Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20101) blizzrd válasza s0p0q0r (#20089) üzenetére


blizzrd
aktív tag

Nekem tradable PTG SBC-bol jott. A National Academy-bol.

[ Szerkesztve ]

(#20102) Kristof_94 válasza Lori82 (#20100) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Tavaly ilyen 5-6 ezrekért mentek, beteg... Lutri zsetonért meg zöld mezért.

(#20103) s0p0q0r válasza Fifaisshit (#20098) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

Majdnem 70 be all meg es van 10 ptg kartya, amit 40 korul visznek csak. Ezert nem ertem ezt az sbct. Ertem en hogy ez a lenyege, De ide boven eleg lett volna 83as rating a sok hulladek kartya miatt.
Most tartsam meg lukakut? Mihez kezdek vele? 😀

(#20104) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Egy 4 meccses draft győzelemért, 50k csomag, IF Dzeko. Annyira nem gáz, de azért röhejes, hogy ilyet is ritkán dob...

(#20105) dejvid8 válasza s0p0q0r (#20103) üzenetére


dejvid8
őstag

Én tradeable-t nem csináltam ,mert szerintem nem éri, oda nagy szerencse kell hogy jót dobjon.

Viszont számomra az untradeable megérte, mivel oda csak 81 (őszi) és 82(tavaszi) rating kell, az meg nem vészes egyátlalán. És ott lehet forgatni a PTG játékost addig, hogy jót kapj.
Én tegnap 4 untradeable csomagot nyitottam, az 1. Varane, 2. Damm, 3. Gündogan, 4. SMS.
Varanet egyből megtartottam, a másikhoz meg vettem egy játékost 40K-ért, abból jött Damm -> Gündogan -> SMS. Gündogannál is megállhattam volna, de kockáztattam, és szerencsém lett. SMS . :)

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#20106) Kristof_94 válasza dejvid8 (#20105) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Csak az a baj, hogy a legolcsóbb PTG is 40k körül van.

Amúgy elvileg ezek lesznek a mai MM meccsek: Cork-Limerick, OL-OM, Bilbao-Barca és Genk-Liege. Ebből arra lehet következtetni, hogy egy LaLiga és Belga ligás sbc fog jönni pénteken.

(#20107) Fifaisshit válasza Kristof_94 (#20106) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Pont akartam írni hogy tuti :)

(#20108) Kristof_94 válasza Fifaisshit (#20107) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

És a St. Patrick nap is! :D

(#20109) A guru


A guru
addikt

Na, életem eddigi legnagyobb kereskedelmi fogása a fifában, kb 20k profit bejött a Lyon illetve Marseille játékosokból. :))

St. Patrik napra pedig be vagyok tárazva írekkel, mikor lesz érdemes eladni? Pénteken, vagy érdemes várni szombat-vasárnapig?

[ Szerkesztve ]

(#20110) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

De köcsög ez a belga sbc. :D Az ezüst belgák lehúzzák, az arany meg irtó drága...

(#20111) #Wiall#


#Wiall#
tag

Emberek ez a ptg willian zsenialis hihetetlen honnan veri a gólokat voltak mar nagy nyitasaim de ennek orulok eddig a legjobban tokeletesen beepitheto a laliga csapatba es cm kent es rw kent is zsenialis

(#20112) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Semmit nem adott az 5 csomag, még egy board sem volt. A 2 legjobb csomag meg "vékony" volt...

(#20113) nyervi


nyervi
aktív tag

ez vajon mi lehet? ekkora frissítés lehetséges?

(#20114) Kristof_94 válasza nyervi (#20113) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem! Szerintem csak "javít" valami hibát, pl. hiányzó fájlok vagy ilyesmi. Ez egy komplett új fifa lehetne. :D

(#20115) Baky1987


Baky1987
tag

Sziasztok!

Szeretném a segítségetek kérni!

A napokban feltölrték az EA accessem , amiról kaptam is emailt, hogy "gyanús aktivitást észlel".
Be is léptem gyorsan az accountra, visszaváltoztattam az email címem, a jelszavam és megnyugodtam.

Ma vettem észre, hogy még a nevem is átírta, ez zavart ezért beléptem az accountra, mondom átírom. Mikor beléptem nem angolul volt, de a nyelvet vissza tudtam állítani angolra, ill. a tartozkodási helyet Hungaryra. Azonban ha a basic informationt szeretném megváltoztaztni - annak ellenére, hogy már megváltoztattam a nyelvet angolra - egy asszem portugál security kérdés fogad és nem enged továbblépni...

