Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10841) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Google levelezés automatikus mentése

A fiókban tudjátok kérni, pl. kéthavi időzítéssel. Érdemes végignézni mi van benne, levelezésnél a címkékre figyeljetek! Így nem kell stresszelni, hogy mi lesz a régi levelekkel, mert a gépen tömörítve meglesz az összes.

Google Takeout

Exportálhatja a Google-fiókjában lévő tartalmait, ha biztonsági másolatot szeretne készíteni róluk, vagy a Google-on kívüli szolgáltatásban szeretné őket felhasználni.

[ Szerkesztve ]

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#10842) mdk01


mdk01
addikt

Sziasztok,

A korábbi emailes mizériámmal küzdök még, de talán megvan a probléma.
Van egy tárhely előfizetésem az ezen a tárhelyen lévő fiókokat(5db) kezeli a gmail.

Ezekből a fiókokból az egyikre érkező leveleket nem rakja a gmail a "Beérkezett" üzenetek közé, de még a neki létrehozott címkében sincsenek benne, csak úgy találom meg ezeket a leveleket, ha az "Összes" levélekre kattintok.
Ugyanúgy van elvileg beállítva mint a többi, vagy nem tudom hol keressem a hibát.
Köszönöm

(#10843) #40553216


#40553216
törölt tag

No, nem lett jobb. Ez van.

(#10844) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Sziasztok.

Biztos nem én vagyok az egyetlen, akinek pár napja megjelent egy újfajta helyesírás ellenőrzés a gmail levél írásakor. Sehol máshol, csak ott. Különféle böngészőkből is tesztelve. Nem a böngésző ellenőrzője, és érdekes módon a gmail helyesírás ellenőrzője is ki van kapcsolva elméletben. Ha levélíráskor a függőleges "..."-nál rámegyek a helyesírásra, akkor előhoz egy menüt, de ha azt bezárom, akkor kezd el aláhúzni pirossal mindent. Elég rosszul is működik, ez a legnagyobb problémám vele. A javaslata egy külön kis fülben jelenik meg, mellette egy x-el, ha eddig nem lettem volna teljesen pontos.
Nálatok is így van ez, mit lehet ellene tenni? Rendkívül bosszantó.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#10845) nfsu17 válasza AssAssynn (#10844) üzenetére


nfsu17
veterán

(#10846) chungee


chungee
addikt

Napot!

Új funkció van, az "Ütemezve küldés"
Kérdésem az lenne hogy a címzett látja/láthatja hogy az email ütemezve küldtem neki :F

(#10847) AssAssynn válasza nfsu17 (#10845) üzenetére


AssAssynn
őstag

:R

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#10848) Snoop-y válasza chungee (#10846) üzenetére


Snoop-y
veterán

Headerben annyit lehet latni, hogy az MTA kesobb tovabbitotta de nem lehet halandokent megmondani miert hacsak nem Google admin vagy :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#10849) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Szerintem elsőre rossz fórumba írtam, így felteszem ittisa kérdést.
Szóval a gmail fiókban be van állítva, hogy "Bejelentkezés a telefon segítségével":
Két telefon van évek óta beállítva, de most a fő telefonomra azt írja, hogy offline és nem küld rá bejelentkezési üzenetet, vagyis, amikor rákérdez, be akarok-e jelentkezni? igen - nem
Miért offline az egyik telefon a fiókban és ezt hogyan tudnám megszüntetni?

Most meg ezt írja, mikor újra be szeretném állítani ezt a belépési módot, a jelszó beírása után:
429. Ez egy hiba.
A szerver nem tudja feldolgozni a kérelmet, mert helytelenül formázott. Ne próbálja újra. Ez az összes információnk.
:F :F

(#10850) zsoltzsolt válasza zsoltzsolt (#10849) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Most már fel tudom venni a fő telefont, miután ezt a fajtaellenőrzési módot töröltem, mikorra eljutok, hogy küldjön értesítést a telefonra ezt írja:
Hű, de kínos
Úgy tűnik, hiba történt. Megpróbálja újra?


Update:
Megoldódott, csak úgy látszik szívatott egy kissé a gmail :D

[ Szerkesztve ]

(#10851) lewis999


lewis999
csendes tag

Hali Mindenkinek!

Lenne egy ősrégi gondom, nem találtam hozzászólást :(
Sms értesítést szeretnék kapni bizonyos emailokról...
Találtam megoldást rá, de vagy én vagyok nagyon málna, de nem sikerül...már ott elakadtam hogy a naptárban be kell állítani a mobilszámom, mert azt a helyet nem találom...mármint ahol be kellene írni a telószámot...
Tudna valaki segíteni?

Köszönöm előre is !!!! :DD :DD :DD :R :R :R

(#10852) lewis999


lewis999
csendes tag

Üdv!

Tud valaki olyan email címet szolgáltatót (free-t) ahol lehet sms értesítést kapni email érkezésről?

(#10853) zsoltzsolt válasza lewis999 (#10852) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Szerintem automatizálóval megoldható. Tedd fel a kérdést Macdroid fórumban. Persze csak llakkor, ha androidos telefonod van.

(#10854) gyulaszu válasza zsoltzsolt (#10853) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Én teljesen úgy értettem, hogy a szolgáltató kellene küldjön sms-t, ha kapott egy e-mailt..

gyulaszu

(#10855) lewis999 válasza zsoltzsolt (#10853) üzenetére


lewis999
csendes tag

Macdroid, azt hol találom?

(#10856) aprokaroka87 válasza lewis999 (#10855) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

play store.

Van Tasker és e-robot is

(#10857) lewis999 válasza gyulaszu (#10854) üzenetére


lewis999
csendes tag

Keresgéltem a neten, találtam olyan lehetőséget, hogy a calendar segítségével lehetett kérni értesítést (nem teljesen tiszta, hogy mit kellett csinálni pontosan valami szerkesztővel és hogy hol is van ez?), de már a mobil beállításokat sem találom a a calendar beállít

(#10858) lewis999 válasza aprokaroka87 (#10856) üzenetére


lewis999
csendes tag

....és ezek tulajdonképen mik?
Mert az hogy leellenőrzi (10 percenként megnézi van e levelem az nem jó mert ugye akkor is online kellene lennem hozzá) amit ugye nem tudok...
:))

(#10859) nfsu17 válasza lewis999 (#10858) üzenetére


nfsu17
veterán

Ha nem vagy online, akkor hogy nézed meg a levelet, ami online jön?
Tehát ott vagy az erdő közepén, nincs neted, de jön az sms, hogy email jött. Mit kezdesz vele? Felhívod a titkárnőd, hogy olvassa el? Futsz be a városba, ahol már online vagy és elolvasod?
Engem csak ez a része érdekelne.

(#10860) lewis999 válasza nfsu17 (#10859) üzenetére


lewis999
csendes tag

Bekapcsolom a netet és elolvasom...ergo nem vagyok online folyamatosan, ez lenne a lényege...

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.