Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32551) Laraxior


Laraxior
titán

Sziasztok.
Nem tudom miért van, de olyat csinál a Chrome, hogy teljesen más oldalt nyit meg, mint ami a könyvjelzőben van, írok ebayen egy üzenetet, és simán bezárja az ablakot. Másodszorra ugyanazzal a könyvjelzővel már bejön.
Van egy online játék ami böngészőben fut, megnyitáskor oda is látom, hogy egy halom mást betölt, de végül bezárja azt a lapot, viszont ha az egeret lenyomva tartom a fülön, akkor meg bejön.
:F :R
Ez van az előzményekben:

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#32552) zizidor válasza Laraxior (#32551) üzenetére


zizidor
senior tag

+ @totyika93 #32548:

99,9% hogy valami betelepült szutyok lesz a bűnös.
Bővítmények között semmi szokatlan? Gép átvizsgálása valami megbízhatóval?

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#32553) Laraxior válasza zizidor (#32552) üzenetére


Laraxior
titán

Erre gondolok én is, friss telepítés után 1-2 napig oké, aztán megint kezdi. Adblock van egyedül bővítményként. Kasperskym van, mint víruskergető, de az nem talál semmit. :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#32554) Cs1csó válasza Laraxior (#32553) üzenetére


Cs1csó
félisten

"Adblock" kuka helyette: Ublock Origin

(#32555) Laraxior válasza Cs1csó (#32554) üzenetére


Laraxior
titán

:K Ez volt a bűnös, meg se fordult volna a fejemben. :W
Köszönöm szépen! :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#32556) OldMike válasza Lauda (#32550) üzenetére


OldMike
őstag

Nálam ez van ma:
Verzió: 117.0.5938.63 (Hivatalos verzió) (64 bites)

42LM660S

(#32557) koshmar


koshmar
őstag

Üdv!

Szerintetek itt mi történt? Eddig a Youtube könyvjelző pontosan kiért a jobb szélre (direkt így állítottam be mindent), most hirtelen a betűk aprók lettek (100%-ra van állítva a zoom), nem állítottam semmit. :F
+ a fülnél, ahol a weboldal nevét írja, az is apró lett.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#32558) totyika93 válasza zizidor (#32552) üzenetére


totyika93
tag

Minden bővitményt eltávolítottam.
Avastal is próbáltam semmi különöst nem talált.

(#32559) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

Az IM Translator kiegészítő nektek is megőrült mostanában? Eddig több éve használtam és jó volt, de most a pop-up ablakos fordítás nem mindíg működik. Van hogy ráklikkelek egy szóra és lefordítja, de egy másikra klikkelve azt már nem. Minden weboldalon előfordul. De ezt csak az utóbbi pár napban kezdhette. Nem tudja valaki mi lehet a gond? Vagy most ez mindenkinél ilyen? Az IM Translator és a Chrome is a legfrissebb.

Itt egy példa, amikor működik:
És itt egy példa, amikor nem működik:

(#32560) Jenne válasza Cs1csó (#32554) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!

Nálam a FF-ban is és a Crome-ban is az AdGuard Hirdetésblokkoló van telepítve. Ez is jó? Vagy tegyem fel helyette inkább az általad ajánlott Ublock Origint?

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#32561) junior11 válasza Jenne (#32560) üzenetére


junior11
veterán

Igen, ez is ajánlott.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#32562) Zan


Zan
aktív tag

Sziasztok,

Xiaomi Mi 11-es telefonom van. Kb egy hónapja a Chrome böngészőben netezve majdnem minden oldalon, mint egy overlay-ként időnként fekete villódzó négyzetek jelennek meg nekem. Kb. akkorák, mint egy weboldalra kihelyezett reklám. Azt már észrevettem, hogy ahol több a reklám, ott gyakrabban villog minden..! Ha kicsit görgetek az oldalon, akkor eltűnik. Próbáltam már letörölni a telefonról, visszarakni..cache-t törölni, mindent...de nem használ.

Érdeklődni szeretnék, hogy rajatam kívül találkozott már valaki olyan problémával?

Minél jobb, annál jobb!

(#32563) Cs1csó válasza Jenne (#32560) üzenetére


Cs1csó
félisten

az okés

(#32564) Cs1csó válasza Zan (#32562) üzenetére


Cs1csó
félisten

Állits be ezt dns-nek: dns.adguard-dns.com

(#32565) aprokaroka87 válasza Zan (#32562) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Tudsz erről esetleg valami képernyő képet csinálni?

(#32566) Zan válasza Cs1csó (#32564) üzenetére


Zan
aktív tag

Ezt hol kell? Nem igazán értem, hogy pontosan mi ez? A Chrome-on belül, vagy a telefonon?

aprokaroka87:

Így néz ki:

[kép]

Minél jobb, annál jobb!

(#32567) Cs1csó válasza Zan (#32566) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szia, a beállítások - kapcsolat és megosztás és itt lejjebb görgetve privát dns.
Itt kell beállítani majd mented és kész is. Nem lesz reklám sem az alkalmazásokban se a böngészőben (az is egy app ugye)
Ha valamelyik alkalmazás ezután nem.fog rendesen üzemelni akkor kapcsold ki a privát dns-t.

