Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#6551) Woodslave


Woodslave
nagyúr

kiszállok gyorsan a Botheim biznisből darabján azért volt 2.5k haszon :D Tiktok for the win pedig ez most a saját hülyeségem volt. Egyet azért megtartok, ha este jön egy sbc amibe kell mégis :C

egyébként qrva érdekes ez a futbin market sale history a kártyáknál én azt látom köszönő viszonyban nincs a valósággal. Írják a 19.750 meg 20k-s eladásokat, én kettőt listáztam 19.250-en egyiket se vették meg. Ráadásul ezek nem bides vásárlások.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#6552) Nandinagy válasza Woodslave (#6551) üzenetére


Nandinagy
addikt

Azért mert ez így nem fedi a valóságot :D
Mondok egy példát. Ha van egy bronz lap ami 200-ban megy és véletlen valaki 10k-ért megveszi az szintén szerepelni fog ott de nyilván ez fals infó mert ettől az nem 10k. Ugyanez volt itt is.Vagy coint mozgattak vele vagy véletlen vették meg ezért látod ott ezt.

(#6553) athlete


athlete
kezdő

(#6554) Woodslave válasza Nandinagy (#6552) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azért ez nem véletlen vásárlás meg nem coinmozgatás amikor 50k a max ára.

Na mindegy 19.250-be is ment el. Volt pár amit csak 18.500-ért pánik listáztam :D

már bánom hogy tele volt a transfer listám Kroossal, na mindegy a 10k-s discard árhoz képest jól jártam, de most már szinte 100% hogy kijön egy sbc és este 50k lesz :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#6555) Woodslave


Woodslave
nagyúr

de végre ki tudtam nyitni a 3 qs totw packot :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#6556) Woodslave válasza athlete (#6553) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na ez viszont már érdekesebb promo. Nem csak a adjuk +2 statot meg legyen színes :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#6557) thebigK válasza athlete (#6553) üzenetére


thebigK
addikt

érdekes. Mbabu jöhetne, de ne legyen már ST, konkrétan egy db olyanamilyen spec. Mukiele van használható RB a bundesligában

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#6558) gjoe válasza athlete (#6553) üzenetére


gjoe
őstag

Na attól a rasitól már most hányok. Ha olyan bugos szar lesz mint az eddigi gold lapja.

Woody: Én már ott tartok, hogy online módot nem indítok. Bevettem a lesz@rom tablettát.
Nincs még egy ilyen manipulatív játék. Semmi élményt nem ad. Nincs két meccs ahol a csapatom ugyanazt a szintet tudná. Játszhatatlan az egész. Nálam jobb játokosokat verek meg mert engem segít a nagy testvér, aztán meg kikapok tőlem gyengébbektől. Sajnos szánalmas az egész.
Max letolok néha unalmamban pár sb-t és ennyi. ( Bár az is undorító amiket a gép művel.)
Múlt héten 74000 pontom volt és még volt hátra 8 meccs. Elvileg meg lehetett volna a top200, de az utolsó nyolc csapat mind 87-100as csapatot dobott be valami elite playerektől.

(#6559) Woodslave válasza gjoe (#6558) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja az sb gusztustalan tényleg. Ott megfogadtam akár bronz is jöhet legendaryn nem indítok. Nekem esélyem nincs a 200-ra de az utóbbi hetek elite 1 rewardja alapján most még a fáradtságot se vettem rá, pedig simán meglett volna, de vasárnap reggeli 3 sb meccs már fájt :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#6560) HdRew válasza athlete (#6553) üzenetére


HdRew
őstag

Ezekkel a poziváltásokkal 2 lap van, ami ér valamit: Pereyra és Rashford.

(#6561) Nandinagy válasza HdRew (#6560) üzenetére


Nandinagy
addikt

Correa,Valverde,Kounde mind jó lehet :D Kounde 178 centi ami ideális egy rb-nek. Valverde cmbe tökéletes lehet ha valaki így tudja megoldani a linket. Correa meg alapból patent kis cmnek néz ki és 4/4 szóval az is jó. Mivel pl-ben gyér a felhozatal lb-ből ezért jesus is jó lehet :D Adama meg a fizika miatt lehet jó cb. Cannavaro/Kounde/Cordoba szint :D

[ Szerkesztve ]

(#6562) Izéjose


Izéjose
tag

Tavaly ha jól emlékszem a freez promo körül jött a wish-es Ronaldo nem ? de jó lenne idén egy fb Messi 🙏🙏

(#6563) HdRew válasza Nandinagy (#6561) üzenetére


HdRew
őstag

Igen, Correán gondolkodtam, hogy írjam-e, de szvsz Llorente jobb nála.

