Dawn - Ashes of Malmouth Expansion ez az első kiegészítő lemeze. 2 új Act, 2 új class.
Grim Dawn - Crucible Mode DLC: ez az endgame tartalom. Survival aréna mód.

Grim Dawn - Steam Loyalist Items Pack: ezt ki lehet hagyni, ez olyasmi, mint a supporter pack a PoE-ben. Tényleg elhanyagolható.

Mindjárt linkelek pár dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#763) reelc válasza reelc (#762) üzenetére


reelc
Topikgazda

Masteries kombinációk. A csillagosok az AoM kieggel kreálhatóak.
Grim Dawn Build Compendium VII itt találhatóak a buildek. Általában elég részletes levelingek. Amúgy itt a fórumon többen örömüket lelték abban, hogy mentek a saját fejük után, és nem követtek buildeket, mégis haladtak, eredményesek voltak. :)
Rengeteg videó van a Youtubeon buildekkel, vagy játékmenettel.
Tárgy adatbázis.

Itt egy kép az alapjáték vs, AoM kieg adatairól.

"Egy nagy sztori van benne,utána milyen lehetőségek vannak?"
Szóval 3 nehézségi fokozat van, Normal/Veteran, Elite, Ultimate. Nő a loot fentebb, és csökkennek a resistjeid. 3x kell végigvinni a sztorit (szerintem unalmasabb a D3, amikor egy délután alatt bekapod többször ugyanazokat a pályarészeket, monstereket). A játékban nincs endgame tartalom, a Crucible DLC lesz az. Vannak Frakciók, van akikkel jóban leszel - nő a reputációd és hozzáférsz az egyre jobb cuccaihoz. Van akikkel rosszban: egyre több bajnokuk spawnol, majd végül a Nemesis ellenfelek, akik nagyon erősek. Szóval ha már nagyon "tápos" leszel, lehet vadászgatni rájuk, Ultimaten lesz érdemes.
Devotion rendszer: csillagkép rendszer, ad paszív képességeket, resistanceot, stb. Nem olyan kiterjedt, mint a PoE, épp ezért nem is annyira bonyolult, de nagyon hasznos.

"Gyors leveling?"
Első karival nem fog menni.
Vannak a frakcióknak tekercsei, amitől több XP-t kapsz, ha nekik dolgozol. Megmarad végig, nem lejárós.
Ha végigvitted a kieget, akkor lesz az egyik frakciónál XP ital, ami 60 percig (vagy ha hamarabb meghalsz, addig) +100%XP-t ad.
Szóval nem olyan a játék felépítése, hogy 2 nap alatt eléred a max szintet. Ez szerintem ki is nyírná a játékot. Farmolsz, fejlődsz, gyűjtögeted a komponenseket, stb. Minden cuccnak vannak követelményei is, pl.

"Zónaspecikus item droppok?"
Ezt úgy kell érteni, hogy adott területen spawnol bizonyos monster fajta (vagy bajnok, aki nevesítve van), és az dobhat olyat, amit csak ők dobnak. Pl. Ezeket Monster Infrequenstnek hívják. Persze magas fokozaton sima monstertől is eshet jobbfajta cucc.
A Componentsek nagyon hasznosak még, megvan mi mit ad, és mibe lehet augmentálni.
Eshetnek még receptek, amiből ruházatot, fegyvert, ékszert, komponenst, vagy Relicet lehet craftolni.

"Valami nagy magyar összefoglaló mi mire jó,magyar tutorial videó?"
Sajnos nincs. De ha a nagyon alap angolommal elboldogultam :) , akkor másnak is sikerülni fog, főleg, ha ARPGben jártas, mint te.

Ha beakarod próbálni a játékot, csak az alapjátékot vedd meg leárazásban. Ha nem jön be, ennyit buksz.
Van akiknek nem jön be - ez természetes.
Nem olyan sokrétű és bonyolult, mint a PoE, viszont nem Diablo 3 féle faék bonyolultságú.

Kis csapat készíti, sok patch volt már, új tartalmak is.
Én amúgy a Diablo 3-ba többezer órát öltem, és a vége felé már elég kínlódás volt. A PoE 100 óra alatt van összesen 2 próbából, a Grim Dawn pedig 1096 óránál jár, és ez csak több lesz (ráadásul szólóban).

