Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#701) #54715584 válasza brownus (#700) üzenetére


#54715584
törölt tag

tudod itt jonne a kepbe, hogy noi lelke van es a futyijet is elvesztette :D de ez mar mas tema :)

(#702) bagyulajuve válasza brownus (#698) üzenetére


bagyulajuve
addikt

úgy néz ki Larry?Lana?, mint Mr Garrison miután Mrs Garrison lett

Resistencia eterna

(#703) #54715584 válasza bagyulajuve (#702) üzenetére


#54715584
törölt tag

es kalap urral mi a helyzet? :D

(#704) Integra


Integra
titán

ma este bin-jip!
újra adja a duna tv 21:50-kor
[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#705) RAM


RAM
őstag

''Csapatleépítés''ről vélemény?

Csak tisztán

(#706) Janoska26


Janoska26
addikt

navégre, megsasoltuk asszonnyal hétvégén a Die Hard 4-et, valami istenkirály, van benne pár kissé hihetetlen jelenet, de hát a jó öreg John McClane nemhiába hős :DD annyira felbuzdultunk rajta, hogy gyorsan megnéztünk még vagy 2 részét, persze azok is szuperek voltak, nem is tudnám kiválasztani a 4 közül a legjobbat, mind úgy jó ahogy van :C :DD

(#707) #54715584


#54715584
törölt tag

2 komoly, elgondolkodtato film:
az egyik a breaking and entering, jude law es juliett binoche szep jatekaval
a masik a lonely hearts salma hayekkel es john travoltaval

(#708) Tibiajax válasza Janoska26 (#706) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

éljenek a popcornmozik

(#709) #54715584


#54715584
törölt tag

az elozo hsz-em elveszett, vagy lehet nem is jo topicba irtam, vagy vkinek elkuldtem privatba??
mindegy, itt van john rambo 2. trailere :) [link]

(#710) #54715584


#54715584
törölt tag

most olvasom, hogy bukott a Next cimu film Nicholas Cage-dzsel(?)
fura, hogy a tavaszi bemutato utan csak most jut el hozzank
nekem nagyon bejott a film, nem ertem miert bukott...?
aki teheti, nezze meg :)

(#711) Tibiajax válasza #54715584 (#710) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

A Next nekem sem jött be, sokkal jobbra számítottam (v vágytam), semi nem maradt meg a filmből nekem, speciel, az óráját leszámítva, az zsír volt. (1milla). Egy igazi ratyi amerikai film volt, szvsz, sajnálom Cage papát, hogy egy las vegas v egy ördögfióka után ilyen mélyre ereszkedik.

(#712) #54715584


#54715584
törölt tag

batman, sztem erre kar volt meg nyersanyagot pazarolni...ez sztetek trailer? :D [link]

beowulf tvspot [link]

(#713) tbs válasza #54715584 (#710) üzenetére


tbs
addikt

Next?!? No, mégsem egyezik az ízlésünk... Megkönnyebbültem... :DDD

(#714) #54715584 válasza tbs (#713) üzenetére


#54715584
törölt tag

na, mert konnyebbultel meg? :D

Tibiajax: veled sem ertek egyet, a next jo film es kesz :D

(#715) tbs válasza #54715584 (#714) üzenetére


tbs
addikt

Nem csípom a 100% hasonlóságot... Nem is vonom kétségbe, hogy neked tetszik. :P

(#716) #54715584 válasza tbs (#715) üzenetére


#54715584
törölt tag

milyen hasonlosagot? mi van? :D

(#717) Dilikutya


Dilikutya
félisten

300. Annyian írták, hogy milyen jó film, hogy hétvégén végre sort kerítettem rá, és megnéztem. Magyar szinkronnal, mert nem volt kedvem olvasgatni. Írták róla, hogy nem jó, de szerintem nincs vele baj, az angol hang számomra semmit sem tenne a filmhez... ami nem tetszett. Mondjuk nem tetszett nekem a Sin City sem, szóval lehet, hogy csak Frank Miller stílusa nem fekszik nekem (bár a Batman Begins-t élveztem, és ha jól tudom, az is Miller adaptáció). A képi világ elsőre szokatlan volt, de tulajdonképpen tetszett, mind a színei, mind a stílusa. A történet viszont nem tudott lekötni, túlzottan heroikus, fellengzős, az egekig magasztalja Leonidas és katonái tettét. Túlzottan magasra emeli a spártaiakat, a felsőbbrendűségüket szimbolizálja az is, hogy szinte anyaszült meztelen indultak harcba a védettebb szerelésben érkező perzsák ellen. Xerxes isteni isteni szintre emelése, a méretes vadállatok legyőzése is a görögök nagyságát mutatta. Az egész mű túlzásokkal teli. Részemről egyszer nézős.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#718) tbs válasza #54715584 (#716) üzenetére