Valverde az RM pozi miatt felejtős, más cm-et rm-be nem nagyon fogsz tudni tenni még egyelőre a játékba.

Kounde mondjuk tényleg nem rossz, de más meta spanyol cb nincs, aki miatt érdemes lehet Koundét használni, hacsak nem rakja ki a jobb oldalt valaki franciákkal, mondjuk Varane és Nkunku linkekkel egy 4-3-3(3)-ban. Vagy mondjuk oda mehet egy Fekir is, és akkor van egy zöld link, esetleg még így tudnám elképzelni. De Hakimi gold lapja nagyon jó nekem RB-ben, tiszta Cancelo csak plusz sebességgel. :)

De igen, akár még Koundét lehetne ide sorolni a francia linkek miatt, de ennyi.

Ez a promó így gyér.

(#6564) Nandinagy válasza HdRew (#6563) üzenetére


Nandinagy
addikt

nem is cm-t kell nézni :D De ha mondjuk sok középső posztos támadód van akkor az ingame csere simán megoldható így. Mondjuk ha Mbappet akarod szélen használni és kéne egy cm akk Valverde bal oldalt elvan így chemit is könnyebb neki adni. középen mindig több esélyed van piros linkre mint szélen :D

Kounde azért jó mert ha valakinek francia védői vannak akkor jobb oldalra mukiele meg clauss van. Egyik sem prémium opció viszont Kounde annak néz ki :D

[ Szerkesztve ]

(#6565) Zimmi91 válasza Nandinagy (#6564) üzenetére


Zimmi91
addikt

Meg simán el van 7es chemin RMként CM poszton, szal nem annyira para :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#6566) HdRew válasza Nandinagy (#6564) üzenetére


HdRew
őstag

Bocs, egyelőre nem futja nekem Mbappéra, hiába vagyok elite divben, és játszok minden WL-en rank3-at. :D De akkor igen, tudnám játszatni Mbappét a szélen, kérdés, hogy nem érezném-e elherdálásnak.. Persze, ha lenne még mellé egy Ginolám, meg egy Messim.... :)

De igen, Mbappét sokan játszatják a széleken.

Mivel Kounde body type-ja average, Hakimié pedig lean, ezért én tuti Hakimit választanám. Cancelo unique, Cuadrado lean szintén.

[ Szerkesztve ]

(#6567) Nandinagy válasza HdRew (#6566) üzenetére


Nandinagy
addikt

Megmondom őszintén én ezekben nem hiszek, hogy a bodytype befolyásol bármit is :D

Mbappe csak egy példa volt. De mondok jobbat. Ha valaki SS Atalt az 5/4 miatt cmben akarja használni akkor könnyebb megcserélni egy rm Valverdevel mint akármilyen másik cmel :D

(#6568) HdRew válasza Nandinagy (#6567) üzenetére


HdRew
őstag

Én hiszek, próbáld ki nyugodtan. :) Vagy nézd meg, hogy a lean body type típusú játékosok többe is kerülnek, mert reszponzívabbak. :)

(#6569) Woodslave


Woodslave
nagyúr

majdnem megvettem Chiesat de sajnos mostani csapatba nem illik egyáltalán. Meglátjuk mi lesz, de nem hiszem hogy túl nagyot ugrana az ára. :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#6570) Nandinagy válasza HdRew (#6568) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mármint pl. ki kerül csak azért többe? :D Hakimi pont nem jó példa mert ő a psg linkek miatt ennyi. Tavaly 2k-t nem ért mert olasz ligás volt.

Vettem vagy 50 db Maouassát aki belga ligás rare francia lb 1000 coin környékén :D Ahogy néztem a tavalyi Jullien laphoz hasonló, mert sbcnél mindig felszökik 2-3k-ra. Jól esne egy kis profit most :D

[ Szerkesztve ]

(#6571) Izéjose


Izéjose
tag

Mit lehet tenni az ellen ha minden egyes sbc beküldésnél kidobnak az ea szerverek 🤣🤣🤣 mindegy milyen sbct raknék ki egyből amint leokéznám kidob az ut szerver

(#6572) Woodslave válasza Izéjose (#6571) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha appon akkor nem jól léptél ki a játékból.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#6573) HdRew válasza Nandinagy (#6570) üzenetére


HdRew
őstag

Vini lean body type, Militao szintén és nagyon jó védő, Atal szintén lean, Cruyff, Foden, Nkunku, Llorente, Uribe, Milla..

Persze a kivételes játékosoknak unique a body type, de szvsz elég egyértelmű, hogy a lean body type az egyik legjobb, ha nem a legjobb. Persze valamelyest kellenek hozzá a statok is, de Vini reactions statja pl. katasztrófa, mégis jó labdával.

