Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31851) Yodamest


Yodamest
addikt

A gameplay nem lehet, hogy egész egyszerűen azért mindenkinek más, mert ellenfél függő? :) Most, hogy legyen annak ugyan olyan, aki zsinórban nyer 6 meccset, lövi sorra a szép finesse gólokat, minden az akarata szerint történik, mint annak akit porba aláznak sorra egymás után, kijönni sem tud a 16-os területéről, lerohanja az ellen, mozogni nemt ud stb. Teljesen alap, hogy ugyan azt a patchet ez a két játékos totál másképp fogja megélni.

Én ezzel úgy vagyok, hogy nincs jó patch meg rossz patch, jó ellenfél és rossz ellenfél van. Ha kapok valami semi-pro gyereket, akkor közöm nincs a játékhoz, mindenkit lassúnak érzek, pontatlanok a passzaim, mert nincs időm reagálni, úgy érzem semmi nem működik. Ha meg kapok valami 7végi apukát, akkor simán cselezgethetek, rájátszhatok a helyzetekre, kísérletezhetek is, mert semmi nyomás nincs rajtam sima meccs és persze ilyenkor minden össze is szokott jönni, az ollózásoktól kezdve a 40 méteres átlövéseken át. Egyszerűen ellenfél függő.

(#31852) p0ty


p0ty
aktív tag

múltkor kérdeztem hogy középső Seedorf vagy baby Vieira legyen a a védekező középsőm, és volt valaki aki azt írta hogy a baby Blanc nagyon jó, hát coin ügyileg úgy álltam hogy a Vieira nem jött volna ki csak a baby Blanc és őt választottam így, hát hálás vagyok, kicsit un fairnak is találom néha mert a pali mindenhol ott van és lesi az összes passzt, hatalmas köszönet :R

(#31853) evibly válasza Ballack96 (#31841) üzenetére


evibly
senior tag

Nálam azt írja, hogy a fájl vagy mappa nem létezik, vagy már nem érhető el...

(#31854) A guru válasza Yodamest (#31851) üzenetére


A guru
addikt

Ezzel abszolút egyetértek, viszont ez csak a történet fele, mert ha delay van, belassulás, akkor mindegy ki ellen játszol az tuti, hogy borzalom lesz, hálisten nálam ez ritkán fordul elő, az esetek nagy részében nincs delay.

(#31855) Szigma70 válasza p0ty (#31852) üzenetére


Szigma70
addikt

Többen írtuk, Blanc valóban jó, valamiért statokon fellül teljesít, hisz statokban egy Fabinho is jobb kellene , hogy legyen, de nem

@Guru

Mert nem Pösti vagy :D Sztem ez is közrejátszik, túl sok függ a kapcsolattól, és hiába van egyébként jó neted, nem ez számít sajna

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#31856) A guru válasza Szigma70 (#31855) üzenetére


A guru
addikt

~35km-re lakom a szititől, ennyit számítana ahhoz viszonyítva, hogy Frankfurtra csatlakozunk? Ráadásul Pesti viszonylatban retek netem is van + nem kábeles és a PS is ezáltal WIFIről megy nem kábelről, tehát mondhatni ennél csak jobb körülmények léteznek. :)

(#31857) Santana01 válasza Yodamest (#31851) üzenetére


Santana01
tag

Aha,ezzel nincs is semmi baj.

A baj ott kezdődik amikor nagyjából azonos tudás szintű ellenfelet kapok a csapatok is egy súlycsoportban vannak viszont ami neki bemegy az nekem egymás után többször is kapufa vagy én rúgok egy kapufát mire a következő helyzeténél kétszer pattan elé a labda és üres kapuba berúgja,vagy amikor a középpályán egy sima passzt oda rúg a játékosom az ellennek amiből azonnal gól lesz.