A GD-t szólóban játszom mint sokan mások, akkor csatlakozok valakihez, ha tradelek. Ha van receptem a nyersanyagért és az áráért tudok kraftolni másnak, vagy tárgyat átadni - olyat ami nem quest tárgy vagy nem soulboundos.
Vannak akik a Crucible DLC-t farmolják csapatban (a 3-ik, felső szintjét) - persze teljesen kiépült karival. Na, az az igazi looteső, és szép meló odáig eljuttatni egy karit, mégha pár cuccot csereberével is szerzel be.

Amúgy van shared stash a karijaid között, quest tárgyat vagy soulboundost nem tudsz átadni másik karidnak, ill. pénzt. Ez utóbbi kijátszható, átadsz neki olyan cuccokat amiket elad, és lesz pénze.

Ha van még kérdésed, kérdezz, remélem, nem rettentettelek el. :)
Bocs, mindenkitől, hogy ilyen hosszú lett, szeretem ezt a játékot. Régen a Diablo 2 tetszett a legjobban, utána megismertem a Titan Questet, ami után már nem tudtam Diablo 2-őzni, mert annyira más és jobban bejövős lett. Aztán jött a Grim Dawn, ami megtartotta a TQ erényeit, és rátett pár lapáttal.

A játék talán legnagyobb "hibája", hogy viszonylag kevesen ismerik.
A csak a Diablo/Blizz fanok kitartanak a Diablonál.
A PoEsek lehet kevésnek érzik.
Mindezt nem bántásból írtam. :)
De erről nem a játék tehet.

Korábbi magyar teszt 1 és 2 és 3.

[ Szerkesztve ]

(#764) reelc válasza reelc (#763) üzenetére


reelc
Topikgazda

Masteriest nem lehet visszavonni.
De a Constellationok Devotion pontjait vissza lehet vonni, később az attribútum pontokra is lesz lehetőség (ha megvan a kieg, eshet potion hozzá).
Szóval ha sok pénzed és kristályod lesz, vagy a megfelelő italod, később áttudod módosítani az egész karit (kivéve a masteryt, vagyis a classt).
Augmentációkat, ill. komponenseket is lehet cserélni a cuccokban.
Vagyis nincs olyan, hogy rossz irányba fejlesztetted a karit és nem lehet visszavonni (mint pl. a Diablo 2-ben anno egy késői patch hozta a pont visszavonás lehetőségét - de akkor már nem játszottam vele, nem haladtam a félrefejlesztett karimmal).

[ Szerkesztve ]

(#765) Qlux válasza reelc (#763) üzenetére


Qlux
tag

Remekül összefoglaltad a játék lényegét, ez igen!
Annyit azért hozzátennék, hogy már nem olyan nehéz a játék, mint az elején volt. Legalábbis a régebbi hozzászólások alapján. Én az első karimmal végigmentem és nem igazán voltak gondok. Ez persze csak a story részére igaz, vagy amíg 100 leszel. És persze nem mindegy milyen classt választasz. Én úgy vettem észre melee sokkal könnyebb mint a caster, de messze cabalistal (petes)legegyszerűbb, leggyorsabb a haladás. És persze vannak buildek, amikhez egyszerűn jobb itemeket, seteket csináltak. Pl deceiver-hez nemigazán vannak jó cuccok, legalábbis a dotolos fajtához. Kieg nálam is város, instant vétel lesz nálam is:)

(#766) reelc válasza Qlux (#765) üzenetére


reelc
Topikgazda

Köszi.
Minden játék változik.
Minden patchlog nagyon hosszú. Sok balansz volt, a játékosok visszajelzéseit is figyelembe szokták sokszor venni.
Szóval az alapjáték megjelenése óta volt sok patch. A kieg meg hozott 2 új Masteryt is, ill. egy csomó új cuccot, amikkel valóban könnyebb lehet a haladás. De kerültek bele új kihívások is (Skeleton keyes területek).
Pl. a Cabbalist amit kiemeltél nem az alapjáték tartalma. De igen, nagyon gyorsan haladtam vele a kezdetektől.

