Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32901) Szigma70


Szigma70
addikt

A legjobb bizonyíték arra, hogy a játékkal van a baj, az, hogy ilyen viták és panaszok vannak. :R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32902) Csokipuding8


Csokipuding8
tag

Néha elég viccesnek hat hogy még mindig össze tudtok külöbözni ezen a szaron :D Mintha nem ugyanúgy mazochista, önsanyargató, függő bolondok lennénk mindahányan... Szerintem azt h fostenger a játék, nem kell magyarázni meg bizonygatni, főleg nem egymásnak. Amellett érvelni pedig, hogy valakinek ez egy konstans, élvezhető, pont azt a szükségletét kielégítő produktum, ami miatt kiszarta rá a pénzt, egyenesen álszentség. Nemár h egy oldalon keresztül harcoltok hogy kinek volt szarabb az utóbbi pár meccse vagy wl-e...
Ugyanazt a lufit fújjuk srácok. Inkább írjátok az okosságot úgy meta felállásra, emberre, tradelésre, akármi... az hasznos is lehet, és együtt legyőzzük Thanost...izé, ezt a szart :D :R :R :R

(#32903) MdewC válasza Csokipuding8 (#32902) üzenetére


MdewC
nagyúr

Szigma.

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#32904) Tajték


Tajték
senior tag

Ha egy játékosra rárakok egy chem lapot és az pl 80-ról megemeli a ratingjét 82-83-ra azt a játékban hol látom?
Mert ha meccsen rámegyek a csapatomra ott az eredeti rating látható :F

(Amúgy botrányosan lassú és vontatott a játékmenet még SB-ben is, beszarás)

[ Szerkesztve ]

(#32905) A guru válasza Tajték (#32904) üzenetére


A guru
addikt

Engedd el ezt a rating marhaságot, semmi értelme. Olyan chem lapot kell rátenni egy játékosra, ami azokat a statokat dobja meg, amik fontosak, az overall rating miatt nem lesz jobb valaki. Amúgy IG nem látod sehol.

(#32906) Tajték válasza A guru (#32905) üzenetére


Tajték
senior tag

Nem vagyok annyira rajta :DDD Nem is teszek ettől függővé bármit, csak kiváncsiság az egész! :)

(#32907) freddyadu


freddyadu
senior tag

Nekem meg az a véleményem, hogy erre a témára mindig van azonnal 100 hozzászólás, de taktikával, játékosokkal kapcsolatban jóval kisebb az aktivitás...
Befektetési tanácsok pl nem is igazán pörögnek, most tekintsünk el a 83-84 betárazástól még most az olcsó TOTS lapoktól.
Ebben a formában teljesen haszontalan ez, inkább néha bosszantó.
Néha még játszani is jobban esik... 😂

(#32908) Edgar2621 válasza Csokipuding8 (#32902) üzenetére


Edgar2621
őstag

Én nem sanyargatom magam, idén már csak funból játszok úgy hogy a tavalyit ki is hagytam, pedig az előtte lévő években elég sokat toltam. Nekem már a Fifa17 is sok volt a végére, pedig jó csapatom volt és viszonylag eredményes is voltam. De beláttam a játék hibáit és azt hogy azokkal együtt nem tudom annyira szeretni hogy olyan sok időt szenteljek neki. Úgyhogy idén már csak kis trade és játék amikor éppen kedvem van movember óta. Szerintem a játék minősége miatt jelenleg nem érdemel többet és ez nem csak az én véleményem hanem az ismerősök, barátoké is. Valahogy úgy kell hozzáállni hogy bármi jön jó az úgy, csak ugye ha már az ember pénzt adott érte és energiát tesz bele akkor nem lehet így hozzáállni, legalábbis nagyon nehéz.

XO: Gollami26

(#32909) elprimo


elprimo
junior tag

Ha %ban kellene megadni a skill/játékos tudás arányát,ki hova tenné?

(#32910) Csokipuding8 válasza Edgar2621 (#32908) üzenetére


Csokipuding8
tag

Így így. Nem szabad sok időt szentelni erre a részre. Ki hogy tud hozzáállni. Örülök ha valaki még élvezettel tudja tolni.
Azt meg el kell engedni h kiadtuk rá a pénzt, nem tartottak pisztolyt senki fejéhez. Más kérdés h zsákbamacska volt, és elég csúnya maska lett, de na. Igazítsa mindenki az idegrendszeréhez :R

(#32911) Szigma70 válasza elprimo (#32909) üzenetére


Szigma70
addikt

Nemrég ettem, jó volt, ittam 2 pohár bort, még a kérdést sem értem

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32912) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Na amig itt szepen osszevesztetek ... 12/3 utan meglett a gold 3, ugyh most tenyleg pihentetem a jatekot. :D :P

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#32913) MdewC válasza freddyadu (#32907) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hát én 1x full részletesen leírtam, sőt többször is linkelten ugyan azt :DDD ami azóta nem változott. Idén ennek nem sok jelentősége van, mert kevés a variáció, nem tudod teljesen magadra szabni.