Felvettem a kapcsolatot az ea supporttal, de konkrétan bezárták a chatet, mert azt mondják nem arra az email cimre lett anno, eredetileg regisztrálva az account, amin most van, meg amit leírok. Kb 14 éve használom ezt az emailt, elég nagy esélyt látok rá, hogy erre regisztráltam 9 évvel ezelőtt, azonban ha mégis tévedek, honnan a fenéből tudom meg, hogy mi volt az eredeti email?

Konkrétan szóba sem állnak velem, az accom alig tudom módosítani, a nyelvi beállítások ellenére még néhány helyen portugál, más a nevem stb....

köszönöm előre...

ui.: ja persze csak fifa van az accomon, csak hirtelen nemtudtam hova írni.... teszem off ba bocsi

[ Szerkesztve ]

(#20116) nyervi válasza Kristof_94 (#20114) üzenetére


nyervi
aktív tag

ezért nézek én is értetlenül, hogy ez teljes játéknak is szinte sok. csak tudnám miért vágott ki a játékból, hogy elöregedett. megpróbálom inkább a javítás gombot első nekifutásra.

update: így is elkezdett letölteni valami 1,27Gb-os akármit

[ Szerkesztve ]

(#20117) peetie1 válasza nyervi (#20116) üzenetére


peetie1
aktív tag

Jött ma vmi peccs PC-re, én is most szedtem le.

(#20118) Jokko válasza nyervi (#20113) üzenetére


Jokko
tag

-

[ Szerkesztve ]

(#20119) #16514048


#16514048
törölt tag

Itt a leírás az új patch-ről, konzolra is érkezni fog a hét folyamán.

(#20120) nyervi válasza peetie1 (#20117) üzenetére


nyervi
aktív tag

köszi! így már hogy csak 1,akárhány giga elhiszem, hogy peccs :)

(#20121) v-man


v-man
őstag

Haha, Bailly de szép szerelési kísérlet 😁

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#20122) A guru


A guru
addikt

Ben Yedder... :)

(#20123) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Yeddeeeer, mekkora zsuga! :D Múúúúúúúúúú :C

Ebből MOTM kell legyen, de még milyen!

[ Szerkesztve ]

(#20124) sz_abika


sz_abika
addikt

Közben a TOTGS kartyak mar nem is quick sell áron mennek? Hopphopp, time2sell, akarmiert is van a hype

PSN: xszabikax

(#20125) Kristof_94 válasza sz_abika (#20124) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Lehet a szülinap miatt!

(#20126) Digestive


Digestive
addikt

Meg is érdemli a MU! Egy fos volt mind2 meccsen!

(#20124) sz_abika

Milyen kártyák? :F

[ Szerkesztve ]

(#20127) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Vettem 3 Yeddert 1700ert, hamar elfogytak, ennyit tudtam. 2400-2500ert vannak most. Adjam el kis profittal vagy erdemes varni meg?

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#20128) Szigma70


Szigma70
addikt

Én Mourinho miatt örülök

Nem bírom a csávót. Túl nagyra van magával, túlértékelt átlag edző.

Jó meccs volt. A vége főleg

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#20129) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ha jön Yedder lesz vagy 150k?

(#20130) thebigK válasza Szigma70 (#20128) üzenetére


thebigK
addikt

Taktikailag nem tud haladni a korral, az a legnagyobb baja. Ja meg persze a qrvara ellenszenves szemelyisege :DDD mondjon le a francba

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#20131) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Szerintetek a 86-87-88-as speciális lapok a szülinapos SBC-k alatt mennyire mehetnek fel?

(#20132) thebigK


thebigK
addikt

ez az ótvar geciláda játékmód egy ordas nagy csalás bazdmeg, semmi több....dkt, elődöntő, olyan helyzeteket hagyok ki bazdmeg, amik single-friendly-season meccseken kurvára simán bemennek, itt még véletlenül sem, de az ellen 3ból 3at betud verni, én meg rugdosom ziccerben mellé a drivenshotokat a 90es finishinggel rendelkező játékosokkal...szánalom retek szar

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#20133) Kristof_94 válasza thebigK (#20132) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Játssz te is csak DIV-t az 100x jobb, csak a szerverek szarok kicsit. Meg a barátságos módban is mindig tök jókat játszunk!

