Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32851) Szigma70 válasza Digestive (#32849) üzenetére


Szigma70
addikt

88-as Cancelo nem éri utol nálam gold Kroost labdával., de Best-et elkapja Filipe Luis

Vicces

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32852) MdewC válasza Digestive (#32849) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ezt adom. Méterekről szereltek tegnap. Lassabb volt a lendülő láb mint egy méterekre lévő védő.

Szigma: elég rég kaptam akkora csalást, mint tegnap. Maradjunk ennyiben.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#32853) Szigma70 válasza MdewC (#32852) üzenetére


Szigma70
addikt

Elhiszem

Néha bicskanyitogató a játék. Egyre többször

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32854) Expendable válasza Szigma70 (#32851) üzenetére


Expendable
aktív tag

Nem meglepő az sem, amikor nif Andre Almeida hátrányból utoléri 88-as Felipe Andersont 😂 66 vs 95

(#32855) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

De Bruyne meg Mata CM, annyi esélyem volt, mint egy kivert kutyának. Remélem megb*szódik az ilyen...

(#32856) Tajték válasza Kristof_94 (#32855) üzenetére


Tajték
senior tag

Nem ő a hibás hanem a játék... ;)
Bár De Bruyne CM sztem nem is annyira szentségtörés.

(#32857) MdewC válasza Szigma70 (#32853) üzenetére


MdewC
nagyúr

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#32858) toxicjew válasza Digestive (#32849) üzenetére


toxicjew
addikt

Én a labdaátvételekkel nem tudok dúlőre jutni, kiugratás, szintén 5 méter előny, de Hazard/SIF Mahrez 10/8x dadogva veszik át a labdát és oda az előny... :U

[ Szerkesztve ]

(#32859) szabyka95


szabyka95
őstag

Amugy aubameyang is egy lassú sz.r,a balance miatt, de amikor behozom mușat, senki nem futja le.

(#32860) p0ty


p0ty
aktív tag

a mostani játék stílustól a kedvem elmegy mert ez szerintem már nevetséges, lassan ez már nem foci hanem cirkusz, ez hogy passzolod a támadóra és 25 méterre a kaputól ha 90+ a lövése akkor tuti gól és csak megnyomod a lövést 1x
ez nevetséges
behozták a timed cuccot erre senki se használja már
amikor kijött a játék kellett hozzá skill mert tudnod kellett zölddel lőni igaz volt hogy sárga és piros is bement
de most passz lövés és gól
eddig legalább le kellett nyomnod még a tekerést valamint hogy zöld legyen és még akkor is a kapust oda tudták mozgatni
sokkal több skill kellett ahhoz hogy azt megjátszd mint a mostani hogy 1 passz 1 lövés és gól
lassan ott tartunk hogy leteszek a joy-t és játszanak a játékosok
folyamatosan volt auto blokk a játékban, de most még több
az hogy még ilyenkor májusban úgy védekeznek hogy a csatárokkal futnak vissza és a védők maguktól
viszem a szélen 2 játékos jön rám abból 1et irányít a másik magától jön
miez?
nevetséges
Barca szurkoló vagyok de hogy az utolsó meccsemen a Messivel futkározik vissza és folyamatosan ha még 1el előrébb passzolom akkor is a Messivel fut és a többi 6 játékos aki hátul van mindent lezár nevetséges
kapura lövök és irányításon kívüli játék által irányított játékos belevetődik a labdába nevetséges

(#32861) MdewC válasza p0ty (#32860) üzenetére


MdewC
nagyúr

Pontosan.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#32862) #16514048


#16514048
törölt tag

De jó megint ez a topik. 100 különböző konteó, hogy miért nem megy valakinek a játék.

1. Mert új, erősebb csapatot raktam össze.
2. Mert leterheltek a szerverek a TOTS miatt és hatalmas delay van
3. Nulla delay van, de teljesen manipulált minden
4. Nem ment a játék, de beraktam bronzokat a padra és így már minden fasza
Stb...

Na meg az örök kedvenc. Amikor a rohadékok támadóbb típusú középpályásokat tesznek CM posztra.

