Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Grim Dawn

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-06-23 09:15:58

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Grim Dawn topikban!
Kérlek olvasd el az összefoglalót kérdezés előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) reelc válasza Peace (#550) üzenetére


reelc
Topikgazda

Akkor jó. :)

(#552) Gothmog válasza reelc (#549) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Köszi szépen a felajánlást, de egyrészt a GoG-on vagyok, így ha Te Steam kliensen vagy, akkor nem is tudunk a játékban találkozni, másrészt pedig nem hajtok tökéletes karakterre. Megyek vele, amíg élvezem/haladok, meglátom meddig jutok el (azért jó lenne Ultimate-en is teljesen végigvinni), azután jó eséllyel nem csinálok új karaktert egy darabig, mert van még néhány bepótlandó játék, így szépen lassan majd azoknak kezdek neki.
Máskülönben szeretek mindent magamnak összeszedni: a PoE-ban is SSF (solo self-found) módban játszottam, amióta csak bevezették ezt a lehetőséget.

A növény-árussal találkoztam a kieg rogue dungeonjében, és csak lestem, amikor megláttam, hogy - Veteran nehézség ellenére - csupa lila receptet árul. Fel is vásároltam mindent, amije csak volt :DDD

Endure. In enduring, grow strong.

(#553) Badlof2k


Badlof2k
senior tag

En mar tolom GoWot jo latni hogy kedvenc spartai berzerkerem nem csukta meg be a pofonos ladat, ja meg szoltam otthon a csaladnak napokig nem latnak akkor vagy dolgozok vagy kockulok nincsen baj ;] :DD

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#554) Xalderon válasza reelc (#541) üzenetére


Xalderon
tag

Ujfent koszonom a valaszokat. Mar elkeztem kigyujteni es atnezegetni a javasolt starter buildeket.

Tegnap megjelent a God of War... Nem tehetem meg, hogy meg sem nezem, ha mar megvettem, s akkor mar jatszanom is kell vele. :O
Viszont tovabbra is erosen foglalkoztat a jatek, ugyhogy lehet, hogy csak nekivagok egy uj karakternek es felidoben jatszok egyikkel is, masikkal is. :DD Egy par ora utan ugyis elfarad a kezem a sok aggressziv kontroller-hasznalattol, jot fog neki tenni tovabbi tobb ora vad klikkelgetes. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#555) Xalderon válasza Gothmog (#547) üzenetére


Xalderon
tag

Engem mindenkepp erdekel, ki hogyan epiti a karakteret, mert szerintem jelenleg ebbol tudok a legtobbet tanulni. Most per pill. (igy munka kozben) nincs idom atbogaraszni, de meg akarom nezni, hogy milyen statokkal rendelkezik a gear-ed, milyen skilleket hasznalsz, mik a valasztott csillagjegyek, stb., szoval mindent. :D

(#556) reelc válasza Gothmog (#552) üzenetére


reelc
Topikgazda

A GoG ki is ment a fejemből.

Én is így voltam a loottal, amit magamnak összeszedek (akár másik karival).
Csak kilencszász valahány óra után erős igényem támadt, hogy legalább egy ütőképes karim legyen, amivel jó sebességgel tudom farmolni az Ultimate fokozatot. Mert a loot elég vegyes, sok duplikátumom is lett. Így tradeltem pár hiányzó cuccot. Erre jó megoldás lesz majd az új kieg szetkonvertálósdija. Persze biztosan ritka alapanyag kell majd hozzá, de így is nagy segítség lesz a szólózóknak.

(#554) Xalderon: Szivesen. Persze, told vegyesen a kettőt, jó lesz az. :)

[ Szerkesztve ]

(#557) Peace válasza Xalderon (#555) üzenetére


Peace
nagyúr

Én meg pont attól sokalltam be és sorra kudarcba is fulladtak meg zsákutcába jutottak a karaktereim egy bizonyos ponton túl. :(

A legutolsó karakterem az egyetlen, amivel elértem a lvl100-at és már az ultimate végén járok (kiegészítő van csak vissza). Ez egy 100% Fighter, nincs második kaszt. De itt meg már para, mert csak jobb felszereléssel lehetsz erősebb, mással nem igen. Lehet csillagképek variálásával is lehetne nyerni egy kicsit nagyobb esélyt az életben maradásra. De itt azért akadnak olyan nem normál csillagos boss-ok, hanem a durvábbik fajtából, akik olyan szinten darálják be az amúgy nem keveset kibíró harcosomat, hogy csak pislogok. Ezért is ment el a kedvem pár hónapja. De most tegnap beléptem kicsit és egészen jól ment. Lehet visszanézek, amint Far Cry 5-nek vége van.

