Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31151) Kristof_94 válasza Digestive (#31148) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Hivatalosan valamikor holnap lesz a díjátadó, legalábbis ma azt olvastam, gondolom azt követően jönnek a lapok, de mindenhol Sterling és VVD akiket említenek.

(#31152) Szigma70


Szigma70
addikt

Kedd reggelig van a WL kitolva?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#31153) QV222 válasza QV222 (#31093) üzenetére


QV222
tag

Talán egy 88-as Sala javítana a csapaton?

(#31154) thebigK válasza Szigma70 (#31150) üzenetére


thebigK
addikt

Szimplan megtetszett az az Eriksen es igy Sonnak mennie kellett. Baj nem volt vele, jo lap. A 86os amugy. St volt, igy ment POTM Reus st-be, Eriksen cam.

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#31155) dejvid8 válasza QV222 (#31093) üzenetére


dejvid8
őstag

Szia,
A felállás megfelel neked? Mert támadás ügyileg szerintem nem a legjobb, ajánlom a 2 csatáros felállásokat, persze kinek mi.

Illetve:
Felipe Anderson Son helyett, KP-ra meg Son helyett egy Fabinho mondjuk, és Fabinho CDM - Fernandinho CM csere.
CB-be Vertonghen helyére egy Van Dijk egyelőre, aztán Azpilicuetát is upgradelném.
ST-be egy 86-os IF Son akár, vagy Aguero (olcsóbb).

Mahrez helyett akár egy 87 SIF Mahrez, vagy 86 Richarlison is jó lehet.

Salah is elég jó, csak neki 3* WF-ja van, tehát eléggé egy lábra van korlátozva, én ezért nem igazán kedvelem a játékban.

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#31156) KaksziLajos válasza Stylerr (#31119) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Eddig nem foglalkoztam azzal, hogy a megvett játékosok ára csökken, de most a TotS miatt elgondolkodtam, hogy eladom aki mozgatható és utána visszaveszem.

Van néhány eladhatatlan játékosom, egész jó kis csapat jönne ki, akár olcsón kipotolva néhány helyen.

Viszont eléggé lennt vannak az árak már most is.

Fognak még annyival lejjebb menni, hogy megérje ilyenben gondolkodni? (Adót is hozzágondolva)

Mindenkihez szól a kérdésem.

(#31157) QV222 válasza dejvid8 (#31155) üzenetére


QV222
tag

Köszi az ötletet,
Megpróbálom felfogni és átvariálni így a csapatot.
Nem ragaszkodom ehhez a felálláshoz, de akkor mit ajánlanál 2 csatárral?

Most láttam egy videót ahol nagyon javasolták a 4-2-3-1 felállást, arról mi a vélemény?

(#31158) Digestive válasza KaksziLajos (#31156) üzenetére


Digestive
addikt

Azt senki se tudja megjósolni h mi lesz az alja, DE 5%-nál biztos, h többet fog még esni minden. A mezei játékosok akkor kapnak csak észbe amikor az arcukba tolják az első TOTS híreket és akkor lesz az igazi panic sell. ;) Én mondjuk már 3 hete eladtam mindenkit. Kb 400-500k eddig a profitom ezen a manőveren!

Úgyh nyugodtan adj el mindenkit, de AZONNAL! ;)

Ja és hozzáteszem, h semmivel se megy szarabbul a 30k-s játékosokkal bizonyos posztokon, mint az 1 millással! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31159) Digestive válasza Digestive (#31158) üzenetére


Digestive
addikt

A 18as grafikonokat és árakat nézve amúgy magasabbak az árak jóval! Erre csak 1 magyarázat van. Az idei rész egy akkora trágyadomb, híg fossal meglocsolva, h rengetegen abbahagyták már most az egészet. Boxon 800.000 item van a piacon... vicc az egész! :( A sima CR ilyenkor már 850k volt, most meg 1.050.000. Nincsen eladó lap a piacon, de ettől még lesz zuhanás az tuti, csak érdekességként írtam ezt le.

(#31160) gabesz82


gabesz82
senior tag

Kristóf ezt csak neked. Nézd azt a középpályát. És lengyel volt :C

PSN: Morfologus82

(#31161) Kristof_94 válasza gabesz82 (#31160) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Foden nem is rossz, Litmanen érthetetlen. :D
Nyertél legalább?