Pedig ilyenkor azt kéne csinálni a játéknak, hogy ha manuálisan elállod a labda útját, akkor térjen ki előle De Bruyne az alacsony def miatt, meg soba ne tudjon szerelni, ha ott állsz vele az ellenfél előtt. (= legyen még kevesebb közöd az irányításhoz :C )

Mert hát ezek a játékosok a valóságban sem tudnak soha labdát szerezni, ugye. Meg soha nem játszottak még CM-et.

Engem is felhúz sokszor a játék, de már nem tudom, hogy azt kéne-e inkább letennem, vagy a topikot.

[ Szerkesztve ]

(#32863) szabyka95 válasza #16514048 (#32862) üzenetére


szabyka95
őstag

Azt nem értem hogyha ezek működnek ellenük, akkor miért nem próbálják ki ok is matat cdmbe stb.? Úgy már nem menne 👏

(#32864) MdewC válasza #16514048 (#32862) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hagyd a francba a topikot, nem neked való.

Div 6-ban biztos könnyebb az élet.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#32865) Stylerr válasza MdewC (#32864) üzenetére


Stylerr
addikt

Ezt most miért kellett?

(#32866) Digestive válasza Stylerr (#32865) üzenetére


Digestive
addikt

Azért Bro mert igaza van! ;) Tisztán emlékszem amikor egyszer írta Dávid, h valami div 6 vagy 7ben tanyázott! (persze ez azóta változhatott) Azért valljuk be, h azon a szinten grund foci megy és gecire mindegy, h mekkora a delay, a handi, a csalás a játék részéről! Gyerek koromban mi is úgy fociztunk kispályán, h 6-6 játékos csapatonként és mindenki csatár volt! :DDD De ilyen szint mellett ne ugassa már le azt aki mondjuk div 1ben van, ahol azért picit más az élet! ;)

[ Szerkesztve ]

(#32867) MdewC válasza Stylerr (#32865) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ezt mástól is megkérdezheted. Például Dávidtól is.

Teljesen igaza van azoknak, akik szidják a játékot, ha tetszik, ha nem.

(Sok hiba van, mindegy minek nevezzük.)

Örülök ha van pár ember, akinek minden szuper, minden jó a játékban, az ea mindent jól csinál. Bárcsak mindenki így látná.

Sajnos erről a vitáról szól a topik, meg a rengeteg problémáról, ami a játékban van, mondjuk ki.

Ez van.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#32868) p0ty válasza #16514048 (#32862) üzenetére


p0ty
aktív tag

no offense
de ha neked sosincs delay vagy akármi akkor irigyellek
valamint sokszor a támadó szellemű játékosok jobban levédekeznek mint a védekező szellemű játékosok
ma pl nekem egy Mahrez volt ellenfelemnél aki lefutotta a 90Bappémat és odébb tette simán testtel
és ha megnézed mind a tempóját mind a védekező statisztikát valamint a fizikát is mindenben felül múlja a mahrezt még is utolérte és full könnyen elvette tőle a labdát
volt a héten olyan is hogy szülinapos Willian volt középpályán és folyamatosan visszaért és levédekezett
nem hiszem hogy az ő védekező statisztikái alapján kellene úgy működnie mint egy Kanténak
leterheltségre olyan példát tudok neked mondani
volt kint 200k cucc a piacon PC-n bementem rival meccsre alapból lassan talált (2100 skillpont körül vagyok)
pörögtek a játékosok mintha gyorsított felvétel lett volna az egész játékmenet
ki jött a TOTS lett instant 350-400k cucc a piacon valamint a játékmenetben a játékosaim még a Neymar is aki forog jobbra balra össze vissza mint a busz úgy fordult
tehát érezni nem hiába szoktak a szerverek is beszarni ilyenkor pörögnek a csomagok a sok transfer minden
ha van egy játék stílusod amit játszol és sebességed hozzá amit megszoksz akkor ilyen pillanatokban látnod kell
az meg hogy lövőcsel helyett belebök a labdába 2 dolog miatt lehet
vagy delay van és nem érzékelte a lövőcselt csak a passz gombot vagy mert fos a játék és alapból néha nem érzékeli
te is írtad hogy felhúz téged a játék gondolom nem azért mert folyamatosan jobb ellenfelet kapsz hanem mert nyilván nálad is vannak hibák a játékban
minél jobban érzed a csapatod és tudod mit tudnak annál jobban látod hogy most lófaszt se csináltak pedig ugyan azt csináltad