(#32569) Zan válasza Cs1csó (#32567) üzenetére


Zan
aktív tag

Szia,

köszönöm az útbaigazítást. Jobb lett a helyzet, de nem 100%-os még. Lehet újra fogom telepíteni az egész rendszert...csak hát ezt próbáltam volna elkerülni. Gondolom van xiaomi-nak is van valami programja gépre, amivel tudok backupolni és teljes clean installt csinálni, majd rákeresek.

Minél jobb, annál jobb!

(#32570) Sonja


Sonja
veterán

Tud valaki arra megoldást, hogy a keresőmotort megváltoztassam bing-re? :F A listában nincs nálam, és a hivatalos Microsoft Bing-kezdőlap és keresőmotor extension sajnos a kezdő lapot is megváltoztatja. :U Ha meg leszedem, akkor a keresőmotor listából is eltűnik.

Amúgy használnám továbbra is a Google keresést, de sajnos nálam nem akar több oldalt megjeleníteni?! :((( Firefox alatt látom, hogy már nem oldalak vannak, hanem folyamatosan tölti tovább. Viszont nálam nem. :((

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#32571) oke válasza Sonja (#32570) üzenetére


oke
senior tag

Amúgy használnám továbbra is a Google keresést, de sajnos nálam nem akar több oldalt megjeleníteni?! :((( Firefox alatt látom, hogy már nem oldalak vannak, hanem folyamatosan tölti tovább. Viszont nálam nem. :((

Ehhez kapcssolódó kérdésem lenne mindenkihez, Én Chrome-t használok, annál megy a görgetés, ezt nem lehet viasszaállítani lapozósra?

[ Szerkesztve ]

(#32572) Sonja válasza oke (#32571) üzenetére


Sonja
veterán

Most már nekem is működik. Hogy mitől volt nem tudom. Engem is érdekelne, hogy vissza lehet-e állítani a lapozásos változatot. Egyelőre semmit nem találtam erről. :(

Szerk.: A folyamatos görgetést ki lehet kapcsolni, de ezzel együtt nem jön vissza az oldak. Fenébe. Ja, kikapcsolni a keresési oldalon a fogaskerék, majd a legelső meűpont, az "Összes keresési beállítás megtekintése...". Utána oldalt az alsó "Egyéb beállítások..." és ott van a folyamatos görgetés opció!

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#32573) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Ma reggel a Chromeban jobb felül megjelent egy olyan "minden könyvjelző" Ezt valahogy el lehet tüntetni innen,eddig nem volt ott. :F

(#32574) Phobion


Phobion
őstag

Sziasztok

Ezt hogyan lehetne eltávolítani? Nem találtam rá beállítást, tegnap még nem volt ott :((( :
[kép]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#32575) Cs1csó válasza Phobion (#32574) üzenetére


Cs1csó
félisten

Jobb klikkes menünés törlés persze előbb nézd meg mi van benne, hátha valami könyvjelzőt tett bele ami neked fontis.

(#32576) Sonja válasza ToBeY (#32573) üzenetére


Sonja
veterán

És #32574Phobion.

chrome//:flags, majd a "Power bookmarks side panel" opciót állítsátok át Disabled-re!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#32577) Phobion válasza Sonja (#32576) üzenetére


Phobion
őstag

Köszönöm! :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#32578) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Chrome OS FLEX mennyire tartozik a topicba? Lenne egy kérdésem.
Kipróbáltam egy Dell notin, ami Windowsos környezetben használhatatlan (1 magos AMD proci, 1 MB L2 cache...), ugyanakkor a Chrome OS csak úgy szalad rajta. Egyetlen problémám, hogy WiFi gyakorlatilag nincs, nem talál hálózatot. Ethernet kábellel használom most is, úgy tökéletes.
A kérdésem, hogy valahol meg lehet-e nézni, egyáltalán látja-e fizikailag a kártyát?

Köszönöm a válaszokat előre is!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#32579) csabyka666 válasza csabyka666 (#32578) üzenetére


csabyka666
addikt

...megoldódott, BIOS beállítás volt a gond. Windowshoz szoftver kezeli a WiFi módokat, itt be kellett állítani, hogy csak WLAN legyen.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#32580) tyielow


tyielow
aktív tag

Fél órája ez még nem volt itt. Most megjelent. Hogy a gyíkba tudom eltűntetni?? Jobb klikk után nincs esélyem rá

Szerk.: Sonja hsz-éből másolva nem ment, de online megtlaáltam, úgy igen.

[ Szerkesztve ]

YouTube: toty1ka

(#32581) oke válasza tyielow (#32580) üzenetére


oke
senior tag

Nézd meg néhány sorral feljebb.

