Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32201) toxicjew válasza Kristof_94 (#32200) üzenetére


toxicjew
addikt

Nagyon csalódott lettem most, 13 meccset kellett letolnom, jól indult, aztán jöttek a németek, álldogáló játékosok, mocsár, gigantikus button delay (itt már fel akartam adni az egészet annyira "vicces" volt) és végül Mr. középpálya... :( Jaja, jó kis 2000 pont, majd kinyomtatok róla egy képet aztán reggel azzal törlöm ki, majd elküldöm nekik postán :))

(#32202) Szigma70


Szigma70
addikt

Azaz semmit nem kapunk. Nekem, és biztosan többünknek van a klubban tarcsiba 2000pont. Így semmit nem adnak, mert amit adnak, az elveszik.
Ellenben pld. én, nem megyek el goldig, mert arra ma nincs idő.igy tőlem rewardokat vettek el. Vagyis a lehetőséget, hogy megszerezzem.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32203) Digestive


Digestive
addikt

Igazán megszorulhatott volna a szülőcsatornában aki leprogramozta ezt kamu Ibrahimovic lapot! :DDD

(#32204) MdewC


MdewC
nagyúr

Péntek és ma este tökéletes volt a játék.

Amit lenyomtam, az azonnal megtörtént.

Szuper volt. Több vidi is készülhetett volna, most ezeket mentettem le. :)

6-4

4-2

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#32205) Szigma70 válasza MdewC (#32204) üzenetére


Szigma70
addikt

Én amit nem nyomtam le, még az is megtörtént.
Iszonyat a mai.
A péntek nálam is jó volt

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32206) thebigK válasza Kristof_94 (#32195) üzenetére


thebigK
addikt

Beszallok, 4-3-3(4) volt, KDB es Son ellen. Fajdalmas volt :DDD
Nalam a csodas Ryan Babel hozta a feladatot :D

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#32207) nyervi


nyervi
aktív tag

küldetéseknél, ha berakom a 3 gala+besiktas játékost nekik végig pályán kell maradni?

(#32208) akooos válasza nyervi (#32207) üzenetére


akooos
veterán

Nem, az első másodpercben cserélheted őket.

(#32209) nyervi válasza akooos (#32208) üzenetére


nyervi
aktív tag

köszi!

(#32210) akooos


akooos
veterán

2 meccs alatt meglett Daburral az 5 gól. Egész jó lap, de nehéz megtalálni őt 1 csatáros felállásban. Második meccsre átálltam 442-re, ott egyből sikerült 6 gólt szerezni vele. M/L a workrate és 68 a composure. Ez lehet a gond vele. Na mindegy, 20k-ért jött, annyiért marad a klubban :)

[ Szerkesztve ]

(#32211) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Én is ezzel a dabburral nyomtam. Két legyet akartam egy csapásra és a fener és besiktas játékosokkal teletűzdelt csapat élére tettem.

Hát 4 próbálkozásból 1 et tudtam lehozni prof szinten :D Az mi :D Dabur 5 gólja meglett de nem is emlékeztem, hogy prof szinten is képes Messi 16 méterről a hosszúba elfejelni a labdát, vagy busqets(vagyhogykellírni) 30 ról kilövi a pipát.

Na mindegy, majd délután újra próbálkozom :)

PS4

(#32212) toxicjew


toxicjew
addikt

Ugyanaz a cég, mégis más bánásmód :U

(#32213) KaksziLajos


KaksziLajos
senior tag

Hála az égnek eljutottam arra a szintre, hogyha szopat a játék a szétcriptelt szarjaival és a késéssel, szemrebbenés nélkül abbahogyom. Így történt, hogy a Silver 2 tökéletes eredmény lett számomra.

A FIfa 20-at nem veszem meg.

(#32214) akooos válasza toxicjew (#32212) üzenetére


akooos
veterán

Pfff, meddig tartana a fifában is tolni egy ilyet?

(#32215) Zimmi91 válasza akooos (#32214) üzenetére


Zimmi91
addikt

Amennyi szart benyeltünk ebben az évben, egy Prime Icon is kevés lenne kompenzálásnak nem, hogy dupla reward :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#32216) RootRulez


RootRulez
félisten

Nincsenek Genoa középhátvédek, az a Zukanovicst leszámítva, ez így normális? :F

Ja és RM sincs egy sem. :| Taknyolhatok a Loyalityvel, hogy meglegyen az SBC.-ben a 95-ös Chemsitry

Másik kérdésem a menettel kapcsolatban: Azt lehet tudni, hogy mikor dől el mi van a pakkokban?

