Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Grim Dawn

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-06-23 09:15:58

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Grim Dawn topikban!
Kérlek olvasd el az összefoglalót kérdezés előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Xalderon válasza Gothmog (#696) üzenetére


Xalderon
tag

Jol gondolom, hogy a valasztott sebzes tipusok a physical es a trauma?
A csillagkepekkel meg ha jol latom gyakorlatilag ramentel a vedelemre.

Nincs sok tapasztalatom meg magasabb szinten a jatekkal (eddig egy 70-akarhanyas a legnagyobb karakterem), de ugy erzem, most kezdek talan kicsit jobban raerezni a dolgokra, mostanra kezdem latni, hogy mennyit is szamitanak a resistek, az armor, vagy az OA/DA. Es hogy gyakorlatilag arrol szol a gearelodes, hogy mindenbol kell majd valamennyi es ezekkel kell zsonglorkodni, hogy mibol mennyi az optimalis.

Egyebkent most elite act 2-ben ugy erzem, konnyebb a jatek, mint veteranon volt. Gyakorlatilag mindent daralok, az olyan bossokat is, amik elozo nehezsegen eddig mindig paraztattak. Pl. act 2-ben van az elejen, talan Arkovian Foothills-ben, az arenaban egy dual wield-es csoka, na az eddig mindig megkergetett, mert soha nem tudtam ugy leolni, hogy kozben siman csak bealltam volna vele szemben es csak utottem volna. Most meg, pikk-pakk osszecsuklott. :DD

Gyanitom ez a kozel 40K dps + a mar sokkal jobb szinten levo resistek miatt lehet. Meg a kieg ellenfelei egyertelmuen nehezebbnek tuntek, most hogy visszajottem a jatek alap reszehez, minden konnyebbnek tunik.

Vegre meglett Devil's Crossing-gal a honored es meg tudtam venni a Writ-et, hogy mostantol gyorsabban jojjon hozzajuk is a reputacio.

(#702) reelc válasza Xalderon (#700) üzenetére


reelc
Topikgazda

Igen, ez az, köszi, gondolatolvasó vagy.

(#703) reelc


reelc
Topikgazda

(#704) Qlux válasza reelc (#703) üzenetére


Qlux
tag

Lesz egy kisebb buff számomra, ez mindenképp jó. Most pár napja nem tudok játszani, megadta magat a videokartyam (gtx690), de jövőhéten kapom az ujjat, addig pihi.

(#705) Badlof2k válasza Qlux (#704) üzenetére


Badlof2k
senior tag

részvét :( megöregedett?

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#706) reelc válasza Qlux (#704) üzenetére


reelc
Topikgazda

Mindig kellemetlen, ha valami megadja magát.

[ Szerkesztve ]

(#707) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Sajnos nekem is bejött munkahelyemen nem számított projekt, így most erősen limitált idő van a játékra.

Ettől függetlenül eliten az alapjátéknak vége! Főellen nagyon lazán elfeküdt, semmi megerőltetés nem volt.

Ultos szettet esetleg valaki nem tud gyártani? (sisak+páncél megvan)

(#708) reelc válasza Hokunda (#707) üzenetére


reelc
Topikgazda

Grat.

Csak a sisakot lehet kraftolni.
A többit lootból kell összeszedni.

A Grimtoolsba is bekerültek a patch változtatásai.

[ Szerkesztve ]

(#709) Gothmog válasza Hokunda (#707) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Dettó, nálam is időhiány, így lassabban haladok.

Jelenleg Cronley után vagyok közvetlenül (Ultimate). A karakter 94-es, és eddig nagyon könnyedén halad. Még az Act1 főellenfél felé menet belefutottam az Aetherial nemezisbe, de esélye sem volt. Annyit tudott elérni, hogy nála már megittam néha egy-egy gyógyitalt, ha úgy láttam, hogy kb. a feléig leverte a hp-met. Máskülönben lazaság. :))

Endure. In enduring, grow strong.

(#710) reelc válasza Gothmog (#709) üzenetére


reelc
Topikgazda

Többek között az a jó ebben a játékban, hogy ha csak 15 perced van, annyi idő alatt is lehet csinálni valamit.
Senki nincs lemaradva semmiről. Nincs verseny, szezon, időkorlát.