(#6574) miro.


miro.
senior tag

Mid kluivertet erdemes megvenni?
Vagy esetleg van ilyen aron hasznalhato ikon elore?

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#6575) Nandinagy válasza HdRew (#6573) üzenetére


Nandinagy
addikt

Oké, és ezeknél melyiknek befolyásolja ez az árát? :D Foden gold lapja lószart nem ér a promos meg a kevés lehetőség miatt volt drágább.
Nkunku if lapjai szintén nem mennek semmibe áruk is max azért van mert már a 6. upgradet kapja :D
Vinicius az 5/4 miatt ilyen keresett és mert villámgyors+neymar pótléknak is jó.
Atalnak meg ugyanúgy nincs ára ha csak nem az SS lapjának de hát az meg a játék legjobb rb-je így nem is csoda :D
coopba próbáltam uribet ott szörnyű volt a lap de ez egyéni preferencia :D

(#6576) Izéjose válasza Woodslave (#6572) üzenetére


Izéjose
tag

Éppen ez a baj hogy csak appon tudok sbct kirakni a játékon belül van ez a probléma

(#6577) Woodslave válasza Izéjose (#6576) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor nem tudom :(

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#6578) eM'82 válasza Izéjose (#6571) üzenetére


eM'82
addikt

PC-n vagy, vagy konzolon? Bár igazából lehet mindegy.
Anno nekem is volt (sőt, még most is van ilyen).
Bugos ez a vacak is. Talán már itt is írta valaki, hogy a Squadokban szereplő játékosok miatt akadhat be. (vagy twitteren olvastam? passz)
Mielőtt submit-eled, küldd a klubba a cseréket. Ezután pár játékost cserélj meg a formation-ben, majd vissza. És mennie kellene.

[ Szerkesztve ]

(#6579) Izéjose


Izéjose
tag

Igen igen valószínüleg az lehet a baj, de egyébként konzolon játszom. Megpróbálom amit tanácsoltál köszönöm 🙂

(#6580) toxicjew


toxicjew
addikt

Mivel semmi értékes nem esett még, csak néhány fodder, így kaptam az alkalmon és inkább megcsináltam Piquet (yolo), szóval most így folytatom a csapattal. [link] Eléggé meg van kötve a kezem, de hátha hamarosan belenyúlok vmi tutiba :) Meg várom a swapot, szóval szedegetem ki az objective lapokat ahogy csak bírom :D

[ Szerkesztve ]

(#6581) Tigibeeb


Tigibeeb
tag

Ezt megtudom offline csinalni ?

(#6582) Nandinagy válasza Tigibeeb (#6581) üzenetére


Nandinagy
addikt

Meg :D

(#6583) eM'82 válasza Nandinagy (#6548) üzenetére


eM'82
addikt

eddig 5/4win. Az az 1 vereség is bosszantó (inkább kiléptem, ebédidőben így 4 meccsre is volt időm :D), mert mindent kihagytam, vagy elbénáztam (túl sokat kivártam), ellenfél meg "túlerőben" volt, szerver és játékos szinten is. De amúgy jól játszott, szóval nem a vereség fáj, hanem a hogyanja. Este behúzom az 5-et :).

Qrvára remélem, hogy Vini lesz a POTM. :D
Az összes coinom fodderekben (igaz, azóta 180k-nál járok, de azokat nem tudom már transfer listre rakosgatni, pakkokat meg nyitogatnék), egyelőre mínuszos a story.

(#6584) EA's hit válasza HdRew (#6566) üzenetére


EA's hit
őstag

Én mondjuk 4-1-2-1-2-ben játszok ingame, szóval tökéletes lehetne egy ilyen Valverde, mert akkor kezdek valami szélsős felállásban, és ingame CM-be mozog. Tervezem hogy Chongot beépíteném, de ugye az is úgy nézne ki, hogy mondjuk 4-5-1-ben indul ő a bal szélről, ingame meg CM, ehhez viszont kell egy RM is, akit meccs közben középre lehet mozgatni. Ilyen pedig kevés van, kb. Messi akivel ez normálisan működik (RM-ként indul, ingame CAM/ST). De ugyanez a helyzet ha mondjuk Neymarja van valakinek és CAM/ST-ben akarja játszatni (nekem nincs, csóró vagyok :D) , ott is ugye úgy a legegyszerűbb ezt megoldani, hogy a másik szélen is van egy olyan lapod, akit ingame középre tudsz mókolni.

(#6585) HdRew válasza eM'82 (#6583) üzenetére


HdRew
őstag

Én is beruháztam 10 Kroosra, meg van 1 Courtois, akit perpill használok, de jó ár esetén eladom. :) Szvsz a legnagyobb valószínűsége Vininek van, nagy a hype és a Real vezeti a bajnokságot, na meg most hétvégén is tevékenyen részt vett a győzelemben.