tbs
addikt

(#719) Tibiajax válasza #54715584 (#714) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Az a baj, hogy filmeken egyszerüen felesleges vitázni, föleg az ilyen kukoricafilmeken, mint a next is. Beülsz, megnézed, szórakozol. Elfelejted. Innen a köv a szitu:
Az átlagembert (nem filmrajongot, hanem átlag mozinézőt) ha megkérdezed, milyen volt, ''ahh, jó volt, jaja..'' Ha egy picit kritikusabb, picit igényesebbre éhes rajongót kérdezel meg, akkor a next esetében kétfelé nyilik most pl.az ut: egyik monstre, aki azt mondja ''sztem nagyon fasza volt, nagyon bejött, de tényleg...'' . A másik, aki én(is) vagyok, azt mondja, ''nézhető, jo alapötlet, de végül igazábol krva szar egy film volt, sajnos, a ratyi akciojelenteiröl nem is nyilatkoznék...''
És van a 3.csoport, a filmkritikus, aki -véleményem szerint, de ha jol tudom, valóban is- lehúzzák ahogy azt kell, mehet a süllyesztőben, Nicolas, tessék visszatérni a drámaibb szerepekhez és khmm. ennél azért mélyebb, jobb forgatókönyvekhez, abban nagyon ott tudsz lenni, mert egyébként kedvelünk..''
Nem vagyunk egyformák, annyira nem, hogy egy filmet is mindenki másképp lát.
Egyet értesz, monstre?

mod. most látom tbs linkjét, nah, Fountain-ba egyezünk. ;)

[Szerkesztve]

(#720) #54715584


#54715584
törölt tag

en mar meg sem szolalok ezekutan :D
de egyebkent egyetertek :)
csak a filmkritikusokkal nem :D
azert hozzatennem, hogy ha egy film kicsiket gyengecske is a sztoriban, nekem attol meg a latvanyvilag es az 5.1-es hang fel tudja dobni a filmet
de nem is vartam mast ettol a filmtol - es sok masiktol se - csak konnyed szorakozast :)
ha tartalmasabb film kell, olvassatok vissza a hszeimben az oldalon :)

(#721) Janoska26


Janoska26
addikt

még 11 nap és bemutatják az Amcsiknál a Resi 3-at, Október 11-én végre hozzánk is elér :C :DD

(#722) #54715584 válasza Janoska26 (#721) üzenetére


#54715584
törölt tag

hat remelem nem bvarnak 3 honapot, mint a masodik resszel...
akkor majd megorultem, megvolt angolul, es minden hetvegen megneztem, raadasul utana beultem a moziba is :D azota meg meg szamtalanszor megneztem a 2. reszt :D

(#723) Janoska26 válasza #54715584 (#722) üzenetére


Janoska26
addikt

Nem várnak annyit, nyugi a dátum tuti :DD [link]

(#724) #54715584 válasza Janoska26 (#723) üzenetére


#54715584
törölt tag

hala a jo egnek :)
remelem ez nem lesz olyan nagyon szelesvasznu, mint a masodik resz
az elso siman kitolti a plazmam, sot, a regi 4:3-as tv-men is csak kis csikok vannak alul meg felul, mig a masodik a szelesvasznu palzman is alul felul csikos...
nem ertem en ezt a nagy szelesvasznu oruletet...
a 16:9 vagy 16:10 meg rendben van...
na de ezek a vekony csikok mostanaban...
mar a kivetitot is 16:9-re allitottam, igy is csak a vetitheto felulet felen mennek a filmek...kiborulok :D

(#725) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Reszkessetek letöltők, itt jön zuhanórepülésben Kálomista Gábor, és lesújt: [link]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#726) Janoska26


Janoska26
addikt

Wicker Man: Érdekes kis filmecske a műfaj kedvelőinek, Nicholas Cage újra szépet alakít, ajánlom mindenki figyelmébe :C

(#727) adalbert1 válasza Dilikutya (#725) üzenetére


adalbert1
veterán

De ha a film letöltés nem illegális, akkor mi a fenét pattognak neki? Ha ezt tényleg komolyan gondolják, nem lehetne pert akasztani a nyakukba?
Amúgy meg egy avi tudtommal nem is tartalmazhat vírust. Vagy lemaradtam pár évvel?
Meg amúgy is bekaphatják, tanuljanak meg nézhető és élvezhető filmeket készíteni, ne egy olyan dolog ellen próbálják pazarolni az erőforrásokat, ami ellen semmit nem tehetnek.
Meg különben is az utóbbi jópár év magyar filmtermésének nagyrésze egy okádék, eredeti ötlet, szinészi játék és megvalósítás terén is. Az utolsó tényezőre még rá lehet húzni a viszonylag alacsony költségvetést, a többire nem.

