Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31801) Mrguba válasza A guru (#31795) üzenetére


Mrguba
őstag

Persze tudom hasznalom is...
Csak kb 3 peccsel ezelottig volt 86os Rashford es Son es olyan szepen ugrottak ki hogy alom volt...
Azota allandoan nyomnom kell hogy takarodjanak mar :D
Nem vagyok pro ez lejohetett mar....a felem mozgas meg nemtom valahogy nem jon ossze

(#31802) Digestive válasza A guru (#31799) üzenetére


Digestive
addikt

Hát sztem meg Eusébio és Socrates is fergeteges! :P Utóbbi nálam közepső CAMban 340 meccs 220 gól és 228 gólpassz! :R

(#31803) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Tegnap gondoltam lenyomom legendáson a szokásos SB meccseimet. Egyig jutottam elárulhatom, mert kb. az ideg baszott szét. 4-1 re vezettem, majd a 2. félidő elején kaptam egyet 4-2 83. percben még ennyi volt, majd a 2 perces hosszabbítás után a 94. ben kapom az egyenlítő gólt és a hosszabbításban meg még 2-t... :Y Konkrétan semmit enm tudtam csinálni, mert 81-es Batcsunyát behozta a félidőben és rúgott/fejelt 5-öt! Félpályán nem tudtam utána átmenni a 79 és 76-os középpályások mindenhol ott voltak...

DR-ben vigasztalódtam ott jól ment...

Idén 3 WL-re sikerült neveznem január óta, de mostantól beindul a csavargás dömping a családdal így nekem, már csak a liga sbc marad mobilon. DE a 2020-at időben el fogom kezdeni, már most előrendelem :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#31804) A guru válasza Digestive (#31802) üzenetére


A guru
addikt

Hát oké, de ezeket a számokat nálam piros 93 Hazard is hozza (kb. ilyen 700 meccs óta), aki 600k körül mozog jelenleg, tehát nem érzem azt a plusz dolgot bennük, mint a 18-ban. (Ezzel nem azt vitatom, hogy jó lapok-e, hanem azt, hogy az árukért nem adnak semmi pluszt egy high endebb special laphoz képest pl. Mbappé, Auba.) :R

(#31805) Francesco003 válasza A guru (#31804) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Pedig eusebio,pele,hibátlan...és prime eusebio meg olcsóbb is mint mbape.
Auba meg a cipőjet se köthetné be a 2 öregnek,,,

[ Szerkesztve ]

(#31806) dejvid8 válasza A guru (#31799) üzenetére


dejvid8
őstag

Ilyet sem olvastam még hogy Prime Eusebio gyenge. :B

Szerintem tökéletes lap.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#31807) A guru válasza Francesco003 (#31805) üzenetére


A guru
addikt

Vártalak! :DDD Majd meccseljünk aztán utána dönthetünk, ki kinek a cipőjét kötögeti...:D Szerintem úgy is lesz friendlys swap küldi.
Halkan megjegyezném, hogy Birthday Mbappéról és Aubáról beszéltem, TOTY Mbappé valóbán drágább, de ő olyan is. ;)

Dejvid: Mégegyszer leírom: Nem gyenge, hanem nem ad semmi pluszt egy high end special laphoz képest az áráért, amit én elvárnék, ha már “icon”.

[ Szerkesztve ]

(#31808) Francesco003 válasza A guru (#31807) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Ez megint kissé nagyképű(gyere te ven fassz barkivel megb....)
Játszhatnánk kb 20 neccset mire ebbe a fossba kiderülne kik a jobb playerek,,
Aki nem tud jatszani A 10 legjobb ikonnal az lehet nem is esportoló😅😅😅
A lényeg ,hogy ajánld mindenkinek Lozano es tarsait mert spur vagy.

(#31809) akooos


akooos
veterán

Kezd elkurvulni megint ez a topik srácok............