(#558) reelc válasza Peace (#557) üzenetére


reelc
Topikgazda

Nem tudom milyen felszerelésed van, de ha gondolod adok 1-2 tippet. Ha nem gondolod akkor is. :) Nem kell megfogadni.
A Fighter nálad a Soldier, gondolom. :)

Kilistáztam a "+1 to all skill in soldier" cuccokat. Láthatod mihez kell recept, vagy dobja-e valaki, stb.
Ajánlanám a Krieg's Armament szetet.
Egyrészt mert elég jó lehet a Soldiernek, másrészt mert ismert, kik dobják. Szetnél nincs ilyen másik (csak a Lokarros, de az más tészta), ha jól tudom. Mert nem csak szet, hanem Monster Infrequent is.
Fegyverből ezt néztem ki: Shar'Zul's Worldeater. Lvl 75-ös kistestvére.
Shar'Zul, Harbinger of Chaos dobhatja, a Bastion of Chaos utolsó szintjén, Entropyn.
Szerintem amit leírtam elég erős kihívás lenne :) , de ügyes vagy. Esetleg előtte el lehet szórakozni a Grimtoolssal, hogy mennyire lenne ellenállóbb a karid, ha felvennél második Masteryt, és legalább a Mastery barra raknál pontokat.

Persze nem lesz meg egyből amiket ajánlottam, de egyedül össze lehet szedni őket, és recept sem kell hozzájuk.

[ Szerkesztve ]

(#559) Peace válasza reelc (#558) üzenetére


Peace
nagyúr

Jól néz ki az a set. ;)

Shar'Zul, Harbinger of Chaos az kicsit necces nekem, tuti nem tudnám lenyomni. Még az első skeleton key-es helyen sem voltam képes soha megölni a végső boss-t, fel is adtam pár próbálkozás után. Ahhoz nagyon keményen rá kellene feküdni, hogy ez a kari átcsapjon casual-ból valami kimondottan ütőképesbe.

(#560) reelc válasza Peace (#559) üzenetére


reelc
Topikgazda

Van feleslegben egy Gutsmasherem, Krieg szetből a csizma és a kesztyű.

De ha ragaszkodsz ahhoz, hogy egyedül szedd össze :) valamikor, a csizmával kezdd. Terrnox a Burning Cellarban van. Közel van rifthez, és nem nagy terület. A droprate siralmas, mint minden jó cuccé, de pl. abban a barlangban egész sok láda van, componentsek gyűlhetnek.

(#561) Peace válasza reelc (#560) üzenetére


Peace
nagyúr

Az a jelenlegi fegyverem. ;)

Eredetileg ez egy pajzsos karakternek indult, de rájöttem, hogy kétkezessel sokkal durvább darálást tol. Viszont pajzzsal lehet tovább életben maradhatna. Viszont úgy a sebzés az valami siralom. :(

(#562) reelc válasza Peace (#561) üzenetére


reelc
Topikgazda

Gondolom akkor a Blitz se sokat javított a pajzsos builden.
Ütősnek gondoltam egy jófajta egykezes + pajzs kombóval.

[ Szerkesztve ]

(#563) djherby


djherby
tag

Beköszöntött a jó idő, ezzel egyenes arányban csökken a GD-vel töltött időm. :( Vár a kert. Azért itt vagyok, és kitartok. Közben Eliten végeztem, megvolt Loghorrean. Meglett a 4. Kylrian Shouttered Soul is. Erre én mást fogok craftolni, amihez nem kell. Sebaj, jól jön ez még. Plussz meg lett a skeleton nemesis szint. Rögtön fel is kerestem. Így már megvan két nemesis boss. Kaptam egy Unstoppable rangot is. Kérdésem lenne, ha irányt veszek Malmouth felé, el fogok tudni majd menni a Homestead felőli részekre is? Már nem emlékszem hogy volt veterán után.