(#728) Versus82 válasza RAM (#705) üzenetére


Versus82
aktív tag

balta az arcba típusú horror, én szeretem az ilyeneket. eredeti nyelven nézd, tök jó a magyar buszsofőr ahogy magyaráz:)

én múlt héten néztem a férj és férj c. vígjátékot a moziban, nekem nagyon bejött, szénné röhögtem magam. már a nőcik miatt is megéri megnézni.

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#729) #54715584


#54715584
törölt tag

Agatha - Szex, szerelem, olaszok

keseredes tortenet 3 emberrol, akikrol kiderul, hogy feltestverek, es bar 40-en tul, de osszekapcsolodik az eletuk

(#730) #54715584 válasza Dilikutya (#725) üzenetére


#54715584
törölt tag

most vettem uj vinyot, ha tonkreteszi, kifizettete, vele mind a 3-at :D

(#731) lorcsi


lorcsi
veterán

kiadták dvd-n a M.A.S.H. sorozatot :)
eszméletlen poénok vannak benne :D
még csak 2 rész láttam, de hihetetlen jó poénokkal van tele

(#732) Dilikutya válasza adalbert1 (#727) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez a fenyegetés nem is nekünk, péhásoknak szól, hanem azoknak, akik azt se tudják, mi az az avi, csak nézik. Kálomista nem tudom, mit pattog, a filmjeit még csak le se tölti szinte soha senki. És az aztán igazán nagy sértés egy mozinak, ha még csak a sávszélességet sem pazarolják rá:). Vannak jó filmek itthon, csak ha a plakáton az rtlklub/tv2 logót is meglátod, akkor fuss el. Ez a két szennyadó versenyt űz egymással, ki tud minél több filmben benne lenni. És itt megeszi a fene az egészet, a szereplők Erős Antóniát nézik a híradóban, és Kokóval parádéznak a Danubius rádió hallgatása közben. Emlékszik még valaki, hogy Mike Myers hogy kiparodizálta az ilyen filmes direkt reklámokat a Wayne világában? Tanítanivaló. Ha ezt itthon valaki megcsinálná, rongyosra szexuálnák a valagát.
Nem ártana több nézhető film valóban. Az Üvegtigrist remélem nem folytatják, mert amennyire spontánnak tűnő marhaság volt az első rész, annyira hulladék az új. Én bevallom, 10 percig bírtam nézni, utána visszaadtam a gazdájának :). A közönségfilm régóta nem az erősségünk, ahogyan a rajzfilmek sem. Részemről azt a félénk Tibort is megbuktattam volna, kicsit szégyellnivaló majd 10 évvel az Amerikai pite után ilyen koppintást csinálni, miután már a németek is elkészítették a maguk klónjait. Persze a németek mindig mindent kapásból lemásolnak, csak épp humoruk nincs. Lehet, hogy precízek, de a humorban nem ismerik a tréfát, az egyszer bizonyos.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#733) Janoska26 válasza Dilikutya (#732) üzenetére


Janoska26
addikt

Nekem tetszett az Üvegtigris, mert jó volt, kellőképp pihent emberekkel, sőt továbbmegyek sokkal jobban tetszett, mint a Wayne világa, mondjuk azt nem bírtam még egyszer sem végignézni :P ;) :DDD

(#734) Dilikutya válasza Janoska26 (#733) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az első rész nekem is tetszett, én a folytatásról írtam, hogy nem. Az első rész még nem akarta magát ráerőszakolni a közönségre egy sikeres film folytatásaként, sőt, nem is igazán sikerfilmnek szánták, csak amolyan haveri ökörködésnek. Moziban nem is teljesített jól, DVD-n vált kultfilmmé.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#735) #54715584 válasza Versus82 (#728) üzenetére


#54715584
törölt tag

fura az utolso mondat... :)

(#736) Janoska26 válasza Dilikutya (#734) üzenetére


Janoska26
addikt

Na ja, a 2 az csak van, ilyen egyszer megnézhető valami, pár poénnal osztjóvan :R

(#737) adalbert1 válasza Dilikutya (#732) üzenetére


adalbert1
veterán

Na ja, csak az a baj, hogy a sok szemét között elveszik az igazán értékes néznivaló.
Pl. nekem már attól is feláll a szőr a hátamon és ökölbe szorul a kezem, hogy a régi 40-60 évvel ezelőtti magyar filmeknek készítenek remakeket (apám nagy rajongója ezeknek a régi moziknak, amiknek nagy része az akkori korlátaikhoz képest még most is nézhető).
A német tinivígjátékokat meg hagyjuk, megnéztem a hangyák a gatyában egyet anno, és talán ha egyszer mosolyodtam el rajta...
A wayne's worldben nekem az tetszett még a reklám parodizáláson kívűl, ahogy az öreg játékterem tulajdonos fickót fikázza a cetlijei segítségével, na ott döltem régen a röhögéstől. ;]
Kokó szerintem egyszerűen túl van/volt hypolva, a tévés személyiségekkel egyszerűen. Valahogy egyikük se tud olyan szépen magyarul beszélni, mint anno kiskoromban az 1-esen a bemondók.
Egyszerűen a globalizáció miatt Magyarország átlag kultúrális szintje is egyre mélyebbre sűllyed, sajnos ez van.