(#31810) thebigK


thebigK
addikt

Kinek a pap, kinek a paplan. Nem kell megint a mubalhe. Mindenkibe bele lehetne kotni....
Inkabb beszeljunk arrol, hogy Kristof kibe fekteti a zsetont igy a TOTS elott :P

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#31811) A guru válasza akooos (#31809) üzenetére


A guru
addikt

Hát faxom, pedig csak egy egyszerű kijelentést tettem, erre apokalipszis megint. Nem mondok már semmit, ha nem sikerül felfogni, ami írok azzal nem tudok mit csinálni, szerintem érthetően kifejtettem az álláspontom, erre kapom az esportos szöveget ismét, jólvan akkor. Felőlem...:DDD

(#31812) Francesco003 válasza A guru (#31811) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Esportos vicc volt..te is beszólsz aki hülyeséget ír..Te is év badarságát írtad.Aki Eusebiot,Pelet nem tartja jónak ........a szemembe.De ezért nem is írógatok már itt fölös idő pocsékolás és mindig vitát szűl..Neked senki nem tudd semmit megmagyarázni,ha te fejedbe más van....

(#31813) tonnni7


tonnni7
csendes tag

Sziasztok!

Kb 10 éve nem fifáztam most egy jó ideje játszom a 19-el, olyan kérdésem lenne azt hol tudom megnézni mennyi pénzem van az átigazolásokra illetve a fizetésekre? Nem tudok igazolni mert azt írja ha jól értem hogy, nincs rá pénzem. Az utolsó lépésnél írja ki ezt

(#31814) Yodamest válasza A guru (#31807) üzenetére


Yodamest
addikt

"hanem nem ad semmi pluszt egy high end special laphoz képest az áráért"

Na ez viszont nem igaz. :) Nagyon fontos dolgot ad méghozzá, hogy bárhová beépíthető és bármilyen csapat építhető köré, szerintem ez is bele van számolva az árukba.

[ Szerkesztve ]

(#31815) Szigma70


Szigma70
addikt

A legszomorúbb az egészben, hogy valóban van igazság abban, amit Guru mond.
Míg tavaly, a szerény tudásom ellenére a sok ikonom sok-sok meccset lehozott nekem, addig ebben a mostani foshalmazban sokszor a goldok megkeserítik a meccseimet.
Nem azt mondom, hogy aki ikonokkal játszik, az nyerjen, de aki kicsit is tud játszani, és nagyjából egyenlőek az ellenfelek, ott jöjjön már ki, hogy az egyik csapatban Eusebio, a másikban meg Rodrigó a befejező ember.
De ez nem számít ebben a részben sajnos.

De ez nem koncepció az EA részéről, hogy tudásalapú legyen a játék, hanem szimplán egy szart tettek le nekünk.
Ebben a mostani rendkívűl gyengére sikerült részben minden meccs egy túlélőgyakorlat.

10 meccsből 7x nem a csapatod, nem a tudásod dönt, hanem a kitudja mi.
Ez nagyon szomorú és nem jó.

Ebben a részben nem lehet eldönteni, melyik alakzat, melyik player, melyik ikon, melyik CT a jó, mert minden meccsen más a játékmenet.

Az a legnagyobb vicc, hogy egy bármilyen Auba lap pariban lehet egy Pelével, ezzel be is áraztuk a játékot

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#31816) Digestive válasza Szigma70 (#31815) üzenetére


Digestive
addikt

Hát... azért én ebben a fostengerben is rúgtam olyan gólokat Socratesel, amit hétszentség, h egy Rodrigo sohase fog! ;)

(#31817) Sickboy25 válasza Szigma70 (#31815) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nem játszok annyit mint ti, viszont a pöcs után észrevettem egy dolgot, ami eddig nem tűnt fel vagy most változott...

DR-ben szinte mindenkivel, akivel játszok végig full letámadást nyomnak és a meccs első félidejére, már a legtöbb játékosa pirosban van (jó azért futtatom őket), DE az azért mocsokság, hogy ugyanúgy lefutják, beérik és végignyomják a meccset a goldok, mintha csak balance-on lennének... Első félidő végétől a meccs végéig kb. pirossal simán lenyomnak kondiban... Azt nem mondom, hogy kikapok, mert nem, de ilyenkor általában X lesz...

Másik amit észrevettem, hogy eddig sima lövésekkel rengeteg gólt lőttem, most viszont kevesebb, mint a fele megy be a legtöbbet a kapus fogja, de sok a hot-dog árusnál landol. Most ki kell játszanom vagy a fineszes lövést kell választanom...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#31818) Francesco003 válasza Szigma70 (#31815) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Ebbe van valami,de itt nem icon vs arany lapról volt szó.De nagyobb arányba nyersz az erősebb teamel mint hendyt kapsz a goldoktól.Persze tudni kell használni a jobb teamet.Na úgy zártam témát mint a ....