Amikor megkapom vagy csak, amikor kinyitom? Mert akkor érdemes lehetne várni vele még pár hetet, mert tavaly idény végén is szép lapok estek

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#32217) Szigma70 válasza toxicjew (#32212) üzenetére


Szigma70
addikt

Igen, csak ezzel 80%-ban az USA-ban tolják, ott nem mertné ezt megcsinálni az EA, hogy nem ad semmit. Vagyis a semmit adja.

Ez van

12 meccs kellett a 6 winhez , hogy ,meglegyen a gold :W 3 -ig kellett játszanom, Köszi EA :(((

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32218) etaclan1984 válasza Szigma70 (#32217) üzenetére


etaclan1984
őstag

Majd csütörtök reggel mikor kinyitod piros Cabella-t megfogod ezt még köszönni az EA-nek ! :C

(#32219) toxicjew válasza Szigma70 (#32217) üzenetére


toxicjew
addikt

Nem azt mondtad, hogy most nem mentél el goldig? :D

(#32220) getdizzy


getdizzy
aktív tag

Sziasztok, valakinek EOE Valenciával van tapasztalata?
eléggé jó kis lapnak néz ki, és Walkert váltaná.
Oké, hogy jön a TOTS de a BPL-en belül ki lesz jó RB, aki hozná ezt a szintet 200k-ért?

(#32221) Madn!ght válasza Szigma70 (#32217) üzenetére


Madn!ght
addikt

Hét végén nem sok időm volt játszani, 7 meccset toltam összesen, 7/3 aránnyal. (4 meccs durván lagos volt, iszonyat akadásokkal)

Tegnap 17/10-re sikerült javítani, nagyon jó játékmenetekkel. Nem egyszer a team press miatt bescriptelt potyagólokat is sikerült a végén kompenzálni és fordítani.

Kis naívan úgy gondoltam, hogy a gold 3 elérhető. Hát nem. A következő 11 mérkőzésen összesen egyet sikerült (!) nyerni. Voltak jobb csapatok, vitathatatlan, az én koncentrációm is csökkent éjfél (és 10 lejátszott meccs után), de mertem remélni, hogy lesz pár javamra glitchelt mérkőzés. Nem volt. Azt vettem észre, hogy a lövés pontosságom 25-40% közöttre redukálódott. A carniballos Williams, Bale, IF dembele, Suarez csak mellé, felé, vagy legfeljebb a kapufáig jutott. Kb 5 meccsen uraltam végig a mérkőzést, majd egy szó szerint talált góllal kaptam ki.

Összességében nem volt mocsár effekt és összeszedetlen a játék, inkább a lankadó figyelmemnek köszönhetőek az eredmények.

Az mindenesetre érdekesnek tartom, hogy labdabirtoklásos taktika mellett legfeljebb 20-25 passzt "enged" a gép pontosan adni, majd törvényszerűen szándékosan (!) rossz helyre passzol, vagy balettozik így juttatva az ellenfélhez a labdát.

A másik oldalon nem tartom normálisnak a háttal állva a kapunak, 18 méterről fordulásból a kapuba bevillanó labdát. Ilyen gólokat kapok folyamatosan. 90-es Courtois meg pislogva nézi.

A leromló shot accuracyt pedig egyszerűen nem tudom hova tenni. Azt sem tudom mi lenne az ellenszere.

Tényleg próbálok rájönni, hogy mit mivel lehet kompenzálni, megfordítani, kivédeni. De sokszor arra jutok, hogy a programozási feladatot odaadták egy a focihoz nem értő informatikusnak, az elvégezte a feladatot úgy, hogy kb. fej vagy írás alapon történik valami, aztán cső.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#32222) akooos válasza getdizzy (#32220) üzenetére


akooos
veterán

Wan Bissaka, Ricardo Pereira, TAA biztos :D

Bár én egy Azpilicuetában reménykedek, de ő nem fog kapni :(

[ Szerkesztve ]