(#32869) Szigma70 válasza #16514048 (#32862) üzenetére


Szigma70
addikt

Igazad van sokmindenben.
De
Had kerdezzem meg, WL ezel?
Nalad semmi dühitő dolog nem jelentkezik? Nincs késés, mocsár foci?
Nincs irányítottság?
Ha minden klappol, akkor elhiszem, hogy nem érted ezeket a dolgokat.
Igen, rossz olvasni ezeket a siramokat, de túl sok ember sír, és nem csak itt, ahhoz, hogy ne legyen ezekben valami igazság.
No meg valahol ki kell engedni a gőzt :)

És igen, igazad van, nem erről kellene szólnia a topiknak.
De ha valaki egy 30 millás kerettel és nagy tudással nem tudja kezelni ezeket a dolgokat, akkor én mihez kezdjek vele?
Csak sirni tudok, és gyakorolni. De a net hibákra, meg a delayre nem tudok gyakorolni

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32870) Edgar2621 válasza Stylerr (#32865) üzenetére


Edgar2621
őstag

Azért valljuk be az sem volt szebb sokkal amire reagált, bántó volt a topicra nézve az eredeti hsz. Ki kell írnia magából az embernek ha rossz valami, főleg ha szereti azt a valamit, ezekre szerintem kár reagálni, figyelmen kívül kell hagyni vagy ad ad abszurdum nem olvasni a topicot ha mérgező.
A játék úgy ahogy van jelenleg nem jó ezt kár tagadni, szabyka például hiába cinikus(bocs, láthatóan egy értelmes srác vagy de soha nem tudsz írni őszintén, tárgyilagosan), részben igaza van, de az akkor sem jó irány ha valaki 8 támadóval áll fel és mégis jól mozgatja az ai a játékosait. Mert ugye ebben a játékban óriási szerepe van az ainak, ez nem Battlefield hogy egy karaktert irányítasz és maximum a lag szól közbe.

XO: Gollami26

(#32871) #16514048 válasza Digestive (#32866) üzenetére


#16514048
törölt tag

Div 5 már, de lényegtelen. WL-t játszottam párszor, Silver 1, Gold 3 helyezéssel.

Ugyanígy kijön ott is minden, csak nyilván akinek 10-20 milliós csapata van és nem max heti 5 órát játszik (meg nem billentyűzettel), annak nem jelentenek kihívást ezek a divíziók. De a gameplay ugyanaz mindenhol, ugyanúgy szokott lenni itt is delay, ugyanúgy vannak nem megérdemelt vereségek, stb.

(#32867) MdewC, meg a többieknek is:

Nem minden szuper, nálam is van hogy szar a kapcsolat.

De nézzétek már meg a hsz-eket...
Öten öt különböző dolgot írnak ma is, hogy miért nem megy nekik. Bizonyítani nem tudja senki, csak gyártja a vadabbnál vadabb elméleteket, hogy éppen mivel szívatja őt szándékosan a játék.
"Azért hátráltat, mert nem bronzok vannak a padon, vagy mert túl jók a játékosaim, irányítva van minden hogy direkt kibasszom velem", stb.

El kell fogadni, hogy nem tökéletesek a szerverek, nem lesz mindig jó a kapcsolat.
Meg hogy ilyen a foci. Az idei BL szezonban is volt rengeteg olyan meccs, ami ha a Fifában lett volna, már mindenki írogatta volna ide, hogy mekkora csalás, irányított az egész.

[ Szerkesztve ]

(#32872) sz_abika


sz_abika
addikt

Attensön

Akinek sok csomagja van félre rakva, az Electrum pakkokat erdemes most kinyitni - csupa bronz es silver alapu TOTS lap rejlik bennuk. 8bol 2 TOTS nyilott es az egyikben egy 14000ezres bronz is :)

PSN: xszabikax

(#32873) MdewC válasza #16514048 (#32871) üzenetére


MdewC
nagyúr

Linkeltem anno csomó videót, hozhatok legalább 30-40 statisztikát amit lementettem az utóbbi időben.