(#31819) MdewC válasza Szigma70 (#31815) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hát én imádok a fullos csapatunkkal játszani és teszik is a dolgukat szépen.

Pelé, Eusebio, toty KDB lövései pedig álomszerűek. :)

Szvsz hosszútávon azért meglehet szokni ezeket a lapokat, hogy tudnak vmit. :DDD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#31820) A guru válasza Francesco003 (#31812) üzenetére


A guru
addikt

Harmadszor leírom a kedvedért: Pelé, Eusebio faszák, de idén az árukból akár 2-3 hasonló tudású játékost tudsz venni. Ez tavaly nem így volt. Ez az álláspontom amit sikerült itt sokaknak kicsavarnia.

Téma lezárásképp, Yoda +1 ez igaz, nem vettem most figyelembe, de összességében nekem csalódás az ikon támadók tudása a játékban, pláne úgy, hogy a KP-n vagy védelemben szereplők közül mindenki pont olyan OP, mint tavaly, gondolok itt Blancra, Maldinire vagy Vieirara.

Pont.

(#31821) Szigma70 válasza MdewC (#31819) üzenetére


Szigma70
addikt

Persze, én is inkább ölöm a coint egy semmirekellő Bestbe mint Sterling fullos lapjába :D

Nekem a játék arról szól, hogy megpróbálok egy nekem tetsző, jó csapatot összehozni, ami a legtöbb játékosnál Ikon. Nekem egy Auba-Sterling-Mané nem opció, még ha velük esetleg eredményesebb is lennék.

De kérdem én, mi az eredmény?

Az, hogy a semmit nem érő, semmi +-t nem adó DR-ben első osztály rank1 leszek?
Vagy a WL-ben elite?
Vagy a hányinger SB-ben elite?

És mi a cserealap? Mit kapsz cserébe? Annyival jobb a reward? Annyival több a coin? Csak magadnak büszkeség, dicsőség.

Kinek mi. Én játszanék.
Nekem az az eredmény, hogy április közepére 6 ikonnal, CR-el játszhatok.
Ha jönnek velük az eredmények, akkor ok, ha nem, akkor is kihoztam, összeraktam egy nekem tetsző csapatot.

:R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#31822) LedyGyuszi válasza Szigma70 (#31821) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

valószínűleg én is előbbre tartanék a túlhúzott bpl kerettel vagy a túlhúzott sztárokkal, de inkább
maradok az "egyedi vonalon", csak bundes, esetleg némi dójcs játékossal megfűszerezve... ;]

XONE: LedyGyusziHU

(#31823) Digestive válasza A guru (#31820) üzenetére


Digestive
addikt

De azért érzed a különbséget ugye? Máskor csócsáld meg egy kicsit a mondanivalódat és utána írd le ahogy szeretnéd, h értsük! ;)

A,
"szerintem idén nagyon gyenge az összes, prime Eusebio, Pelét próbáltam (loanokat), de nagyon nem győztek meg"

B,
"Pelé, Eusebio faszák, de idén az árukból akár 2-3 hasonló tudású játékost tudsz venni."

Csapba szarni, vagy szarba csapni! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31824) A guru válasza Digestive (#31823) üzenetére


A guru
addikt

Nagyon gyenge = az árukhoz képest gyenge

Csak gondoltam evidens, hogy nem kell hozzátennem, de tanulság, mindent szájbarágósan... :DDD :R

Komolyan valaki azt gondolja, hogy egy 93-4-5-6-7-8 lap rossz? Áhh nem értem én már ezt, de tényleg kár ide írni, menjen csak tovább a fos a gameplay, hendi az ellenfélnek, inkonzisztens, legrosszabb evör!!!!4!!négy

(#31825) Hazli17 válasza A guru (#31824) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Nem kimondottan csak neked szól Guru!