Szóval engem az nem zavar,hogy ha egy erősebb ellenfél megver csapattól függetlenül,tudok veszíteni. Viszont amikor szoros meccseken egyszerűen ki mondva ki mondatlanul de bele nyúl a meccsbe a rendszer az azért feltud baszni rendesen.

(#31858) p0ty válasza Szigma70 (#31855) üzenetére


p0ty
aktív tag

hát nem tudom én mi van ezzel a sráccal de most 120 percig tartott a meccs és még a 120.ban is nem tudták ellökni és futott nagyon
főleg hosszú lábak elkanalaz mindent valamint lép 3mat addig mások 5-6ot kb imádom nagyon

(#31859) Yodamest válasza p0ty (#31858) üzenetére


Yodamest
addikt

Simán lehet amúgy, hogy a magassága miatt érzitek ilyen emberfelettinek. Ahogy nézem a statjait, voltaképpen egy Matic, aki gyors.

A magasság nagyon fontos, valahogy úgy van, hogy szorzót kap a játékos fizikál statja a magasság után, persze ezt sehol nem jeleníti meg a játék, ez rejtett stat. Értem ez alatt, hogy pl. egy 80str-el rendelkező CDM, aki 192cm magas, sokkal erősebbnek fog tűnni, mint egy olyan akinek szintén 80str-je van, de csak 175 magas, pl. egy Allan. Ezért igen komolyan figyelembe kell venni a magasságot is, főleg a védekező játékosoknál.

(#31860) Szigma70 válasza A guru (#31856) üzenetére


Szigma70
addikt

Na de nem mindenki közvetlenül Frankfurtra kapcsolódik vazze :D

Mivel a net nem előfizunként megy a gerincre, hanem pld. egy társasházban van 15 előfizu, meg az utcában még 400, nálatok meg lehet össz van 400, szerinted kinél előnyösebb a helyzet?
Itt nem a sávszélell van a gond, hanem a ping-el, a packet loss-al, megg csomagmérettel, meg kitudja még mivel. Függ a szolgáltatótól, melyik úton jutsz ki Frankfurtba, és az ellenfélről még nem is beszéltünk.

Lehet neked pont azért jobb többször a játék, mert a kicsit gyengébb neteddel még ráadásul Wifin is kapcsolódsz a PS-hez. Lehet nem is tudod, de ez az előnyőd. Lehet, az ellenfeleid meg szentségelnek emiatt.

No meg arról, hogy túlképp ki is van előnyben egy meccsen? Az, akinek jobb, vagy akinek rosszabb a kapcsolata? Kinek kompenzálja az elveszett, késett csomagjait előnyösre az AI?

Ezek mind kérdéses, de valós dolgok sajnos. :R

@p0ty

A lényeg, hogy bevált, sztem is jó a csóka, tavaly is jó volt

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#31861) Ballack96 válasza evibly (#31853) üzenetére


Ballack96
kezdő

Mostmár nekem is...
Esetleg így hátha jó!
https://1drv.ms/v/s!Atb9-JvgZZTKbmqVAWAXW7giyaM

(#31862) Yodamest válasza Ballack96 (#31861) üzenetére


Yodamest
addikt

teljesen jogos büntető volt, még videóbíró sem kellett az eldöntéséhez :DDD

(#31863) Ballack96 válasza Yodamest (#31862) üzenetére


Ballack96
kezdő

Az már a büntetőpárbaj :D előtte a zöld fejesemmel meg utána a tizi nem védésével van a gondom...

(#31864) Yodamest válasza Ballack96 (#31863) üzenetére


Yodamest
addikt

ja bazzz, meg volt vágva :DDD Csak mert volt már ilyen videó is, hogy valaki támadott és a támadása végén még ő ellene ítéltek büntetőt, azt hittem ez is olyan.

Jól lőtte a tizit amúgy. Pont egy picit oldalra így se vetődéssel se középen maradással nem védhetted. Max ha arrébb lépkedsz a kapussal kettőt.