Látom/érzem a hibákat. Vagy most neked milyen bizonyíték kell? Nem hiszel a saját tapasztalataidnak?

Azt is elhiszem, hogy qrva stresszelő olvasni a síró kommenteket, nem kevésbé stresszelő úgy játszani mikor rosszak a körülmények és hidd el az is elég kellemetlen, ha vki érzi a rossz körülményt, de idejön vki és kioktatja, hogy csak beképzelte. Ez mind csak feszültséget szül.

Többiek mindent leírtak, nálam sokkal kulturáltabban...

Kár egymást b@szogatni ez miatt, ebbe az egybe biztos vagyok.

Akinek elege van vkiből/vagy a gané sírásból, lapozzon tovább/dobjon fel másik témát hátha rácuppan a nép, ennyit tehetünk, különben egymást fogjuk csesztetni.

Sajnos a játék nem konstans és nem jó annyira, hogy ezt a feszkót feloldja.

Szerk.: ez a fifa, nem a BL. Ez egy játék aminek konstansnak kéne lennie, ideális körülmények között. Az idei remek BL szezon nem mentség a játék hibáira!

(De ezzel az utolsó bekezdéseddel már jobban értem mit miért írsz.)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#32874) p0ty válasza #16514048 (#32871) üzenetére


p0ty
aktív tag

van pár magyar streamer akik gold1-elite3 között ugráltak és ha megnézed a meccseiket náluk pont láthatóak ezek a hibák, nekem cristijan volt az egyik kedvencem míg játszott és sokszor olyanok történtek nála is hogy páran megőrülnének már, ő is ilyenek maitt hagyta abba, de ha nézted régebben akkor láttad, ő lehet nem írta ide neki ott volt a live, elhiheted ha én is streamerkednék akkor nem csak írnék hanem ide tennék klippeket, nem azért írják az emberek mert nem tudnak már mit kitalálni hanem mert tényleg az idei játék rossz, a profi játékosok is megmondták volt aki a véleményét kimondta és eltiltották a versenyekről, ha nekünk nem hiszed el akkor hidd el neki, vagy nézd meg este úgy is lesz molnargabor stream ő nála is lehet látni mikor van az hogy nem nyerhet mert nem olyan a játékmenet ami előtte bejött ott már nem
félre értés ne legyen nem nyalok a magyar streamereknek de sokszor lehet náluk is fura dolgokat látni..
teszem hozzá volt olyan hétvégém mikor 2 lövés 2 góllal vertem el top100-as játékost míg ő 15 lövés 10 kaput eltaláló 0 gól, felvett és megkérdezte hogy milyen szinten végzek ő fixen 28 win felett és rohadtul közbe szólt a játék mert jobban tette vette a labdát 2 helyzetem volt kapusa mintha nem is állt volna a kapufa vagy mintha 50es bronz lett volna míg nekem a De Gea aki lepkézik össze vissza ott élete meccsét mente, itt is látszott hogy nyilván belenyúl a játék tehát ennyit erről..

[ Szerkesztve ]

(#32875) skroy


skroy
senior tag

Div 6-7 ben is rohadtul idegesítő a játék, nem kell ehhez div1-ben lenni. Egyszerűen képtelen vagyok feljebb kerülni, bármit teszek. De ez még nem is zavarna, ha én irányítanám a játékosaimat. Simán elfogadnám, hogy balfasz vagyok. De ha a gamepad csak azért kell a kezembe, hogy legyen mit földhöz 'aszni, mert az irányításhoz, passzokhoz semmi közöm, azt rohadtul nem tudom elfogadni. :F

(#32876) A guru


A guru
addikt

A legnagyobb baj azzal van, hogy mindenki a játékon belül is a saját buborékjában él, vannak divek ahol azt mondják, hogy a TF-et senki nem használja, holott a magas szinteken anélkül létezni sem lehet. Ez csak egy példa volt a sok közül, ezek miatt más mindenkinek a baja is. Nincs ezzel probléma csak az esetek 90%-ban elbeszél mindenki a másik mellett, valami félre lesz értve és már megy az oltogatás. Az idei játék nagyon tré lett, majd talán jövőre kapunk egy jobbat, addig is kár szerintem ezen pattogni, én is spamelhetném a topikot naponta, de semmi értelme, mert lehet más soha nem tapasztalt ilyet, mellékesen meg pont nem érdekli. Mindenkinek a saját problémája a legnagyobb. Ezt érdemes észben tartani mielőtt valaki beírja az 100. copy-paste kommentet.