Fentebb kifelejtettem, hogy rengeteg jegyzet van a játékban. Hatalmas a szöveg mennyiség, a lore-n sokat dolgoztak. Persze nem egy Morrowind szint, de az ARPG-k között előkelő helyen van. De ha valaki nem tud angolul, attól még tud játszani.

(#767) Xalderon


Xalderon
tag

Pentek delutan indul az uj Diablo 3 szezon.

Legutobb akkor jatszottam D3-mal, amikor megjelent a nekro kieg, ekkor kemeny 1 hetig tudott lekotni az uj class. Azota eltelt egy kis ido, most majd visszanezek, hogy mi a helyzet.
Sikerult kicsit raporognom a dologra, egy nekrot tervezek inditani, amihez mar megvan build is. :DDD

(#768) reelc válasza Xalderon (#767) üzenetére


reelc
Topikgazda

Minden szezonkezdéskor játszom, csinálok egy DH-t, és amilyen hamar tudom végigviszem a Journeyt. Ami 1 héten belül meg is lesz. Kb. ennyire érdekel.
A tavaly októberi az utolsó patch, a 2.6.1, azóta semmi újdonság nincs. Sőt, ha nem változik, akkor szeptember közepéig tart az új szezon, vagyis 300+ nap lesz az utolsó tartalmi változtatás óta.
Ez a patch nagyon felerősített mindenkit, hogy ne legyen olyan OP a Nekro a többihez képest. Évek óta nem volt akkora patch, ami kb. minden szethez és sok leghez hozzányúlt.

Nekem a GD-s Nekro sokkal jobban tetszik.
Unimaginative Skelemancer Cabalist - ezt a petes nekrot megcsináltam, lvl100-as a karim. Persze jópár cucc hiányzik, de működött így is a dolog.

(#769) pruzsi válasza reelc (#768) üzenetére


pruzsi
őstag

Köszönöm a tartalmas összefoglalókat. Bármi kimaradt infót vagy tippet tanácsot még elfogadok.
Nos én is ezt a Unimaginative Skelemancer Cabalist buildot "néztem" ki :)

(#770) reelc válasza pruzsi (#769) üzenetére


reelc
Topikgazda

Szívesen.

Még annyi jutott az eszembe, hogy Steamre veszi meg a legtöbb ember. GoG-os nem tud Steamessel együtt játszani.
Mégvalami.
Egy korábbi szivárgás miatt úgy tudni, hogy 06.21-től lesz Steam Summer Sale.
Az alapjáték -70-75%-ért szokott lenni, vagyis $6,24 vagy $7,49-ért. Pontosabban az ennek megfelelő EUR-ért ($-os az oldal ahol adatot néztem).
Az AoM kieget nem tudom mennyiért, de az is szokott akciót kapni. A Nekros buildekhez kell ez is.
A Grim Dawnban van Pet Attack skill, elég jól működik is. A D3 WD-sei ölni tudnának érte. :)

Amúgy szerintem nagyon hangulatos játék, jók a zenék, és a hangok is.

[ Szerkesztve ]

(#771) djherby


djherby
tag

A "Compendium" buildek néha elég misztikusak. Valakinek sikerült már egyet is felhúzni (Reelc nem ér :) )? Én is nagyon sokat nézegettem nyálcsorgatva. De most rájöttem, hogy eddig ott kerültem hátrányba, hogy kiválasztottam egy karit, és próbáltam neki egy buildet keresni. Most pedig, már két buildhez is van legalább egy olyan cuccom ami kell neki. Sajna így a MageHunterem kis beszerzővé alakult. Aztán persze még jól is alakulhat.

(#772) Qlux


Qlux
tag

Itt is találtok buildeket, elég durva dolgokat ki lehet hozni karakterekből:)
[link]

(#773) reelc válasza djherby (#771) üzenetére


reelc
Topikgazda

Egyszerű.
Ha betartod a skillezési sorrendet, Devotion elosztást, az általános tanácsokat (pl. milyen skillnek kell lennie a cuccon) milyen augmentációkat és komponenseket érdemes használni - máris jó vagy. Mert haladsz. A cuccaid nem optimálisak, nem nagyon jók lesznek, hanem ami sikerül, de haladni fogsz. Ezzel egyre jobb cuccaid lesznek a farmolás miatt.
Ezért is szeretem ezt a játékot. Ezért is van annyi életképes build. Ezért is játszanak többen saját kútfőből eredményesen. Kötött a dolog, de nem olyan szinten, mint a Diablo 3-ban. Lehet variálni, csak figyelembe kell venni a skilleket és a cuccokat.
Érdemes nézni a frakció boltokat is.

