Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32951) Szigma70 válasza fabri07 (#32950) üzenetére


Szigma70
addikt

Imádom, tisztelem Barzát, de nem.

De ez az alakzat...........

És működik :W

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32952) MdewC válasza fabri07 (#32950) üzenetére


MdewC
nagyúr

Sztem nem éri meg. Pedig egyik kedvenc playerem.

Time finisht megéri, legalább látszik, hogy tudsz vmit, meg be is adja néha, de a gólokat anélkül is bekapod ha az ellenfél nem használja. ;)

Mrguba: örülök. ;)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#32953) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Nem értem ezt a Rijkaard kártyát. Az van bele írva, hogy Low/Med, ennek ellenére úgy viselkedik, mintha High/High lenne.

De egyébként abszolút jól játszik, tökéletesen látja a helyzeteket, csak így kimerül mint a pitsa, hogy mindkét penalty boxban ott van folyamatosan. :D

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#32954) Szigma70


Szigma70
addikt

Ti megcsináljátok ezt az EFL TOTS sbc-t?
Nem kerül sokba, effektív ingyen van, de a lapok jók lennének máshova is

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32955) Jinxb1rd válasza Szigma70 (#32954) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Gondolkozom rajta még. Azt az Ábrahámot szívesen kipróbálnám egyszer :D

We are only Stardust...

(#32956) uszid94


uszid94
tag

Nektek ez a tots sbc milyen playert adott? Nekem nagyon durva jatekost azt se tudom kicsoda valami 80s angol szarmazasu jobbhatved

(#32957) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Srácok!
Baby Blancot érdemes most megvenni? Már 325k körül megkapható. Hét közben még 400k volt. További esés várható vajon?

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#32958) p0ty


p0ty
aktív tag

hatalmas csalódás a heti WL számomra..
előző héten építettem a csapatot és 22 wint értem el pedig nem is éreztem annyira a csapatot most hogy már érzem és tudom ki mit tud, megvagyok lepődve teljesen mert a középpályám Pogba és baby Blanc mióta TOTS van mintha vissza vedtek volna és már gyengék lennének, valamint rájöttek a gold feletti játékosok hogy fentebb tudnak lépni ha azt játszák hogy a támadóra passzolnak és azonnal lőnek ezek tuti gólok, és ezeket sajnos nem tudom levédekezni
valamint még észrevettem hogy mindenki a taktikánál valamelyik pressure cuccot használják mert folyamatosan 5-6 játékos van a védelmemnél és egyből megy a passz és lövés ami ha van moments ikonod 90+ lövéssel instant gól
1et tudok ajánlani mindenkinek pressure taktika valamint a passz és lövés minden poziból mert minden beesik

(#32959) fabri07 válasza Szigma70 (#32951) üzenetére


fabri07
aktív tag

Ez csak a linkek miatt van. Amúgy 4-2-3-1-be tolom.

(#32960) akooos válasza uszid94 (#32956) üzenetére


akooos
veterán

86 Collins, aki már megvolt mint POTY :D

(#32961) p0ty


p0ty
aktív tag

UCL live Kimpembe jobb mint a rare gold Ramos?

(#32962) #04441088


#04441088
törölt tag

Valaki nem került össze olyan playerrel rivalsban, aki öngóllal nyitotta a meccset, majd a kapusaval szaladgált össze vissza a pályán?

[ Szerkesztve ]

(#32963) Szigma70


Szigma70
addikt

Csak szólok, hogy a hétkor 17 ért elvitt Laca és Benzema lapjaim helyett, most biddel 9 ért ismét vettem 30 db ot.
Hajrá

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32964) KaksziLajos


KaksziLajos
senior tag

Gold 3-nál gyorsan kikapcsoltam, maradt 6 meccs még.

Itt mondjuk Silver 2-nél majdnem abbahagytam:[link]

(#32965) Bohus84 válasza p0ty (#32961) üzenetére


Bohus84
tag

Nem. Ramos sokkal jobb szerintem, próbáltam mindkettőt.

(#32966) gabesz82 válasza KaksziLajos (#32964) üzenetére


gabesz82
senior tag

Én 17/11nél hagytam abba, miután vasárnap 13/11gyel ültem le... sejtheted milyen király kis 4 meccs volt :D

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#32967) toxicjew


toxicjew
addikt

Gondolom akkor nagyjából confirmed a pénteki PL TOTS :K

(#32968) gabesz82 válasza toxicjew (#32967) üzenetére


gabesz82
senior tag

Akkor most hétvégén se kell WLezni :C

PSN: Morfologus82

(#32969) Sickboy25 válasza toxicjew (#32967) üzenetére


Sickboy25
addikt

remélem, 50 feletti pakk várja már és lesz még addig :-)

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#32970) Mrdevil


Mrdevil
addikt

És mikor lesz az, amikor az összes tots nyitható vajon?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#32971) Stylerr válasza Mrdevil (#32970) üzenetére


Stylerr
addikt

Majd szerintem július elején.