Vagy beállsz a kapu elé 80 percig és ennyi, vagy letámadsz 80 percig és ennyi, vagy berakod balance és az első kettő lesz0pat. (Ezeket mixeled.)

Nagyjából ennyi a varia.

De ha érdekel a taktika kirészletezve, akkor a topik keresőbe írd be a 4335-öt és a hosszú kommentet keresd. :)

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#32914) MdewC válasza ThuG4LifE (#32912) üzenetére


MdewC
nagyúr

Te is megtanultál játszani? Én nem csak jönnek a meccsek vmiért, nem tudom miért... :))

Egyébként javaslom time-olni a szögleteket, ma vagy 5-6 gól csak abból jött.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#32915) Bence910905


Bence910905
tag

15/10 utan nem lett meg a 30/11..nem idegeskedtem 3 honapja gold szint mindig megvolt szimplan sokkal jobb ellenfeleket rakott be minimum 2-3 golal kikaptam mindig tehat kidobtam a mai napot szepen de ezt akkor se ertem.. :) Aranyos jatek👏

(#32916) thebigK


thebigK
addikt

Nekem 12/9 utan lett 30/13 :DDD hanyinger egy jatek ez

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#32917) akooos


akooos
veterán

Nekem sem pénteken sem szombaton nem volt delay meg semmi. 17 win lett, jó meccsek voltak. Sok emberrel dumáltam 1-1 jobb meccs után, senki nem anyázott, csak gratuláltunk egymásnak.

(#32918) Bence910905 válasza thebigK (#32916) üzenetére


Bence910905
tag

Az legalabb egy "szép" silver 1
😬

(#32919) Mrguba


Mrguba
őstag

Na errol a hetvegerol ennyit...penteken 5/5 el kezdtem....aztan szombat vasarnap 20/8 a vege...tragya fos volt tegnap is ma is...inkabb kimentem fukaszalni :D

(#32920) elprimo válasza Szigma70 (#32911) üzenetére


elprimo
junior tag

Egyszerűbben , mi a fontosabb a játékban szerintetek a játék skill vagy a játékosok erőssége ?

(#32921) Tajték válasza elprimo (#32920) üzenetére


Tajték
senior tag

Inkább a játéktudás aztán ez fokozható a használt játékosok erősségével.
Hiába van fullos csapatod ha analfabéta vagy hozzá...

(#32922) szabyka95


szabyka95
őstag

Ismét egy kalap sz.r az egész, nyertem 4 3 ra 3 kickoff al s 1 tizivel 😂 😂

(#32923) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Nekem 21/14, a lényeg megvan. :D

(#32924) Gaborz1 válasza Gaborz1 (#32841) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Valakinek valami ötlet erre?
Már újraindítottam a boxot többször, a játékot is vagy 30-szor és semmi.
Kezd jobban felidegelni, mint maga a gameplay.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#32925) freddyadu válasza MdewC (#32913) üzenetére


freddyadu
senior tag

Nem neked szólt...
Az a taktika sokat hozott a konyhára és a korábbi csapatépítés is, amibe pár másik kolléga is besegített.

(#32926) MdewC válasza Kristof_94 (#32923) üzenetére


MdewC
nagyúr

Itt 17/14 de inkább kikapcsoltam. :)

Feri meg próbálja befejezni az sb top 100-at.

Freddy: nem is vettem magamra. :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#32927) #TOTTI válasza elprimo (#32909) üzenetére


#TOTTI
őstag

skill 15% / játéktudás 40% 10-ből 4-5 meccs simán megvan, 1-2 szerencsével. De ámúgy olyan keveset tudok játszani, hogy élvezem akkor is ha kikapok.

(#32928) Tajték


Tajték
senior tag

Prime Shevchenko: [link] :D :DDD :D

[ Szerkesztve ]

(#32929) Kristof_94 válasza MdewC (#32926) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Most már én is SB-t fogok, kell a tots lapok miatt.

(#32930) v-man


v-man
őstag

Minden eddiginél rosszabb kezdés, 12. Meccsen lett meg a 3. Win, aztán 20/9, a vége a szokásos 14. Meg a szokásos szétrobbant idegrendszer, ez egy ocsmány f.s. mégis minden héten újra nekiállok.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#32931) Mrguba válasza MdewC (#32926) üzenetére


Mrguba
őstag

Nekem is koszi a taktikot amit ajanlottal....eddig bejott ugy ahogy...tobbi mar csak rajtam mulik mert bena vagyok :D

(#32932) Gaborz1 válasza Gaborz1 (#32924) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Dobok be egy videót is a problémámról.
[link]

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#32933) Mrguba válasza Gaborz1 (#32932) üzenetére


Mrguba
őstag

Ruter ujrainditass?

(#32934) Gaborz1 válasza Mrguba (#32933) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Most kipróbáltam, hogy megosztottam a boxnak mobilnetet, de ugyanúgy semmi. :W

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#32935) akooos


akooos
veterán

Nem lesz garantált TOTS Sbc ;] most még nem kell bele tots, de majd a pl-be tuti kell. :))

(#32936) szabyka95


szabyka95
őstag

Jött egy end of era van persie

(#32937) ThuG4LifE válasza MdewC (#32914) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Most nekem csalt a gep! :C :D

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#32938) Gaborz1 válasza Mrguba (#32933) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Néhány próbálkozásnál ez fogadott.
[link]
De persze innen sincs tovább.