:R

(#32877) #16514048 válasza MdewC (#32873) üzenetére


#16514048
törölt tag

Igen, hoztál sok videót.

Lucas második gólja az Ajaxnak. Egy olyan után például biztos hoznál egyet, hogy "tessék, itt a bizonyíték, manipulált a játék. Később rúgott még egyet, 3-0 vezetést buktam el, egyértelmű a csalás".

(#32878) MdewC válasza sz_abika (#32872) üzenetére


MdewC
nagyúr

Köszi az infót! :R

Erre gondoltam. :)

Remélem legalább egy sbc bejön este, amibe kellhetnek totsok. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#32879) MdewC válasza #16514048 (#32877) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ez az érved?

:D

Erre sztem nem is kell reagálnom, olvasd el újra a kommenteket.

(Meg ez akkora blődség, hogy inkább mentem. Erre érdemben nincs mit reagálni.)

:R

Guru: +1

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#32880) #16514048 válasza MdewC (#32879) üzenetére


#16514048
törölt tag

Igen, az az érvem, hogy ilyen foci. Kell hozzá szerencse, hibázhatnak játékosok, illetve mivel vieójáték, ezért valamilyen glitch mindig lesz benne, stb.
Az ilyen videók nem bizonyítják azt, hogy manipuláltak a meccsek és direkt téged hátráltat a játék.

[ Szerkesztve ]

(#32881) A guru válasza #16514048 (#32877) üzenetére


A guru
addikt

Tök igazad van, ilyen a foci. Csak nem tudom láttad-e, hogy ez a “FIFA 19” topik, ahol egy játékról beszélünk, amiben, ha én megnyomok egy gombot, annak 100/100-szor azt kéne csinálnia amire létrehozták, nem tudom mit szólna egy pro COD játékos, ha meghúzná a ravaszt és a fegyver lövés helyett besülne, mert hát a valóságban van ilyen. :U

(#32882) thebigK


thebigK
addikt

Most akkor jatekot akarunk, hogy valosaghu focit? Ugylatszik a ketto nem fer ossze...

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#32883) #16514048 válasza A guru (#32881) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ha jó a kapcsolat, akkor itt is 100-ból 100-szor azt csinálja ami nyomsz. Ha rossz a kapcsolat és késés van, akkor meg azért nem, mert mire regisztrálná a gombnyommást, már változhatnak a körülmények (kibillentenek az egyensúlyodból, kisodródsz, elveszik a labdát, stb.), nem pedig azért, mert szándékosan téged hátráltat a játék.

(#32882) thebigK:

Egy ilyen játék soha nem lehet teljesen valósághű. De annyi hasonlóság azért van, hogy itt is lehet szerencséd, vagy pech-ed, nem kell mindent a játékra fogni.

Csak hát ha valaki lő két kapufát egy meccsen, akkor itt az már egyértelmű bizonyítéknak számít a csalásra...

[ Szerkesztve ]

(#32884) A guru válasza #16514048 (#32883) üzenetére


A guru
addikt

Mennyit kapsz ezekért az EA-től? :DDD

ThebigK: Igen, de élethű focit nem hiszem, hogy bármelyik cég tudna csinálni, mert pont az a szép benne, hogy kiszámíthatatlan sokszor. Szóval meg kéne próbálni egy jó játékot kiadni végre. :)

(#32885) #16514048 válasza A guru (#32884) üzenetére


#16514048
törölt tag

Mennyit kapsz ezekért az EA-től?

Igen, már vártam az első ilyen reakciót.

Esetleg lehetne normális ellenérvekkel jönni összeesküvés-elméletek helyet, de tudom hogy az itt nem divat.

(#32886) MdewC válasza #16514048 (#32880) üzenetére


MdewC
nagyúr

Teljesen másról beszélsz már, teljesen ide nem illő érvekkel, teljesen hozzá nem értően.