(#564) reelc válasza djherby (#563) üzenetére


reelc
Topikgazda

Gratulálok.

Nem teljesen értem a kérdésed. :) Eszerint válaszolok.
Szóval Loghorrean megvolt Eliten - persze, mehetsz innen Malmouth felé. A kieg a Fort Ikonos, Loghorrean utáni beszélgetés után érhető el (legalábbis nem próbáltam előtte berobbantani a blokádot, nem tudom, lehet-e).
Ha az alapjátékot végigtoltad, akkor valószínűleg Homesteadnál is jártál, visszamehetsz bármikor. Az adott nehézségi szinten.

[ Szerkesztve ]

(#565) djherby válasza reelc (#564) üzenetére


djherby
tag

Köszi!
Tegnap én is megtudtam a választ, mert elindultam Gloowald-ba. És utána láttam a bal oldali területeket is. Ez azért érdekes, mert a skeleton key helyekre vissza akarok menni. Viszont itt már durvábbak az ellenfelek. Észnél kell lenni, mert sok életet vesznek le.

(#566) Xalderon


Xalderon
tag

Jelentem vasarnap mar nem birtam magammal es inditottam egy uj karaktert vegre.
Elotte nezegettem tobb starter buildet, de mar eleg turlemetlen voltam, ezert gondoltam egyet, abbahagytam a nezelodest es inditottam egy 2H lightning elementalist-et lesz ami lesz alapon. Ha mas nem, arra jo lesz, hogy megismerem a kieg dolgait, aztan maximum inditok majd egy masikat.

Egyenlore meg elegge az elejen jarok vele, lvl 25 kornyeken, act 2-ben. Nem tudom mennyire lesz a karakter hosszu eletu, egyenlore eleg egyszeru a dolog, egy skillt kell nyomgatni, neha mar kicsit unalmasnak erzem. :D Egyenlore jol lehet vele haladni, de ez meg nem jelent semmit, ezen a szinten kb. barmilyen buildre igaz ez. :DDD

Ezen build alapjan haladok:
http://www.grimdawn.com/forums/showthread.php?t=66518

Sajnos stat prioritasokat nem ir, de van egy masik, vitality dmg alapu build, amiben irnak, majd megprobalok annak menten gondolkozni.

Gondolom a + %lightning dmg lesz az alap, meg a maxolt resistek, HP, DA, OA, mivel meele build, nem art ha nem vernek egybol agyon, es az uteseim viszont elonyos ha el is talajak a celpontokat.
Szerintem ugy probalom megkozeliteni a dolgot, hogy fegyveren legyen minnel tobb + %lightning dmg, a ruhakon meg elsodlegesen a vedelmet szolgalo statok elso korben, tehat resistek, HP, DA, ilyesmik.

Ha van otletetek az adott buildhez, azt szivesen vennem.

A start elott beuzemeltem az Item Assistant-ot. Te jo eg, mennyire hasznos egy tool ez! Vegre latom egyben, attekinthetoen az eddig osszeharacsolt cuccaimat!! Annyira egyszeru a hasznalata es vegre nem kell a mule karaktereimmel zsonglorkodnom. :C

(#567) reelc válasza djherby (#565) üzenetére


reelc
Topikgazda

Ha jól rémlik szinte bárhová vissza lehet menni az adott nehézségen.
Igen, a Skeleton Keyesek durva helyek, kell a kihívás a játékba. :)

(#566) Xalderon: Én is az Item Assistantot használom.
Mondjuk sok időbe telt mire rászántam magam, ahogy a Titan Questnél a TQ Vaultra.

(#568) reelc válasza Xalderon (#566) üzenetére


reelc
Topikgazda

A GD Build Compendium VII-be nézz be, keress rá az Elementalistra. Van ötféle build, hátha valamelyikből tudsz még ihletet meríteni.

Itt is vannak érdekes buildek, egy kínai communitytől. Grimtools+videó, magyarázat nincs (valószínűleg úgysem értenénk :) )

Remélem lesz majd olyan patch, ami kicsit szintre hozza a classokat. Necro és Inquisitor keverékek vannak túlsúlyban.

Lassan én is eldöntöm, milyen kari legyen a következőm, amit végigviszek. Megnézem a cuccaim, milyen buildekhez kell a legkevesebbet bekerítenem.