Ha már szóba került a Skelemancer.
Az enyémnek így kellene kinéznie ideális esetben. Így álmodta meg a build készítője.
Ehelyett ilyen.
Mit értem el vele? Lvl100, ez volt az első komoly farmolós Ultimate karim. Ha mindenem meglenne ami kell, akkor gyorsabban ölnék, és kevesebbet halnék. De így is haladós volt. (Nincs mindenem augmentálva, mert miután cseréltem 1-2 tárgyat új karit kezdtem). Láthatod, nincs szetem, még egy sárga cuccom is van, igaz magas szintű. :)

(#772) Qlux: Igen, van pár topik téma szerint, korábban linkeltem őket. De jó ha többször feljönnek.
Pl egy kínai community buildjei.

(#774) reelc válasza djherby (#771) üzenetére


reelc
Topikgazda

Amúgy ha lvl94 körül vagy, tudom ajánlani a Krieg's Armament szetet! Talán Lokarr szetje és a Dark One's Gift mellett az egyetlen (ha jól tudom), amit ki lehet farmolni, mert ismert honnan eshet.

Krieg's Armament:
+1 to all skills in Soldier
+1 to all skills in Arcanist
+1 to all skills in Necromancer masterykkel
Physical Damage
Aether Damage
Internal Trauma Damage tipusú támadásokra jó nagyon.
Tudom, ez csak szet, sokminden kell még, de sok tárgy receptes amiket lehet craftolni vagy craftoltatni - ez is jó dolog. Szóval nem csak a vak lootra van hagyva a játékos. :)

Ráadásul (azoknak akik nemrég óta jöttek): lesz szet konverzió az új kiegben!
Grim Misadventure #135: Quality of...Sets
Ez is kedvezni fog az egyedül játszóknak, akik nem a Cruciblét akarják farmolni csapatban a jó loot miatt.

[ Szerkesztve ]

(#775) Xalderon válasza djherby (#771) üzenetére


Xalderon
tag

A legtobb build compendium-ban szereplo build mar end game cuccokat vonultat fel, de ha nincs benne kimondottan olyan fegyver vagy pancel, amire kimondottan epit a build, akkor szerintem ezek a buildek is hasznalhatoak attol fuggetlenul, hogy neked nincsenek meg az ajanlott end game fegyverek es pancelok.

Nyilvan ha adott build valamilyen dmg konverziot hasznal, akkor arra van az adott build felepitve es neked is ilyen dmg konverziot hasznalo fegyvert kell hasznalnod, hogy mukodhessen.

(#776) Xalderon válasza reelc (#768) üzenetére


Xalderon
tag

En is kb. max. egy hetet saccolok neki. Esetleg ha haverok is visszajonnek, akkor talan masfel-ket hetet. :DDD

Egyebkent nekem is sokkal szimpatikusabb a GD fele nekro, mint a D3-beli. Mondom ezt ugy, hogy a GD-ben meg nem is probaltam. :))

(#777) reelc válasza Xalderon (#776) üzenetére


reelc
Topikgazda

Hétfőn végeztem a Season Journeyvel.
Valakit még boostolni fogok, utána uninstall megint pár hónapra.

(#778) Xalderon válasza reelc (#777) üzenetére


Xalderon
tag

En eleg lassan haladok, de sokszor nincs is kedvem vele foglalkozni. Amikor megis, akkor sem birom hosszu orakon keresztul, mert hamar beleunok. Meg a Haedrig-fele ingyen szet sem teljes es csak T2-n bohockodom. :DDD
De legalabb amikor jatszok vele, akkor elvezem, meg ha csak rovid idore is.
Haverok sajnos nem jottek, szoval forever alone! :C

(#779) reelc válasza Xalderon (#778) üzenetére


reelc
Topikgazda

A kezdés jó volt, partyban van egy hangulata. Utána szólóztam a Journey végéig. Tegnap mentem 1-2 publik kört.
A 2-ik napon már én is untam, de a Journeyt végigverem mióta szezonozok. Hagyomány, értelme nincs. 3 havonta kb.1- max. 2 hétig elvagyok vele.
Paragon célom nincs, de biztosan nem hagyom 692-őn.