(#32223) getdizzy válasza akooos (#32222) üzenetére


getdizzy
aktív tag

hmmm, akkor marad Walker :D

(#32224) Szigma70 válasza toxicjew (#32219) üzenetére


Szigma70
addikt

Nem, azt, hogy nem lesz időm elmenni goldig.
Szombat este,egyébként rég nem látott jó gameplay mellett 12 meccsből 8 winnel álltam.
Utána nem tudtam semmit játszani, így tegnap este a silver volt a cél. Fél 11-kor tudtam leülni játszani, fél 3-ig adtam időt magamnak. Ebbe az időbe nekem kb 10-11 meccs fér bele, de kellett SB-ből is meccset nyomni.
Fél 3-kor 13 winnel álltam, rászántam még 1 meccset, és ha mákkal is, de meglett. 24/14-el zártam, és nagyon morcos voltam reggel, mikor kelni kellett.

Egyébként nálam este borzalmas volt a játék.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32225) MdewC


MdewC
nagyúr

Hatalamas meneteléssel ismét sikerült lehoznunk Fransescooval az elit 3-at! :)

Nagyon örülünk neki! :)

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#32226) Digestive válasza Szigma70 (#32224) üzenetére


Digestive
addikt

Nekem is ilyen terveim voltak és szintén 12/8-on álltam. Aztán pár bicskanyitigató meccs után inkább hagytam a rákba és lefeküdtem éjfél után! :DDD

(#32227) LedyGyuszi válasza Digestive (#32226) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

nekem már szombaton meg volt a 14 win, de vmiért tegnap este éreztem a késztetést a +3 winre.
3/3 zakó... végig lemákoltak. nálam ziccer és kapufa hegyek. finesz, low driven ,sima lövés, fejes, semmi nem jött össze. a 3 player kivétel nélkül annyit cisnált, hogy baszkodta előre a labdákat, háttal, 180-360 fokos fordulattal és le az alapig beadás, majd Ibra befejeli vagy a 3as méylségű védelmi vonalamba beindít és lefutja az embereimet...

XONE: LedyGyusziHU

(#32228) Digestive válasza LedyGyuszi (#32227) üzenetére


Digestive
addikt

Ezt az Ibrát hagyjuk is. 4 vereség zsinórban tegnap és mindet egy nyomi fejelte! Meglátom már émelyeg is a gyomrom! :DDD

(#32229) p0ty


p0ty
aktív tag

nem értem ezt a DR-t új team WL-ben hozok 22 wint saját hibámon ment el 2 meccs valamint 1x semmi se sikerült, utána meg DR-ben az első ember aki nem nagy játékos mert nem volt benne semmi extra mindenben felül múlja a csapatom mikor nem volt extra a csapata, Blanc akit istenítettem a hétvégén és egyik kedvencem lett a csapatban azt se tudta milyen rendezvényen van, Roncát SMS 3 méter hátrányból megfutja, 90 Mbappé mindent belőtt eddig, most 5ből 1et :D nem értem mi van ilyenkor

(#32230) RootRulez


RootRulez
félisten

Én van, hogy beginner ellen rúgok 5 gólt, majd hagyom a meccset menni, mert épp a gyerekkel játszom vagy eszek vagy épp nyírom a füvet. A lényeg, hogy így általában le van az összes meccs játszva, még 600 ponttal szorozva is meg lenne a kb 28.000, de természetesen porfin meg World Classon elé is ülök minden nap a 4 lehetséges meccsből kb kettőhöz, szóval nem olyan lehetetlen az az Elit 1 sem. :U Na persze, ki hogy dolgozik, milyen műszakban, mennyi időt tud ráfordítani, ebben különbözünk...

Csak, hogy olvastam, írtátok, hogy gold 3 már jó, azért leírtam, hogy sztem az még sima is. :K

═════════════════════════════════════════

(#32231) Digestive válasza RootRulez (#32230) üzenetére


Digestive
addikt

Azt vágod h a WL-ről beszélgetünk? ;)

(#32232) RootRulez válasza Digestive (#32231) üzenetére


RootRulez
félisten

Jaaaa... :U Az más tészta. :W

═════════════════════════════════════════

(#32233) p0ty válasza p0ty (#32229) üzenetére


p0ty
aktív tag

na most szállt el az agyam totálisan..
bent vagyok DR-ben vezetek 3-1 re meg van a holland gól is, szabadrúgás után kidob úgy hogy a meccs meg se történt se win se holland gól semmi, egész jó a játék aztán majd megint én kapom a bant mert mások csinálják ezt vagy mert fos a játékuk csodálatos..
de a Ramosom piros lapja megmarad :D nevetséges játék és ez a DR egy rakás szar