Az előbb lefarmoltam az új bosst.

(#711) reelc


reelc
Topikgazda

Ha valakinek az ismerőse Grim Dawnt akar venni akciósan, itt a remek lehetőség.
A DLCkre elég gyenge az akció, de az alapjáték megéri ennyiért!

[ Szerkesztve ]

(#712) Xalderon válasza reelc (#710) üzenetére


Xalderon
tag

Elite-en epp ott jarok es veletlenul raakadtam, ugyhogy muszaj volt megnezni. Amikor egy nagyobbat ramhuzott, akkor kicsit megijedtem, de meglett vegul gond nelkul elsore. Meg mindig ugy erzem, hogy most elite-en konnyebb a jatek, mint veteran-on volt.

A guide, ami szerint haladok, azt irja, hogy a Widow csillagkep Arcane Bomb kepesseget a Wendigo totemhez kell hozzakotni, nekem viszont mar nem engedi ezt a jatek, nem ajanlja fel, a totem-et, mint alkamas skill-t. Elkepzelheto, hogy korabban a totem attack skill-nek szamitott, de ez idovel valtozott? Ugye az Arcane bomb % esellyel aktivalodik attack eseten.

(#713) reelc válasza Xalderon (#712) üzenetére


reelc
Topikgazda

Persze, hogy könnyebbnek érzed.
Sokkal jobb cuccaid vannak, komolyabb resistjeid. A skilleket is tudod mikor kell elsütni, stb.

Linkeled a guidet? Nem lehet, hogy korábban változtatni kellett valaminek a csatolását és így tudta ő csatolni azt amit mondasz?

Végül összekalapozták a Last Epoch-ot. Figyeltem, az utolsó napokban táltosodott meg. Na de ez nagyon távlati, majd kb. 2 év múlva lesz valami belőle.

[ Szerkesztve ]

(#714) reelc


reelc
Topikgazda

Friss Grim Misadventure #138: Moving Right Along hírek, és nekem tetszenek. :)

(#715) Xalderon válasza reelc (#713) üzenetére


Xalderon
tag

(#716) reelc válasza Xalderon (#715) üzenetére


reelc
Topikgazda

Passz, engednie kellene, ha jól látom.

(#717) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Újabb akadály Kra'vall nem akarja megadni magát és a hpje is regenerálódik, talán majd később visszanézek, de ez egy szemét kis lény!

(#718) Xalderon válasza reelc (#716) üzenetére


Xalderon
tag

Tegnap kicsit jatszottam a totemmel, mert zavar, hogy nem tudom ugy folytatni a buildet, ahogy a guide-ban le van irva.

Vannak skillek, amiket enged a Wendigo Totem-re kotni, de az Arcane Bomb most nem ilyen. :(

Szoval az lett a vege, hogy fogtam az Arcane Bomb-ot es ratettem a Primal Strike-ra, mert olvastam valahol a forumon, hogy az ugy eleg jo bossok ellen. Regebben, amikor a poszt irodott, akkor legalabb is igy volt.

A Reckless Tempest-et, ami eddig a PS-en volt, azt meg kenytelen voltam attenni a totem-re. Nem hiszem, hogy ez igy tul optimalis lenne, mert a Tempest-et crit attack triggereli es nem hiszem, hogy a totem olyan gyakran crittel, mint a Primal Strike, ami a fo dmg skill-em es spammelve van harcok alatt.
Na de mind1, ez van, igy fogom most probalgatni egy ideig, majd meglatom mennyire effektiv az elozo felallashoz kepest.

(#719) reelc válasza Xalderon (#718) üzenetére


reelc
Topikgazda

Nem tudom miért van ez.

A builded 1.0.4.0-es. Onnantól kezdve az összes patch logban rákerestem az "Arcane Bomb" és "Wendigo" kulcsszavakra, de nem hozott fel semmilyen Devotionos változást.

Sőt, a Grimtoolsban megcsináltam az egészet a leírás alapján, és nekem sem hozza fel.

Az Arcane Bombot Wind Devilre? Az a build tartalmaz másikra linket, ott ezzel a megoldással van.