Na de nem szeretnék tovább offolni. :)

[ Szerkesztve ]

(#780) reelc válasza reelc (#770) üzenetére


reelc
Topikgazda

El is kezdődött a Steam Summer Sale, a Grim Dawn is szerepel benne.

(#781) Badlof2k


Badlof2k
senior tag

Hali! Ha eladtam azt az amut ami kell a titkos kuldihez normalon attol meg nagyobb fokozaton megtudom majd csinalni?:"D nemtudom hova tunt pedig tisztan emlekszem hogy direkt elraktam .. de nem talalom :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#782) reelc válasza Badlof2k (#781) üzenetére


reelc
Topikgazda

Mire gondolsz?
Milyen titkos küldi?

Ha a Sahdina's Mementora, akkor az csak Ultimaten spawnol karinként egyszer. Szerintem nem erre gondolsz, mert ez nem lehet meg normalon. :)
Korábban linkeltem, itt van újra.

[ Szerkesztve ]

(#783) Badlof2k válasza reelc (#782) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Ez az csak en GD foruman olvastam tegnap es mintha ott azt irta volna aki kirakta hogy minden szinten van de akkor lehet valami beneztem :) Koszi :D

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#784) reelc válasza Badlof2k (#783) üzenetére


reelc
Topikgazda

Nincs mit.
Azon kevés dolgok egyike, amik csak magas nehézségi fokozaton van.
Amúgy komoly felszerelés kell a főellenfél legyőzéséhez. Ő egy Celestial - ezek a legkeményebb ellenfelek, ráadásul Ultimaten kell lenyomni. :)

[ Szerkesztve ]

(#785) Badlof2k válasza reelc (#784) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Ja olvastam nem egyszeru bar addig elis kellene jutni ugye meg :D de akkor nem aggodom :) ha csak ultin lehet

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#786) reelc válasza Badlof2k (#785) üzenetére


reelc
Topikgazda

Megéri, mert jó kihívás az egész Quest, és a következő új karinak hasznos lesz a Lokarr szet. :)

(#787) reelc


reelc
Topikgazda

(#788) reelc


reelc
Topikgazda

Grim Misadventure #141: Beyond the Plateau
Tetszenek az új képek, nem csak sivatagos területet kapunk. :)
Lassan jöhetne majd infó az új játékmódról is. Gondolom nem véletlenül hallgatnak, akkor szokták mondani amikor már sínen van a dolog. Ezt becsülöm bennük, nincsenek üres ígéretek a levegőben. De akkor is jó lenne már valami... :)

[ Szerkesztve ]

(#789) makabanan


makabanan
csendes tag

Sziasztok!
Summer Sale alatt megvettem az alapjátékot, telepítés után néhány percet játszottam is vele, tetszett is, semmi gond nem volt. De tegnap már nem sikerült elindítanom, a kezdő képernyőnél lefagy. Próbálkoztam a repair.exével, steam játékfájlok ellenőrzésével, options.txt variálással is, de nem sikerült megoldanom. Esetleg más nem találkozott ezzel a dologgal?

(#790) reelc válasza makabanan (#789) üzenetére


reelc
Topikgazda

Üdv itt!

Az options.txt variálás alatt a törlését érted? Ha nem, akkor töröld.
Próbáld meg az itt linkelt dolgokat (amiket még nem próbáltál)!
Ez korábban többeknél előjött - nálam is - , de valamilyen megoldás mindenkinek megoldotta. Ne szegje a kedved, nagyon jó játék!
Majd írj, mi újság?

[ Szerkesztve ]

(#791) makabanan válasza reelc (#790) üzenetére


makabanan
csendes tag

Helló

Köszi a visszajelzést, az options.txt-ben egy plusz sort írtam be (steam fórumból vettem az ötletet), de ezek szerint a törlés lesz a megoldás, illetve végigpróbálom a javasolt dolgokat. Kíváncsi vagyok a játékra hosszabb távon is, úgyhogy addig küzdök vele, amíg el nem indul :) Este fogok játékközelbe jutni, majd jelzem, hogy sikerült.