(#32972) akooos


akooos
veterán

Srácok mit lehet csinálni akkor, ha egy bid csatában nem tudok a végefelé már bidelni? Mire újra belépek már bőven lejár, de egyszerűen állandóan beragad és nem lehet semmit kezdeni vele. Erre van bármi megoldás?

(#32973) thebigK válasza akooos (#32972) üzenetére


thebigK
addikt

Companion? Tavaly ota ilyen szar...

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#32974) akooos válasza thebigK (#32973) üzenetére


akooos
veterán

Ez most épp webapp, de companionban is gyakran megesik. 5900-ért vittek el 4 Paulinhot is a bug miatt. Gondolom nem csak én basztam rá ezzel.

(#32975) toxicjew válasza Sickboy25 (#32969) üzenetére


toxicjew
addikt

Addigra én is bekészítek vagy 20-30 2player packot a meglévő 40hez. Aztán hadd szóljon ;]

(#32976) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

A hétvégi WL kalandom annyi volt, hogy 5 meccsből 5 lose. De már kedvem sem volt erőlködni. Így lett egy stresszmentes hétvégém :)

A másik, hogy haverral nyomtunk pár kick-off meccset illuminált állapotban. Ahol nincsenek szabályok az egész élvezetes dolog.
Aztán pár "vérre menőt" (a vesztes húzóra iszik ezt-azt) meccset és akkora automatikus irányítások voltak még ebben a szar offline módban is, hogy még az is nevetett aki rúgta a gólt. Megállapítottuk, hogy nem a tudásunknak köszönhetjük a győzelmeket, így mindketten ittunk és inkább UFC-ztünk. :)

PS4

(#32977) MdewC


MdewC
nagyúr

Feri befarmolta a végét, így végül gold 1 zártunk. Erre nem gondoltam szombaton.

Többit tudjátok...

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#32978) Yodamest válasza MdewC (#32977) üzenetére


Yodamest
addikt

Az tény, hogy gusztustalan volt, hirtelen azt hittem (csak egy pillanatra) a netem szar, olyan delay volt, hogy konkrétan a passzok 1mp késéssel történtek meg. 2 meccs után világossá vált, hogy cselezgetni, drag back stb -vel próbálkozni teljesen felesleges, be sem vette a drag backot, csak forgott a játékos. Szóval maradtam a favágó stílusnál, elöl Auba és Rashford futtatásokkal, középre bevert labdákkal és középről fejjel, lábbal bekotrásoknál. Erre annyira nem volt hatása a delaynak, szóval egész jól működött. Gold3-nál meg is álltam még maradt bent kb 10 meccs....

(#32979) MdewC válasza Yodamest (#32978) üzenetére


MdewC
nagyúr

Jól tetted, hogy megálltál. Én is azt tettem.

Nekem nem volt különösebb taktika, össze vissza toltam amit megszoktam, hol bejött, hol nem, teljesen random volt minden. Hátul meg vagy kibekkeltük, vagy nem.

Mondjuk az ellenfeleken is éreztem a szenvedést, hogy valami nem a megszokott. Egyedül rohadt nehéz tolni az idei részt az már biztos.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#32980) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Srácok PC-n 400-450e coin körül ki a legjobb ICON ST ?!

Előre is köszi! :R

" Just remember Manchester is RED! "

(#32981) MdewC válasza Zimmi91 (#32980) üzenetére


MdewC
nagyúr

Valakit még adj el és vedd meg prime Crespot.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#32982) thebigK válasza Zimmi91 (#32980) üzenetére


thebigK
addikt

Crespo kozepso lapja sem lehet rossz egy hawk lappal

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#32983) Sickboy25 válasza akooos (#32972) üzenetére


Sickboy25
addikt

Igen szar... Nálam is ez volt, de most már figyelek, ha piros 30 mp-nél, azonnal újraindítom az appot és ismét versenyben vagyok... Kb. 10-15 vétel után kezd el szarakodni, akkor újra kell indítani, ugyanúgy, mint amikor liga SBC-t csinálok, csapatonként egyszer minimum újra kell indítani, mert kifagy...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#32984) Szigma70 válasza MdewC (#32977) üzenetére


Szigma70
addikt

Este egész jó volt nálam a játékmenet. meg is lepődtem. 21 ből behúztam a goldot, aztán hagytam, mert ez is sok volt. Péntek , szombat a hajamat téptem néha, a Silvert sem éreztem,

Mindegy, este jó volt, ez a lényeg.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32985) freddyadu válasza Szigma70 (#32963) üzenetére


freddyadu
senior tag

Hopp... Ez mi is? Ezeket a TOTS SBC-k miatt viszik?