Teljesen tanácstalan vagyok.
Annyi volt amúgy a ma reggeli első indításnál, hogy a másik kontrollert kapcsoltam be és azzal indítottam a játékot. Ez bezavarhatott?

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#32939) Mrguba válasza Gaborz1 (#32938) üzenetére


Mrguba
őstag

Nem kene....en is szoktam valtogatni ha merul a elem es lusta vagyok cserelni

(#32940) Tajték válasza szabyka95 (#32936) üzenetére


Tajték
senior tag

A régi szép idők emlékére eskü kirakom! :K Nem is tudom már melyik fifában volt nálam alapember....

(#32941) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Ma is játszottam egy csomót.

Statisztika:

W/L (win/lose)
bronzpadolás előtt: 1 / 15
bronzpadolás után: 10 / 3 (6 ragequit)

88-as csapatokat simán vertem, 82-esek már kemények voltak. Alright EA.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#32942) dvtkfan válasza Tajték (#32940) üzenetére


dvtkfan
senior tag

A fifa 14-ben...az egyik legjobb játékosom volt abban a részben.

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#32943) toxicjew


toxicjew
addikt

Jaj istenem, 24/14, azt hittem itt fogok szopni egész este, de hála égnek hamar meglett. Nagyon jó lesz most egy ideig nem játszani :K

(#32944) Szigma70


Szigma70
addikt

Úgy időzitettem a listázást, hogy kb 19.25 kor járjon le.
Mint a cukrot visznek mindent :DD Lassan nem marad késöbbre :DDD

Más

Nem nagyon szoktam délután játszani, de most nyomtam 3 meccset. Hááááát
Vóóót minden.
Első meccsen annyira lejtett a pálya nekem, pedig idegenbe voltam, hogy csak az nem volt gól, amit direkt lőttem mellé. Már sajnáltam az ellent. Látszott, semmit nem tud csinálni a késésével.

Második meccsen, ellennél ST Eusebio, Prime Butragenho, Nedved, moments Figo a szélen, Prime Ballack és Live Fabinho a középpálya, Valamelyik VVD és Cambel a CB.
Na mondom faxa. Kellett a win, nagy meccs volt, de CR és Best lehozta. Jó gameplay
WL

Harmadik meccs a kedvencem.
Pelé, Cruyff, Messi.....
A f@szán is pörgette a labdát. Tette vette, skillhuszár. Kettővel elment, majd körbefutotta a pályát és a kamerába szivecskézett. Szerettem
Az 55. ben 4-2 nél kilépett :DDD Mindent visszanéztem, eveztem a palánkon, a szögleteinél a rugás pillanatában megállítottam, szivecskéztem neki. Biztosan szeretett :DD

Tanulságos délután volt. Egy biztos. Én csak este játszok. Akkor a gyerekek és a casualok már alszanak, így azt mondom, délután könnyebbek a meccsek.

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32945) Mrguba válasza Szigma70 (#32944) üzenetére


Mrguba
őstag

Hogy kell korbefutni a palyat??
Xboxoon

(#32946) elprimo válasza #TOTTI (#32927) üzenetére


elprimo
junior tag

Szóval akkor inkább a jó passzok , indítások a lényeg mint a cselezés, messziről lövés?

(#32947) toxicjew válasza Szigma70 (#32944) üzenetére


toxicjew
addikt

Miket tettél ki?

(#32948) Szigma70 válasza elprimo (#32946) üzenetére


Szigma70
addikt

Két út között mindíg a legrövidebb az egyenes. Kellenek a cselek, de csak a helyükön, ha elérsz vele valamit. Egyébként a gyors, pontos passzok, szöktetések célravezetőbbek. De kellenek a skillek, csak nem holt helyzetben, és nem céltalanul

@Guba

Nem szó szerint, de a fél pályát lehet

@toxicjew

83, 84, 85, meg IF ek

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32949) Mrguba válasza Szigma70 (#32948) üzenetére


Mrguba
őstag

Ja amikor nyomom az rb+rt-t es szaladgalok aztan a vegen dab? :D vagy a vegen majomugras? :D vagy a csipcsirip? :D szoktam...ma is csog roman 91 es csapattal o jott....rugtam egy golt elnyomtam az oromot.....jott felrugott felpalyanal....gondoltam hazapasszolom kapusnak az meg valahogy bevedte :D
Jott a golorom hogy majom vagyok :D Akkor anyad picsaja....3-1 re mentem mindent megneztunk es kapott futos oromoket is a vegen dab-el

(#32950) fabri07


fabri07
aktív tag

Sziasztok,

Szerintetek megéri Barzagli-t beépíteni ebbe a csapatba? Természetesen változtatásokkal.

Btw: Ronaldot nyitotta haverom 2 playersből :D
Time finisht megéri még használni? Nem használtam eddig igazán.. PC-n tolom.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.