[ Szerkesztve ]

(#31865) KaksziLajos


KaksziLajos
senior tag

(#31866) MdewC válasza Szigma70 (#31860) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ezt adom. Nem Guruval szemben, hanem egyébként.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#31867) etaclan1984 válasza KaksziLajos (#31865) üzenetére


etaclan1984
őstag

Gulácsi a Community jelöltek között, tehát fixen nem lesz a rendes bundesliga TOTS között.
Ami még meglepetés Telles és Ter Stegen.

(#31868) Stylerr válasza etaclan1984 (#31867) üzenetére


Stylerr
addikt

Jesus Navas a Defenderek között. :DD

(#31869) Szigma70 válasza KaksziLajos (#31865) üzenetére


Szigma70
addikt

Most ezt a mezes SBC-t ti megcsináltátok? Nekem semmi szükségem ezekre a mezekre, de valós lehet az a félelem, hogy a 14 swapból valamelyikért ezekben kellhet játszani?

Csak mert lassan lejár, de se az idómet, se a playereket nem basznám el feleslegesen erre

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#31870) etaclan1984 válasza Szigma70 (#31869) üzenetére


etaclan1984
őstag

Szerintem kizárt hogy olyat kérnek majd.

(#31868) Stylerr Az valami bug, nem ? Nekem nincs ilyenem, legalábbis futheaden nincs.
Kevertem Keylor Navasal :)

[ Szerkesztve ]

(#31871) Stylerr válasza etaclan1984 (#31870) üzenetére


Stylerr
addikt

Predictionban is LWB-ben várják Jesus Navast.

(#31872) QV222


QV222
tag

Játékos kártyáján mit jelent ha Jobb felső sarokban van egy süveges kalap piktogram???

Ezeknél azt vettem észre, hogy jobbak pár értékkel a megadott paraméterek,,, mármint a PAC,DRI, SHO,,,,
Valóban jobban is teljesítenek?????
Ha egy sárga kártyánál van ilyen és még nagyobb értékeket is mutat mint egy sima kék kártya, akkor elképzelhetően annál is jobb???

Ezekről a kártya variációkról tudna valaki linket dobni?

[ Szerkesztve ]

(#31873) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Gyűlölöm ezt a tetves sz*rt.... :W
5 meccset simán lehoztam erre elkezd szívatni sima rare csapatok ellen. Sorozatban 2 vereség. Az elsőn nagy nehezen vezetek 1 góllal az ellenfélnek 1 lövése ment kapura 90 percig, a végén persze, hogy betalál, majd a hosszabbításban tovább sz*pat a gép és elveszítem a meccset Az imént meg a gyerek 2 öngóllal (!!!) vezet, nagy nehezen felhozom, erre megint felültet a szopóvonatra. :W
Arthur meg Fabinho CDM mindenkit leszed, Anderson meg mindent bever, de OP Socratés és Ibra nem tud gólt lőni, mert a kapuban olyan, mintha 10 kapus állna. :C

[ Szerkesztve ]

(#31874) thebigK


thebigK
addikt

Kiprobaltam med-Rijkaardot cdm poszton, hat olyan mint a banat, Blancnak a cipofuzojet nem kotheti, most vehetem vissza az oreget, ha tudom normalis aron. Ha nem, akkor Goretzka lesz a cdm :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#31875) akooos válasza QV222 (#31872) üzenetére


akooos
veterán

Javaslom átolvasásra a korábbi fifa topikok összefoglalóit. Az a süveges kalap egy bólya, azok training lapok, amik egy meccs erejéig turbózzák fel az adott értékeket.

(#31876) Kristof_94 válasza etaclan1984 (#31867) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Sajnos így esélytelen, nem fogják megszavazni... :F

(#31877) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Akarom csinalni ezt a bronzost, hat felelmetes. Diavetites az egesz, jatszhatatlan.