Nem kell minden harmadik be/hozzászóláson megsértődni mint az 5 évesek.
A vita, valamint az észérvek előre viszik a beszélgetést!
Igen, szájbarágósan kell fogalmazni, mert ez egy internetes felület, nem érezni a hangsúlyt, nem látni arckifejezést.
Abban igazad van, hogy nem csak a játék fosozásáról kell szóljon a topik. (mondjuk, ha egyszer fos, nincs mit tenni)
De ne sértődjünk meg, ha kell, legyenek szájbarágós, észérvelős beszélgetések. Legyenek kis odaszúrások is, ha kell, de nem kell itt véresen komolyan venni mindent. Kristóf sem sértődik meg, nem veszi komolyan, pedig ő kapja a legtöbbet.

Szóval ne azzal zárjátok le, hogy felesleges ide írni bármit és utána csak olvastok és magatokban sértődötten hülyéztek, vagy fortyogtok...
Legyen béke és fifa. Méghaegykalapkakiisazegész

:R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#31826) MdewC válasza Szigma70 (#31821) üzenetére


MdewC
nagyúr

"Az, hogy a semmit nem érő, semmi +-t nem adó DR-ben első osztály rank1 leszek?
Vagy a WL-ben elite?
Vagy a hányinger SB-ben elite?

És mi a cserealap? Mit kapsz cserébe? Annyival jobb a reward? Annyival több a coin? Csak magadnak büszkeség, dicsőség"

Elnézést barátom, de néha annyit panaszkodsz már, hogy néha komolyan aggódom a testi épségedért. :)

Annyit kérek, hogy ezt a szenvedést ne vetítsük ki rám/másokra. Igen, szoktam én is panaszkodni, elég sokat, de nekem ad örömöt az is, ha ezekkel a fullos lapokkal rommá tudok verni valakit, mindegy hol és milyen volt a game play.

És igen, tényleg örülök ennek a csapatnak, pont nem érdekel, hogy vannak OP-nak tartott lapok. :) Szerintem hosszútávon 10x több meccset nyerek egy Eusebioval, mint egy rommá húzott Sterlinggel (csak egy példa amit írok). :) Hála az égnek, hogy idén ezt megtehetem. Ez se mindennapos.

És szvsz mindenki ezekkel az ikon lapokkal tolná szíve szerint. Vagy a kedvenc ikonjaival.

De szerintem zárjuk ezt a témát, mert megint mindenki a szubjektív véleményét ütközteti, amiben soha nem lesz egyet értés, ez olyan mint amikor valaki a Barcanak, valaki meg a Portonak szurkol...

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#31827) Yodamest válasza Hazli17 (#31825) üzenetére


Yodamest
addikt

+1

Meg én nem értem amúgy ezt a folyamatos fosozást sem... érdekes én tőlem sosem látjátok, hogy "trágya gameplay", "játszhatatlan hulladék", "laggfesztivál", jelzőket használnék. Nálam miért jó? Állítom, hogy ez nem egy rossz játék, (áu az álmennyezet) én ha nekiülök tökre élvezem, szeretem a focit és néhol azért egész jól visszaadja, szépek a gólok, mi kell még.

(#31828) Digestive válasza Yodamest (#31827) üzenetére


Digestive
addikt

"néhol azért egész jól visszaadja"

Hát pont ez a baj! Ha az autód úgy hasít, mint az álom néha, de legtöbbször fulladozik, akkor azért az nem túl fasza szerintem! ;)

Én mondjuk azt várnám egy piacvezető focis játéktól, h egyfolytában hasonlítson az igazi focira és nem csak hébe-hóba!

[ Szerkesztve ]

(#31829) #16514048 válasza A guru (#31824) üzenetére


#16514048
törölt tag

"fos a gameplay, hendi az ellenfélnek, inkonzisztens, legrosszabb evör!!!!4!!négy"

+ az én kedvencem: a visual glitch patch-ek, ami mindenki szerint titokban belenyúl a gameplay-be is, de mindenki tök mást ír, hogy mi változott, egymásnak teljesen ellentmondva. ;]

Bőven van baj a játékkal, de egy delay-es meccs után nem ide kell jönnöm, ha le akarok nyugodni...

