Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4989) djadji válasza HUNTER-mobil (#4985) üzenetére


djadji
senior tag

:)) Nem megsértődni.. nem ez volt a cél.. :))

Szval arra gondoltam, hogy za a tévedés, hogy "laptopot tuningolni marhaság". az ÉN véleményem szerint ez nem igaz...
Marhaság minden reggel "Jóreggelt"-el köszönni (minek? ugyis vagy jó a reggelje neki, vagy nem..), meg marhaság a jóétvágyat (minek? vagy éhes vagy nem...).. de hülyeség 100 méteren futkározni össze vissza, hogy ki lesz a leggyorsabb.. nem beszélve arról ha erre a 100 méterre még akadályokat is teszünk (un. gátfutás)... (mér nem kerüli ki??)

NA szval ennyi marhaság után (ráérek ugyanis, mert szünetem van) azt alartam írni, hogy mér ne tuningolja? Nem baj ha taudja meddig lehet elmenni vele.. és mondjuk (ha valaki játszik a notival (NA EZ A MARHASÁG!!)) akkor a noti vásárlást ki tudja tolni mondjuk 1 évvel, mert "a tuning miatt még el-el viszi a XYZ játékot.. ugyhoyg ráérek uj notit venni fél év múlva.." Ez azért nem mindegy...

No persze több hőt termel, és nincs jó hűtés.. ez igaz.. ÉS ezt is figyelembe kell venni normális embernek, amikor megállapítja, hogy hol vannaka noti határai.. (vagy jobb hűtés.. Én pl gondokodtam a notira vízhűtés rakni.. Na EZ mekkora marhaság?) Szval sztem nem hülyeség a noti tuning (nem nagyobb mint a többi emberi dolog), csak ésszel... NO persze Word-özéshez nem kell...

http://djadji.fw.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.