[ Szerkesztve ]

(#569) djherby


djherby
tag

Tegnap haladtam Gloomwaldban, és ha már ott jártam, mi történt? Kubacabra. Megmondom őszintén el is felejtettem. De ha már így esett, kergetőztünk. Mert mást nem lehet. Állandóan a nyakadon van. Persze közben vagy négyszer haltam, de megcsináltam. Jó szokás szerint a lila cucc garantált.
Nézegettem azt a build-et amit linkeltél. Egész érdekes, és közel áll hozzám. Amin mindig megakad a szemem az a DPS. 87 ezer, szép. Már korábban is érdekelt ez az érték. Mikor demo voltam sikerült felvinnem 25 ezerre. Most 83lvl még mindig 5 ezer környékén mozgok. Kinek van tippje, vagy tapasztalata hogy ez mitől függ, hogy lehet felfelé tornászni, van e értelme?

Reelc: Még azokat is szeretem látni, amikor ilyeneket írnak ki: lokarr 29s. :)

(#570) Qlux


Qlux
tag

Na, normal kipipálva. Maradt néhány questem, majd letolom azokat is. Eliten első act megvan. Mit mondjak, nem volt valami nehéz:) olyan gyorsan végigmentem csak úgy hullottak a dögök:) Jelenleg így fest a warderem:
[link]
Nekem a mentés mappába semmi nincs, így nem tudtam grim toolsba illeszteni.

[ Szerkesztve ]

(#571) Peace válasza Qlux (#570) üzenetére


Peace
nagyúr

Elite majd a kiegészítőben lesz aranyos. ;)

Valószínűleg be van pipálva a cloud save, ezért nem találtál semmit. Át kell tenned merevlemezes mentésre, hogy be tudj kontárkodni tools-al. Tudomásom szerint.

(#572) Hokunda válasza Qlux (#570) üzenetére


Hokunda
aktív tag

C:\ProgramFiles(x86)\Steam\userdata\folder of numbers\219990\remote\save\main

Itt próbáld meg!

Mert ugye van magában a Steam\Common\Grim Dawn\Save mappa is

[ Szerkesztve ]

(#573) Qlux válasza Hokunda (#572) üzenetére


Qlux
tag

Köszi!

Igy már sikerült:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#574) djherby válasza Qlux (#570) üzenetére


djherby
tag

Nem is csoda, hogy jól haladtál. Na ez az amiről beszéltem. Neked már 68-on 34 ezer a DPS, nekem meg 5000. Nem tudok még rájönni, hol a hiba.

(#575) Badlof2k válasza djherby (#574) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Sajat buildet hasznalsz ? Vagy milyen a karid?

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#576) djherby válasza Badlof2k (#575) üzenetére


djherby
tag

Ezt a build-et annyira nem vágom. Konkrétan nincs olyan ami után mennék. Egy kicsit olyan mixelt. Ami szimpatikus és jónak találom azt beépítem. A kari meg Mage Hunter. Majd rakok be én is képet.

(#577) Gothmog


Gothmog
aktív tag

Nekem sok dolgom/munkám volt az utóbbi kb. egy hétben, kevesebb idő jutott játékra, így még csak Karrozhoz megyek majd (Darkvale Gate végi ellenfél). Még mindig Elite nehézségen, és még mindig nagyon jól halad a karakter. A Valbury-s rogue dungeon is simán megvolt, bár ott már nem csak a főellenfeleknél kellett egyszer-egyszer gyógyitalhoz nyúlnom, de odafelé menet is volt egy-két ellenfelekkel alaposan telepakolt sűrűbb harc, ahol a biztonság kedvéért benyomtam egy-egy flaskát. Bár igazán izzasztó helyzet még ott sem jelentkezett.

Egyébként a Valbury végén lévő három főellenfél Elite nehézségen is vicc kategória volt. Csak a hideg támadású tudott néha érdemben sebezni rajtam, ha sokáig egy helyben álltam és nem mozdultam semerre. Ellenben az automatikus visszagyógyulásuk eléggé idegesítő volt. Veteránon olyan simán lecsaptam őket, hogy nem is tűnt fel, hogy ilyesmit tudnának.