[ Szerkesztve ]

(#32234) Szigma70 válasza Digestive (#32226) üzenetére


Szigma70
addikt

Nekem is voltak más terveim, csak az asszony álmos volt :DD

@MdewC

Grat :R
Érdekes ez a CR, van, hogy Best, Pavel, vagy akár Son elviszi előle a show-t, de ha lő, akkor nem áll meg egynél. Ennyi mesterhármast még nem rúgtam emberrel. És aszisztokban is remekel, bár ez lehet a játékomból adódik, mert inkább a vissza passzokra, második hullámra játszok. Viszont fejjel talán ha 10 gólja ha van. 260 meccs, 203 gól. Jó lap

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32235) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Hajtok a hollandos swap lapra, jön egy Serie A ellenfél 4231-ben a 2 CDM De Paul és Dybala. Insigne lefejeli VVD-t és Schart, dab, utána még 2 lövés 2 gól szintén dab. :C

(#32236) Szigma70 válasza Kristof_94 (#32235) üzenetére


Szigma70
addikt

Van egy loan 93-as moments Nistelrooy-om, remélem csak összehozza, vagy OTW Promes

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32237) thebigK


thebigK
addikt

Neymar jobb lehet, mint POTM Hazard?

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#32238) Kristof_94 válasza Szigma70 (#32236) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nistelrooy van nekem is, irtó rossz... Talán a legrosszabb, akit idén próbáltam. Van még pár meccsem Seedorfnál is, de ő is nagyon gatya volt.

(#32239) LedyGyuszi válasza Szigma70 (#32236) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Promes megoldja, mindenki őt használja ;]

XONE: LedyGyusziHU

(#32240) Szigma70 válasza LedyGyuszi (#32239) üzenetére


Szigma70
addikt

:D
Legalább lesz haszna.
Nistelrooy szar, de Promes hozza, vicces játék :DDD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32241) akooos


akooos
veterán

Mit csinálnátok 150 k-ból? Pár jobb packet adó liga sbc-t, vagy 83-as játékosok betárazását? :U

Ha nagyon akarom, akkor lehet 250-300k is.

[ Szerkesztve ]

(#32242) MdewC válasza Szigma70 (#32234) üzenetére


MdewC
nagyúr

Köszönjük.

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#32243) Kristof_94 válasza akooos (#32241) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Mindkettőt. Én 83-84-et csak azért fogok venni, hogy ha jön a TOTS csapatokhoz garantált TOTS csomag, akkor ne kelljen többért megvenni.

(#32244) Digestive válasza Kristof_94 (#32243) üzenetére


Digestive
addikt

De inkább kevesebb lesz az mint több! ;)

(#32245) toxicjew


toxicjew
addikt

Ha még érdekel valakit, Vardy lett a hónap játékosa.

(#32246) etaclan1984


etaclan1984
őstag

Ezt csak úgy...

(#32247) akooos válasza toxicjew (#32245) üzenetére


akooos
veterán

3 SBC, 6 IF, kb 130k-ból kijön (nekem, klubból), packértékből 100k visszajön. Kérdés az, hogy megéri-e ez a lap :)

(#32248) thebigK


thebigK
addikt

Valaki 4ora korul kaphato lenne PC-n gyorsban az Ajax weekly obj.-re? krizsaa07 az originem .

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#32249) Tubi1976


Tubi1976
tag

Sziasztok!

Új vagyok még úgyhogy bocs a béna kérdésért.Ahogy olvasgatom azt mondjátok hogy várni kell ha lehet a pakkok nyitásával mert nemsokára nagyobb eséllyel jobb nyitások lehetnek.Ezt jól értelmeztem?

(#32250) akooos válasza Tubi1976 (#32249) üzenetére


akooos
veterán

Szia,

igen, pénteken jön a TOTS (Team Of The Season) amelynek keretén belül eléggé megnövekedett droprate lesz a jobb packeknél. Persze semmi nem garantált, de esély lesz nagyobb nyitásra :) a TOTS lapok közül a legrosszabb 86-7 körül lesz, de nem lesz ritka a 90 fölötti lap sem.

Ha kibírod a csomagok nyitása nélkül, akkor várj vele :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.