Hirdetés

2024. július 3., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33241) neo81 válasza Sonja (#33239) üzenetére


neo81
senior tag

Nekem olyan kellene, ami nem a facebook.com-hoz, hanem a messenger.com-hoz kapcsolódik.

(#33242) Rick4 válasza SunMount3r (#33240) üzenetére


Rick4
félisten

Elég régóta, saccra több, mint 10 éve használja, és egyrészt furcsa, mert most nézem, hogy nincs egy könyvjelzőm sem, ami ugyan mindegy, de nálam tök normálisak a karakterek. Nem tudni, milyen optendszert használsz milyen kjelzőbeállításokkal, de alapesetben sima start gomb, és a keresőbe cleartype, fuss végig a beállításokon, ártani nem fog.
Szerintem neked erre van szükséged:

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33243) SunMount3r válasza Rick4 (#33242) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

És ez mégis "mit játszik be"? Mondtam a Win rendszer többi "szövegével" semmi bajom. És még 2x írom akkor, hogy ez a legutóbbi Chrome frissítéssel jött.

De Ok, végig zongoráztam a beállításokat, és hát épp a Chrome Könyvjelzőiben nem lett semmivel sem jobb...

(#33244) Sonja válasza SunMount3r (#33243) üzenetére


Sonja
veterán

Nem is lesz, mert ez ilyen (lett). Sajnos. Talán a következő Chrome-ban (127) javítva lesz.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#33246) PMoon


PMoon
junior tag

Az eddig használt "--disable-features=CustomizeChromeSidePanel" paraméter a frissült Chrome/Chromium verziókban már nem működik nálam.
Kizárólag az új kinézetet tudom használni.
Van esetleg valami lehetőség a régebbi használatára vagy az végleg elérhetetlen?

"... Ne ess pánikba! ... Mindig legyen nálad törölköző!"

(#33247) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Üdv!
Másnak fut rendesen chrome-ból a twich? Belépni sem tudok a fiókomra, mert azt írja "böngésződ jelenleg nem támogatott". Megnéztem, minden friss, naprakész a chrome.
A sosem használt edge-el gond nélkül megy...

(#33248) pendre54 válasza basaharc502 (#33247) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Én bevallom becsülettel, hogy eddig fogalmam se volt arról, hogy mi az a twich :DDD , de most rákeresve, nálam azonnal betöltött, sőt még egy élő műsort is elindítottam, hogy működik e, és igen, működik.
Ez a Chrome verzió van nálam : Verzió: 126.0.6478.127

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#33249) Sonja válasza basaharc502 (#33247) üzenetére


Sonja
veterán

Én minden nap használom, nálam semmi gond nincs. :N Esetleg egy böngészés előzményei, gyorsítótár, illetve az oldalnak a cookie törlése talán segít.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.