Upgrade még nem nagyon esett, de egyelőre bőven jó a karakterem, gyakorlatilag very easy módnak érzem a játékot Elite-en, a rogue dungeonökön kívül még mindig nem kellett gyógyitalhoz nyúlnom (oké, majd az AoM-nál bekeményedik, tudom).

Endure. In enduring, grow strong.

(#578) Badlof2k válasza djherby (#576) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Az jó lenne akkor többet lehetne mondani, így annyit tudok csak hogy nincs kifejezetten egy vagy két olyan skill kihúzva ami magat a dmget adna és hozzá a kellő erősitő aura/aurák =) na meg sok múlik devition shirenokon hogy mit raksz ki úgy növeli a dmgetis nyilvánvalóan

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#579) Xalderon válasza reelc (#568) üzenetére


Xalderon
tag

Build compendium jo otlet, majd ranezek, koszi! :)

(#580) reelc válasza djherby (#569) üzenetére


reelc
Topikgazda

Lokarr: most nem emlékszem pontosan, és béna is vagyok, szerintem olyan 40mp-ig eltartott.

Ahogy nő az item lvl szint úgy nő durván a tárgy minden tulajdonsága.
Csak nézd meg, hogy ez a lvl26-os Marauder pisztoly és a szet, ill. a lvl65-ös változata mennyivel másabb.
Ugyanígy durvább pl. a lvl75-ös, vagy lvl94-es felszerelés.
Nagyon sokat játszottam a játékkal (jó ideje Ultimaten), egyedül, és a végén tradelnem kellett pár cuccot, hogy meglegyen végre a komplett build.
77852 a DPS-e a Purifieremnek alapból. Buffolva 91156 DPS.

Segítene, ha grimtoolsba beraknád a karid. Látatlanban azt gondolom, hogy sok tárgyad nem a te lvl szinteden van, hanem alattad. Ráadásul ha a saját fejed után mész (és nem öltél sok órát a játékba), valószínűleg nem nagyon van szeted, elesel a bónuszaitól.
Sok függ attól is, hogy ha pl. fire a fő sebzésed, akkor minél több cuccod támogassa, vagy legyen olyan tárgyad ami átkonvertál mást firebe. De úgy rémlik az magasabb szinten van.

(#581) reelc válasza Qlux (#573) üzenetére


reelc
Topikgazda

Van feleslegbe Empowered Wildcaller's Skins-em, és ha gondolod Relicet is tudok csinálni, majdnem mindegyiknek megvan a receptje. Csak add a nyersanyagot hozzá + az árát. Nagyon lutri amíg kieshet ami kell recept, nem érdemes kivárni.

(#577) Gothmog: Szépen haladsz te is, az a lényeg. :)

[ Szerkesztve ]

(#582) Qlux válasza reelc (#581) üzenetére


Qlux
tag

Fuu azt megkoszonnem:) A fegyo es a sapesz kb 5 perc diffivel esett epp ma, meg is nott a dpsem:) Akkor felveszlek steamen amikor raersz, holnap delelott nekem tokeletes. Koszi elore is.

(#583) reelc válasza Qlux (#582) üzenetére


reelc
Topikgazda

Dobtam PM-et.

(#584) reelc


reelc
Topikgazda

Amúgy lvl25-94 között sok szetdarabom felhalmozódott. Direkt azért hogy ha valaki belefáradt a vacak lootba, annak hátha tudok adni ezt-azt, és utána lelkesebb lesz. :) Nekem ez már mind feleslegben van, már megvan mind. Kékek, lila sajnos nem nagyon van.
Listát nem tudok csinálni.
De ezzel szerintem nem ér sokat az, aki pl. sokat farmol Cruciblét csapatban.
Inkább a kevesebbet játszóknak jöhet jól, vagy akik 1-2-3-ik karijukat nyúzzák.
Az adott cuccok droprateja miatt aki sokat játszik valószínűleg szintén rendelkezik ugyanezekkel a duplákkal (van tárgy amiből esett mát vagy 15 korábban, másból meg 1-2).

Ha valaki vadászik valamire, írja be mi az.
Steam alapjáték+AoM megléte szükséges.

(#585) Hokunda


Hokunda
aktív tag

RIP Tywin

Ebben a formában élt 70 órát. :DDD

Elite sajnos "már" kevés a saját kútfő. Egyszerűen a hp nevetségesen kevés, de ami nagyobb gond, hogy egyszerűen 2h meleevel nem tudok 1 v 1eket felvállalni.

