Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32101) Kristof_94 válasza Edgar2621 (#32098) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Várok a BPL-re aztán majd látom, hogy mit kínál. De annál tovább nem nagyon szeretnék várni...

(#32102) Szigma70 válasza gabesz82 (#32100) üzenetére


Szigma70
addikt

Nem hiszem, hogy nagyon sokba kerülne ez nekik, mert a javítási sebességből ítélve, csak valamelyik fűtőt, vagy villanyszerelőt állították a probléma kezelésére.
Nekik meg nem olyan sok az óra bérük

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32103) Edgar2621 válasza gabesz82 (#32100) üzenetére


Edgar2621
őstag

Ja ha az EA szerverek kompletten úgy már rendben van, arról a gyíkemberek tehetnek nem az EA.
Ma beszélgettem egy haverral, oldschool Fifa-s, az elmúlt években mindig elite3 játékos a WLben(a topicban is aktív volt még tavaly is) és rákérdeztem sok más mellett nála arra is hogy mit gondol a játékról. Azt mondta hogy ekkora sz.rt a föld nem hordott még a hátán, egy inkonzisztens gameplay-jel rendelkező, gyakran lagos, noobokat segítő, hányinger communityvel rendelkező képződményként jellemezte. És ő egy kimondottan nyugis és elfogadó srác. Azt mondta hogy minden évben eddig ez volt a hobbija, de jövőre van esély rá hogy nem veszi meg a játékot. Basszus mindenki csak egy jó focis játékot szeretne a pénzéért. Mi olyan nehéz ebben? Ezért mérges az ember, mert tudjuk hogy tudna jó játékot csinálni az EA. Na jól van, ma már nem írok több okosságot, a lényeg hogy legyenek ikonok meg p.na azt jóvan.

XO: Gollami26

(#32104) Jinxb1rd válasza Edgar2621 (#32103) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Már nem azért, de a mostani fifa játékosok miatt engedi meg magának az EA ezt. Nem vennétek meg, akkor nem csinálná ezt és próbálna jobbat csinálni. De megveszitek. A szart is. Tök mind1 milyen lesz a fifa 20.

Én előfizetni fogok csak és ha szar lesz, hagyom a picsába. Ti is csak fizessetek csak elő, ne pedig megvegyétek.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#32105) Digestive válasza Edgar2621 (#32103) üzenetére


Digestive
addikt

"Azt mondta hogy ekkora sz.rt a föld nem hordott még a hátán"

Ezt mi is megmondtuk volna, még cifrább szavak kíséretében! ;)

(#32106) Edgar2621 válasza Jinxb1rd (#32104) üzenetére


Edgar2621
őstag

Én pont nem vettem meg de ez részletkérdés. A mondandód többi részével egyetértek, de az EA valószínűleg egy jól működő szervezet amelyik azt csinálja amiben pénz van. Most úgy tűnik a community nagy részének elég a csiliviliség, a maradék meg elfogadja mert nincs más focis játék. Nem tudom hogy azok akik igazán a foci szeretete miatt játszák és hallatják a hangjukat különböző platformokon mennyien vannak, de az eddigi tapasztalatok és érzéseim alapján nem elegen ahhoz hogy megváltoztassák a rendszert. Ez van édesapám.

XO: Gollami26

(#32107) Sanyyka válasza Sanyyka (#32063) üzenetére


Sanyyka
aktív tag

Hátakkormégsemfogombsszákmegajóanyjukat! :(((

(#32108) Edgar2621 válasza Digestive (#32105) üzenetére


Edgar2621
őstag

Ebben nem kételkedek, minden nap követlek titeket :DDD

XO: Gollami26

(#32109) Sanyyka válasza Sanyyka (#32107) üzenetére


Sanyyka
aktív tag

Nyugodalmas jó éjszakát kívánok! :((( :)

(#32110) Szigma70 válasza Sanyyka (#32109) üzenetére


Szigma70
addikt

Megy már, vagy nem?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32111) toxicjew


toxicjew
addikt

Csodálatos lesz a holnap esti wl dömping :K :W

(#32112) nrico


nrico
tag

Sziasztok!

Mivel az EA úgy gondolta, hogy kompletten az összes játékát leválasztotta a netről bemutatom mire jutottam a csapatommal. Ma délután volt némi tagcsere és kissé idegesítő, hogy nemtom kipróbálbi és csinálni a feladatokat.