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#31878) QV222 válasza akooos (#31875) üzenetére


QV222
tag

Köszi, köszi
Akkor az nem sokat ér, ha csak egy meccsre szól,
Megnézem azt az összefoglalót, ha megtalálom....

(#31879) v-man válasza thebigK (#31874) üzenetére


v-man
őstag

Na megvettem én is Blancot, meg akkor már 90-es Bappét is, ha bukni kell, akkor bukni kell :D

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#31880) Kristof_94 válasza v-man (#31879) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én is megvettem délelőtt, jól nyomja Blanc. Ha 50k-t bukok rajta annyira nemzavar. Kár, hogy fos a játék. De legalább jön a TOTS.
A BPL TOTS nagy bánatomra pont május 17 lesz, de hátha nem TOTS lapok lesznek a player pickben, akkor nem gond, ha kihagyom a WL-t. Remélem később lesznek benne, mint tavaly. Viszont akkor nekem leghamarabb május 19-én jön a "nagy" pack opening. Szerintem közvetítem majd azt az addigra kb. 50 csomagot. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31881) dracox válasza Szigma70 (#31869) üzenetére


dracox
addikt

En sem ertem ezzel a mezes fos SBC-vel mi lehet a céljuk.

(#31882) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Lenne pár kérdésem, illetve tanácsot is szeretnék kérni.
Anno rengeteget fifáztam, de azok még 07 körül voltak.
Kb. 2 hete vettem meg PC-re a 19-et, vettem egy bluetooth-os konzolt és rengeteg dolog van, amit nem értek.
- Kezdőként milyen módban érdemes játszani, fejlődni, gyakorolni?
- Elkezdtem ezt a FUT dolgot, 4 single player season-t lenyomtam, itt random dobálja az ellenfeleket, hol amatőr, hol félprofi, hol profi szinten. Miért van az, hogy veszek fittnes, contact dolgokat és marha hamar fáradnak a játékosok mégis? 6 perces félidők vannak beállítva, de ha 30-35 játékbeli percet végigfutok, akkor a csávónak annyi... + azt sem értem hogy vannak a contact dolgok. Van ilyen +28 -as meg nem tudom milyen...
- Volt pár nagyon jó játékosom, de azok azóta eltűntek, csak pár meccs erejéig, azokkal mi lett?
- Titeket hogy talállak meg a játékban? (Origin: csimavsf@gmail.com , ennyit tudok, nekem ez még nagyon új.)
- Van mód valahogy arra, hogy PC-sként PS4-es emberrel játsszak? Öcsémnek PS4-en van meg a fifa.
- Illetve kérnék kezdőknek pár jó, hasznos tanácsot a játékkal kapcsolatban. :R

(#31883) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Srácok!

Látom jön a megszokott online gameplay probléma mindenkinél.
Ma a kollégákkal egész napos FIFA napot tartunk, reggeltől custom season bajnokság. Ez tudtommal (és gyakorlatilag is) offline mód. Na most ebben is folyamatos button delay és brutális késés van! :Y :Y :Y

Francia, spanyol, német válogatott cammog, 1méterről felérúgja, stb....

Na ez a durva... :DDD :U

szerk.: kick offban viszont jól működik.

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#31884) Santana01


Santana01
tag

SBC Delaney lapjára milyen chem kell,hogy lehessen használni is? Megcsináltam Ligát a pakkok miatt és akkor már cserének használnám is de egyenlőre nagyon gyengus. :U

(#31885) freddyadu válasza Szigma70 (#31860) üzenetére


freddyadu
senior tag

Ez a Blanc csak nekem nem bír végig egy meccset? Kb. 75 perc van benne...