(#792) reelc


reelc
Topikgazda

Megnyílt a Grim Dawn Build Compendium VIII, az előző betelt.

Innen is lehet mazsolázni.

(#794) reelc válasza reelc (#793) üzenetére


reelc
Topikgazda

Valaki aki jól tud angolul, leírná pár mondatban az új játékmód lényegét? Köszi.

Annyit kitudok venni, hogy a területek valamennyire ismerősek lesznek, de nem a szokásos, területre jellemző monsterek lesznek rajta. Ráadásul időre megy. Lesznek Mutatorok is, mint a Crucibleben.
Itt lehet majd Rune Augmenteket (is) szerezni jutalomként.

Nekem (és a kommentek között másnak is) a Diablo 3 Rift - Greater Rift rendszer jutott az eszembe. Arra emlékeztet.

(#795) Badlof2k válasza reelc (#794) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Esetleg amig valaki nem teszi mire haza erek akkor majd meglesem es leirogatom :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#796) reelc válasza Badlof2k (#795) üzenetére


reelc
Topikgazda

Köszi, tényleg csak úgy nagyvonalakban az új játékmódot. :)
Persze tudnám Google fordítózni, de utána külön meló lenne az értelmezése. :)
Úgy érzem jó lesz, a Crateben még nem csalódtam!

(#797) Badlof2k válasza Badlof2k (#795) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Új helyszin ami már korábban ha jól olvastam be lett mutatva pár képen a neve Korvan Plateau , itt fog lenni valószinűleg egy új frakció a Conclave of the Three és Mazaan, the Keeper of Portals egy npc aki képes nekünk portált nyitni a valóság szövetébe ahol belemerülhetünk mélyebben az új játék módba ami a Shattered Realm , igen csak hasonlit a D3 féle riftekre, nos ha jól olvastam NEM emlitik az idődet hogy növelheted közben killel vagy egyéb módon. két fajta dolgot lehet gyűjteni közben az eredeti post alján látható képen látszik is "Chunkot" és "Shardot" amiket az adott realm végén lévő boss dob begyűjheted és mehetsz tovább vagy pedig a lootot választod , gondolom Crucible jeleggel történik az egész ..minél tovább mész annál több hős szörny és erősebb jön plusz több mutator is lesz , csak ebbe a játék módba lehet majd az új Rúna Augmentációkat szerezni és egy új teljes Setet ami tükrözi hogy mennyire király vagy ebbe a módba, legalábbis a hivatalos megfogalmazás szerint reflectál arra mennyire megy jól az új játék mód szal.:D majd kiderül , egyébként attól még ha lejár az időd ugyanúgy van esélyed új augmentáció szerzésésre bár nem irták milyen formában szerezhető de akkor valszeg droppol ha csak nem vehető majd valamiből.. ha valaki esetleg jobban átolvassa javitson ki ha valamiben tévedtem az eredetihez képest :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#798) reelc válasza Badlof2k (#797) üzenetére


reelc
Topikgazda

Köszönöm, hogy fáradtál vele! :R Gondolom másnak is jól jön, nem csak nekem. :)

Itt van 1-2 frissebb post Zantaitól: 58, 63, 130.

Ennyi infó alapján várom (persze már előtte is vártam:) ), úgy érzem lesz benne kihívás bőven!

[ Szerkesztve ]

(#799) Hokunda


Hokunda
aktív tag

1-2 embernek nem lenne kedve egy crui kört futni? Vagy sima farmkört? (BoC, Cronley, Rotting Corpses)

Haroldhoz amúgy is segítség kéne, sajnos túlzottan "szereti" a lighting dmgt :D

(#800) reelc válasza Hokunda (#799) üzenetére


reelc
Topikgazda

Már írtam, hogy segítek (bárkinek, ha tudok), a dolog fennáll.
Délutánonként érek rá.
Ultimate képes lvl 100-as karim kétfélém van. Purifier (2 pisztolyos), és egy petes Cabalist. A Purifierem erősebb.

Lenyomjuk Haroldot, hogy később tudj tovább questezni, utána amit akarsz.
A Crucible meddig megy neked? Nehézség/hullám? Azt sokáig kell tolni, erős karakterekkel, hogy legyen értelmes jutalom.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Grim Dawn
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.