(#31162) A guru válasza Digestive (#31159) üzenetére


A guru
addikt

Egész évben magasabbak az árak, mint tavaly, sokkal több coin jön be hetente mindenkinek a rewardokból.
PS-en továbbra is 3-5 millió item van a marketen, szerintem tavaly sem volt kevesebb.

(#31163) Tajték válasza Digestive (#31159) üzenetére


Tajték
senior tag

PS en is már csak 3 millió körül volt ma, nemrég néztem.
Ez volt már lözel 8 is

[ Szerkesztve ]

(#31164) Kristof_94 válasza Digestive (#31159) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Most néztem, hogy CR7 PC-n 1,6 millió, 1 hete még 2 millió volt, ez nem rossz!
Remélem jó lesz a tots. Ti készültök valamilyen módon? 83-84-es lapokkal gondolom nem lehet mellélőni.

(#31165) A guru válasza Tajték (#31163) üzenetére


A guru
addikt

Most van egy kis pangás, ennyi. Bekerül a TOTS töltőképernyő és egyből pánikolni fog mindenki, illetve nem hinném, hogy visszafogná magát az EA idén a TOTS tartalmakkal.

(#31166) Kristof_94 válasza A guru (#31165) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Az eddigiekből kiindulva brutálisnak kell lennie.
Amúgy az is hatással lesz majd a piacra, amikor a nagyobb youtube fifások kidobják a "market crash", "panic selling" és hasonló videókat.
Én várom, annak ellenére, hogy alapvetően nem vagyok elégedett a játékkal. Remélhetőleg lesz egy csomó sbc, "ingyen" TOTS lapok, amik majd mehetnek az ikon sbc-be, stb.
Mondjuk a WL jutalmak között a player pickbe tuti bele rakják majd a kék lapokat, ettől kicsit tartok, de csak mert egy pár hétvégét kihagyok. :D

[ Szerkesztve ]

(#31167) Digestive válasza A guru (#31162) üzenetére


Digestive
addikt

Ez csak részigazság amit írsz! Hidd el h sokkal kisebb a piac és az aktív játékos állomány! ;) Fullba toljuk a kereskedést 2 másik fórumos kollégával és napi szinten monitorozva van a piac! :D Boxon a 18ban 800.000re kb júliusra zsugorodott csak. Szóval nincs ezen mit szépíteni, elbaszott egy évad ez és sokkal kevesebben játszanak már napi szinten! ;)

[ Szerkesztve ]

(#31168) gabesz82 válasza Kristof_94 (#31161) üzenetére


gabesz82
senior tag

Igen. De tizikkel, 4 kapuralövése volt,nekem 19... 2-2 lett rendes játékidőben. Dembélé olyanokat szerelt Stoichkov ellen hogy csak lestem :D

PSen CR már csak 1,2 körül van,Tots alatt tuti beesik 900-1M körülre.

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#31169) A guru válasza Kristof_94 (#31166) üzenetére


A guru
addikt

Durva lapok jönnek majd az 100%.

Digestive:
Azért ne feledd, hogy tavaly a TOTS hamarabb kezdődött a VB mód miatt, ezért is mondom, hogy most ez a pár hét egy kicsit átmeneti, biztos vagyok benne, hogy TOTS alatt PS-en 6-7-8 millió item lesz a piacon, ha nem több. Az nem vitás, hogy vannak problémák az idei résszel, de abban nem vagyok biztos, hogy kevesebben játszanak vele, mint tavaly.

[ Szerkesztve ]

(#31170) Digestive válasza A guru (#31169) üzenetére


Digestive
addikt

De biztos lehetsz benne, mert a számok makacs dolgok! ;)

(#31171) A guru válasza Digestive (#31170) üzenetére


A guru
addikt

Na majd térjünk vissza erre a TOTS-nál! :R

(#31172) Tajték


Tajték
senior tag

89-es Firminoval mik a tapasztalatok? Használja valaki?

(#31173) Mrguba


Mrguba
őstag

Erdemes most megvenni RASHFORD 88 as lapjat??
550 korul van..azt irtatok brutal jo....
Vagy varjak es esni fog?