Ha lenne valaki aki esetleg ötletelne dobjon rám egy püt pls!

Van ugye a 2 clarity ami nullázza a pontjaimat, át kell építenem, mert nem életképes.

(#586) reelc válasza Hokunda (#585) üzenetére


reelc
Topikgazda

A Shamant szokták jobban fejleszteni, a Soldier ágat többnyire életben maradáshoz fejlesztik, úgy tudom.
A Compendiumot nézegetném.

(#587) Qlux válasza Hokunda (#585) üzenetére


Qlux
tag

Igen, shama agra tegyel. Bleed, vagy lightning opcio ami eletkepes, en a lightning mellett dontottem es nagyon tetszik.Menhir tuti nem rolnam ki maxra, war cryt szinten felesleges. Mobilrol nem latom jol a csillagkepet.

[ Szerkesztve ]

(#588) Peace válasza Hokunda (#585) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem nem volt szimpi. Legelső karim ilyen volt, mikor megvettem 2016-ban. Normálon végigvittem, de elite-en már esett-kelt folyamat. :(

(#589) reelc


reelc
Topikgazda

Korábban írta valaki, hogy a Normal/Veteran ismerkedés a játékkal. Nem érdemes sok időt itt tölteni.
Az Elite már tartogat némi kihívást., a drop is jobb.
Ultimate az igazi játék. Akár az egész karit át kell skillezni, stb. Most már egyszerűbb az itókákkal, de régen sok pénzbe és kristályba került.

Amúgy ha magamtól csinálnék karit, akkor is használnám a Grimtoolst, mert jó látni milyen sebzésfajták vannak az adott karinál. Eszerint (is) belőni a Devotion pontokat is, és cuccokból is ami lehet támogassa a sebzést és a skillt is.

(#590) Qlux


Qlux
tag

Item assistant működésében tudna valaki segíteni? Nem nagyon akar működni akármit csinálok. Valamit elszúrhattam:)
Ez az üzenet fogad: no matching items found

[ Szerkesztve ]

(#591) Xalderon válasza Qlux (#590) üzenetére


Xalderon
tag

Az Item Assistant csak ugy tud mukodni, ha a jatek nem a felhobe ment, hanem lokalba.
Ezert hasznalat elott at kell allitani magaban a jatekban, hogy ne a felhobe mentsen, valamint a Steam-ben a jatek property oldalan is szinten ki kell kapcsolni a felhobe mentest.

Amennyiben eddig a felhobe mentodtek a karaktereid, akkor a menteseidet is at kell helyezni a Steam alol a jatek lokal mentesi folderebe. (A Steam maganak lokalba tarolja a felhos menteseidet, gondolom innnen szinkronizalja fel a felhobe).

Ezt kovetoen, ha mindent jol csinaltal, csak elinditod mind az Item Assistant-ot, mind a jatekot, es mehet a moka. A stash utolso elotti transfer tab-jan tudsz kivenni az Item Assitant-ban tarolt cuccok kozul, az utolso tabon pedig berakni tudsz az Item Assistant-ba (amint bezarod a stash-t es kicsit eltavolodsz az npc-tol, az Item Assistant atveszi a cuccot, a stash tab meg ertelemszeruen kiurul.)

Elsore lehet, hogy bonyolultnak tunik, de nem az.

Itt az elso hsz. aljan(Installing) le van irva, hogy es mit kell allitani, ill. hogy mit honnan es hova kell masolni.
Kicsivel felette van link videora is, ahol szinten elmondjak, mit es hogyan kell beallitani.

Ha nem megy az angol, akkor itt tudunk segiteni.

[ Szerkesztve ]

(#592) Qlux válasza Xalderon (#591) üzenetére


Qlux
tag

Köszönöm a választ. Ott chesztem el, h csak a jatekban kapcsoltam ki a cloud savet, steamen nem.
Igy mar okes.

