Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#4550) Atla válasza Ragnar_ (#4549) üzenetére


Atla
senior tag

Jól tudod,én vettem is egyet 4.0-ás bluetooth,2-3ezer volt. Én kis naív azt hittem ugyanaz lesz mint a gyári vevő egység,de az Wifin keresztül komunnikál.
Egyszóval nálam a BT kapcsolattal játékok 5-10 Fps-el gyengébben futottak,aztán egy két naponta mindig
ujra kellett párosítgatni,persze volt,hogy nem látta akkor ki be huzni,ki be kapcsolgatni,szóval körülményes volt,számomra ez a dolog,ugy hogy maradtam a kábelnél.
Más nem írt ilyen problémáról, amit furcsálok,tehát lehet nálam van volt akkoriban a probléma,de van 360 padom Wireless vevővel,tehát tudom ,hogyan kellene müködnie,a dolognak.
Na nekem BT-vel nem ugy müködött.

Egyszer rászánom magam veszek egy gyári vevőt természetesen,de a 7000ft-ot sokallom ,érte főleg ugy ,h lehet kábellel használni,nem ugy mint a 360-as padot ,ott nincs ugye ilyen lehetőség,kivéve ha eleve kábelest veszel,de világ életembe az összes gamepadomnál a vezeték adta meg magát,és tényleg volt egy jó pár
gamepad a kezemben,igy eleve olyat akartam venni.
Viszont itt ha megszakad a kábel ,nem kell szétvágni,blankolni,kivágni a hibás részt,ujra forrasztani a kábelt, / csináltam régen/ hanem egyszerüen kicseréled a csába.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.