Jelenleg DIV 6-ban tolom a rivals-t. Van még mit fejleszteni a játéktudásomon, gyakorlok serényen. WL-ben sikerült összekaparnom 7 győzelmet. (legalacsonyabb szintről)

Nagy tervem, hogy szeretném Futswap-ból kiszedni Suarezt.

https://www.futbin.com/19/squad/7375044

PS4 Pro, nrico007, FIFA FUT, Pro Clubs Team AdyGea

(#32113) #TOTTI válasza Szigma70 (#32110) üzenetére


#TOTTI
őstag

Sajnos nálam balfékebb kevés lehet, konkrétan, az a kevés alkalom sem jön összí hetek óta. Ma se tudok játszani.

(#32114) Szigma70


Szigma70
addikt

Egy tökös, valamire is adó, a felhasználóit kicsit is tisztelő cég most azt közölné, hogy

" Bocsi, gonjaink lettek,de rajta vagyunk a dolgon. A mostani WL ennyi, mindenki aki elindult gold rewardot kap, aki ennél feljebb áll, az azt. És visszaadjuk a 2000 pontot. Mégegyszer bocsi"

De ez az EA. Várom mi lesz a komunikáció

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32115) #04441088 válasza Szigma70 (#32114) üzenetére


#04441088
törölt tag

Beszéltem velük chaten, egy 15%-os Origin discount kupont adtak, ami 1 évig felhasználható. :DDD

(#32116) Szigma70 válasza #04441088 (#32115) üzenetére


Szigma70
addikt

Azta, de qva jó,

és azzal mi a faxt csináljunk?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32117) toxicjew válasza Szigma70 (#32116) üzenetére


toxicjew
addikt

Olcsóbban veheted meg a következő szarjukat :K

(#32118) Jinxb1rd válasza toxicjew (#32117) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

áh, pont írni akartam, de :DDD

Engem az idegesít, hogy megérkeztem és direkt elkezdtem csinálni a squad battlest, hogy az elite 1 simán meglehet 700 pontk ellett hozzá. Mondom majd később lejátszom. De előtte játszottam kb másfél órát, hogy tudjam majd enemyt updatelni. Nem megérte a másfél órás küszködés?

We are only Stardust...

(#32119) Zimmi91 válasza Szigma70 (#32114) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ezért küzdöttem a gold3-ért? Igaz nem is lett meg csak 13 win, kb 3-4 dnf és 3-4 92.percbe bekapott öngól választott el tőle :DDD

Sok streamelő embertől is hallottam ezt az utolsó percekbe öngól témát, Ti nem vettetek észre semmit a hétvégén ebből?!

" Just remember Manchester is RED! "

(#32120) toxicjew


toxicjew
addikt

Na közben a lehető legkisebb veszteséggel abszolválják ezt a botrányos hétvégét, mindenki visszakapja a 2000 pontját. Ennyi :)) Azért egy "bocsipackot" adhattak volna még. Tudom, sokat kérek... Na mind1, s1et azért este még lehozom valahogy remélem.

(#32121) Yodamest


Yodamest
addikt

Na átéltem én is az eszméletlen trágya gameplayt, amiről mindig hallani. Egész WL ilyen volt, mindenki lassú, unreszponzív, egyszerűen mintha egy szűrőn keresztül játszottam volna, cselezni lehetetlenség, tunk foci ezerrel, az nyer aki előbb végigtunkolja magát a védelmen....

Megvettem pedig prime Crespot is és bár meccsenként két gólt szerzett, de ő is nagyon lassú, nehézkes volt, a 95+ pace és agility ellenére olyan volt vele futni, mozogni, mint egy Lukakuval, Zapatával.

Komolyan elgondolkoztam most, hogy hagyom a fenébe, ez nem jó játékélmény. Mellette amíg a szerverek össze voltak fosódva kicsit pókembereztem és annyira relaxáló, kellemes élmény volt......

A másik fele, hogy az sem tetszik, amilyen irányt vett ez az egész és most nem a gameplayra értem. Ez, hogy már Ibra CB, Lukaku CB, VVD ST meg ilyen Mena lapok vannak, akinek jobbak a statjai, mint bármilyen mai játékosnak vagy ikonnak, nonszensz az egész... full unrealisztikus a tálalás, arra fut ki, hogy csinálja mindenki napi szinten az SBC-ket, folyamatosan cserélgesse a játékosait, vegyen meg mindent. Elhiszem, hogy Lukaku CB poszton játszott egy meccset, de könyörgöm ebből miért kell egy full OP színes lapot utána betenni a játékba? Kapjon egy rare gold, de CB lapot azt csókolom, ha már ennyire meg akarják ezt a pillanatot örökíteni. Meg ezek az ír, meg taiwani meg mittudomén bajnokságban lévő játékosok, akik CR7 feletti lapokat kapnak, hagyjuk már!!! Kik ők? Elhiszem, hogy rekord meg akármi, az adott bajnokságban, de kapjon egy IF lapot, de ne ilyen világ legjobb játékosa legyen már belőle. Full unrealisztikus az egész. Miért jobb egy akármilyen Mena mint egy CR7?