(#32986) akooos válasza freddyadu (#32985) üzenetére


akooos
veterán

Igen, elvileg kedden jön a következő SBC, a tavalyi minta alapján tradeable garantált lappal. De javítsatok ki, ha tévedek :B

(#32987) Zimmi91 válasza MdewC (#32981) üzenetére


Zimmi91
addikt

Sajna ennyi a keret rá nincs más mozdítható coinom, de a középső Crespo se néz ki rossznak, szerintem megpróbálom őt :)

(#32982) thebigK

Jónak néz ki, a stamina kuka, de az összes baby-midnél kuka :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#32988) Szigma70 válasza freddyadu (#32985) üzenetére


Szigma70
addikt

Igen, de nem a mostani a lényeg.

Ha ehhez 83-as rating kellett, akkor a 84-es lesz valószínűleg az átlag az olasz, német stb.-nél.
a spanyol és Pl-nél el tudom képzelni a 85-ös ratinget is, vagy 84 és IF.

A garantált eladhatónál, ami elvileg keddenként van, annál meg tuti az IF és a 84, vagy a felletti rating.

Reggel is vettem még vagy 40db Ruffier, Neto, Jonas, Perin lapot. 4000 alatt vagy addig érdemes sztem.

Az a baj, hogy nem akarok, nem merek megint unassignedbe menni, mert akkor nem tudok nyitni a PL TOTS-kor, így a max az 150db

Olyan lapot kell venni, ami jól beépíthető, vagy a nemzetiség miatt, vagy a liga miatt. De a nemzetiség sztem hasznosabb. Brazil, Francia, Spanyol, Német

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32989) Zimmi91 válasza thebigK (#32982) üzenetére


Zimmi91
addikt

Vagy esetleg Baby Stoichkov?! Picivel talán jobb mint a mid Crespo. Van aki próbálta esetleg mindkettő úriembert?!

" Just remember Manchester is RED! "

(#32990) Szigma70 válasza Zimmi91 (#32989) üzenetére


Szigma70
addikt

Crespo-ból sztem csak a Prime, Stoóichkov jó st, csak 1 lábas, Én marksmant tennék rá, közepes Crespora meg Finishert vagy Hawk-ot

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32991) Zimmi91 válasza Szigma70 (#32990) üzenetére


Zimmi91
addikt

Rápróbálok erre a Stoichkovra és marksmannel. Azzal elég baszó lesz a lövő és dribbling statja :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#32992) thebigK válasza Zimmi91 (#32991) üzenetére


thebigK
addikt

[link]
En igy fogok jatszani hetvegen IG, egyedul Cancelo lesz 7es chem, mas 10

A csatar kerdeshez: aki tetszik meg, az Lineker kozepso es Raul kozepso lapja.

[ Szerkesztve ]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#32993) Francesco003


Francesco003
aktív tag


Ez többet ért nekem mint a wl be 14/9 ....

(#32994) Szigma70 válasza Francesco003 (#32993) üzenetére


Szigma70
addikt

Azzíííígen grat. :R
Dedalon volt? :DD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32995) Zimmi91 válasza thebigK (#32992) üzenetére


Zimmi91
addikt

Én ezzel próbálok rá, mégis a mid Linekert választottam , Kondogbia helyett esetleg vki?! Vidal?!

" Just remember Manchester is RED! "

(#32996) Yodamest válasza thebigK (#32992) üzenetére


Yodamest
addikt

Florenzi jó választás CM-nek, nekem az SBC-s 89-es verzió van meg, konkrétan egy terminátor a gyerek. Ami a legjobb egyébként és még dolgozok rajta, hogyan lehetne megfelelően kivitelezni az egy Florenzi + Alaba CM duó lenne. (Alabán természetesen a 89-es RM verziót értem, embertelen az a lap is.)

(#32997) p0ty


p0ty
aktív tag

gondoltam megcsinálom a mexikós swapot, hát a lényeg hogy kedvem megint elment a fifától 10 kapura lövés az összeset a rövidre rúgom és kifelé tekeredik a labda véletlenűl se legyen gól :D erre már nem tudok mit mondani :C

(#32998) LedyGyuszi válasza p0ty (#32997) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

profi szintnél én nem tapasztaltam ilyet SB-ben... :N

XONE: LedyGyusziHU

(#32999) Szigma70 válasza p0ty (#32997) üzenetére


Szigma70
addikt

Én betettem 2 CB-t, kapust, LB, RB, meg 2 CM-et, elöl CAM ba egy eredivise De Jong, meg valami ezüst 3 osztályos csatár enginével meg fullos training lappal.

Így egybe letudtam gond nélkül. mondjuk gondoltam rá, ezért mikor hét közben volt egy jó leosztás, egy 70-es meg egy 73-as csapat, akkoor azokat meghagytam, nem frissítettem. Így az asziszt meglett 2 meccsen, a gól 4 meccsen, a mexikói meg ugye 3 mon. Persze a mexikoiak mentek mikor meglett.

Már csak a DR swapp kell, meg Rodri, de nem tudom kell e nekem az a lap. A swap az fontos, kell Eusebioba

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#33000) Kristof_94 válasza Szigma70 (#32999) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem is már csak a rivals lapok kellenek, Raúl és Rashford lesznek a feladatra kijelölt játékosok.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.