Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#673) ricsi99 válasza HSM (#664) üzenetére


ricsi99
addikt

Régebbi biost nem enged dosbol felrakni.
Eröltettem egy kicsit az uefi-t.
Ahogy beállitottam a secure keyt ,attol a pillanattol fogva 64-es debugnál elszált a lap...
akármit reseteltem ez maradt ...viszont 98-as nál várt sokat...
bedugtam a hdmi-kábelt és láss csodát ott volt kép a vga-n meg nem.
akár mit csináltam semmi kép a videkarin és az uefi beállitásait nem engedte átváltani......
kiprobáltam sima pci kártyával de annak még a ventije sem pörgött fel igy se kép se hang ,hiába allitottam a biosban elsodlegesnek sem
már össze vissza állitgattam mindent amikor átváltottam grafikus feluletre a biost és ujrainditottam a gépet...
láss csodát... elindult a videokarim.... visszaállitok mindent eredeti állapotra de a boot meg nagyon hosszu volt ... kb 5-10 másodpercet ált a 98-as dedbugon
ráfrissitettem az f8 as biost és ujra rendes sebességgel fut le a boot
a pci slotok viszont abszolute halottak maradtak ,igy a wifi kártyám nem tudom használni.
Grautula a OC verzio biosiroinak én már leirtam 0 a lapot magamnak. Megvárom a következö bios frissitest ,ha akkor rendbejön ,hogy default beállitásokkal rendben menjen akkor marad ,ha meg nem akkor megy a kukába.
Bocs a hosszu hsz-ért de teljesen kiverte nálam a biztositékot hogy egy méregdrága lap minöségi alkatrészekkel default beálitásokkal nem megy stabilan, mi lenne ha esetleg tuningolni is probálnám? Kb azért vettem mert ha nem egy legolcsobb lap is elég lenne :W :W :W :W

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.