Ennyi. :)

Nincs miről érdemben beszélni veled.

Szóval javaslom, hogy váltsunk témát, ott talán lehetnek egyetértések.

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#32887) Edgar2621 válasza #16514048 (#32880) üzenetére


Edgar2621
őstag

Már bocsánat, de most ezt direkt csinálod, trollkodsz? Egy játék nem lehet olyan mint a valóság, érezzük valóságosnak, de ne történjenek véletlenszerű események. Például ne lehessen háttal 30-ról gólt lőni, vagy minden szögletből a rövidről csúsztatva életveszélyesnek lenni, viszont ha nem jól nyomok valami, vagy nem jókor akkor büntessen a játék. A véletlenszerűségnek pedig egyáltalán nincs helye egy eSport játékban, olyan nem történhet hogy azért akad össze két játékosom, vagy azért megy el a levédekezett passz a láb között mert éppen az ai úgy akarja, az van éppen megírva, mert éppen a másiknak kell gólt rúgnia vagy ki tudja miért. Ezek nem férnek bele, nem változtathatná meg ennyire az ai a játék képét. És akkor még jön a delay, a lag és a bugok amik mind valós és komoly problémák a játékkal, holott ezt mindenki élvezni szeretné, nem idegeskedni rajta.
Nem érdemes bántani emiatt egymást az biztos, elfogadom ha Te mást gondolsz bár nem értek vele egyet. :R

[ Szerkesztve ]

XO: Gollami26

(#32888) A guru válasza #16514048 (#32885) üzenetére


A guru
addikt

Én leírtam az álláspontomat, érveljek amellett, hogy inkonzisztens bughalmaz a játék? Játssz egy meccset WL-ben mondjuk értelmezhető szinteken, ahol a játék minden funkciója ki van használva nem csak a sprint-lövés-passz megy és utána meghallgatlak, hogy hogy tetszik. Addig megint elbeszélünk egymás mellett, ahogy azt fentebb írtam is, csak nem szeretném, hogy megmond a képernyő másik feléről, hogy mi merre hány méter, mert nem te játszol, ergo nem te tapasztalod a dolgokat amik nálam vagy akárki másnál történnek.
Lehet sok mindent szépíteni, de 2500 meccs után elég releváns véleményem van (legalábbis én úgy gondolom) a játékról.

(#32889) #16514048 válasza MdewC (#32886) üzenetére


#16514048
törölt tag

Miért, nem arról volt szó, hogy szerinted manipulált a játék és videókkal bizonyítottad?

De tőlem visszatérhetünk az eredeti hozzászólásomra is, amiben azt találtam nevetségesnek, hogy megint öten ötféle, egymásnak ellentmondó dolgot állítottak, hogy hogyan csal a játék. Nem én vittem el ebbe az irányba a beszélgetést.

(#32887) Edgar2621:

Igen, a véletlenszerűségnek nincs helye, de nem is mondtam ilyet soha.
Abban hasonlít az igazi focira, hogy itt is rengeteg tényező befolyásolja a dolgokat, de nem mindenre van ráhatásod (mert 1 embert irányítva egyszerűen nem lehet), szerencse is kell hozzá, hogy jól jöjjön ki a lépés. Meg azon is sok múlik, hogy mentálisan mennyire vagy ott, ennyi.

(#32888) A guru

"érveljek amellett, hogy inkonzisztens bughalmaz a játék?"

Ne, amellett érvelj, amiről a vita volt. Inkonzisztens, már csak a kapcsolat miatt is, van benne sok bug, ezt is bármikor aláírom.

(#32890) MdewC válasza #16514048 (#32889) üzenetére


MdewC
nagyúr

Guru mindent leírt, a többiek is és én is. :)

Nem szeretnék jobban/többet/másképp erről.

Pláne jobban megbántani téged/bárkit ez miatt a játék miatt.