(#31886) akooos


akooos
veterán


(#31887) Kristof_94 válasza akooos (#31886) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

TOTS előtti klubkifosztás :D

(#31888) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Score using dutch player. Kivel kell itt gólt lőni, német sráccal?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#31889) Lori82


Lori82
senior tag

Melyik az a Domestic MOTM ? A narancssárga kártya? Jumbo Rare player pakkot ad,ha az összes heti feladatot teljesíted,de ha az kell hozzá akkor cumi. Van 2500 játékos a klubomban,de 0 azaz nulla narancssárga

(#31890) Lori82 válasza Mrdevil (#31888) üzenetére


Lori82
senior tag

Dutch az holland. valaki szemfüles volt felvásárolta majdnem az összes Depayt pc-n :)

(#31891) Kristof_94 válasza Lori82 (#31890) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Még jó, hogy megvan pirosban a 85-ös változat. Közben kipróbáltam OP Cruyff-t, hát elég jó lap, de még ikon nélkül is 4 millió lenne az SBC. 4231-ben bal CAM-ként 3 gólt vágott. Snoop Dogg nem teker úgy, mint ez az ember... :R

(#31892) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Mákom van. Van narancssárga kártyám a strikerem személyében :D

Meg van 3 netherland játékosom is a csapatomba.

btw, olyan kibaszott gusztustalan fosság ez az űzérkedés hogy valami hihetetlen.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#31893) A guru


A guru
addikt

Erre a holland küldire kénytelen leszek Gullitot betenni ST-be. :DDD

(#31894) Mrguba


Mrguba
őstag

En ma rajottem hogy nem cask ez a jatek egy okadek foshalmaz...
Hanem en sem tudok fifazni valszeg....
20/6 igen 6 gyozelemnel abbahagytam...
Ha jobb caspatokkal partiban voltam akkor tuti hogy egy meccsen volt 2 DELAY is es abbol mire visszajott a jatek mar vagy gol volt vagy a csatar ment 1-1 ben a kapusomra es gol lett...ez ott szopat ahol tud...en emg egy fos vagyok az uj patch ota...ezek valami kabszeres gecik hogy vegigfutjak a meccset faradas nelkul...Vegig a picsamban vannak nem faradnak de az en jatekosaim mar a felidoben hullak....o meg ha hosszabitas is van van stamina....mi ez valami CHEAT?Okadok ettol komolyan...hiaba kapcsolok c pressurera akkor meg hamarabb elfaradunk....fos szar hugy...

(#31895) poolzee


poolzee
tag

Sziasztok!

Hogy kell kilépni online single meccsből hogy ha vezetek a győzelmet is megadja? (Xbox)
Nem szokásom de mindenki ezt csinálja ellenem...

poolzee

(#31896) Pietrosz válasza Yodamest (#31827) üzenetére


Pietrosz
addikt

Az előbb konkrétan győzelemre álltam, de mégis ki kellett lépnem mert úgy laggolt ez a fos, hogy nem bírtam tovább. Nehogy már el kezdjünk itt user errorozni mert az kicsit erős, mikor nyilvánvalóan szar a game netes része..

(#31897) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ezt a Valenciát behúznátok TOTS előtt?

(#31898) dvtkfan válasza Kristof_94 (#31897) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Ha nem ürítettem volna ki a klubbot, meg a zsetonjaimat Poty VVD-re, akkor igen...de mivel most nincs miből megcsinálni, így nem fogom...pedig biztos bitang lap lehet...az más kérdés hogy a bugos Walker helyett tényleg jobb e...

Az ucl live lap nem számít uefa champions league rare players-nek? Csak mert van egy 90es spurs Sanchez-em...

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#31899) uszid94


uszid94
tag

Valaki jatszott mar Ronaldinhoval? Mi a velemenye rola?? Kolcsonbe kivettem tamadasban nagyon ott van de vedekezesben olyan mintha egy dagadt kisgyereket szeretnel osztonozni a futasra irto lusta “felfogasa van” nem is ertem ... kivancsi vagyok hogy ti mit tapasztaltatok

(#31900) MdewC válasza Kristof_94 (#31897) üzenetére


MdewC
nagyúr

Fele ennyiért lesz 2x jobb. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.