(#31830) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Én pár icont kipróbáltam és tök jó lenne, ha több lenne a csapatomba kettőnél, mert velük baromi jó volt játszani. Jól mozogtak, jól lőttek és passzoltak, tényleg fasza volt. Sajnos nem tudom megvenni őket, de így sem panaszkodom jó a csapatom jó velük játszani, bár tényleg néha bármit teszek zakó. A két iconom baby Blanc és 88-as Rijkaard állatok nagyon, mint a csapat többi játékosa úgy, hogy a fele kb. gold. De az én stílusomhoz és taktikámhoz ők teljesen megfelelnek... Egyedül Salah-t szeretném cserélni Bestre, de most nincs rá coinom... A többinek, meg jobb lapját szeretném (főleg Robertson 88-asa kellene, mert állat a 86-os is:-)), de ez csak álom, úgy mint Pelé :-)

Kis pénz, kis foci :-) Kb. 500-600 meccsnél (DIV 6) vagyok és ez jött össze:

Dream team

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#31831) Yodamest válasza Sickboy25 (#31830) üzenetére


Yodamest
addikt

az a Sané nem tudom miből van, de ellenem mindig ver minimum 1-et. :DDD gyűlölöm nagyon. Másik kedvencem mostanság még a SIF Pépé..... amikor behozzák félidőbe uh..

[ Szerkesztve ]

(#31832) Kristof_94 válasza Yodamest (#31831) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Sané tipikus meta lap, olyan, mint anno Musa volt, Ő is mindent bevert. :D

(#31833) Sickboy25 válasza Yodamest (#31831) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nálam is nagyon gólérzékeny ebben a felállásban... :D

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#31834) Stylerr válasza #16514048 (#31829) üzenetére


Stylerr
addikt

Ezeken én is lefőttem.. :) Minden patchnél jött a theorycrafting, hogy milyen titkos változtatásokat csináltak, melyik játékost gyengítették.. :DD

(#31835) GEIL


GEIL
addikt

Sziasztok !

Ps4-re vettem meg a Fifa19-et.....full amatőr vagyok benne ( Fifa2000 utoljára amivel játszottam PC-n).
(Eddig PES2017-tel toltuk a fiammal)......

szóval a fő kérdés: - sima meccseket játszunk 2 controllerrel, semmi online......miért van az hogy van 2 db adidas telstar labda, meg pár EA-s labda és ennyi....hol vannak pl a nike labdák stb ?
Stadion is alig van pár darab......kéne csinálni valami kariert és ott feljebbe jutni és akkor apránként oldja fel a többi labdát és a stadionokat vagy hogy van ez ?
A kártyagyűjtögetős részt se vágom...PES után ez kicsit katyvasz nekem. :DDD :Y

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#31836) skroy válasza uszid94 (#31772) üzenetére


skroy
senior tag

A weekly bronzért még meccset sem kell játszani szinte. Mindenki arra hajt most online single résznél, csak bronz csapatok jönnek szembe. A hazai nyer, vendég öngól és kilép. Általában. 10 perc alatt meglett, aztán még maradtam 10 vereségig kb. :)

(#31837) hhenry


hhenry
őstag

Hi! Valaki esetleg Pro Club?

(#31838) Szigma70 válasza MdewC (#31826) üzenetére


Szigma70
addikt

Már bocs, de ezt most marhára nem értem.

Olvasod te a hozzászólásokat összefüggőségükben?

Pont azt írtam amit te, hogy jó nekem a csapatom. Nem én panaszkodtam, én nem én vitázok most, hogy ki OP meg ki nem.

Pont azt írom, hogy kb leszarom, mert én azokkal játszok, akiket szeretek, nem akim OP-k, meg jobb áron jobbak.

Amit írtam a DR meg WL ről, az meg a véleményem, nincs motiváció, csak meccsenként. Ennyi

:R

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#31839) toxicjew válasza GEIL (#31835) üzenetére


toxicjew
addikt

Biztosat nem tudok mondani, de ahogy fejlődik az accountod úgy kapsz dolgokat. Ez többek között labdákat is jelent. De hogy az összes labda xp mögé lenne lockolva azt azért nem hiszem. Ettől még lehet pont így van :(

(#31840) Yodamest


Yodamest
addikt

Prime Lampardot próbálta már esetleg bárki? Tudom nem meta meg hasonlók, de nekem a kedvenc játékosom volt és az ára is egyre szimpatikusabb.

