Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#401) Arnold2


Arnold2
őstag

Most néztem meg az ''Az ember gyermeke'' című filmet.
Nem volt rossz, bár egy kicsit többet vártam. Az operatöri munka ill. a képi megoldások viszont kifejezetten tetszettek.
Érdekes film volt. Bár az eleje engem nem nagyon kötött le. El is mentem helyszínelőket nézni. A vége viszont bejött,legalább is ami egyes szereplőkkel történt (hogy ne lölljek le poénokat).
Minden esetre ajánlom a filmet másoknak is. Lehet, ha más hangulatban nézem akkor most oda lennék meg vissza,de így csak szimplán tetszett.

(#402) BITBOYS válasza Arnold2 (#397) üzenetére


BITBOYS
addikt

Próbálom megszerezni...

Elnézést, mennyibe kerül az a 13.990Ft-os cipő? :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#403) Integra


Integra
titán

ma este frequency!!
[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#404) manutdzoli válasza Integra (#403) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Nem láttam még!Lehet megnézem!

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#405) Gyuri27 válasza manutdzoli (#404) üzenetére


Gyuri27
félisten

Pedig jó és többször is adták. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#406) mazda626 válasza Integra (#403) üzenetére


mazda626
addikt

Pénzhajhászok kezdődik mindjárt az RTL-en! :R Főszereplője a CSi sorozatból a hapi! . Már nekikészültem. :D Remélem jó lesz.

Holnap együtt lesz a család, valamilyen oltári nagy vígjátékot szeretnénk nézni. Pl. olyan stílusban, mint a Nekem 8, Feketék Fehéren... Akárhányszor nézzük, mindig megnevettet minket. :R

[Szerkesztve]

(#407) Integra válasza mazda626 (#406) üzenetére


Integra
titán

jó film az is!!

és most néztem meg a taxi 4-et.
jááááááááááájjjjjjj
de megkockáztatom hogy a négyből a második legjobb volt az első után, tele idióta poénokkal, egyik másik még frankón jó is volt belőle.
szétcuccozott rendőrség, a spanglis poénok ott voltak:)

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#408) mazda626 válasza Integra (#407) üzenetére


mazda626
addikt

Ahan, elment. Jobbra számítottam.

Taxi4: :W :W Annyira fárasztó és erőltetett az egész, a poénok nem viccesek, egyenesen szánalmasak. :O SPOILER A legjobb poén a filmben, melyen soakt is röhögte, az az volt, mikor a kölkök fejberúgták Zsibert a labdával és hirtelen bevágta a fejét! Na az annyira spontán és nevetséges volt. :D :)) Viszont az a rész, ahol felfújták a rabot vízzel, az idétlen autótörések, ráesik a másik kocsi tetejére... SPOILER OFF :( A Taxi 5-re már nem is vagyok kíváncsi. Az első rész tökéletes volt, utána meg egyre silányabbak lettek a filmek.

(#409) bigman00


bigman00
tag

Törésről mik a vélemények? Mostanság fut a mozikban... Szívesen megnézném már csak Hopkins miatt is.

(#410) #54715584


#54715584
törölt tag

sziasztok, megneztem a sunshinet, es le vagyok nyugozve :)
reg lattam ilyen jo filmet, nalam ez tobbszormegnezos 10-es :)

(#411) t1


t1
addikt

Megnéztem a ''Tökéletes Pasi''-t.
Nekem nagyon tetszett jókat röhögtem benne mindenkinek ajánlom.
Lehet nekiállok megnézni a Simpson filmet. Vélemény?

(#412) brownus


brownus
veterán

egy bolondos film, nekem nagyon bejött már csak azért is, mert imádom ezt a nőt, Ricci-t
black snake moan, [link], jackson nagyon jót alakít benne, timberlake viszont maradjon a mikrofonnál, igaz szegénynek nem volt nagy szerepe de az bőven elég volt. ricci és jackson bezzeg... tökéletesek, meg jól is áll a nőnek ez a kurvás szeretek baszni szerep. jackson gitározása és éneke még az én hátamon is felállította a szőrt. pedig asszem ezt blues-nak hívják, és az nem igazán az én műfajom, de még is bejött:)


(#413) Jégkokó


Jégkokó
veterán

A héten néztem meg a simpson családot, és hát nem volt vmi nagy szám, kicsit már eröltetett volt benne minden, de azért volt néhány jó rész is

[Szerkesztve]

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#414) tupacamaru válasza Integra (#403) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nagyon jó kis film. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#415) Integra válasza tupacamaru (#414) üzenetére


Integra
titán

bezony:)
bár én a david carruso filmet néztem a retken, azt még nem láttam és szeretem a palit.
és a film is jó volt

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#416) #65675776


#65675776
törölt tag

TV2 23:50 Full Metal Jacket [link]

(#417) Integra válasza #65675776 (#416) üzenetére


Integra
titán

már néztem én is és ha minden igaz, feliratosan megy:)
ha nem megyek este hybrid-re akkor valszeg nézem én is:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#418) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Tegnap este volt egy nagyon jó film éjjel az m1-en. Címe: Istenek városa. Braziliai szegénynegyedben játszódik a film és bemutatja, hogy milyen erőszakos az a világ, illetve, hogy a gyerekek hogyan válnak bűnözővé. Mindenkinek ajánlom. 9/10.