[ Szerkesztve ]

(#720) Xalderon válasza reelc (#719) üzenetére


Xalderon
tag

Egyenlore csak 3 skill pontom lenne Wind Devil-re, ugyhogy ugy dontottem, hogy inkabb eloszor a Thermite Mine-ra osztok ki 5-6 pontot, mert az pontonkent tobb resist debuffot ad, tehat hamarabb latom hasznat. Miutan az megvan, kezdek el WD-re pontokat kiosztani es hasznalni azt. Na majd ezt kovetoen megnezem az Arcane bomb-ot a WD-n, ha el nem felejtem. :)

Erdekes lesz ez a vegen, mert mar kb. most nehezen latom az ellenfeleket es mar most mero egy clusterfuck a kepernyo, a villamokkal, az arcane bomb szimbolumaval es robbanas effektjevel, a thermite mine-ok langcsovaival es a Blakc Water Cocktail tuzevel... A thermite mine langcsovai egesz kellemesen kitakarnak kb mindent, nehogy lassa az ember, mit csinal. :DD

Vegul is mit szamit mar a vegen meg egy vagy ket plussz effekt? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#721) reelc válasza Xalderon (#720) üzenetére


reelc
Topikgazda

Ezért nem foglalkoztam sokat a Demolitionisstel.
Elhajítja a Molotov koktéljait :) és kb. semmit sem lehet látni az effektektől.

(#722) reelc válasza Xalderon (#718) üzenetére


reelc
Topikgazda

Ebbe most futottam bele, véletlenül.

(#723) Gothmog


Gothmog
aktív tag

Ha már feljött a topik, kis helyzetjelentés:

Múlt héten szűk másfél órát tettem csak bele a játékba. Részben sok a munka (amit szívesen hozok haza is, mert élvezem), másrészt kicsit belecsömörlöttem, és "muszájból" nem akarok játszani. Ha visszatér a kedv, akkor haladok majd rendesen megint.

A karakter jelenleg 98-as, Homestead waypointnál vagyok; az odáig vezető úton mindent megcsináltam, beleértve a Steps of Torment rogue labirintusát is. Minden ment simán behalás nélkül. A legtöbb kellemetlenséget Alkamos okozta, aki az "overmax" ellenállásaim ellenére is elég rendesen tudta mozgatni a HP mutatómat, ami nem kis teljesítmény a részéről, ugyanis 30k felett van már az életerőm :DDD Egyszer még a Menhir's Will is bekapcsolt, vagyis 33% alá be tudta vinni az életerőmet. De ezzel együtt sem tudott sok kellemetlenséget okozni, csupán szokatlan volt, hogy:
1. mozognom kell néha (ki a kék trutymóból)
2. gyógyitalt kell innom néha (ezt leszámítva az egész Steps of Torment, beleértve a ládanyitós trial részt is, gyógyital nélkül ment le simán)

A sebzésem még mindig szerény, jelenleg olyan 45k körül van alapjáraton (a permanens/állandóra bekapcsolható skillekkel), de ez elég (még) mindenhez.

Ha egyszer eljutok a 100-as szintre, lövök majd képet. Mindenesetre jó kis tankos karakter, annak ellenére, hogy saját fejlesztés és maga találta a összes holmiját, továbbá alig ismertem a kieget, mikor nekikezdtem (előtte egy karakterrel szaladtam csak végig a kiegen Veteran szinten), idáig összesen egy darab (kissé értelmezhetetlen halállal) jutott el idáig (még Veteran szinten halt be a kieg szinte legelején egy lila dögtől) úgy, hogy minden tartalmat megcsináltam minden nehézségi szinten (a két Celestial és Mad Queen legyilkolását leszámítva).

Endure. In enduring, grow strong.

(#724) reelc válasza Gothmog (#723) üzenetére


reelc
Topikgazda

Gratulálok, szépen eljutottál lvl98-ig.
30k HP az szép, nagyon tankos vagy. :)

(#725) Xalderon válasza reelc (#722) üzenetére


Xalderon
tag

Ilyen valaszt en is talaltam a forumon egy masik hsz-ben meg a multkor, de nem teljesen ertettem es ahogy ott le volt irva nem tunt logikusnak, de az altalad linkelt hsz ezt most alatamasztja es ugy latszik tenyleg igy van. Hat, ez van.

Hetvegen allati nagy makom volt, kiesett az Eye of the Storm relic, pont ez kell a buildhez.
Megcsinaltam, de elkovettem azt a hibat, hogy nem Angrim-mal keszittettem, de most mar mind1.