Egyébként most nagyon elindultak felfelé az árak, tudom 7vége, de ahogy néztem sok játékosnak nem csak az elmúlt napokhoz képest, de az elmúlt hónapokhoz képest is tetőzik az ára. Lehet az emberek megunták a tots várakozást?

(#31841) Ballack96


Ballack96
kezdő

[link]

Most az ilyentől ne menjen el az ember kedve? Ráadásul egymás után kettő... buktam is a meccset.

(#31842) MdewC válasza Stylerr (#31834) üzenetére


MdewC
nagyúr

Én meg azon röhögök ha vki elhiszi, hogy egy adott patch után nem változik a game play. ;)

Soha nem nyúl bele az ea. Soha. :DDD

Csak az van, amit leírnak.

Ezen mondjuk össze nem veszek.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#31843) Santana01


Santana01
tag

A fenti kis eszmefuttatásról a kapcsolatban..szokták mondani: `A pénz nem boldogít,de jobb egy BMW-ben sírni mint egy biciklin` :DD

Valahogy így van ez a Fifában is,habár sokszor szar a játék de azért ha van a csapatban egy Eusebio esetleg egy CR mégis jobb érzés :D Ha mindkettő az egyenesen felemelő :C

[ Szerkesztve ]

(#31844) MdewC válasza Santana01 (#31843) üzenetére


MdewC
nagyúr

Erről van szó. :))

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#31845) akooos válasza Yodamest (#31840) üzenetére


akooos
veterán

150 meccset toltam le vele, aztán eladtam 100k-val többért, mint amit vettem. Shadow lappal kurva jó volt, de azon kívül, hogy ő Super Frankie semmi extrán nem nyújtott. Volt 50-60 gólja, kb ugyan ennyi assist, de őszintén szólva támadásban nálam UEL Mkhitaryan jobb, védekezésben pedig középső Keane, ezért az 540-ért vett Lamps elment 643-ért, shadow lappal. Ha szereted, próbáld ki, én is ezért vettem meg :) Szabadrúgásait nagyon vártam, hogy op lesz, de a szülinapos Williannel jobban bírok lőni, úgyhogy semmiben nem nyújtott olyat számomra, ami miatt meg kellett volna tartanom.

(#31846) #16514048 válasza MdewC (#31842) üzenetére


#16514048
törölt tag

Csak érted, én ebben akkor tudnék hinni, ha ilyenkor ugyanazokat a változásokat tapasztalná mindenki. De nem, mindenki teljesen mást ír, sokszor pedig homlokegyenest ellenkezőjét, mint a másik.
Így inkább úgy tűnik nekem, hogy minden random dolgot azzal magyarázunk, hogy "valamit titokban változtatott az EA a játékmeneten", holott ezer más oka lehet.

Mert amikor valóban van gameplay patch, akkor meg érdekes módon senki nem vitatkozik, hogy mondjuk nerfelve lett-e a finesz lövés, vagy sem. Olyankor mindenki ugyanúgy érzi.

[ Szerkesztve ]

(#31847) A guru válasza #16514048 (#31846) üzenetére


A guru
addikt

Pontosan.

(#31848) MdewC válasza #16514048 (#31846) üzenetére


MdewC
nagyúr

Sztem ezt anno hót kitárgyaltuk. :)

Csak Stylerr kioktatónak ható kommentjére reflektáltam. Mindenki azt hisz amit akar, engem hót nem érdekel. :)

Továbbra is csak a saját szememnek hiszek. Ha kancsal, akkor is, ha nem, akkor is.

Elprüntyizek a saját szintemen a saját kis világomban és ennyi.

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#31849) MdewC


MdewC
nagyúr

Annyira unatkozik ma mindenki úgylátom. :D

Menjetek dolgozni/tanulni/játszani. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#31850) dvtkfan válasza skroy (#31836) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Hát én most toltam le...
3ból meglett, kilépni csak egy lépett ki, amikor a 2.gólomat meglőttem. A másik 2 meccsen tizikkel nyertem. Érdemes letolni, jó móka. Én is csak a kubban levő bronzokból dobtam össze egy csapatot, arra ügyelve, hogy minnél gyorsabb csapat legyen. :D

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.