(#32582) pendre54 válasza Sonja (#32576) üzenetére


pendre54
addikt

Nálam, még ezt a chrome//:flags oldalt se tudom megnyitni, mert folyamatosan egy tök fehér oldal jelenik csak meg, a címsorba meg ennyi látszik.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#32583) Sonja válasza pendre54 (#32582) üzenetére


Sonja
veterán

Nyílván, mivel elírtam. :B ;) chrome://flags a helyes. :R

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#32584) Grave_444 válasza Sonja (#32576) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Köszi, de felkúrt engem is. :DDD
Közben sikerült abc szerint sorbarendeznem a könyvjelzőim.
Valahogy vissza lehet állítani?

(#32585) MadGame válasza Cs1csó (#32575) üzenetére


MadGame
senior tag

Hogy került oda nektek a "Minden könyvjelző"? Nálam még a kinézet sem változott... Verzió: 117.0.5938.89

(#32586) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Az új frissítés óta a "kép megnyitás új lapon" gombra nyomva letölti a képeket, nem megnyitja új ablakban. Ez mi a tök?

The Truth is out there...

(#32587) FunPro válasza Lackooo84 (#32586) üzenetére


FunPro
senior tag

Nálam nem produkál ilyet.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#32588) Lackooo84 válasza FunPro (#32587) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja közben kiderült, hogy egy weboldal hülyesége...

The Truth is out there...

(#32589) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Hogy lehet beállítani, hogy az értesítések a bal alsó sarokban jelenjenek meg mint eddig?

The Truth is out there...

(#32591) Lackooo84 válasza Lackooo84 (#32589) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

* jobb alsó, nemtom miért balt írtam... :DDD ezek az új kis ablakok nagyon rosszak alig lehet elolvasni, ráadásul jobb fent emgem nagyon zavar... Nem értem hogy mernek ilyeneket csinálni, h frissítésekkel sunyin átállítanak ilyeneket, és vissza se lehet állítani.. hát hadd döntsem már el nekem hogy a jó ..:(((

The Truth is out there...

(#32592) huan válasza tyielow (#32580) üzenetére


huan
őstag

Sziasztok,
Chrome Mac (Verzió: 117.0.5938.92 (Hivatalos verzió) (arm64))
chrome://flags/ -nál a "Power bookmarks side panel"-Disabled -és mégis ott van a "További könyvjelzők".
Miért?

(#32593) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv.!
A képen látható, kék nyíllal jelzett menüt ki lehet valahogyan kapcsolni? Mert nekem sehogy sem sikerül. Lehet valamit frissített a bongésző, nem tudom. De eddig nem volt ilyen opció.
Nem az egész könyvjelzősávot szeretném, hanem csak a nyíllal jelzett részt: Sárga mappás "Minden könyvjelző". Ez nem volt eddig jelen.
Win10 Pro 64 bites, legfrissebb Chrome böngésző.
Köszönöm

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#32594) Sonja válasza huan (#32592) üzenetére


Sonja
veterán

Az ott is lesz, ha a További könyvjelzőkben vannak oldalak elmentve! Mozgasd át a könyvjelzőkezelőben ezeket a könyvjelzőket a könyvjelzősávba, és mindjárt eltűnik. :)

#32593Aurig@: #32576-os hozzászólásom. Annyi, hogy ott elírtam, és a chrome://flags a helyes. ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#32595) OldMike válasza Aurig@ (#32593) üzenetére


OldMike
őstag

Nekem is megjött a "Minden könyvjelző" ikon, az eddigi "További könyvjelzők" helyére. Viszont pontosan ugyanaz van benne, mint a További könyvjelzőkben. Ugyanakkor ha rákattintok, akkor a könyvjelzőkön kívül megjelenik egy "Az összes könyvjelzőkhöz nyissa meg..." szöveg is. Ez nem tudom mit csinálna, nem próbáltam, mert nincs rá szükségem.

42LM660S

(#32596) Fire/SOUL/CD válasza Aurig@ (#32593) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

EZ nem oldja meg a gondot Nálad? (vagy valamit félreértek)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#32597) huan válasza Sonja (#32594) üzenetére


huan
őstag

Valóban, köszönöm!
Már csak az a bibi, hogy kivágással akartam áthelyezni és törlődött több száz könyvjelző a hibámból :U
Visszaállítható valahogy?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#32598) Sonja válasza huan (#32597) üzenetére


Sonja
veterán

Ha nem nagyon csináltál semmit, akkor talán. A könyvjelzőkezelőben nyomj párszor Ctrl+Z gombkombinációt. Ez a visszavonás. Ha nem jönnek vissza a könyvjelzők, akkor sajnos ezt már buktad. :(

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#32599) Aurig@ válasza Fire/SOUL/CD (#32596) üzenetére


Aurig@
őstag

Köszi, de félreérted. A könyvjelzősáv kell, de a jobb oldali végen lévő opció felesleges.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#32600) Visormail válasza pinnacle (#30356) üzenetére


Visormail
addikt

Nálam tökéletesen működött ez az Adblock a Youtube de közben eltávolították az áruházból, hogy kártékony. Nem tudom tényleg az volt e, vagy csak a google megkezdte a reklámblokkolók irtását.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.