Szóval ezekkel nem tudok mit kezdeni, nekem szerintem elég is volt, megyek más vizekre, aztán max ha szeptemberben valami csoda történik és minőségbeli ugrás jön, akkor visszanézek a 20-ra.

(#32122) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

13 winnel és 7 db fennmaradó meccsel mondom nekimegyek a Gold2-nek.

Első csapat 91 es rating. 99-es messi, prime eusebio ronadlinho toty marcelo ramos és társai.
5:1 oda. Felhozom Musát 60-ikban 5:5, 85-ikben Ibrával 3 méterről felsőléc. Kontrából 20 méterről 2 védő lába között és De Gea alatt bemegy. Középkezdésnél labdát vesztek, csávó leviszi szöglet zászlóhoz és fedezi.
OKés, első meccs, elfogadom.
Második legfullosabb bundes tagok.
6:5 oda. Reus és Werner bárhonnan kapásból beveri.
Harmadik (itt azért már kicsit ideges voltam)
Auba salah richarlson
5:1-ről megint felhozom 5:5-re. A 92-ik percben egy hosszúra ívelt labdát ricsi kapásból a 16-os sarkáról elrúg a hosszú pipába. 6:5
Negyediket már nyernem kell
Sima gold bpl team, elől Lacazette. 2-ik percben Laca betalál. 9-ik ben laca betalál. 13-ikban laca betalál...
Kilépek, jó a gold 3.
Ötödiket behúzom kínkeservesen
Újabb élmény volt.

PS4

(#32123) akooos válasza Zimmi91 (#32119) üzenetére


akooos
veterán

3 meccsem volt hátra 13 winnél. Szerinted meglett a gold3? Kurvára nem....

És amikor ilyenek vannak a játékban, akkor már nem tudok mit mondani...
Láttátok már valaha ilyet????
[link]

(#32124) Madn!ght válasza Yodamest (#32121) üzenetére


Madn!ght
addikt

Sajnos a Battlefieldnél ugyanezt tapasztalom évről évre, csökken a színvonal. A szerverekkel kapcsolatban tapasztalt problémák ott évek óta fennállnak. (ugyanúgy EA játék)

Én már azt várom, hogy a Fifa 20-ban majd előrukkolnak a battle royale móddal, csak mert az ikonok már uncsik' lesznek. :D

(#32119) Zimmi91: pár meccsre volt időm a hét végén abban az időszakban, mikor működtek a szerverek. Abból a 4-5 meccsből volt egy 93. perces öngólom, csak pislogtam, hogy a francban váltott úgy irányt a labda, de már meg sem lepődtem...

Más: korábban írtátok, hogy a carniballos Williams milyen OP. Múlt héten megvettem, mondom remélem Suareznél gyorsabb, hátha eredményesebb is lesz. Hát nem igazán sikerült még ráéreznem. Nem érzem a 97-es pace-t. Sem a veszett jó shotjait. Kapu előtt annyit balfszoskodik, iszonyat sok kapufát rúg, vagy csak simán eltöri a labdát. Kap még pár meccset, de ez eddig a legdrágább játékosom, kicsit többet vártam tőle... (sniper chem style-lal használom, de próbáltam mást is)

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#32125) Zimmi91 válasza Madn!ght (#32124) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nekem nem is csak úgy volt, hogy irányt váltott, hanem a gép által irányított emberem passzolta bele De Geaba, ő meg csak nézte ahogy begurul a labda mellette :DDD :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#32126) Sanyyka


Sanyyka
aktív tag

Sziasztok, lenne kedves megnézni valaki, hogy ps-en a seasons kupái mennyi idő múlva zárnak? Köszönöm szépen előre is!

(#32127) dracox válasza Madn!ght (#32124) üzenetére


dracox
addikt

Nálam Marksman chem van rajta, de "endgame" csatár az biztos.
Kicsit próbálkozz még vele, mert tényleg nagyon jó. :K

(#32128) gabigyerek válasza akooos (#32123) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Te jószagú úristen :D

(Nyugi, a Gold 3-as storyd velem is megesett 1 vagy 2 hete. Nekem 7 meccsből asszem nem sikerült 1-et összehozni)

[ Szerkesztve ]

PS4

(#32129) toxicjew


toxicjew
addikt

Egyébként most olvasom, hogy továbbra is döglődik a matchmaking, sokakat kidobál meccs közben, vagy be sem hív. A helyetekben még nem erőltetném :N

(#32130) Szigma70 válasza toxicjew (#32120) üzenetére


Szigma70
addikt

Na de bakker, sivert így is úgy is behúzom, van tarcsiban 2000 pontom, tehát ezzel ló....szt ben érek. :W

Ellenben 12 meccsből 8 winnel álltam, ha van időm este játszani, akkor behúzom a gold valamit, így ma este tuti nem fogom azt a rengeteg meccset lejátszani, csak a 3 winig.

