Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D@reeo: OlvasóMester - vágólap felolvasó alkalmazás
- hcl: GPT diszk kisebbre klónozása
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- aquark: Zsebszámológépek
- sziku69: Szólánc.
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Vandit.: Milyen zenét hallgattok most?
Aktív témák
-
vadkörte
addikt
Karácsony utáni pihenésképp gondoltam le kellene valahogy mozogni a sok betermelt kaját - így atomjaira robbantom a gépem, hogy beépíthessem a Vertex 3-at. Az OCZ bekerült, mellé ment a régi/új HDD és egy puffer HDD. Majd nekiugrottam a W8 telepítésének. (meglepően gyorsan lefut, ennyi idő a alatt az XP-nél még a telepítés ~1/3-ánál tartott...)
Először az alaplap support oldaláról letöltött AHCI driverrel telepítettem (én hülye), de ezzel nem ment a TRIM, majd egy alaplapi driver telepítés/frissítés után W8 reinstall következett, mert a gép végtelen ciklusba futott.
A második W8 telepítés után a W8 AHCI driver-ével a HDS és az SSDOK szerint - megy a TRIM. Elhiszem nekik.
Néhány óra - max holnap - és lesz kép is. Tesztelgetni nem áll szándékomban, használni akarom az SSD-t és nem benchmark eredményekben gyönyörködni.
Minden az elmúlt hetekben Tőletek kapott segítséget hálásan köszönök!!!
Aktív témák
- Suzuki topik
- Hardcore café
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Mesterséges intelligencia topik
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Ismét analóg billentyűzettel jelentkezett a Cherry Xtrfy
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Akciókamerák
- TCL LCD és LED TV-k
- További aktív témák...
- Dell Vostro 5410 14" i5-11320H 16GB 512GB 1 év garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 9 5900X 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple iPad Pro 12,9 (3. generáció) 64GB Wi-Fi + Cellular használt, karcmentes
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB DDR5 RAM RTX 5070 12GB GAMER termékbeszámítással
- AKCIÓ! 2TB Samsung 990 PRO NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