Resistencia eterna

(#419) Integra válasza bagyulajuve (#418) üzenetére


Integra
titán

a feléről lemaradtam sajnos és nem akartam a második felét levegőbe lógva nézni:(
majd legközelebb mindenképp, mert tényleg jó film, anno a trailerét láttam meg olvastam róla, hogy elég nyers, őszinte film

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#420) Troy. válasza #65675776 (#416) üzenetére


Troy.
addikt

Hatalmas film! Sajnos lemaradtam az elejéről.
Megéri a dvd a pénzt.


Másik:
A bosszú börtönében - Sylvester Stallone - 1989 :R

[Szerkesztve]

.

(#421) brownus


brownus
veterán

lassan meglesz eme nagyszerű film, amit még nem is láttam: Shichinin no samurai - [link] eddig csak jót hallottam, olvastam róla.
Ti láttátok már?



(#422) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Én is érdeklödnék ''A Por (Spun)'' című filmről, érdemes megnézni?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#423) snecy


snecy
senior tag

Vacancy

Nézhető volt, bár semmi egetrengető. Arra a kevésre amire vállalkozik a film, azt tulajdonképpen teljesíti, a feszültség az egész film alatt megmarad. Noha horror/thriller, túl sok véres jelenet nincs benne. A főszereplő nő viszont tetszik :)

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#424) #54715584 válasza BITBOYS (#422) üzenetére


#54715584
törölt tag

nekem nem jott be, az elso 20 perc utan kikapcsoltam...
lehet csak rossz passzban voltam, de nem keltette fel az erdeklodesemet...

(#425) Integra válasza brownus (#421) üzenetére


Integra
titán

kurasawa akira, absz alapmű:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#426) BITBOYS válasza #54715584 (#424) üzenetére


BITBOYS
addikt

hmm...akkor ma nem ezt nézem meg. :)
tnx

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#427) #54715584 válasza BITBOYS (#426) üzenetére


#54715584
törölt tag

nem akarlak rola lebeszelni :)
sok benne a drog es a szetesett alak :D
ettol meg lehet jo film :))

(#428) BITBOYS válasza #54715584 (#427) üzenetére


BITBOYS
addikt

''sok benne a drog es a szetesett alak'' jaaaa, akkor rábeszéltél. :D
viccet félretéve most olyan kedvem van, hogy valszeg titanikot kellene megnéznem :o

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#429) #54715584 válasza BITBOYS (#428) üzenetére


#54715584
törölt tag

jesszum...
vilagvege vagy szerelmes vagy? :)
mostanaban jott ki dvd-n a vadidegen, pillango hatas 2...
ezek nem jok? :)

(#430) snecy


snecy
senior tag

A Belső Tenger c. filmet látta valaki? Most készülök megnézni, és érdekelnének a vélemények, meg leginkább hogy miről szól, spoiler nélkül. Az imdb-n valami 8-as osztályzatot kapott.

[Szerkesztve]

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#431) mazda626


mazda626
addikt

Megnéztem az Ellenség a kapuknál című filmet. Nagyon tetszett! :C

Olyan vígjátékot keresnék, amit bef*snék a röhögéstől. :D

(#432) #54715584 válasza snecy (#430) üzenetére


#54715584
törölt tag

Tartalom:
Ramón Sampedro egy fiatalkori baleset következtében bénult le, nyaktól lefelé. Több mint két évtizede él ágyhoz kötötten, családja féltő gondoskodásától övezve, és azóta harcol halálhoz való jogáért. Szinte egy időben jelenik meg életében két nő: az ügyvéd Julia, aki az első pillanatban Ramón mellé áll, hogy segítsen neki küzdelmében a spanyol bírósággal, valamint Rosa, az egyszerű konzervgyári munkás, aki két gyermekével él együtt, és aki kezdetben határozottan ellenzi a férfi szándékát. Kis idő elteltével Ramón mindkettejükkel szorosabb viszonyt alakít ki, miközben egyre biztosabb célját illetően…

(#433) Integra válasza mazda626 (#431) üzenetére


Integra
titán

brian élete :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#434) #54715584 válasza Integra (#433) üzenetére


#54715584
törölt tag

az tuti :)

(#435) snecy válasza #54715584 (#432) üzenetére


snecy
senior tag

Szóval ilyen érzelgős, drámai film. Hát akkor lehet kihagyom :DDD

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#436) snecy válasza mazda626 (#431) üzenetére


snecy
senior tag

Ha garantáltan beszaratós vígjáték kell, akkor Haláli Hullák Hajnala.
Zombifilm, angol humorral keverve, nagyon hatásos :)

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#437) bagyulajuve válasza brownus (#421) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Hogy csak jót hallottál róla, az nem véletlen. Kötelező, akárcsak a 7 mesterlövész, mely a 7 szamuráj átultetése a vadnyugtra.