A relic cserejevel sajnos mar nem tudom hasznalni a jo kis stun-t ado Gavel of Justice skillt (Arbiter relic), ugyhogy atalltam Primal Strike-rol Savagery-re. (Primal Strike-ot szintezesre irja, es Savagery-t pedig az end game-ben hasznalando vegleges skill-nek.)
Kinezetben es feelingben jobban bejott a Primal Strike, viszont Savagery-nek meg nem elhanyagolhato lifesteal-je van.

A Savagery-re bindoltam az Arcane Bomb-ot, Upheaval-ra a Reckless Tempest-et es a Wendigo Totem-re az Arcane Storm-ot.

Jelenleg 88-as vagyok, tegnap kezdtem el az ultimate-et. Mar varom a 90-et, hogy jopar item-et cserelhessek az uj faction-oknel.
Utolso act-ben ra kellett jonnom, hogy lehet gondom lesz a lifesteal resist mobokkal. A foboss elott vannak nagy, benga golemszeru lenyek, amik baromi nagyot utnek es lifesteal nelkul eleg nehez oket tulelni, ha egyszerre 2-3 ramjon.

[ Szerkesztve ]

(#726) djherby válasza Xalderon (#725) üzenetére


djherby
tag

Szia!

Hol esett az Eye of the storm? Az nekem is kéne a Bane-hez. Hétvégén én is letudtam a Malmouth főellent. Úgyhogy jöhet az Ulti! Mielőtt beléptem Fleshworksbe, kiírta, hogy elértem egy újabb Nemezis státuszt. Nem tudtam elsőre végig olvasni. Pár lépés után már ott is volt. Most nem tudom a pontos nevét, de Aether ... volt. Kedvesen mindig pottyant egy Aether rögöt, amitől azonnal kimúltam. Folyamatos mozgásnál is, mert akkor meg elém dobta, és pont alá szaladta. Már majdnem 91 lvl lettem, de visszavitt 90 elejére. Még akarok vele találkozni!

(#727) reelc válasza djherby (#726) üzenetére


reelc
Topikgazda

Ha szeretnéd és hozod a nyersanyagokat, lekraftolom neked.
Sokszáz recept van, nem sok konkrétum van, mi honnan esik (kivéve a Questesek).

Az a Nemesis engem is egyhitelt párszor, míg betanultam.
Mozgásban kell lenned, amikor megjelenik a meteorja. Pontosabban amikor castolja. Utána visszamész és támadod.

[ Szerkesztve ]

(#728) Xalderon válasza djherby (#726) üzenetére


Xalderon
tag

Hu, mar meg nem mondom, hogy hol esett. Nem volt semmi extra, nem rogue dungeon-ban voltam, vagy ilyesmi, siman csak szinteztem. De ugy remlik valami tok random drop volt, lehet, meg csak nem is boss dobta, ezert is orultem meg neki annyira. Na meg, mert kell a buildhez. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#729) djherby válasza Xalderon (#728) üzenetére


djherby
tag

Köszi mindkettőtöknek, hétvégén nem leszek itthon. Utána meg azt hiszem kivárom míg nekem is pottyan. Úgy is fogok még eleget körözni Malmouth környékén.

(#730) reelc válasza djherby (#729) üzenetére


reelc
Topikgazda

Ahogy gondolod.

Van 573 recept a játékban, előbb-utóbb kiesik :) - a frakciósok és amiket questtel kapsz.
Simán beleverhetsz még akár 60 órát is, anélkül, hogy kiesne. Annyira random a dolog.
Amúgy nem a kieg tette hozzá a játékhoz.

Megnéztem: elvileg árustól nem tudod bekeríteni.

Ha meggondolod magad, szólj.

(#731) reelc


reelc
Topikgazda

Esetleg van valakinek feleslegbe Empowered Faceguard of Perditionja? Nemsokára lvl65-ös vagyok, és ez nincs meg a szettből.
Megfizetem! :)

(#732) Qlux válasza reelc (#731) üzenetére


Qlux
tag

Nekem csak a sima valtozata van meg, gondolom az mar nem jo neked. Lassan vegere erek a jateknak, megoltem ezt a kraken izet. Nem volt nagy durranas, de azert figyelni kell. Kozben keszul az uj karim is, spellbreaker. Ezt mar veteranon kezdtem, picivel erzem nehezebbnek, de kb ugyanaz. Viszont a class combo nagyon bejon.

