Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-11 01:06:09

LOGOUT.hu

Microsoft Flight Simulator (MSFS vagy FS) és Prepar3D (vagyP3D) összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6124) Korcsii válasza fatal` (#6123) üzenetére


Korcsii
őstag

egyedüli (aktív) IVAO tag vagy itt szóval lehet rossz helyen kérdezted ezt :) ha jól tudom, azok a gépek direkt azért (is) vannak, hogy annyira ne terheljék a gépet (magyarul kevésbé részletes, mint a sajátod), de ettől függetlenül mozognak, szóval biztos van hatásuk az fps-re... de ezt úgy mondom, hogy még életemben nem láttam olyan gépet, ami IVAO-ra csatlakozott volna (na jó, screenshot-on)... VATSIM-en nincs pack, helyette a saját gépekből válogat (így egy-egy bugosabb gép szépen be tudja szaggatni, ha feltűnik, persze lehet helyette fps-barátabb gépet szerezni)... mind a kettőnek van előnye, hátránya, ebben a tekintetben nekem a második variáció jobban bejön, de a másik se rossz elgondolás...

az első online repüléshez viszont grat, biztos nem fogod elfeledni :)

haky: van benne valami... jár a 100-as :)

M$F: hiányzik az S a nevéből, de nagyon (csak szerintem értelmetlen így egy kicsit? furának mindenképp fura)... játékban ilyen látvány a közeljövőben nem lesz - bár kifejezetten örülnék neki, de azért ehhez már vas is kéne... a felhők gyönyörűek, a (legalább) ennyire random (és összefolyó, hosszú) felhő az, ami hiányzik nekem a mostaniakból...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.