Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10800) greenstone


greenstone
csendes tag

Sziasztok! Egy PI3560-as gépet birtoklok. Az lenne a problémám, hogy az ALC272-es hangkártyája valami miatt hanglejátszás közben időnként ilyen reccsenésszerű (nem egészen, de talán ehhez tudnám leginkább hasonlítani) hangot ad ki. Különböző zenéknél különböző mennyiségben, de mindig más helyeken. Van amelyiknél csak 1-2-t hallani egész zene alatt, van viszont amelyiknél másodpercenként vagy mégtöbbször (sokszor a zene ütemétől függően is változva) hallatszik, ami egy idő után borzalmasan idegesítő, és szinte tönkreteszi a zenehallgatás élményét. Találkozott már esetleg valaki hasonló problémával (itt körbenéztem a topikban, de nem találtam erről semmit, persze lehet, hogy csak én voltam béna :) ) ? Már próbáltam driver frissítést legújabbra, nem segített a helyzeten. Az "effektus" egyébként mind saját hangszórón, mint külső hangszórón, mind fülhallgatón jelentkezik. :S Ezek szerint hibás a hangkártya? Azért mielőtt elvinném szervizbe, mindenképpen szeretnék kipróbálni minden lehetséges beállítást vagy egyebet, amitől hátha rendbe jön.

Köszönök előre is minden segítséget, és bármilyen tanácsot. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.