(#31174) KaksziLajos válasza Digestive (#31158) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Kiszórtam a csapatot. Meglátjuk.

A következő kérdés. :DDD

Van némi tőkém. Befektetném a TotS-ra. A cél visszavenni majd CR-t, és megvenni Baby Eusebiot.

Lesznek SBC-k? Az elmúlt években hogyan volt?

[ Szerkesztve ]

(#31175) Readonly2 válasza Mrguba (#31173) üzenetére


Readonly2
tag

Mindenki kb folyamatosan esik. Ha azt nézed min nem buksz akkor sima NIF csapatot kell használni , én megvenném kipróbálni

(#31176) Csokipuding8 válasza Mrguba (#31173) üzenetére


Csokipuding8
tag

Itt folyamatosan esik. Remélem holnapra eláll különben kénytelen leszek leülni kicsit ez elé a szar elé :U

(#31177) Kristof_94 válasza KaksziLajos (#31174) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Amennyire én emlékszem minden TOTS csapathoz volt 2-2 garantált TOTS lapot adó SBC. Egy TOTS csapat 1 hétig volt elérhető. Pl. először jött a "community" és az EFL (angol alsóbb osztályok) TOTS, jött rájuk 1-1 sbc, aztán kb. 3-4 nappal később még 1-1. Ott pl. úgy volt, hogy 81-es csapat 65-ös chem.
Utána jöttek a nagy ligák, na ott pl. 83-84-es csapat kellett, viszont ott kért 1-1 TOTS lapot is, ez viszont nem volt nehéz, mert ugye az EFL és a community is adott kéket korábban, szinte ingyen. Most már nincs DKT, tavaly az is adott TOTS lapot, de nem kell parázni, mert a squad battles és a heti kihívások is fognak, ahogy most is pl. a swap lapok esetében.
Szerintem idén is lesznek minden bajnokságnál "ligaspecifikus" csomagot adó sbc-k, pl. beáldozol 11 ritka arany játékost és kapsz egy BPL csomagot, amiben van 12 játékos, ebből 3 ritka és 10 arany.

(#31178) Szigma70


Szigma70
addikt

Használ, próbált valaki itt moments Figot?
Tetszik az a lap

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#31179) Kristof_94 válasza Szigma70 (#31178) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ha CAM vagy RW lenne, akkor ránézésre nem éri meg azt a pluszt. Várd meg a TOTS-t, negyed annyiért lesnek hasonló lapok!

(#31180) Szigma70 válasza Kristof_94 (#31179) üzenetére


Szigma70
addikt

Miért? Ha CB vagy CDM lenne, akkor megérné?
:DDD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#31181) Kristof_94 válasza Szigma70 (#31180) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Arra értettem, hogy inkább a lövésre kapott pluszt!
De a játékot ismerve CDM-ként jobb lenne, mint Kanté. :D

(#31182) Szigma70 válasza Kristof_94 (#31181) üzenetére


Szigma70
addikt

:DD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#31183) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Témától elvágóan azt szeretném kérdezni, hogy van-e jelentősége, hogy egy bal lábas játékos melyik oldalon van a pályán?

Tehát nálam a német ligás Kruse, aki bal lábas, bal oldalon van CAM-ként a felosztásban, míg Reus, aki jobb lábas, jobb oldalon van CAM-ként (4-2-3-1).

Ez így jó, vagy meg kellene őket cserélni?

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#31184) Digestive válasza Jinxb1rd (#31183) üzenetére


Digestive
addikt

Mindenképpen! ;) Ha fineszt rúgsz, ha simán erőből a hosszúba akkor is fordítva az optimális. Bal lábas jobbra, jobb lábas balra.

(#31185) Readonly2 válasza Digestive (#31184) üzenetére


Readonly2
tag

Azért ez játékstílus függő is, kérdés befelé mozog-e velük

(#31186) KaksziLajos válasza Kristof_94 (#31177) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Én 84-85-ös lapokra gondoltam elsősorban.

Valaki még esetleg? Tippek?