Magyarul, elvették a gold rewardomat, és még sok más emberét, azért a 2000 pontért, amit egyébként is megkapunk

korrekt

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32131) Zimmi91 válasza Szigma70 (#32130) üzenetére


Zimmi91
addikt

+1, a buzi silver 1 mindig megvan nekem is...onnantól érdekes az egész, szal szerintem is adtak a szarnak egy pofont :((( De nem is várok mást ettől a cégtől :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#32132) Digestive válasza Szigma70 (#32130) üzenetére


Digestive
addikt

Én 6/5-el állok! :DD De este nekimegyek és reggelig lenyomom a maradék 24-et rohadjanak meg! :DDD

(#32133) Szigma70 válasza Zimmi91 (#32131) üzenetére


Szigma70
addikt

Hihetetlen

Akkor legalább adnák meg az eddigi átlag rewardodat, vagy tolják ki még 1 nappal, de ez........

Este 9, max 10 meccsre van időm, de ebből most 6 wint összeszedni.........

Mission impossible

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32134) Sanyyka válasza Sanyyka (#32126) üzenetére


Sanyyka
aktív tag

Vagy bármelyik platformon, gondolom egységes.
Mégegyszer köszönöm szépen előre is!

(#32135) Szigma70


Szigma70
addikt

Megkérdem még egyszer, hátha

Az Ajax-Spusrs heti küldibe, ez a TOTKS Son lap jó egy rare CLR playernek?

:R

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32136) Tajték


Tajték
senior tag

SB Elit1 rewardból, 2 rare mega és a 2 heti küldiből a rare mega és a rare player pakk, 4 pakkból egy 82-es istentudjaki volt a legjobb... Ez vicc :)

(#32137) Szigma70 válasza Tajték (#32136) üzenetére


Szigma70
addikt

Nem meglepő

De nekem a hetiben nincs rare mega :Y

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32138) Tajték válasza Szigma70 (#32137) üzenetére


Tajték
senior tag

Sorry, Mega Pack volt...

(#32139) Szigma70 válasza Tajték (#32138) üzenetére


Szigma70
addikt

Ahhh, nem mintha nem lenne mindegy, mi nem ad semmit :R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32140) toxicjew válasza Szigma70 (#32139) üzenetére


toxicjew
addikt

Na ezaz :K De basszameg valahogy be kéne darálni 10-11 meccset a dr pontok miatt :(

(#32141) Szigma70


Szigma70
addikt

Jovicsot megvette a Real

érdekes

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32142) Mrdevil válasza Tajték (#32136) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem érdemes semmit nyitni, itt a tots a nyakunkon, már van egy adag rare megám is. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#32143) gabesz82 válasza Szigma70 (#32135) üzenetére


gabesz82
senior tag

Szerintem nem fogadja el, de próbát megér hátha.

PSN: Morfologus82

(#32144) Szigma70 válasza gabesz82 (#32143) üzenetére


Szigma70
addikt

Ettől tartok én is, bár sztem belefér a kritériumba

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32145) Zimmi91 válasza Mrdevil (#32142) üzenetére


Zimmi91
addikt

+1 én is megtartok most már mindent, így megadom az esélyt, hogy TOTS alatt ne nyissak semmit :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#32146) Mrdevil válasza Zimmi91 (#32145) üzenetére


Mrdevil
addikt

Úgy-úgy..... :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#32147) Kristof_94 válasza Zimmi91 (#32145) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Legalább esély van valamire, az a lényeg. :D
Kérdés megéri-e a BPL-nél elnyitni.

(#32148) Szigma70 válasza Kristof_94 (#32147) üzenetére


Szigma70
addikt

Neked simám, nekem, nekünk, ki tudja :DDD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32149) gabesz82 válasza Szigma70 (#32144) üzenetére


gabesz82
senior tag

Szerintek csak a sima ucl rare jó oda.

PSN: Morfologus82

(#32150) MdewC válasza Yodamest (#32121) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ez nem jó hír, de legalább te is láttad mibe lehet belefutni.

Amúgy fun ha jó.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.