Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Google Home/Nest

Hozzászólások

(#1001) oszy válasza oszy (#1000) üzenetére


oszy
veterán

Azt megtudjátok mondani, hogy mára miért lett az időjárás és a beállítások menü német nyelvű? A fő oldalon lévő szövegek a felső sorban angol. Minden más német. :W

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1002) Madoc válasza oszy (#1000) üzenetére


Madoc
veterán

Telefonon be birod állitani a menüben hogy kisérleti szoftver telepítéshez hozzájárulsz. Béta teszt..

Nyelvet se állított még át soha egyik eszköz sem, így passzolom a mai kérdést.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1003) oszy válasza Madoc (#1002) üzenetére


oszy
veterán

Lehet factory reset kellene és egy droidos telefonon beállítani, majd valahogy megosztani és úgy lehetne értelmesen iPhonen is használni?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1004) oszy


oszy
veterán

Tök jó ez a fórum. 99%-ban magammal beszélgetek! :) Megoldottam.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1005) Madoc válasza oszy (#1004) üzenetére


Madoc
veterán

Mivel más nem almás így igen.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1006) LilProphet90 válasza oszy (#1001) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Nálam is átment rövid idő után félig hollandra, volt factory reset, utána ugyanaz, úgyhogy elengedtem.

Én is iPhoneról nyomom, de nem tudom, az okozhatja-e. Többen panaszkodtak rá.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#1007) Khadris


Khadris
csendes tag

Srácok, nálatok milyen a Google Podcast helyzet? Pár napig mondogatta az Asszisztens, hogy elsejével megszűnik a szolgáltatás, és most meg is tagadja a lejátszást, mert nincs app, amit használhat. Elvileg kellene valahogy migrálni YT Musicra, de erről egyik app sem tud, sőt, a Podcasts-ban export lehetőségem sincs, a YT Musicban meg nem találom a podcastokat, csak a videós tartalmakat.

(#1008) oszy válasza LilProphet90 (#1006) üzenetére


oszy
veterán

Én megoldottam. Már jó. Igaz még nem használom ki a képességeit. Egyelőre órát és időjárást mutat. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1009) oszy


oszy
veterán

Hogyan kell rávenni, hogy mutassa az aktuális híreket? Nem bulvár. :) Esetleg árfolyamokat...

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1010) droetker válasza Chipses01 (#989) üzenetére


droetker
csendes tag

Szia!
Angolra kell állítani a telefon nyelvét és akkor betudod állítani a rutinokat. Esetleg a régiót is át kell állítani.
Ha visszaállítod magyarra a telefont, akkor a rutinokat ugyan nem fogod látni, de attól még működnek.
Előfordult, hogy amikor visszaváltottam a telefon nyelvét magyar nyelvre, akkor a rutinok ottmaradtak és ráadásul minden magyarul. Azután egy rövid idő után eltüntek és maradt az ön nyelvén ez nem érhető el felirat.
Egyszóval a google csak kiszabásból nem engedélyezi ezt a funkciót Iphone telefonon. Ott van az csak elzárja.

(#1011) oszy válasza oszy (#1009) üzenetére


oszy
veterán

Akkor ilyet nem tud? Vagy csak senkit nem érdekel? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1012) GLI válasza oszy (#1011) üzenetére


GLI
csendes tag

Bármire "rá lehet venni" . Csak kérni kell. Ha nem akarod kérni, írd be rutinba.

(#1013) oszy válasza GLI (#1012) üzenetére


oszy
veterán

Tudsz segíteni, hogy hogyan kell? Van droidos telefon ha azzal egyszerűbb. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1014) icemad válasza oszy (#1013) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mondod neki.
Hey Google, utána meg a parancs.

Pl: Hey Google, show me the actual news.
De lehet hosszabb is
Pl: Hey Google, show me the actual news in Europe about germany.
Vagy bármi hasonló.

Árfolyam meg kb ilyesmi:
Hey Google, show me the actual exchange Rate between US dollar and hungarian forint. Vagy ami éppen kell.

De megmondom őszintén, hogy nekem személy szerint sokkal egyszerűbb ezeket telefonon intézni. Főképernyőn balra lapozok, ott vannak a hírek. Árfolyamokra meg van millió widget. Szóval ez a Google homeos dolog működik ugyan, de nekem "ágyúval verébre" megoldásnak tűnik.

Ezt én arra használom, hogy pl a fűtést /klímát állítsam. Vagy filmnézéskor kapcsolja be a tévét, és a nappaliban vegye le a világítást 5%-ra. Ha főzök valamit, akkor jó az időzítő, ha csenget valaki, akkor mondja meg ki az, stb.

Az gondolom alap, hogy valamilyen nyelven tudni kell hozzá. Angol, német, francia, spanyol, stb. Magyart még nem tud.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1015) oszy válasza icemad (#1014) üzenetére


oszy
veterán

Köszi! Ezek mondjuk tudom. Ennyire nincs meg okosítva a lakásom, mint neked. De jó lenne, ha mondjuk adott időben csinálná ezeket. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1016) icemad válasza oszy (#1015) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem azt a rutinoknál kell/lehet megoldani. Angolra kell állítani a telefon nyelvét, és Google homeban a rutinok részt átnézni. Ez elméletileg működik ios és android rendszeren is. Magyar nyelven nem, mert nem is jelenik meg a rutinok rész.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1017) oszy válasza icemad (#1016) üzenetére


oszy
veterán

Köszi! Ezt már néztem, de maga a beállítás nem megy még. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1018) icemad válasza oszy (#1017) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A beállítás részén hol akadtál el?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Google Home/Nest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.