(#31187) Digestive válasza KaksziLajos (#31186) üzenetére


Digestive
addikt

Szerintem nem éri meg most tankolni semmit! Olyan rengeteg packot nyitnak ilyenkor pointsból, h lent lesz mindennek az ára.

(#31188) Hazli17 válasza Digestive (#31187) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Akkor semmivel nem érdemes kereskedni a tots alatt? Vagy, ha igen, akkor mivel?

(#31189) Digestive válasza Hazli17 (#31188) üzenetére


Digestive
addikt

Passz. Nekem most van 2-2 IF VVD és Sterling. A POTY miatt ezekben látok értéket. Amúgy a drága lapjaimat már hetekkel ezelőtt eladtam és most 83-tól felfelé kipucolom a maradék lapokat is aztán ülök a coinon.

(#31190) Szigma70 válasza Jinxb1rd (#31183) üzenetére


Szigma70
addikt

Ebben az alakzatban, én mindíg a vissza passzokra játszok, tehát a jobb és bal CAM bepasszol, majd visszakapja így ideális, ha jobb lábas baloldalon van és fordítva. Mondjuk nálam kétlábas emberek vannak.
Ellenben ha beadásra játszol, akkor lehet fordítva jobb. Viszont a beadásoknál én nem vettem észre a 4-es WF hátrányát annyira, mint a kapura lövésnél, így sztem mindenképp jobban megéri az ellentétes láb.

Ugyan ez a csatároknál is.

@Digestive

De az SBC.kbe kellenek majd a 83-84-es lapok, így azoknak az ára nem mondom, hogy az egekben lesz, de kereskedhető kategória

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#31191) Readonly2 válasza Digestive (#31187) üzenetére


Readonly2
tag

Szerintem most is az lesz mint 1-2 promonal idén . Már mindenki eladott mindent és drágulás lesz amikor jön a tots...

(#31192) Szigma70


Szigma70
addikt

Nem tudom mi volt az este, de 8 meccsből 7-et nyertem. Ma biztos meglesz a böjtje :DDD

Ezt a 93-as moments Zanettit, próbálta valai? Statok alapján kimondottan jó CDM .Lőni nem kell vele, de a védekezés, a WR és a passzok nagyon jók

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#31193) chelseafan94


chelseafan94
tag

A Squad Battles rewardokat hajnal kettőkor vagy háromkor lehet átvenni?

PS ID: KoloChelsea

(#31194) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

aki szeretne elkalapálni ma a bajnokságban, jelentkezzen! ;]

XONE: LedyGyusziHU

(#31195) Readonly2 válasza LedyGyuszi (#31194) üzenetére


Readonly2
tag

Én szerettelek volna de fordítva sült el :)

(#31196) Francesco003


Francesco003
aktív tag

Hali srácok!Egy kis tapasztalat-mindenki úgy kezeli ahogy akarj 😅
1,5 hete kiraktuk Eusebiot,vierat ,r9et.Kolléganak hianyzott nagyon pelé és elkezdtünk rámenni az sbcre.
1,5 hete kiűrítettük a klubbot szóval szinte 0 ról kellet kezdeni.
Gyuszika 1 hetig legalább 200-300bronz pakkot nyitott.Revardokból folysmatosan csinálgattuk.Most péntek este 800k kellett még plussz az icon.(de úgye az hetfőn lesz)
Megcsinálva mind az 5 fő ligát ,és úgy ,hogy 100pack 3 walkoutot adott(Buffon,Bonuci,Naldo,)már csak az icon hiányzik....

(#31197) KaksziLajos válasza LedyGyuszi (#31194) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Jövök ebéd után. 1, fél 2 körül ha az jó. De kényszer csapatom van, szóval elég jó esélyekkel indulhatsz. :DDD

(#31198) LedyGyuszi válasza KaksziLajos (#31197) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

nyugi, mostanában csak az nem ver el, aki nem akar... ;]

XONE: LedyGyusziHU

(#31199) Kristof_94 válasza Francesco003 (#31196) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Az szép! Ilyenkor hogy csináljátok? A bronzok amik mehetnek a ligás sbc-be, azt gondolom belerakjátok a többi meg silver upgrade és így tovább?

(#31200) Francesco003 válasza Kristof_94 (#31199) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Kb igen,

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.