(#593) Qlux


Qlux
tag

Sikerült megölnöm eliten Alkamos, Lord Executioner-t, igaz csak másodszorra, de így már könnyű volt. gyakorlatilag totemem és a wind devil kinyírták, csak kitolnom kellett:) Normalon volt egy shrine, amit nem tudtam akiválni, kicsit utánaolvastam és riftekben kellett itemeket gyűjtenem, h betudjam aktiválni. Ezzel nem is volt gond, de miután beszéltem a fickóval, akinél leadtam a questet, nekem rontott:) Piros betűs boss volt, a hp-ja meg se moccant mikor ütöttem:)) Ez valami boss?
Igy fest jelenleg a warderem:
[link]
[link]

(#594) reelc válasza Qlux (#593) üzenetére


reelc
Topikgazda

Gratulálok.
Ő Mogdrogen Avatárja a Rhowari istené.
A beszélgetést 2 irányba lehet terelni. A második változatnak az a vége, hogy rádtámad, mert inzultáltad.
Ha új játékban visszamész, nem bánt. Ha jól emlékszem nehézségenként csak egyszer lehet kinyírni, szóval nem farmolható.
Ő a Celestialok közé tartozik, nem sok ilyen van, de a játék legkeményebb ellenfelei.

Ha eléred a lvl82-őt és szeretnéd, tudok adni egy komplett The Arcane Tempest szetet. Feleslegben van. :)

(#595) Qlux válasza reelc (#594) üzenetére


Qlux
tag

Szivesen fogadom, csak gyozzem meghalalni:)
Akkor nem csoda, h nem birtam vele:)
[link]
Le lehet egyaltalan gyurni egyedul?:)
Eye of the Storm relichez lassan meglesz minden alapanyagom, viszont a blueprint nagyon random eshet. Ebben majd tudsz segiteni? Radirok amint meglesz a mati. Koszi elore is.

[ Szerkesztve ]

(#596) reelc válasza Qlux (#595) üzenetére


reelc
Topikgazda

Nem tesz semmit, úgyis kuka lenne, van már belőle.
Igen, lelehet, de elég durva felszerelés és ügyesség kell hozzá. Nem mindegyik kari képes rá.
Igen, megvan az a receptem, segítek.
Csak annyit kérek, hogy a képen látható formában add át a cuccokat hozzá, mindent felkonvertálva. Lesz vele melód. :)

[ Szerkesztve ]

(#597) reelc


reelc
Topikgazda

Lassan indítanék egy új karit.
Van valakinek ötlete milyet érdemes?
A mostani legerősebb karimnak összesen 4 aktív skillje van, kényelmes vele játszani.
Olyat keresnék, aminek nincs túl sok aktív skillje. Nézegettem buildeket, classokat, de még nem döntöttem.
Inquisitor és Cabalist van már, más érdekelne.
Először valamilyen Meteor casterre gondoltam, csak amiket láttam olyan 7-8 aktív skillel rendelkeznek.
Előre is köszi.

(#598) Qlux válasza reelc (#597) üzenetére


Qlux
tag

Ezt nézted már?:
[link]

Nem négy aktiv skilles, de eleg brutál lehet:)
Én Spellbreaker-t fogok indítani az tuti. Valahogy a közelharc nekem jobban fekszik.
De ha nem akarsz sok skill-t, tudom ajánlani ezt frankó dotolos kari:
[link]

(#599) Qlux


Qlux
tag

Vagy, csinalsz magadnak buildet,még jól is összejöhet. Tapasztalatod van már dögivel. Az én warder buildem sincs sehol,valamiert primal strike-ot nem szeretik, gondolom valami nerf lehetett az oka. Igy magamtol rakosgatok csillagkepet es skilleket is. Valszeg ultimaten elverzik majd, de meglatjuk. Meg nagyon tanulom csak a jatekot. 30 oras warderem, a maradek 60 oram a classok probalgatasaval ment, mig vegul warder lett.

(#600) reelc válasza Qlux (#598) üzenetére


reelc
Topikgazda

Köszönöm az ötleteket!
Megnéztem mindkettőt.

Lehet inkább abból az irányból közelítem meg a dolgot, hogy milyen komplett szetjeim és egyéb cuccaim vannak lvl65-72-75-ön. Az új kari célja elsősorban az lenne, hogy lvl65-75 közötti szeteket tudjam vele farmolni. Aztán később átlehet állítani.

A távlati tervem amúgy is az lenne - ha addig meg nem unom a játékot - hogy minden mastery kombinációból legyen egy legalább lvl94-es karim.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Grim Dawn
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.