#6584EA's hit

Igen, ez még opció lehet, anno a 17-ben valahogy én is így csináltam, ott még a 4-1-2-1-2 narrow formációt használtam.

(#6586) eM'82 válasza HdRew (#6585) üzenetére


eM'82
addikt

na jó, de ez szavazás, nem az elért eredmények alapján kapják :(. Volt olyan, hogy rohadtul Yeddert tippelte mindenki, aztán mégse ő lett. Volt is nagy koppanás.
De ez qrva nagy csalás lenne, ha nem ő lenne. Kb ő a szegény ember Neymarja, és ha SBC lesz, akkor bizony mindenkinek is juthat belőle.

(#6587) Woodslave válasza eM'82 (#6586) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát ja én is remélem 89 Kroossal... Mondjuk aki még elképzelhető az Depay meg azért Griezman...

De mindegy nekem jó egy mid ikon pick is. Vagy bármi popular nagy ratinges sbc. Az első baby ikonnál is felmentek ezek 33k felé

ezt a hetet még elevickélem így, mondjuk a kvaliban se vagyok biztos pedig a csapat nem sokkal xarabb aztán mégis. De ha pénteken se jön semmi akkor ideges leszek ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#6588) eM'82 válasza Woodslave (#6587) üzenetére


eM'82
addikt

jelenleg milyen csapattal tolod? Én már nem tudom követni :D

(#6589) Tigibeeb válasza Nandinagy (#6582) üzenetére


Tigibeeb
tag

Köszi :)

(#6590) athlete


athlete
kezdő

Elviekben ők… Többnyire mindig pénteken jöttek ki, ha jól néztem. Szóval a héten jönni kellene valakinek. Vagy aki esetleg ebben jobban benne van, az adhatna felvilágosítást mikor is jönnek.

(#6591) Woodslave válasza eM'82 (#6588) üzenetére


Woodslave
nagyúr

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#6592) Woodslave válasza athlete (#6590) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a laligás kettő pénteken jött :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#6593) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Aki használta mindkettőt: melyik jobb, CR7+SS R. Sanches vagy Mbappe
Ha előbbi kettőt eladnám, lenne pénz utóbbira :D
Persze akkor kellene valami olcsó megoldás a CM pozira francia+BPL vagy francia ligás akárki (mondjuk egy IF Tchouaméni).

PSN: OldSlowhand74

(#6594) Woodslave válasza Aguinaga (#6593) üzenetére


Woodslave
nagyúr

általában azt szoktam mondani kettő jó jobb mint egy + egy nem annyira. Bár Mbappe nem véletlenül tartja az árát más szint... :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#6595) eM'82 válasza Woodslave (#6591) üzenetére


eM'82
addikt

figyi már, Mostovoi helyett Llorente is jobb szvsz. A link meg kiadja rendesen, ha kicsit átvariálod.

athlete: íjj bazz, na akkor nekem két SBC-t is kell rakja :D. Jota + Vini.

[ Szerkesztve ]

(#6596) Woodslave válasza eM'82 (#6595) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem adja ki. Mert akkor Di Natale se 10-esen lesz. :N ja ha átvariálom. Nem variálgatok a wl-t már ezzel akarom nyomni ;] :D

[link]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#6597) Bohus84


Bohus84
tag

Season lvl 23 pack

Az a helyzet, hogy if Marquinhost sokkal jobbnak érzem. Elite divben próbálgatom, de azon kívül, hogy gyors, nem érzem azt a pluszt mint a brazilnál.
Ez most a csapat, pont illene bele de gyengítésnek érzem. Kár, hogy untrade.

(#6598) Aguinaga válasza Woodslave (#6594) üzenetére


Aguinaga
őstag

Igen, elég jó érv, nekem is hasonló érzésem van.
btw, legjobb C. Ronaldo bodytype-ja, nézzétek meg futbinen :)

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#6599) Woodslave válasza Bohus84 (#6597) üzenetére


Woodslave
nagyúr

legalább nyitottál egy promo lapot :U ;] :D

Inception mondta már korábban más lapnál, hogy hiába turbózzák fel, a lap alap karakterisztikája megmarad, elképzelhető hogy kaphat bármilyen upgradet akkor is egy silver az alap. Sok pro mondja hogy xar vagy legalábbis nem hozza a statokat

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#6600) eM'82 válasza Woodslave (#6596) üzenetére


eM'82
addikt

Az a Ginola beteg lapnak néz ki. Majd egyszer talán megveszem, de addig marad a low budget Corona ST-be :D.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.