(#20134) MdewC válasza thebigK (#20132) üzenetére


MdewC
nagyúr

Be van kapcsolva a xopató, mert minden prüntyi a retek free ótvar csillám lapokat akarja, ezért manipuláltabb a dkt mint valaha. Minél nagyobb retek a Jocó kotorék kerete, Te annál nagyobb ajándékot kapsz a sintér tolvajoktól.

Ez a mai ige. :DDD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#20135) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Nah akkor 2 bukott elcsalt donto után 3. Meglett :)

És jön a szopo nem jó a tradeable sbcbe a lukaku :))
Mocskos EA.....

(#20136) thebigK


thebigK
addikt

forditottam valami paraszt ellen, megállította a játékot és kibaszott a szerver :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#20137) dejvid8 válasza Fifaisshit (#20135) üzenetére


dejvid8
őstag

Miért ne lenne jó? nekem elfogadja.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#20138) nyervi válasza MdewC (#20134) üzenetére


nyervi
aktív tag

azt mondod a balf.szkodókat most nyomja a játék dtk-ban? akkor megyek megpróbálok bejutni a wl-be :D

(#20139) Digestive válasza MdewC (#20134) üzenetére


Digestive
addikt

+1
Abba meg nem is merek bele gondolni, h mi történne ha levenném a 4db 46os szupercserét a padról! :D Lehet CR neki állna öngólokat rugdalni...

(#20140) A guru válasza Kristof_94 (#20129) üzenetére


A guru
addikt

Szerintem több is.

(#20141) sz_abika válasza Digestive (#20139) üzenetére


sz_abika
addikt

Én mostanság beszoktam állítani ezeket a játékosokat a 70. perc körül, ha pihentetni akarom a csapatot és van 2-3 gól előny. Az a durva, hogy a 46os ír játékos egyáltalán nem lóg ki, simán úgy mozog mint egy átlag gold player...

Más: én az elmúlt 2 napban (itthoni vitáig) toltam a DKT-t. Iszonyat kemény ellenfelek vannak, piros lapos IFek gyakorlatilag minden csapatban voltak, de így is elődöntő/döntőkig jutottam, viszont megcsömörlöttem a végén, mikor éjjel 1kor így kell kikapni tizenegyesekkel.

PSN: xszabikax

(#20142) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Skacok. Írjátok meg kinek akarjátok hogy az ára csökkenjen. Megveszem és másnap minimum 20K-val olcsóbb lesz! :W

PS4

(#20143) akooos válasza gabigyerek (#20142) üzenetére


akooos
veterán

IF Marcos Alonso ;]

(#20144) nyervi válasza gabigyerek (#20142) üzenetére


nyervi
aktív tag

vegyél már egy Suarezt is, lécccci ;]

(#20145) Szigma70 válasza gabigyerek (#20142) üzenetére


Szigma70
addikt

Agueróból 2db-ot vegyél pls, mert úgy 200K körül megáll akkor :R

Előre is köszi :DD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#20146) Fifaisshit válasza dejvid8 (#20137) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Közben rájöttem hogy a concept player is ptg volt így 2volt a csapatba azért nem engedte :))

(#20147) sz_abika


sz_abika
addikt

Egy délelőtt csak Youtuberek meg prok játszanak ha jól érzem? Esélyem nincs, 3 attemptet elbasztam már olyan csapatok ellen (jól is tolták azért), hogy legszívesebben már a loading képernyőkor kiléptem volna. Ennek így semmi értelme, inkább fekszek betegszabin. tovább..

PSN: xszabikax

(#20148) Dexar007 válasza sz_abika (#20147) üzenetére


Dexar007
veterán

Jaja,en is delelott szoktam tolni,legalabb akkor van kihivas. :K

Give me your cum,bull!

(#20149) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

A PC piaccal csinálhatnának valamit, mert most katasztrófa az egész, teljesen elcseszték megint.

(#20150) etaclan1984 válasza Kristof_94 (#20149) üzenetére


etaclan1984
őstag

Nyugi, a rating refresh óta nem álltak még be az árak rendesen mivel nem volt nagy promo hogy sokat nyissanak az emberek. Hétvégére meglesz :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.