Resistencia eterna

(#438) adalbert1 válasza #65675776 (#416) üzenetére


adalbert1
veterán

Ahhh, ezt mindenképpen meg akartam nézni... Csak pont ilyenkor kell otthon lennem, és a vihar + a kábelszolgáltató miatt egy csatorna se akart jönni olyan 11-től. :W

(#439) adalbert1 válasza bagyulajuve (#418) üzenetére


adalbert1
veterán

Ez is nagyon kemény film, Kicsi Z nem egy humánus alkat benne... A képi világ abszolute bejövős, a történet elgondolkodtató, van 1-2 poén is benne, ami feledteti az erőszakot Spoiler pl, a miért nem tudok sose becsajozni, mikor abból a papirból tekernek, amire a csaj felírta a számát Spoiler off.
Egyszóval nagyon jó film.

(#440) adalbert1


adalbert1
veterán

Megnéztem a Bourne Ultimatumot. Elégedett vagyok vele, még mindig nagyon pörgős filmet sikerült csinálniuk, a történet és az akció egy pillanatra se áll le, egyszóval hozza az első 2 rész színvonalát. :R

Mivel az előzőn már lejárt a mod:

Az isten városát már legalább 1 éve olyan 600 körül láttam a tescoban dvd-n annyiért kötelező vétel! (sajnos én még 4k körül vettem).

[Szerkesztve]

(#441) #54715584 válasza snecy (#435) üzenetére


#54715584
törölt tag

nem biztos, hogy erzelgos, sztem inkabb durva... :)

(#442) LOTR


LOTR
addikt

sziasztok
érdeklődni szeretnék, hogy az oceans 12 c. filmnek volt e már az hbo-n bemutatója, és ha igen, akkor mikor? (linknek is örülnék)
azt tudom, hogy az rtl klubon pár hónapja volt, de az hbo-s vetítésekre nem emlékszem
köszi

One Ring to rule them all

(#443) tbs válasza brownus (#421) üzenetére


tbs
addikt

Űber. Bár kicsit lassúnak fog hatni manapság... De nagyon jó film. ;)

(#444) LOTR válasza LOTR (#442) üzenetére


LOTR
addikt

na közben szerintem meglett, bár az hbo oldalán írhattak volna egy évszámot is
[link]
[link]

One Ring to rule them all

(#445) Drizzt válasza snecy (#436) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Az elég gyenge, de ugyanazokkal a fószerokkal a Vaskabátok az már kib* jó. :)

I am having fun staying poor.

(#446) snecy válasza Drizzt (#445) üzenetére


snecy
senior tag

Szerintem kurva nagy poénok vannak benne még így is, legalább hatszor láttam, de nem untam meg egy alkalommal sem. A Horrorra akdva-féle horror-vígjátékokra megy egyenesen köröket ver :)

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#447) mongi_


mongi_
aktív tag

Let's Go To Prison

Nagyon jó kis vígjáték, a börtönélet kifigurázása egy érdekes arc jelenlétében. Ajánlom mindenki figyemlébe, elég jó kis film lett ez is. ;)

booty time booty time across the USA

(#448) mongi_


mongi_
aktív tag

Viszont valami ütös horror filmre én is vevő lennék, ha ajánlotok valami jót, azt megköszönném. :) Persze jó lenne, ha valami mostani alkotás lenne, a régi, klasszikusok már a polcon vannak. ;]

booty time booty time across the USA

(#449) snecy válasza mongi_ (#448) üzenetére


snecy
senior tag

Vacancy, Feast, Altered...Hellyel-közzel mindegyiken jól szórakoztam, és ráadásul nem régiek :)

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#450) punish3r


punish3r
aktív tag

TMNT

Nagyon teszett, a képi világot szépen megcsinálták! A történet nem nagy durranás, de sztem nem is az a lényeg! Kár, h nem igazán a meséhez igazodtak... (Zúzót hiányoltam, meg hát Aprilnek sem igazán ez volt a foglalkozása)! 10-ből sztem 8 pont!

[Szerkesztve]

Már a jövő sem a régi...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.