(#738) Dilikutya válasza adalbert1 (#737) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azok a régi filmek néha még nekem is tetszenek, hangulat és társaságfüggő is, egymagamban nem ülök le ilyet nézni, de nem rosszak. Az új változataik mindentől függetlenül borzalmasak.
Kokót tényleg túlértékelték, bár hosszú ideje ő volt a profi bokszban a legeredményesebb (igazság szerint az első, mert Papp Lacit nem engedték) sportolónk, akin aztán hamar túlnőttek a többiek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#739) Achill3uS válasza #54715584 (#710) üzenetére


Achill3uS
veterán

tegnap néztem meg, detto, nagyon bejött, csak kicsit rövidre sikeredett :)
kis port.hu-s info: [link]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#740) Tibiajax válasza Achill3uS (#739) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Igen, szóval, maradjunk annyiban, hogy megoszlástól függetlenül egy gagyi film lett végül a next.
Én is sajnálom amúgy, mert egy jó alapötlet lett volna egy jó szinésszel. Ennyit számit, hogy ki rendez ez filmet.

(#741) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Amin a muszlimok is röhögnek. Ki látta? Mi is röhögünk rajta?:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#742) punish3r


punish3r
aktív tag

A minap néztem meg a Sivatagi cápák-at (Three Kings)! Az elején elég viccesnek indul, de mégsem úgy folytatódik tovább! Sztem 1X meg lehet nézni! IMDB: [link]!

Már a jövő sem a régi...

(#743) #54715584


#54715584
törölt tag

a nagy urlutri
hat nagy baromsag, agyatlan egy film, szoval ha vki faradt, vagy szeretne punnyadni a tv elott, akkor ajanlott megnezni

(#744) #54715584


#54715584
törölt tag

ironman trailer [link]
kerdem en: miert robert downey jr? :O

(#745) #54715584


#54715584
törölt tag

dragon wars :) jejejejejeje :D [link]

(#746) Dilikutya válasza #54715584 (#744) üzenetére


Dilikutya
félisten

Így első ránézésre ugyanaz, mint a Daredevil, Pókember, F4 és a többi Marvel feldolgozás... mondjuk ugyanaz a stúdió készíti, így ez nem meglepő. Először megijedtem, hogy egy böszme középkori páncéloslovagot csináltak belőle:). Különösebben nem izgat amúgy, nem ismerem a történetét, talán egy képregényben találkoztam vele, de az sem róla szólt. Mifelénk éppúgy jelentéktelen, mint Hulk, a F4, vagy akár a viszonylag jól sikerült Hellboy, nyomtatásban saját füzettel sosem jelent meg.
Ez a Dragon Wars meg leginkább a Godzillára emlékeztet engem... látványos sületlenség hatalmas jószágokkal, amiken nem nagyon fog a golyó.

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#747) Nimrod válasza Dilikutya (#746) üzenetére


Nimrod
addikt

Ironman trailert épp most láttam más forrásból és teljesen megegyezik a véleményem. Biztos, hogy nem fogom megnézni.
Dragon Wars-nál még a Gyűrűk Ura ugrott be, pláne, hogy a videó elején ott a PG-13 minősítés. Könnyed mese, semmi komoly. Szerintem.

(#748) Dilikutya válasza Nimrod (#747) üzenetére


Dilikutya
félisten

Először én is azt hittem, hogy valami látványos, monumentális fantasy lesz, még érdekelt is volna. Így viszont csak egy újabb látványos akciófilm, amiben a nagyvárost ezúttal nem King Kong vagy Godzilla terrorizálja, hanem sárkányok.
Jut eszembe: az 1978-as Gyűrűk ura rajzfilmet ki látta? Érdemes megnézni?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#749) Janoska26 válasza #54715584 (#744) üzenetére


Janoska26
addikt

Nemmindegy???Úgyse láccik ki van a vasruhában, ennyi erővel a pápát is beletehetnék :DD Ha sok akció lesz benne akkor ritkán lehet látni majd az arcát :DD

(#750) Nimrod válasza Janoska26 (#749) üzenetére


Nimrod
addikt

A trailert elnézve nagyon sokszor nem lesz teljes páncélban.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.