(#733) reelc válasza Qlux (#732) üzenetére


reelc
Topikgazda

Köszi, az megvan.
Most értem el a lvl65-öt, kukázok valamit a félretett cuccaimból. :)

Hajrá!

(#734) reelc


reelc
Topikgazda

Livestream lesz este megint.
Mondjuk sosem értettem az idő számításukat, mert a náluk du 14:00 az nálunk 20:00 óra, és nem 18:00, ahogy írják.

(#735) Xalderon válasza reelc (#734) üzenetére


Xalderon
tag

Koszi az infot! Ha el nem felejtem majd ranezek, ugysem terveztem ma estere mar semmi komolyat. Teljesen kisult mar az agyam. :DDD

(#736) reelc válasza Xalderon (#735) üzenetére


reelc
Topikgazda

Kicsit megzavart a dolog.
Konverter.
Mi GMT +1 óra vagyunk, szóval 7 óra az eltolódás, nem 6.
De úgy rémlik, mintha 20:00-kor kezdődött volna máskor is, nem 21:00-kor.

Meg az, hogy miért írnak mindig téves Európai időt? Nem tudom, mit alapján számolják.

[ Szerkesztve ]

(#737) reelc válasza reelc (#736) üzenetére


reelc
Topikgazda

Igen, most fog kezdődni.
Aki nem nézi nem marad le semmiről.
Egy ideig visszanézhető a videó + egy topikba össze szokták szedni az elhangzó infókat. Na meg hétfőn megint lesz Grim Misadventure.

(#738) reelc válasza reelc (#737) üzenetére


reelc
Topikgazda

1-es hsz, az utolsó spoileres rész a friss stream infó kivonat.

(#739) reelc


reelc
Topikgazda

Shattering game mode - remélem lassan lesznek konkrétumok róla.
Amikor annó meghallottam, gondolkodtam, és a Victor Vran játék jutott az eszembe.
Ott el vannak határolva a területek egymástól, nem egybefüggő, mint a GD esetén.
Mielőtt belépsz egy területre, kiírja, hogy pl. kalapácsütéssel kell kinyírnod 10 robbanó pókot - ezért plussz pénzt kapsz.
Van benne olyan is, hogy átok kártyák esnek. Belépéskor lehet aktiválni többet is. Így te nehezíted magadnak a játékot. Pl. x%-kal kisebb lesz az armorod, de x%-kal több XP-t kapsz. Végülis te raksz mutatorokat a játékba.
Voltak jó ötletek a játékban, de amúgy nem nagyon fogott meg.

Szóval a shatteredről régen ez jutott az eszembe, hogy belépsz egy területre, és ott meghatározott célokat kell teljesíteni.
Persze lehet más lesz a dologból, de nem baj. Csak ne év végén jöjjön ki, hanem hamarabb. :)

A livestreamben elhangzott ez:
"What else can you say about the new game mode aside from how shattering and smashing it will be.
You know the mutators in the Crucible? Involves those a bit."

Lesznek új cuccok is, pl.

(#740) Xalderon válasza reelc (#739) üzenetére


Xalderon
tag

Megneztem a stream-et, de nem sok infora emlekszem, elegge nehezen volt nyomon kovetheto a szamomra.

Masra szamitottam, azt vartam, hogy majd a dev szepen elmondja elejetol a vegeig, vagy legalabb valalmi bevezetot ad. Ehhez kepest, gyakorlatilag egy kerdezz-felelek volt, aminel sokszor nem volt teljesen tiszta, hogy eppen milyen kerdesre valaszolt Z. Parhuzamosan probaltam a chat-et is nezni, hogy legalabb egy reszet megertsem. Z hangja is eleg halk volt a jatek hangeffektjeinek es a zene hangerejehez kepest.