Van az a pont, ahol sztem jobb elengedni. Asszonynak is mindig mondom, pedig őt nehéz megállítani. :)

:R

Engedjük el.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#32891) Francesco003 válasza A guru (#32881) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Ez így van 100% ig..A billentyűzetre nem is reagáltál😅😅
Ezt nem is értem..(aki magat meg...)amúgy a codba durvább csalás van és nem a játék generálja,hanem a sok noob,,,egérel tólják és esélyed sincs ps4en egy jó egeres ellen...
De ezt a komment haborút nem is értem...én vakokkal nem veszekednék

Közben top 100 come back sb🤓🤓

[ Szerkesztve ]

(#32892) #16514048 válasza MdewC (#32890) üzenetére


#16514048
törölt tag

Okés, én is leírtam mindent.

Mondjuk Francesco hozzászólására még tudnék mit...

[ Szerkesztve ]

(#32893) A guru válasza #16514048 (#32889) üzenetére


A guru
addikt

Nincs itt miről vitázni, 2 külön kávéházban ülünk és üvöltözünk át egymásnak az ablakon keresztül.

Francesco: Nem kötök már bele senkibe, mert megkapom, hogy nagy a pofám...:DDD De ja, COD-ban is gáz az egeres cheat, de az már nem a játék hibája, hanem a játékosoké, meg a kiadó baromsága, hogy engedi.

[ Szerkesztve ]

(#32894) Edgar2621 válasza #16514048 (#32889) üzenetére


Edgar2621
őstag

Itt most tényleg befejeztem én is, szeretem a konstruktiv vitát, beszélgetést, mert az a fejlődés alapja, de ez nem az. Beírtam hogy nincs helye a véletlenszerűségnek, sem az irányítottságnak és azt hogy nem azt várjuk el, hogy egy az egyben lemásolja a valóságot mert azt nem lehet, erre leírtad hogy sok tényező befolyásol és kell a szerencse. Nem, nem kell szerencse hanem az kell hogy az nyerjen aki jobb, ügyesebb, okosabb, tapasztaltabb, a sok tényező pedig addig jó ha azt mederben tudja tartani a készítő(EA jelen esetben). Az ainak az lenne a dolga hogy konstans játékmenetet biztosítson, amiben két ugyanolyan helyzetben kétszer ugyanannak kell történnie. Nem az hogy felülírja amit nyom a játékos és belenyúljon a meccsbe. Egy jó sör mellett kint a napon talán még közös nevezőre is jutnánk de itt nem fogunk úgy érzem.

[ Szerkesztve ]

XO: Gollami26

(#32895) Francesco003 válasza #16514048 (#32892) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Fölösleges,,te generáltad ezt,,,én se okoskodok a jogi egyetemen...itt guru többiekhez hasonló teammel kepes volt top 100 sb be lenni ,többször elite 3 wl ...ha a 30milliós Gyuszi teamtől eltekintünk,,többiek folyamatosan goldok csak tudják miről beszélnek.....

[ Szerkesztve ]

(#32896) MdewC


MdewC
nagyúr

Most, hogy mindenkinek el van b@szva a kedve, szép vasárnapot mindenkinek. :D

Legközelebb mindenki gondolkodik és csak az után ír. ;)

Bármit.

Peace.

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#32897) A guru válasza Francesco003 (#32895) üzenetére


A guru
addikt

+ volt egy elite 2 is na... :D

(#32898) toxicjew


toxicjew
addikt

A nagy befektetőktől kérdezném, hogy szoktátok kirakni a betárazott játékosokat? És mennyiért? 19:00kor pörgetitek ki max áron, vagy mi alapján lövitek be? Most van pár az EFL TOTS lapokból és ha ma, vagy a napokban beüt az sbc, nem tudom hogy lenne érdemes :( Help! :R

Ps, a játék egy rakás szar

(#32899) MdewC válasza toxicjew (#32898) üzenetére


MdewC
nagyúr

Amiket vettünk tots lapokat 28-30K-ért 9 db-ot, abból 5 db-ot árulunk 59K-ért, hátha vmikor kijön az sbc.

De őszintén megmondom, hogy elvagyok bizonytalanodva, sok jónak hitt tuti befektetés lett idén kiherélve tudatosan. (Vagy direkt csinálják változatosra...) :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#32900) KaksziLajos


KaksziLajos
senior tag

Volt mit olvasni visszafelé. :D

Én nem írnám le a véleményem, mert nem tudom szépen ebben a témában. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.