Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Grim Dawn

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-06-23 09:15:58

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Grim Dawn topikban!
Kérlek olvasd el az összefoglalót kérdezés előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37) Rison77 válasza wesker24 (#36) üzenetére


Rison77
senior tag

Feladtam a blademasterrel a küzdelmet, kiszedtem az összes devotion-t vele normál/veteránon, leöltem vele jó párszor az utolsó bosst , cronley-t, stb. Dobálták a kéket, de természetesen egyik se volt olyan ami nekem jó lett volna. Meguntam, csináltam én is egy pyro-t, hát evvel lényegesebben könnyebb a játék, act2-re már 3k dps-em volt, mikor a blademasterrel normál végére lett annyi. Fel is vettem veteránra úgy vittem végig, hátha jobb a loot. Esett is mindenféle jóság, csak nem nekem... de elég szépen végigsiklottam mindenen. Most eljutottam elite-be, 10k dps-em van, amivel nem is lenne probléma, csak hát itt is a resistek.. esek kelek. Act1 még úgy ahogy elment, de most kezdtem act2-őt, a ranged humanok aláznak rendesen. Már egy 3-as csoportosulás sortüze kinyír. Pedig nagyon tetszik a játék, kis kikapcsolódás diablo- poe után, de ez a drop rendszer gyalázat, és nem is nagyon tudsz ellene tenni.
Evvel a build-el építkezem. Most 49-es vagyok, 50-re már megvan a cipő ami linkelve van a build-be, utolsó boss dobta, meg 1-2 félretett cucc, de még így se lesz nagyon resistem. Nézegettem a repus vendoroknál a lvl50-es geareket, de nem tudom melyik lenne jó, mert egyik se ad igazából fire dmg-t, stb-t amit a build igényel.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Grim Dawn
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.