Egy dolog mindenestre mar biztos, a zeneje valami felelmetesen jora sikerult. :)

A legjobb momentum szamomra az volt, amikor valaki azt kerte, mint uj feature-t, hogy a kuldik kijelzese kikapcsolhato legyen. Mint kiderult, paran nem tudtak errol a mar meglevo, de "rejtett" funkcionalitasrol. :C

[ Szerkesztve ]

(#741) reelc válasza Xalderon (#740) üzenetére


reelc
Topikgazda

Ezért linkeltem azt a topikot, össze szokták szedni az elhangzottakat, egy kis időbe beletelik.

Láttam már pár streamet, sokszor nem élőben, csak beletekergettem.
Igen, elsősorban kérdezz-felelek szokott lenni, minimális spoilerekkel. Nagyon ritka, hogy többet mutatnak, mint amennyit szabad nekik.
Néha ködösítenek, vagy nem válaszolnak a kérdésre - ezt becsülöm bennük. Elmondták, hogy sokminden változhat megjelenésig, és olyan dolgokat mutatnak meg, amik benne is lesznek a játékban.

Általában Grava streamel, közben válaszol kérdésekre, ill. Zantai is írásban.
Ha néha Zantai streamel, akkor ő a fő információforrás szóban, meg amiket mutat.

Ritkán van másféle stream is.
Volt már olyan stream is, amiben mutogatták a pályaszerkesztő működését, vagy egy designer alkotott egy szörnyet a 3D programmal. Volt olyan is, hogy a hangzásvilágba avattak be.

Igen, a Skewsound csinált új zenéket. Tetszik, mint eddig. :)
A rejtett funkció jó volt, de sokaknak esett le akkor. :)

A Skewsound Youtube csatornája.
Fent van az új kiegből 2 szám, az AoM-ből is pár, a Grim Dawnból pedig a teljes album.

(#743) Xalderon


Xalderon
tag

Hetvegen jatszottam megint kicsit, megvan az 55 devotion pont es a vegleges devotion-ok.

Az utobbi 20-25 szint ota nem csereltem gear-t es mar eleg serulekeny szegenyke. Cronley ranged haverjai eleg szepen szet tudak kapni, ha nem figyelek es kezdek el utni-vagni mindenkit.
Gondolom ez foleg az elmaradt armor miatt lehet, a mobok is csak erosodtek, kozben valtottam ultimate-re is.
A resistek ultimate-en viszonylag rendben vannak, meg ha nem is az osszes van a maximumon.

Faction vendortol most vettem neki 5 uj cuccot, kb. egy orat vendor-trukkoztem, mire sikerult viszonylag jo statokkal kihozni az uj dolgokat. Szerencsere a guide-ban reszletesen le volt irva, hogy melyiknel milyen statokra erdemes figyelni.
Most megint legozhatok, hogy minden resist-je a helyere keruljon, de remelem ezek segiteni fognak a fenti probleman.

Jelenlegi allapot alapjan kicsit tartok tole, hogy ultimate-en nem fogja majd zokkenomentesen venni az akadalyokat, de majd meglatjuk.

(#744) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Biz isten felsírok. :DDD Cleanese Corruption főbossa simán halódott majd fél pillanat kiesés és lelőtte a 10 k hp úgy, hogy közben már a cuccokat szedtem, elpusztult ő is, de a rohadt key ugye újra kell aktiválni, szóval él mindenki, 1 óra kuka. :W

(#745) djherby


djherby
tag

Nem is kellett sokat várnom, tegnap meglett az Eye of the storm! Még megyek egy két kört Ultimate előtt.

(#746) reelc válasza Hokunda (#744) üzenetére


reelc
Topikgazda

Trükkös alak.
Milyen fokozaton?
Ultimaten még nem volt szerencsém hozzá.

(#745) djherby: Igen, előbb-utóbb kiesik ez is, mint bármi.

(#747) Hokunda válasza reelc (#746) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Csak elite. Végeztem a szinten, csak a challange dungeonok vannak, abból is csak Underbog meg Bastion of Chaos. Majd írok egy kis összefoglalót, ha végeztem azokkal is. Kb lvl 89-90-en megyek át ultimatere, most 88.

(#748) reelc válasza Hokunda (#747) üzenetére


reelc
Topikgazda

Tök jó átmenni Ultimatere, jobb a drop is.

(#749) reelc


reelc
Topikgazda

(#750) Peace válasza reelc (#749) üzenetére


Peace
nagyúr

Ez miért is jó dolog?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Grim Dawn
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.